
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu legenda Solidarności Jan Rulewski i ja Tomasz Roman Bracka opozycjonista antykomunistyczny w PRL w Stoczni Gdańskiej
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu legenda Solidarności I sygnatariusz porozumień sierpniowych w 1980r Bogdan Borusewicz i ja Tomasz Roman Bracka opozycjonista antykomunistyczny w PRL w Stoczni Gdańskiej, gdzie wszystko się zaczęło 45 lat temu.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka

Karol Nawrocki Prezydentem Polski !
Karol jesteś Prezydentem Polski jak ja się cieszę ! Bogu i wyborcom niech będą dzięki !
Karol Nawrocki Prezydentem Polski z 51%, a Rafał Trzaskowski z 49% w sondażu LATE POL IPSOS !
Oficjalne wyniki PKW po przeliczeniu 99,93% wszystkich głosów Karol Nawrocki 50,90%, Rafał Trzaskowski 49,10%
Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025 Na scenie w Chorzowie Bryan Adams, po koncercie doszło do naszego miłego spotkania. Bryan to jedna z nielicznych już legend Światowej Muzyki. Do zobaczenia Bryan na koncertach w Polsce.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025. Na zdjęciu DJ BoBo i ja w miłym sylwestrowym nastroju. Powiem Państwu, że DJ BoBo coraz lepiej mówi po Polsku czego osobiście doświadczyłem podczas naszej rozmowy.Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach – Photo Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju. Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Photo Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Moje miłe spotkanie z Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic po udzieleniu wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Europejski Kongres Gospodarczy maj 2024r. z moim udziałem
Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024

Europejski Kongres Gospodarczy maj 2024r. z moim udziałem
Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba Tomasz Bracka. Marek Omelan

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Mamy też tą książkę to już jest biały kruk.
Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba Tomasz Bracka. Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski. Na zdjęciu lider SBB Józef Skrzek i moja skromna osoba. Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Photo – Marek Omelan

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Photo Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach. Na zdjęciach SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba. Z Jerzym Piotrowskim zacząłem współpracę artystyczną na polskich estradach już 33 lata temu przy produkcji płyty Detox zespołu Dżem z Ryszardem Riedlem, którą promowaliśmy na polskich estradach pod moim kierownictwem Tomasza Romana Bracka 9 maj 2024r.– Photo Marek Omelan
Natomiast koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło odbył się 8 maj 2024r. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski- Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 9 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA
Mądrzej i skuteczniej dla Miasta i Gminy Więcbork ! To już 35 lat mojej działalności publicznej, samorządowej i społecznej III RP począwszy od WRN Bydgoszcz w 1989r. jako opozycjonista i przedstawiciel nielegalnej jeszcze Solidarności !
PRZEDSTAWIAM MÓJ PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA !
Moje priorytety i cele jako przyszłego Burmistrza Więcborka to: uruchomienie przewozów pasażerskich PKP w MiG Więcbork na obu liniach kolejowych nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice i na LK nr 240 z ułożeniem ponownie torów od Sośna przez Pęperzyn, Więcbork, Zakrzewek, Dorotowo, Złotów. Budowa ścieżki rowerowej z przebudową DW nr 181 od Sypniewa do Więcborka. Przebudowa drogi powiatowej od Zabartowa przez Pęperzyn, Śmiłowo do Więcborka.
Gazyfikacja ziemna Miasta i Gminy Więcbork. Budowa obwodnicy Więcborka z przyległą strefą ekonomiczną. Poprawa jakości dróg i ulic w MiG Więcbork z budową nowych ulic z chodnikami i dróg tam gdzie ich do dziś niema lub są w złym stanie technicznym. Budowa chodnika przy ul. Gdańskiej od hotelu Pod Koroną do przejazdu PKP oraz od bloków na Plebance do masarni Pana Ciepłucha przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Odbudowa plaży wiejskiej przy jeziorze Runowskim w Runowie Krajeńskim z budową chodnika we wsi Runowo Krajeńskie przy DW 242 od sklepu do Szkoły Podstawowej.
Rekonstrukcja Grodu Więcborskiego z VII w. przy plaży miejskiej w Więcborku. Zagospodarowanie Lupinku w Więcborku na rzecz kompleksu sportowo – wypoczynkowego z odtworzeniem stawu na mokradłach Lupinku, wokół którego powstaną alejki spacerowe z ławeczkami i latarniami z wejściem i wyjściem od ulicy Kościuszki, Ogrodowej i Targowej w Więcborku !
Przywrócenie 50 metrowego przepływu jezior więcborskich przy plaży miejskiej z budową motu z wydzieloną kładką dla pieszych i rowerzystów. Likwidacja tamy jeziora Więcborskiego Młyńskiego. Budowa ronda przy zbiegu ulic Pocztowej i Mickiewicza w Więcborku. Budowa ścieżki rowerowej wokół jeziora Więcborskiego Młyńskiego oraz od Więcborka do Gabi Meble przy DW 241 i od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy DW nr 242.
Reaktywacją sekcji żeglarskiej i wioślarskiej w Więcborku oraz odbudowa kręgielni w Lasku Miejskim w Więcborku. Budowa basenu i sztucznego lodowiska przy LE i Szpitalu w Więcborku. Budowa chodnika przy ul. Złotowskiej w Wituni do ul Gajowej. Zagospodarowanie 54 ha gruntów miejskich od Plebanki do Osiedla Piastowskiego na rzecz przemysłu i budownictwa.
Zakup maszyny do kładzenia asfaltu i produkcji kostki brukowej z krawężnikami oraz powołanie Miejskiego Zarządu Drogowego podległego burmistrzowi w celu taniego budowania dróg i ulic w MiG Więcbork. Przebudowa skrzyżowania przy DW nr 241 i 189 w Więcborku u zbiegu ulic Hallera, Wyzwolenia i Złotowskiej. Przebudowa DW nr 241 od granicy Gminy Więcbork do Grochowca. Przebudowa DW 242 od Runowa Krajeńskiego do Klementynowa. Przebudowa DW nr 189 od Dorotowa przez Sypniewo, Witunie do Więcborka. Przywrócę elektrownie wodną przy wodospadzie w Runowie Młyn.
Upamiętnienie więcborskich zamków oraz rezydencji Prezydenta II RP Ignacego Mościckiego na przedmieściach Więcborka w Runowie Młyn i Runowie Krajeńskim. Utworzenie Muzeum Ziemi Więcborskiej. Włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich w MiG Więcbork i zastąpienie drogiego oświetlenia sodowego tanim oświetleniem ledowym. Budowa nowych latarni ulicznych na ulicach w MiG Więcbork, gdzie do dziś ich niema. Powołam filę uczelni wyższej w Więcborku !
Utworzenie w Więcborku filii Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Przywrócenie Powiatu Więcborsko – Sępoleńskiego zgodnie z pogwałconymi uchwałami Sejmu z 1998r. i STR 181-13/2001 powołujących Powiat Więcborsko – Sępoleński. Reaktywacja Sądu w Więcborku. Odbudowa fontanny na Promenadzie w starym miejscu, Budowa ścieżki rowerowo – spacerowej od Promenady wokół jeziora więcborskiego do mostu przy plaży miejskiej w Więcborku.
Przywrócenie Komisariatu Policji i Policji Wodnej w Więcborku z reaktywacja sekcji pływającej WOPR w Więcborku. Powołanie Zawodowej Straży Pożarnej w Więcborku. Reaktywacja cotygodniowych imprez artystycznych z dancingami do rana na Promenadzie, plaży miejskiej i na muszli koncertowej w Lasku Miejskim w Więcborku. Więcbork będzie tętnił życiem artystycznym codziennie w sezonie letnim ! Przywrócę prawidłowy herbu Więcborka z 1087r. zgodnie z zaleceniami Ministra Cyfryzacji RP i wydam solidną Monografie Więcborka począwszy od Grodu Więcborskiego z VII wieku do dnia dzisiejszego.
Poprawa jakości życia wszystkich mieszkańców likwidacja wykluczenia komunikacyjnego PKP i PKS w mieście i gminie Więcbork. Włączenie Więcborka do Aglomeracji Bydgoskiej. Reaktywacja więcborskiej orkiestry dętej pod batutą Karola Koziela. Utworzenie etatu ogrodnika miejskiego, który zadba o zieleń i czystość w MiG Więcbork. Niezwłocznie przywrócę schody od ul Targowej do Dworcowej na Lupinku w okolicach Dworca PKP Więcbork. Wytyczę wszystkie ulice widmo na Osiedlu Piastowskim i wybuduję ulicę z chodnikami na wszystkich drogach gruntowych w MiG Więcbork !
Starczy dziadostwa i gry pozorów czas na cywilizację i gazyfikację ziemną Więcborka, a po tym całej Gminy Więcbork ! Ten ambitny program zrealizuję w trakcie mojej czteroletniej kadencji Burmistrza Więcborka. Proszę o poparcie mnie Tomasza Romana Bracka w wyborach na Urząd Burmistrza Więcborka 7 kwietnia 2024r. !
Tomasz Roman Bracka
Kandydat na Burmistrza Więcborka AD 2024

PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA
PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA !
Mądrzej i skuteczniej dla Miasta i Gminy Więcbork ! To już 35 lat mojej działalności publicznej, samorządowej i społecznej III RP począwszy od WRN Bydgoszcz w 1989r. jako opozycjonista i przedstawiciel nielegalnej jeszcze Solidarności !

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Pozdrawiam z Warszawy w Narodowe Święto Niepodległości 11. 11. 2023r.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Narodowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim i Beatki udziałem w Warszawie
Photo – Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i 100 000 patriotów.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Narodowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim i Beatki udziałem w Warszawie
Photo – Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Kurierem Niepodległości – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie, idziemy Krakowskim Przedmieściem z Prezydentem RP Andrzejem Dudą do Pałacu Prezydenckiego – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z miejsca spoczynku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka Kraków 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z miejsca spoczynku Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka Kraków 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z Zamku Królewskiego i Katedry Królewskiej na Wawelu w Krakowie 10. 11. 2023r. z miejsca Spoczynku Sekretarza Króla Polski, Biskupa Krakowskiego i Kapelana Królowej Bony Księcia Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z Krakowa w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z miejsca spoczynku Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie.
Tomasz Roman Bracka Kraków 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z Zamku Królewskiego i Katedry Królewskiej na Wawelu w Krakowie 10. 11. 2023r. w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Miejsce spoczynku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie 10. 11. 2023r. w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i Marszałka Sejmu Krzysztofa Bosaka oraz 100 000 patriotów – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległośc11. 11. AD 2023 idziemy !
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległośc11. 11. AD 2023 idziemy !
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległośc11. 11. AD 2023 idziemy !
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Warszawie z moim udziałem.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie, idziemy Krakowskim Przedmieściem z Prezydentem RP Andrzejem Dudą do Pałacu Prezydenckiego.
Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie 02. 09. 2023r. z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach. Na zdjęciu Minister Stanisław Szwed, Beatka, Mateusz i ja po konwencji PiS w Katowicach. Dziękujemy
Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

85 rocznica śmierci prezesa KBS Więcbork Jana Bracka
Moja dzisiejsza wizyta na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku u pradziadka śp. † Jana Bracka współtwórcy II RP, najwybitniejszej osobowości i współtwórcy odrodzonej Polski po latach zaborów w 1920 roku na terenie prezydenckiego miasta i gminy Więcbork.
Jednocześnie zawiadamiam , że we wtorek 9 maja 2023 r. w dniu 85 rocznicy śmierci Jana Bracka o godz.18 została odprawiona Msza Święta w więcborskim Kościele Katolickim w intencji śp. pradziadka śp.Jana Bracka i mojej ukochanej Mamy śp. Renaty Bracka w 33 miesięcznicę przedwczesnej śmierci.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów
Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów i zbrodniarzy z PRL w Stanie Wojennym w Grudniu 1981 r.
Tomasz Roman Bracka
Katowice 17. 02. 2023 r

Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów
Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów i zbrodniarzy z PRL w Stanie Wojennym w Grudniu 1981 r.
Tomasz Roman Bracka
Katowice 17. 02. 2023 r

Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów
Pozdrawiam z Beatką z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów i zbrodniarzy z PRL w Stanie Wojennym w Grudniu 1981 r.
Tomasz Roman Bracka
Katowice 17. 02. 2023 r.

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Na zdjęciu prezes odrodzonego 20 lat temu 290 letniego KBS Więcbork i Europoseł Kosma Złotowski powołany przeze mnie prezesa KBS Więcbork w 2005 r. na członka KBS Więcbork. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Na zdjęciu prezes Zjednoczenia KBS RP i Prezes odrodzonego 20 lat temu 290 letniego KBS Więcbork Tomasz Bracka. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Dziękuję Szanowna Kapituło, Dziękuję Szanowny Panie Prezydencie Andrzeju Duda, Dziękuję Polsko
Dziękuję Szanowna Kapituło, Dziękuję Szanowny Panie Prezydencie Andrzeju Duda, Dziękuję Polsko za Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.
Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
List Prezydenta RP Andrzeja Dudy jaki wpłynął na moje ręce organizatora X jubileuszowego biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Więcborku, który odczytałem dziś na Rynku w Więcborku przed rozpoczęciem X jubileuszowego biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym – Tomasz Roman Bracka
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku w którym uczestniczyłem i zająłem 1 miejsce - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego. Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej. Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu ! Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś ! Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu ! Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim. Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r. Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku. Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi ! Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka ! Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r. https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/ Tomasz Roman Bracka Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku
Po raz pierwszy w jubileuszowej X edycji Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku 6 marca 2022 r. o godz. 12 sprzed komunistycznej katowni UBP na więcborskim Rynku mieszczącej się od 1945 r. w budynku przedwojennego Magistratu z metą na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie spoczywają więcborskie ofiary komunistycznego terroru UBP z okresu PRL.
Bieg upamiętnia też więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !!!
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Organizator – Tomasz Roman Bracka
Patronat medialny Gazeta Więcborska

Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego
Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego, gdzie 11. 11. 2021 r. składam kwiaty w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wszystkie kopalnie na Śląsku należy natychmiast uruchomić ! Czas zatem otwierać nowe kopalnie na Śląsku tak jak to się dzieje obecnie w RFN, gdzie 80 nowych kopalni węglowych właśnie się otwiera w tym odkrywkowych przy akceptacji UE !
Tomasz Roman Bracka

Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego
Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego, gdzie 11. 11. 2021 r. składam kwiaty w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wszystkie kopalnie na Śląsku należy natychmiast uruchomić ! Czas zatem otwierać nowe kopalnie na Śląsku tak jak to się dzieje obecnie w RFN, gdzie 80 nowych kopalni węglowych właśnie się otwiera w tym odkrywkowych przy akceptacji UE !
Tomasz Roman Bracka

Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego
Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego, gdzie 11. 11. 2021 r. składam kwiaty w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wszystkie kopalnie na Śląsku należy natychmiast uruchomić ! Czas zatem otwierać nowe kopalnie na Śląsku tak jak to się dzieje obecnie w RFN, gdzie 80 nowych kopalni węglowych właśnie się otwiera w tym odkrywkowych przy akceptacji UE !
Tomasz Roman Bracka

Potwierdzenie Prezesa IPN w Warszawie
Potwierdzenie Prezesa IPN w Warszawie, że nigdy nie byłem współpracownikiem służb specjalnych i wojskowych PRL z którymi walczyłem jako działacz opozycji komunistycznej PRL - Tomasz Roman Bracka

Potwierdzenie mojego statusu działacza opozycji antykomunistycznej w PRL
Potwierdzenie mojego statusu działacza opozycji antykomunistycznej w PRL Decyzją Szefa Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie - Tomasz Roman Bracka

102 rocznica odzyskania przez Więcbork niepodległości 23. 01. 1920 r. - 23. 01. 2022 r.
To już 102 lata od odzyskania przez Więcbork niepodległości po 139 latach zaborów !
Na zdjęciu Prezydent Polski dr Andrzej Duda i Tomasz Roman Bracka. Prezydent Andrzej Duda do mnie, gdy publicznie podziękowałem Panu Prezydentowi za order ,,To ja Panu dziękuję za to wszystko co Pan zrobił i robi dla Polski i Polaków, Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski czeka na Pana panie Tomaszu” Panie Prezydencie dla Polski i Polaków będę pracował do końca mojego życia – Tomasz Roman Bracka – foto Prezydent RP Andrzej Duda

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Andrzej Sikorski i zespół Pod Budą już w Więcborku, a za chwilę o 20 koncert na Rynku w Więcborku zapraszamy.
Tomasz Roman Bracka i Andrzej Sikorowski
foto - Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
40 lat Solidarności w bastionie Solidarności Bazylice Świętej Brygidy w Gdańsku Kapelana Solidarności ks Henryka Jankowskiego. Na zdjęciu w radosnych nastrojach Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin i ja po uroczystościach rocznicowych w Gdańsku zakończonych uroczystą kolacją z Prezydentem i Premierem na plebanii bazyliki Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w kościele Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam foto Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w kościele Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Świętym Janem Pawłem II w Krakowie
Moje spotkanie z Świętym Janem Pawłem II na krakowskich Błoniach 18. 08. 2002 r. po przyjęciu z moich rąk 23 marca 2002 r. honorowego obywatelstwa Więcborka. Na zdjęciu, które ujawniam po raz pierwszy na 100 lecie urodzin Świętego Jana Pawła II i 40 lecie Solidarności z flagą mojej solidarności, którą współtworzyłem również po stanie wojennym w PRL jako jej działacz antykomunistyczny to właśnie ja Tomasz Roman Bracka.
Ponad 2,5 miliona wiernych zgromadzonych 18 sierpnia na krakowskich Błoniach podczas spotkania z Ojcem Świętym w którym uczestniczyłem na osobiste zaproszenie Ojca Świętego Jana Pawła II i Kardynała Macharskiego to rekord Europy. Jeszcze nigdy na spotkanie z Janem Pawłem II na naszym kontynencie nie przyszło jednorazowo aż tyle osób !
Obok mnie pierwszym rzędzie na to spotkanie i mszę świętą z Świętym Janem Pawłem II przybyła też ze sztandarem Pani Marianna Popiełuszko mama kapelana Solidarności bł. ks Jerzego Popiełuszko w asyście duchowieństwa z kurii krakowskiej.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

100 rocznica odzyskania niepodległosci przez Więcbork
Dobiegły końca dzisiejsze uroczystości miejskie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez prezydenckie miasto Więcbork co nastąpiło 23 stycznia 1920 r.
Pomimo zaproszeń burmistrza Więcborka Kuszewskiego na zakłamane uroczystości nie przybył Premier RP Mateusz Morawiecki Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz Prezydent Polski Andrzej Duda, którego postkomunistyczne władze powiatu i Więcborka okradły z jego kompleksu rezydencji Prezydenta i Rządu RP mieszczących się na przedmieściach Więcborka !
Nie wspomniano, też o ojcach wolności Więcborka sprzed 100 lat w tym o pierwszym burmistrzu Więcborka w II RP Janie Kabacie, czy o moim pradziadku Janie Bracka członku Zarządu Miasta Więcbork, który 100 lat temu udostępnił własny dom władzom odrodzonej Polski na Urząd Miejski i Radę Miejską w Więcborku na więcborskim Rynku co świadczy o prostactwu lichych władz miasta Więcbork, których wszyscy zignorowali włącznie z więcborskim Prawem i Sprawiedliwością, które zbojkotowało te pseudo uroczystości ! Ale ja tam byłem i o nich wspominałem poniżej koniec dzisiejszych uroczystości z moim przemówieniem https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482798584839/
Nawet nie zadbano o porządną orkiestrę dętą na 100 lecie zamawiając na dzisiejszych uroczystościach fałszującą hymn państwowy Polski orkiestrę dętą z Łobżenicy za duże pieniądze o czym poinformował nas były dyrektor MGOK Więcbork i były kapelmistrz więcborskiej orkiestry dętej Pan Karol Koziel, który przypomniał, że nowy kapelmistrz już dostał tysiące złotych z naszych podatków na składającą się z niewielu osób więcborską orkiestrę widmo ! Przypominam, że w zeszłym roku zniszczono 100 letnią więcborską orkiestrę dętą, która powinna wrócić do OSP Więcbork z kapelmistrzem Kozielem ! Poniżej link z występem fałszującej hymn Polski Łobżenickiej orkiestry dętej na dzisiejszych uroczystościach https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482141728418/
Przypominam, że to swoją postawą i walecznością w powstaniu wielkopolskim mieszkańcy Więcborka doprowadzają do włączenia Więcborka w granicę II Rzeczypospolitej, na mocy Traktatu Wersalskiego z 23 czerwca 1919 r. Wyzwolenia Więcborka dokonał 28. 01. 1920 r. Gen. Józef Haller i Armia Pomorze, tego dnia na więcborskim rynku odbyła się defilada wojskowa i oficjalne przekazanie władzy w mieście z rąk władz niemieckich w ręce władz Polskich. Również tego samego dnia Jan Bracka udostępnił własne domy odrodzonym po latach zaborów władzą polskim na siedzibę Urzędu Miejskiego i Poczty Polskiej.
Na podstawie ustawy z dnia 21 czerwca 1921r. wybrano demokratyczne władze Więcborka czyli burmistrza jego zastępce i członków magistratu wraz z radą miejską. Burmistrzem komisarycznym został powołany Pan Jan Kabat i E. Piotrowski, a następnie po nim objął ten urząd L. Chmielnicki. Skład Rady Miejskiej pierwszej kadencji w odrodzonej Rzeczpospolitej był następujący: 1) Jan Bracka – kupiec, 2) Ignacy Pankanin – kupiec, 3) Marian Przybylski – aptekarz, 4) Antoni Barganowski – urzędnik sądowy Sądu w Więcborku, 5) Alojzy Zuchowski – kancelista sądowy w Więcborku, 6) Wilhelm Hackbarth – kupiec, 7) Jan Kabat – ogrodnik, 8) Bernard Zakrzewski – rektor szkoły powszechnej w Więcborku, 9) Franciszek Krebs – doktor medycyny więcborskiego szpitala, 10) Franciszek Młodzik – kupiec, 11) Juliusz Richter – zegarmistrz, 12) Augustyn Gondek – urzędnik kolejowy na stacji w Więcborku, 13) Franciszek Kucharski – kupiec, 14) Franciszek Korthals – robotnik kolejowy, 15) Lucjan Klimaszewski – handlarz bydłem, 16) Antoni Berndt – właściciel ziemski, 17) Aleksander Masiak – bednarz, 18) Paweł Różniak – robotnik kolejowy. Członkami magistratu czyli Zarządu Miejskiego zostali wybrani: Jan Bracka, Jan Kabat, Antoni Barganowski, Wilhelm Hackbarth. W sierpniu 1922 r. Rada Miejska wybrała stałego Burmistrza Więcborka którym został Pan Piotr Lindecki. Wybrany na 12 lat pełnił tą funkcję od 01 września 1922 r. do 31 sierpnia 1934 r.
Skład Rady Miejskiej w następnych latach był następujący od 1933 r. stanowiło ją 12 radnych. Przynależność polityczną podaję według protokołu z posiedzenia Rady Miejskiej w Więcborku z dnia 02 stycznia 1934 r. 1) Franciszek Młodzik – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem) 2) Edward Arndt – kierownik Zakładu Diakonis w Więcborku, 3) Roman Nowicki – dentysta (Stronnictwo Narodowe) 4) Józef Stasiewski – cieśla (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 5) Aleksy Fojut – przemysłowiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 6) Franciszek Krebs – lekarz, 7) Alojzy Sankowski – naczelnik poczty w Więcborku (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 8) Franciszek Cieślik – rolnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 9) Oskar Gumpert – weterynarz, 10) Aleksander Masiak – bednarz (Narodowa Partia Robotnicza), 11) Onufry Ziarnkowski – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 12) Józef Lubiński – chałupnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem). Członkami magistratu czyli Zarządu Miasta Więcbork zostali wybrani: Franciszek Kucharski – wiceburmistrz, Jan Bracka – kupiec, Marian Przybylski – aptekarz, Albin Umiński – restaurator, wszyscy należący do Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Rządem.
W latach trzydziestych minionego stulecia powstała na przedmieściach Więcborka Rezydencja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Profesora Ignacego Mościckiego. W Więcborku dochodzi do licznych wizyt Prezydenta Ignacego Mościckiego, oraz przedstawicieli ówczesnego Rządu RP z Marszałkami Polski Józefem Piłsudskim i Edwardem Rydzem Śmigłym i generalicją II RP. W Więcborku odbywały Prezydenckie Polowania Reprezentacyjne. W tym czasie działały w Więcborku Urząd Celny, Szpital Powiatowy, Sąd i Więzienie, Komenda Policji Państwowej, Straż Pożarna, Urząd Skarbowy, Dworzec i Stacja Węzłowa PKP oraz siedziba Loży Masońskiej, która mieściła się w pałacu w Sypniewie.
Obok rezydencji prezydenckiej na przedmieściach w zamku i pałacu w Runowie Kr i Młyn koło Więcborka działał pałac myśliwski Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w Stebionku gmina Więcbork przy granicy Polsko – Niemieckiej. Warto wspomnieć, że już od 1900 r. miasto posiadało własny gaz miejski, oraz prąd elektryczny co dawało przeogromne możliwości rozwoju na ówczesne czasy. Z ówczesnych organizacji Polskich trzeba wspomnieć Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Towarzystwo Rodzin Katolickich, Towarzystwo Powstańców i Wojaków, Związek Hallerczyków, Związek Oficerów Rezerwy Ziemi Zachodnich, Towarzystwo Polek, Towarzystwo Szkół Ludowych.
W mieście działały liczne polskie partie polityczne takie jak: Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem, PSL Piast, Chrześcijańska Demokracja, Chrześcijańsko-Narodowe Stronnictwo Pracy, Narodowa Partia Robotnicza i inne. W tym czasie w Więcborku działały różne związki wyznaniowe i tak w mieście działał Zakon Ewangelickich Sióstr Diakonistek utworzony w 1898r. liczący 350 osób z oddziałami w Lwowie, Warszawie i Gnieźnie, był to największy zakon ewangelicki w Polsce. W mieście działał Zakon Katolickich Sióstr Franciszkanek, Zakon Misjonarzy Ewangelickich w Wituni, wówczas Witunia była terytorialnie częścią miasta Więcbork .
W Więcborku od zarania działał Kościół Katolicki obecny kościół jest już czwartym zbudowanym w tym samym miejscu w latach 1772 r. -1778 r. przez Grzymalitów hrabiów Potulickich z Więcborka. W 1405 r. Proboszczem Parafii Więcborskiej był Aleksy (Dominus Alexisus). Jego jako ówczesnego plebana wymienił Sędziwój Pęperzyński w akcie dotacyjnym z 1405 r. dla parafii Więcborskiej. Więcbork przez długie lata był siedzibą dekanatu katolickiego, natomiast 08. 07. 1793 r. Oficjał kamieński Ksawery Józef de Trzebiatowski przenosi siedzibę Konsystorza do Więcborka, czyli Kolegiatę Rzymskokatolicką.
W mieście działała też Synagoga Żydowska wybudowana w 1811 r., oraz dwa Zbory Ewangelickie główny Zbór z 1786 r. wybudowano z inicjatywy i dotacji Króla Pruskiego, był to przepiękny zbór z wierzą zegarową, obiekt zniszczyli miejscowi komuniści na przełomie lat 70-tych i 80-tych minionego stulecia przerabiając go na dom kultury. Tej barbarzyńskiej dewastacji i świętokradztwu towarzyszyły liczne protesty mieszkańców i kościoła katolickiego oraz ewangelickiego. Obiekt był perłą zabytkową najwyższej klasy muzealnej. Kolejny Zbór Ewangelicki na ul. Rybackiej powstał nieco później i zachował się do dnia dzisiejszego, a w tym roku ma być przerobiony na kolejny dom środowiskowy co irytuje wielu mieszkańców ! W Więcborskich Klasztorach przerobionych przez komunistów działały kaplice klasztorne, gdzie również odprawiano nabożeństwa.
Na cmentarzu parafialnym w Więcborku w miejscu prastarego miasta Więcbork działała kaplica wybudowana przez Potulickich z Więcborka w której również odprawiano nabożeństwa, wcześniej w tym miejscu istniał Kościół Rzymskokatolicki pod wezwaniem Świętej Katarzyny, Anny i Magdaleny, nieopodal kolejny drewniany zamek miejski ! Pomimo wielorodności wyznaniowej wszyscy mieszkańcy żyli w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu.
Ogromną manifestacją Polskości i patriotyzmu w Więcborku stał się pogrzeb zmarłego 9 maja 1938 r. śp. Jana Bracka 13. 05. 1938 r. współtwórcy II Rzeczypospolitej, legendarnego pierwszego prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku. W pogrzebie uczestniczyły tysiące osób w tym najwyższe władzę Rzeczypospolitej Polskiej. Za trumną Jana Bracka obok Rodziny zmarłego szli Prezydent RP Ignacy Mościcki, Marszałek Polski Edward Rydz Śmigły, przedstawiciele Wojska Polskiego z kompanią reprezentacyjną, Kurkowe Bractwa Strzeleckie z całej Polski, wraz z licznymi delegacjami władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich Więcborka. Trumna z ciałem Jana Bracka była wystawiona kilka dni w więcborskim Kościele Rzymskokatolickim, z tego kościoła żegnali Jana Bracka przedstawiciele duchowieństwa. Kondukt pogrzebowy prowadził więcborski dziekan i kapelan KBS Więcbork Jan Wilmowski. Jak podaje gazeta sępoleńska z maja 1938 roku takiego uroczystego i wielkiego pogrzebu z udziałem wszystkich władz świeckich i duchownych Więcbork jeszcze nie widział !!!
W tym czasie miasto Więcbork liczyło 4200 osób. W mieście i Gminie Zbiorowej Więcbork było najwięcej Polaków w całym powiecie sępoleńskim, w tym gronie była cała moja rodzina o nazwisku Bracka !!
Poniżej moje dzisiejsze jubileuszowe przemówienie Tomasza Romana Bracka do rodaków oraz mieszkańców prezydenckiego miasta Więcbork na 100 lat odzyskania przez Więcbork niepodległości z miejsca spoczynku Współtwórcy II RP Jana Bracka https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212477197724821/
foto Tomasz Roman Bracka

3 Maja AD 2018 w prezydenckim mieście Więcbork
3 Maja w prezydenckim mieście Więcbork w którym mieściła się w II RP rezydencja Prezydenta RP prof. Ignacego Mościckiego .
Poniżej fotorelacja z wczorajszych uroczystości 3 Maja w Więcborku i obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości z moim udziałem - foto Paweł Szydeł

3 Maja AD 2018 w prezydenckim mieście Więcbork
3 Maja w prezydenckim mieście Więcbork w którym mieściła się w II RP rezydencja Prezydenta RP prof. Ignacego Mościckiego .
Poniżej fotorelacja z wczorajszych uroczystości 3 Maja w Więcborku i obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Jan Bracka - Tomasz Bracka 100 lat Niepodległej !!!
Jan Bracka - Tomasz Bracka 100 lat Niepodległej !!!
Tomasz Roman Bracka

Witaj Matko Boska Częstochowska Królowo Polski w Więcborku !!!
Królowa Polski Matka Boska Częstochowska przybyła po 30 latach do prastarego Więcborka ! Przywitanie Matki Boskiej Częstochowskiej odbyło się przy Urzędzie Miejskim w Więcborku. Następnie uroczysta procesja otoczona rzeszą więcborszczan niosła Królową Polski ulicami Adama Mickiewicza i Plac Jana Pawła II do więcborskiej świątyni.
Po wprowadzeniu Królowej Polski do więcborskiego kościoła nastąpiło uroczyste powitanie. W trakcie mszy powitalnej odczytany został list od Ojca Świętego Franciszka, którym Papież Franciszek pozdrowił i i udzielił błogosławieństwa mieszkańcom Więcborka i diecezji bydgoskiej na rozpoczęcie dzisiejszej wizyty Królowej Polski w Więcborku !
- foto Tomasz Roman Bracka AD 2019

Prezydent Polski dr Andrzej Duda 🇵🇱 i Tomasz Roman Bracka 🇵🇱
Prezydent Polski dr Andrzej Duda 🇵🇱 i Tomasz Roman Bracka 🇵🇱 - Człuchów 8 styczeń 2019 r.
foto Prezydent RP Andrzej Duda

Relacja prasowa z wizyty w zamku Prezydenta Mościckiego w Runowie Kr
Relacja prasowa z wielodniowej wizyty w zamku Prezydenta Mościckiego w Runowie Kr. na przedmieściach Więcborka, która rozpoczęła się 16. 11. 1937 r. o godz. 22 .
Tomasz Roman Bracka

Jan Bracka z Polakami z Więcborka na na 150 lat USA
W 1926 roku do Białego Domu i prezydenta USA Calvina Coolidge’a trafiło 111 tomów z ponad 30 tys. stron podpisów obywateli II RP – miało to być niezwykłe podziękowanie za wkład Stanów Zjednoczonych w odbudowę niepodległej Polski i jednoczesne uczczenie 150. rocznicy ogłoszenia amerykańskiej deklaracji niepodległości.
Pod „Polską Deklaracją” podpisy złożyli m.in. prezydent Ignacy Mościcki, premier Kazimierz Bartel, marszałek Józef Piłsudski i prymas Aleksander Kakowski i mój pradziadek Jan Bracka co można przeczytać na załączonym dokumencie na pozycji 5. Co teraz powie oszust medialny Pankanin z jego lichym burmistrz pewnie ze wstydu się spalą niegodziwcy.
Oczywiście nie tylko państwowi dostojnicy przesłali życzenia za ocean – ogromna liczba 5,5 mln sygnatariuszy sprawia, że prawie każdy Polak może wśród nich znaleźć dziś jakiegoś krewnego.150 USA źródło informacji http://polska1926.pl/karty/31578
Tomasz Roman Bracka

Prezydent RP dr. Andrzeju Duda odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Z wojewodą kujawsko – pomorskim w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy po odznaczeniu mnie przez Prezydenta RP dr. Andrzeja Dudę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski – Bydgoszcz 26. 09. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka – foto gazeta więcborska

Wręczenie medalu województwa Tomaszowi Bracka
Wręczenie złotego medalu Marszałka Województwa Kujawsko pomorskiego dla Tomasza Bracka w uznaniu zasług na rzecz niepodległości Rzeczypospolitej Polski i obronę praw człowieka.
Toruń 5 czerwca 2014 r.

Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji
Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji KBS Więcbork, której dokonałem jako prezes KBS Więcbork z 15 braćmi KBS Więcbork 15 lat temu w Więcborku 11. 11. 2002 r.
Naz zdjęciu w siedzibie KBS Więcbork pierwszy prezes odrodzonego KBS Więcbork w III RP Tomasz Roman Bracka i Eurodeputowany Parlamentu Europejskiego PiS Kosma Złotowski powołany przeze mnie na brata KBS Więcbork w 2005 roku.
Więcbork 08. 10. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji
Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji KBS Więcbork, której dokonałem jako prezes KBS Więcbork z 15 braćmi KBS Więcbork 15 lat temu w Więcborku 11. 11. 2002 r.
Na zdjęciu w siedzibie KBS Więcbork pierwszy prezes odrodzonego KBS Więcbork w III RP Tomasz Roman Bracka z przybyłymi braćmi z różnych stron Polski
Więcbork 08. 10. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji
Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji KBS Więcbork, której dokonałem jako prezes KBS Więcbork z 15 braćmi KBS Więcbork 15 lat temu w Więcborku 11. 11. 2002 r.
Na zdjęciu na strzelnicy KBS Więcbork pierwszy prezes odrodzonego KBS Więcbork w III RP Tomasz Roman Bracka z przybyłymi braćmi z różnych stron Polski na turniej jubileuszowy.
Więcbork 08. 10. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji
Jubileusz 285 - lecia Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i 15 rocznica reaktywacji KBS Więcbork, której dokonałem jako prezes KBS Więcbork z 15 braćmi KBS Więcbork 15 lat temu w Więcborku 11. 11. 2002 r.
Na zdjęciu w siedzibie KBS Więcbork pierwszy prezes odrodzonego KBS Więcbork w III RP Tomasz Roman Bracka z przybyłymi braćmi z różnych stron Polski
Więcbork 08. 10. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Prezydent RP dr. Andrzeju Duda odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Dziękuję Panie Prezydencie RP dr. Andrzeju Duda !!! Dziękuje Polsko !!! Tomasz Roman Bracka

Prezydent RP dr. Andrzeju Duda odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Wizyta na grobie pradziadka Jana Bracka współtwórcy II RP po odznaczeniu mnie przez Prezydenta RP dr. Andrzeja Dudę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności społecznej i publicznej – Więcbork 26. 09. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Prezydent RP dr. Andrzeju Duda odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Z wojewodą kujawsko – pomorskim i mamą w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy po odznaczeniu mnie przed chwilą przez Prezydenta RP dr. Andrzeja Dudę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności społecznej i publicznej – Bydgoszcz 26. 09. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Prezydent RP dr. Andrzeju Duda odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Wizyta na grobie pradziadka Jana Bracka współtwórcy II RP po odznaczeniu mnie przez Prezydenta RP dr. Andrzeja Dudę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności społecznej i publicznej – Więcbork 26. 09. 2017 r. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Prezydent RP dr. Andrzeju Duda odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Z wojewodą kujawsko – pomorskim i mamą w Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy po odznaczeniu mnie przed chwilą przez Prezydenta RP dr. Andrzeja Dudę Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności społecznej i publicznej – Bydgoszcz 26. 09. 2017 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Prezydent RP dr. Andrzeju Duda odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski
Dziękuję Panie Prezydencie RP dr. Andrzeju Duda !!! Dziękuje Polsko !!! Tomasz Roman Bracka

Poświęcenie nowego sztandaru 284-letniego KBS Więcbork
Poświęcenie nowego sztandaru 284-letniego KBS Więcbork przez prezesa Tomasza Bracka

Przejęcia lasku przez przez prezesa KBS Więcbork Tomasz Bracka
Prezes KBS Więcbork gen. Tomasz Bracka, Minister RP Wojciech Mojzesowicz i Burmistrz Paweł Toczko w trakcie przejęcia lasku przez KBS Więcbork 23.12.2006r.

Prezydent RP Bronisław Komorowski i Tomasz Bracka
Prezydent RP Bronisław Komorowski i Tomasz Bracka w Pałacu w Runowie gm. Więcbork 12.11.2014r. Foto Kancelaria Prezydenta RP

Prezydent RP Bronisław Komorowski i Tomasz Bracka
Prezydent RP Bronisław Komorowski i Tomasz Bracka w Pałacu w Runowie gm. Więcbork 12.11.2014r. Foto Kancelaria Prezydenta RP

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka z Mamą i Panią Wojewodą Ewą Mes na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11.11.2014 r.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka z Mamą i Panią Wojewodą Ewą Mes na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11. 11. 2014 r.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Więcborku 11. 11. 2014 r.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Więcborku 11. 11. 2014 r.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka z Mamą na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11. 11. 2014 r.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka z Mamą na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11. 11. 2014 r.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11. 11. 2014 r. po odznaczeniu przez Wojewodę w imieniu Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11. 11. 2014 r.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11. 11. 2014 r. po odznaczeniu przez Wojewodę w imieniu Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności.

Święto Niepodległości 11. 11. 2014 r. w Bydgoszczy
Tomasz Bracka na obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszcz 11. 11. 2014 r. po odznaczeniu przez Wojewodę w imieniu Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności

Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności
Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności w Pałacu w Runowie gm. Więcbork 12. 11. 2014 r.
- foto BOR

Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności
Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności w Pałacu w Runowie gm. Więcbork 12. 11. 2014 r.

Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności
Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności w Pałacu w Runowie gm. Więcbork 12. 11. 2014 r.

Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności
Prezydent Komorowski z Małżonką odznaczył Tomasza Bracka Krzyżem Wolności i Solidarności w Pałacu w Runowie gm. Więcbork 12. 11. 2014 r.

Tomasz Bracka z Mamą i Panią Wojewodą Ewą Mes
Tomasz Bracka z Mamą i Panią Wojewodą Ewą Mes na wczorajszych obchodach Państwowych Święta Niepodległości w Bydgoszczy 11. 11. 2014 r.

Kolejny medal za zasługi dla sportu i turystyki
Wręczenie Tomaszowi Bracka najwyższego odznaczenia złotego medalu zasłużonego działacza LZS za zasługi położone na rzecz sportu i turystyki w Polsce.

Kolejny medal za zasługi dla sportu i turystyki
Wręczenie Tomaszowi Bracka najwyższego odznaczenia złotego medalu zasłużonego działacza LZS za zasługi położone na rzecz sportu i turystyki w Polsce.

Wręczenie honorowego obywatelstwa Więcborka Świętemu Janowi Pawłowi II
Wręczenie honorowego obywatelstwa Więcborka Świętemu Janowi Pawłowi II.

Wręczenie medalu za zasługi dla powiatu AD FUTURAM REI MEMORIAM Tomaszowi Bracka przez Starostę Sęp
Wręczenie medalu za wybitne zasługi dla powiatu AD FUTURAM REI MEMORIAM w 90 rocznicę powstania powiatu sępoleńskiego Tomaszowi Bracka przez Starostę Sępoleńskiego Henryka Pawlina 01. 04. 2010 r.

Poświęcenie sztandaru KBS Więcbork 04. 06. 2006 r.
Poświęcenie sztandaru 285 letniego KBS Więcbork 04. 06. 2006 r.

Król Tomasz Bracka (Jan Tomasz I) po koronacji w towarzystwie przybyłych gości oraz Królowej KBS Sę
Król Tomasz Bracka (Jan Tomasz I) po koronacji w towarzystwie przybyłych gości oraz Królowej KBS Sępólno Kr. oraz Króla Zjednoczenia Okręgu Bydgoskiego Kurkowych Bractw Strzeleckich RP.
Więcbork 25. 06. 2011 r.

Dyplom i kwiaty i liczne oklaski dla Tomasz Bracka za działalność kulturalną
W trakcie tegorocznego dnia Działacza Kultury zorganizowanym w więcborskim kinoteatrze zostałem uhonorowany przez Dyrektora MGOK Więcbork Karola Koziela i Burmistrza Więcborka Pawła Toczko dyplomem z różą i gromkimi oklaskami za moją 20-letnią działalność kulturalną.
Dziękuje za uznanie
Tomasz Bracka




