
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu legenda Solidarności Jan Rulewski i ja Tomasz Roman Bracka opozycjonista antykomunistyczny w PRL w Stoczni Gdańskiej
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu legenda Solidarności I sygnatariusz porozumień sierpniowych w 1980r Bogdan Borusewicz i ja Tomasz Roman Bracka opozycjonista antykomunistyczny w PRL w Stoczni Gdańskiej, gdzie wszystko się zaczęło 45 lat temu.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu legenda Solidarności I sygnatariusz porozumień sierpniowych w 1980r Bogdan Borusewicz i ja Tomasz Roman Bracka opozycjonista antykomunistyczny w PRL w Stoczni Gdańskiej, gdzie wszystko się zaczęło 45 lat temu.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu minister Lech Parel Szef Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych i ja Opozycjonista antykomunistyczny w PRL Tomasz Roman Bracka w Stoczni Gdańskiej.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski Pokaż mniej

Dobiegła końca rozbudowa Przedszkola w Więcborku na klub dziecięcy maluszek
Dobiegła końca rozbudowa Przedszkola w Więcborku na klub dziecięcy maluszek dobiegła końca. Wartość inwestycji to niecałe 3 000 000 złotych.
W tym Przedszkolu do emerytury pracowała moja ukochana Mama Ś.p. Renata Bracka, stąd bardzo mnie cieszy ta inwestycja, która dobiegła końca.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca rozbudowa Przedszkola w Więcborku na klub dziecięcy maluszek
Dobiegła końca rozbudowa Przedszkola w Więcborku na klub dziecięcy maluszek dobiegła końca. Wartość inwestycji to niecałe 3 000 000 złotych.
W tym Przedszkolu do emerytury pracowała moja ukochana Mama Ś.p. Renata Bracka, stąd bardzo mnie cieszy ta inwestycja, która dobiegła końca.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca rozbudowa Przedszkola w Więcborku na klub dziecięcy maluszek
Dobiegła końca rozbudowa Przedszkola w Więcborku na klub dziecięcy maluszek dobiegła końca. Wartość inwestycji to niecałe 3 000 000 złotych.
W tym Przedszkolu do emerytury pracowała moja ukochana Mama Ś.p. Renata Bracka, stąd bardzo mnie cieszy ta inwestycja, która dobiegła końca.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Photo - Tomasz Roman Bracka

Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Photo - Tomasz Roman Bracka

Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Photo - Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem z Prezydentem Katowice Krupą i zespołem Dżem
Odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem z Prezydentem Katowice Krupą i zespołem Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice.
To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół, który zapamiętam do koca życia.
Na zdjęciu Prezydent Katowice Krupa i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach
Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice. To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół.
Na zdjęciu wokalista zespołu Dżem Sebastian Riedel i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces w Katowicach.
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach
Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice. To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół.
Na zdjęciu gitarzysta zespołu Dżem Jurek Styczyński i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces w Katowicach.
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach
Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice. To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół.
Na zdjęciu gitarzysta zespołu Dżem Jurek Styczyński i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces w Katowicach.
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Pociągi pasażerskie PKP wracają na LK nr 281 i Stację PKP Więcbork !
W załączeniu kolejnej pismo w tej sprawie z Departamentu Kolejnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu skierowane na moje ręce 26. 08. 2025r. w którym Dyrektor Wiktor Plesiński potwierdza w pisanie LK nr 281 na odcinku Nakło n/Not - Więcbork - Chojnice do paktu kolejowego na rzecz wznowienia codziennych przewozów kolejowych na tym odcinku LK nr 281.
Dyrektor Wiktor Plesiński z Departamentu Kolejnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu oczekuj zarazem większego zaangażowania samorządów gminnych i powiatowych w tej sprawie i włączenia się do procesu reaktywacji połączeń pasażerskich na LK nr 281 Nakło n.Not - Więcbork - Chojnice co wyartykułował w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce wnioskodawcy. Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają na LK nr 281 i Stację PKP Więcbork !
W załączeniu kolejnej pismo w tej sprawie z Departamentu Kolejnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu skierowane na moje ręce 26. 08. 2025r. w którym Dyrektor Wiktor Plesiński potwierdza w pisanie LK nr 281 na odcinku Nakło n/Not - Więcbork - Chojnice do paktu kolejowego na rzecz wznowienia codziennych przewozów kolejowych na tym odcinku LK nr 281.
Dyrektor Wiktor Plesiński z Departamentu Kolejnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu oczekuj zarazem większego zaangażowania samorządów gminnych i powiatowych w tej sprawie i włączenia się do procesu reaktywacji połączeń pasażerskich na LK nr 281 Nakło n.Not - Więcbork - Chojnice co wyartykułował w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce wnioskodawcy. Tomasz Roman Bracka

Prezydent Polski Karol Nawrocki interweniuje w moim imieniu do PKP PLK SA
Po mojej interwencji u Prezydenta Polski Karol Nawrocki w sprawie przywrócenia połączeń pasażerskich na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia - Nakło n/Not - Mrocza - Więcbork - Sępólno Krajeńskie - Kamień Krajeński - Chojnice Biuro Strategii PKP PLK SA w Warszawie informuje minie o postępie prac na LK nr 256 i 281 od Poznania przez Nakło n/Not - Więcbork do Chojnic i potwierdza, że cała linia kolejowa nr 281 jest już pasażerska z prędkością na torach 120 km na godzinę od Poznania przez Kcynię do Nakła n/Not oraz 80 km na godzinę od Nakła n/Not przez Więcbork do Chojnic dla szynobusów na pasażerskiej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku Nakło n/Not. - Więcbork - Chojnice.
Zarządca infrastruktury kolejowej PKP PLK SA na LK nr 281 potwierdza w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce wnioskodawcy uruchomienia przewozów pasażerskich na całym odcinku LK nr 281 w tym na stacji PKP Więcbork w 2027r.
Ta inwestycja na odcinku LK nr 281 od Nakła n/Not przez Więcbork do Chojnic znalazła się też w pakcie kolejowym zawartym zawartym pomiędzy Urzędem Marszałkowskim w Toruniu, a Ministerstwem Infrastruktury RP i Zarządem PKP PLK SA na rzecz przygotowania tej trasy LK nr 281 na rzecz regionalnych i IC połączeń pasażerskich PKP z dniem 12. 12. 2027r. o czym już wcześniej pisałem.
W załączeniu kolejnej pismo w tej sprawie z Departamentu Kolejnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu skierowane na moje ręce 26. 08. 2025r. w którym Dyrektor Wiktor Plesiński potwierdza w pisanie LK nr 281 na odcinku Nakło n/Not - Więcbork - Chojnice do paktu kolejowego na rzecz wznowienia codziennych przewozów kolejowych na tym odcinku LK nr 281.
Dyrektor Wiktor Plesiński z Departamentu Kolejnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu oczekuj zarazem większego zaangażowania samorządów gminnych i powiatowych w tej sprawie i włączenia się do procesu reaktywacji połączeń pasażerskich na LK nr 281 Nakło n.Not - Więcbork - Chojnice co wyartykułował w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce wnioskodawcy.
W załączeniu wstępne ogłoszenie informacyjne – Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w pasażerskich przewozach kolejowych na liniach komunikacyjnych: Kcynia – Nakło nad Notecią – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Krajeński – Ogorzeliny., z możliwością wydłużenia relacji do Chojnic.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa nowego placu zabaw przy Promenadzie Jeziora Więcborskiego
Dobiegła końca budowa nowego placu zabaw przy Promenadzie Jeziora Więcborskiego w Więcborku. Wartość inwestycji 800 000 złotych.
Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa nowego placu zabaw przy Promenadzie Jeziora Więcborskiego
Dobiegła końca budowa nowego placu zabaw przy Promenadzie Jeziora Więcborskiego w Więcborku. Wartość inwestycji 800 000 złotych.
Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa nowego placu zabaw przy Promenadzie Jeziora Więcborskiego
Dobiegła końca budowa nowego placu zabaw przy Promenadzie Jeziora Więcborskiego w Więcborku. Wartość inwestycji 800 000 złotych.
Photo Tomasz Roman Bracka

Ostatni etap przebudowy Promenady w Więcborku zakończony
Ostatni etap przebudowy Promenady w Więcborku zakończony - Tomasz Roman Bracka

Ostatni etap przebudowy Promenady w Więcborku zakończony
Ostatni etap przebudowy Promenady w Więcborku zakończony - Tomasz Roman Bracka

Ostatni etap przebudowy Promenady w Więcborku zakończony
Ostatni etap przebudowy Promenady w Więcborku zakończony - Tomasz Roman Bracka

700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork
Runowo Krajeńskie to wieś w Królestwie Polskim oraz Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w II RP położona w gminie Więcbork. Po raz pierwszy wzmiankowana w 1325r. czyli 700 lat temu kiedy należała do cystersów z Byszewa. Około 1391 roku Runowo Krajeńskie było w rękach rycerza Dobiesława Runga herbu Odrowąż.
W XV wieku należała do Dźwierszeńskich a kolejnym właścicielem od 1567 roku była rodzina Orzelskich herbu Dryja- wg drugiego źródła pod koniec XV wieku wieś nabył Mikołaj Orzelski herbu Dryja. Na przełomie XVI i XVII wieku Jan Orzelski na fundamentach starszej budowli stawia renesansowy dwór. W tym samym czasie powstaje park krajobrazowy.
W 1615 roku majątek przechodzi w ręce Działyńskich herbu Ogończyk przez małżeństwo córki Jana Orzelskiego, Izabeli za Mikołaja Działyńskiego.
W XVIII wieku właścicielem Runowa została hrabina Teofila z Działyńskich Szołdrska-Potulicka herbu Grzymała słynna Biała Dama urodzona 310 lat temu 28. 12. 1715r. na zamku Potulickich w Więcborku. Kolejnym właścicielem Runowa Krajeńskiego został jej syn Wiktor Szołdrski.
Po jego śmierci w 1839 roku majątek wszedł w posiadaniu Fryderyka von Pelet-Narbonne. Kolejnym posiadaczem majątku w Runowie Krajeńskim był kupiec żydowski Schie Jaffe z Poznania. W latach 1841-43 dobra Runowskie są już w rękach hrabiego Aleksandra Mielżyńskiego.
W 1852 roku majątek w Runowie zakupił baron Theodor von Bethmann-Hollweg. W 1870 roku ożenił się z Fredą von Arnim-Boitzenburg. Po uzyskaniu pełnoletniości majątek odziedziczył ich najstarszy syn baron Joachim Theodor von Bethmann-Hollweg. W 1900 roku ożenił się z Ilse von Arnim-Mellenau. Pod koniec 1911 roku zakupił majątek Runowo-Młyn budując tam pałacyk dla swojej matki.
Po I wojnie światowej w pałacu zamieszkał najstarszy syn Joachima Philipp z żoną Hellą. W 1928 roku pałac został przejęty przez Skarb Państwa II RP a w 1929 roku majątek został sprzedany Państwowemu Bankowi Rolnemu z powodu złej sytuacji finansowej.
Ostatnimi przedwojennymi właścicielami byli córka Wiktora Szulczewskiego Maria oraz jej mąż pułkownik WP Edward Leszczyński.
Na początku lat 30-tych XX wieku majątek został przejęty przez Skarb Państwa RP i powstał tu kompleks rezydencji Rządu i Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w zamku w Runowie Krajeńskim oraz w pałacach w Runowie Młyn, Runowie Krajeńskim i Stebionku.
Podczas II wojny światowej majątek w Runowie został przejęty przez Skarb III Rzeszy w zamku rezydował Herman Gõring i urządzono w nim magazyn mundurowy wojsk lotniczych. W 1945 roku zamek został podpalony przez wojska radzieckie wg jednej wersji lub wycofujące się wojska niemieckie.
Od 1945 roku wadliwą decyzją Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Bydgoszczy zamek stał się trwał ruiną co blokuję jego odbudowę ! Czas tą głupawą decyzję WUOZ w Toruniu uchylić i w końcu oddać zamek w Runowie Krajeńskim.
Na mój wniosek Tomasza Romana Bracka cały kompleks czterech rezydencji Rządu i Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w II RP w Runowie Krajeńskim i Runowie Młyn uzyskał dwa lata temu karty zabytku z opisem naukowym w WUOZ w Toruniu z potwierdzeniem tych faktów historycznych istotnych dla całej Polski w II RP.
Na miejscu obecnego zamku w XVI wieku znajdował się drewniany dwór obronny Orzelskich, który spłonął w 1589 roku. W następnych latach wybudowany został murowany zamek. Na podstawie portretu Jana Orzelskiego znajdującego się w runowskim kościele wiemy, że był to budynek w stylu renesansowym, z niewysoką wieżą, pozbawiony już cech obronnych.
W 1860 roku stary zamek został przebudowany na nowoczesną rezydencję utrzymaną w styl neorenesansu, z pewnymi elementami neogotyku. Autorem projektu był znany berliński architekt Martin Gropius.
Bryła zamku została znacznie podwyższona i wzbogacona wysoką wieżą zegarową(na fundamentach wieży z 1595 roku) zwieńczoną w najwyższej kondygnacji czterema podwieszonymi wieżyczkami oraz zamkniętą stożkowym hełmem. Wnętrza miały bogato dekorowane sufity i ściany.
Zamek był jedną z najświetniejszych siedzib szlacheckich na Pomorzu i w Wielkopolsce. Wokół założony został park krajobrazowy. Na jego obrzeżach wybudowano do stylu tyrolskiego dom ogrodnika, neogotycki budynek administracyjny i stajnię. Pięknym dokumentem z tego czasu jest litografia Aleksandra Dunckera. W 1929 roku baron Joachim von Bethmann-Hollweg zmuszony został do sprzedaży resztek wielkiego niegdyś majątku.
Następnie zamek z przyległymi pałacami w Runowie Krajeńskim i Runowie Młyn przejął Rząd RP i Kancelaria Prezydenta Polski. Obiekty te stały się rezydencją Rządu II RP i Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego, który wielokrotnie bywał w Więcborku, Runowie Krajeńskim i Runowie Młyn w II RP na spotkaniach roboczych oraz polowaniach reprezentacyjnych z udziałem Marszałka Polski Edwarda Rydza Śmigłego i Rządu II Rzeczypospolitej Polskiej.
01. 09. 1939 roku Niemcy zajęli zamek. W czasie II wojny światowej w zamku w Runowie Krajeńskim przebywał Hermana Gõring , Adolf Hitler i Heinz Guderian. W zamku w tym czasie był magazyn mundurowy wojsk lotniczych III Rzeszy.
W styczniu 1945 roku wkraczający tu żołnierze sowieccy podpalili zamek i opici alkoholem z miejscowej gorzelni zamarzli na śmierć i to są te ofiary pseudo wyzwolenia Więcborka i Runowa Krajeńskiego. Kolejne sowieckie ofiary wojenne zapiły się na śmierć spirytusem i zamarzły w i przy gorzelniach w Jastrzębcu i Sypniewie Gmina Więcbork. Zatem dziś trysnął kolejny mit w sprawie tz wyzwolenia Więcborka i okolic w 1945r.
Powstały też plany odbudowy zamku w Runowie Krajeńskim w 1958 i 1974 roku zgodnie z którymi w zamku miał powstać dom wczasowo-kolonijny dla młodzieży. Plany te nie zostały zrealizowane, a pieniądze na odbudowę zamku zdefraudowano ! Odnowiono tylko budynki w parku, i stajnię w której chciano urządzić stylową kawiarnię.
W 1997 roku AWRSP sprzedała pałac Hannie i Zenonowi Lewandowskim z Bydgoszczy. Na obrzeżu parku wybudowali luksusowy kompleks hotelowo-wypoczynkowy, nawiązując stylowo do budynku dawnej stajni, który wkomponowano jako część kompleksu.
To właśnie tu przy zamku w Runowie Krajeńskim Gmina Więcbork na obiektach Rządu i Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego odznaczył mnie Tomasza Romana Bracka 11 lat temu 12. 11. 2014r. Prezydent Polski Krzyżem Wolności i Solidarności.
Była to pierwsza oficjalna kilkudniowa wizyta Prezydenta Polski z Małżonką w Więcborku oraz na obiektach Prezydenta Mościckiego w Runowie Krajeńskim na moje zaproszenie po 86 latach przerwy od czasu regularnych wizyt Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w swoich rezydencjach na zamku Runowie Krajeńskim i pałacach w Runowie Młyn i Stebionku Gmina Więcbork w okresie II RP.
Na zdjęciu zamek Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim Gmina Więcbork.
Tomasz Roman Brack

700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork
700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork wsi Cystersów z Byszewa, Białej Damy Teofili z Działdyńskiej Szołdrskiej-Potulickiej z Więcborka herbu Grzymała, wsi hrabiów Orzelskich, wsi Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w której miał kompleks rezydencji prezydenckich w II Rzeczypospolitej Polskiej.
Tomasz Roman Bracka

700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork
700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork wsi Cystersów z Byszewa, Białej Damy Teofili z Działdyńskiej Szołdrskiej-Potulickiej z Więcborka herbu Grzymała, wsi hrabiów Orzelskich, wsi Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w której miał kompleks rezydencji prezydenckich w II Rzeczypospolitej Polskiej.
Tomasz Roman Bracka

700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork
700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork wsi Cystersów z Byszewa, Białej Damy Teofili z Działdyńskiej Szołdrskiej-Potulickiej z Więcborka herbu Grzymała, wsi hrabiów Orzelskich, wsi Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w której miał kompleks rezydencji prezydenckich w II Rzeczypospolitej Polskiej.
Tomasz Roman Bracka

700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork
700 lat Runowa Krajeńskiego Gmina Więcbork wsi Cystersów z Byszewa, Białej Damy Teofili z Działdyńskiej Szołdrskiej-Potulickiej z Więcborka herbu Grzymała, wsi hrabiów Orzelskich, wsi Prezydenta Polski profesora Ignacego Mościckiego w której miał kompleks rezydencji prezydenckich w II Rzeczypospolitej Polskiej.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 242 od Runowa Krajeńskiego do granicy województwa D
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 242 od Runowa Krajeńskiego do granicy województwa kujawsko pomorskiego.
Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz ma miejsce. Wartość inwestycji to niecałe 10 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 242 od Runowa Krajeńskiego do granicy województwa D
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 242 od Runowa Krajeńskiego do granicy województwa kujawsko pomorskiego.
Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz ma miejsce. Wartość inwestycji to niecałe 10 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 242 od Runowa Krajeńskiego do granicy województwa
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 242 od Runowa Krajeńskiego do granicy województwa kujawsko pomorskiego.
Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz ma miejsce. Wartość inwestycji to niecałe 10 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Zakrzewskiej Osady !
Witam Państwa z zakończonej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa przez Dorotowo do Zakrzewskiej Osady Gmina Więcbork.
Inwestycja jest objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy i Poznaniu wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz i Poznań na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz się stało. Dotychczasowa wartość tej inwestycji w Gminie Więcbork to niecałe 20 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Zakrzewskiej Osady !
Witam Państwa z zakończonej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa przez Dorotowo do Zakrzewskiej Osady Gmina Więcbork.
Inwestycja jest objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy i Poznaniu wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz i Poznań na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz się stało. Dotychczasowa wartość tej inwestycji w Gminie Więcbork to niecałe 20 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Zakrzewskiej Osady !
Witam Państwa z zakończonej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa przez Dorotowo do Zakrzewskiej Osady Gmina Więcbork.
Inwestycja jest objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy i Poznaniu wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz i Poznań na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz się stało. Dotychczasowa wartość tej inwestycji w Gminie Więcbork to niecałe 20 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Świdwia
Witam Państwa z zakończonej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 241 od Tucholi przez Sępólno Krajeńskie do Świdwia Gmina Sępólno Kraj.
Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz się stało. W 2026r. dalszy etap prac od Świdwia przez Zboże do granicy Gminy Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Świdwia
Witam Państwa z zakończonej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 241 od Tucholi przez Sępólno Krajeńskie do Świdwia Gmina Sępólno Kraj.
Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz się stało. W 2026r. dalszy etap prac od Świdwia przez Zboże do granicy Gminy Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Świdwia
Witam Państwa z zakończonej przebudowy drogi wojewódzkiej nr 241 od Tucholi przez Sępólno Krajeńskie do Świdwia Gmina Sępólno Kraj.
Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale ZDW w Bydgoszcz na rzecz jej przebudowy co właśnie teraz się stało. W 2026r. dalszy etap prac od Świdwia przez Zboże do granicy Gminy Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Projekt nowego placu zabaw, który powstanie tego lata na Promenadzie w Więcborku
Projekt nowego placu zabaw, który powstanie tego lata na Promenadzie w Więcborku za 800 000 złotych – Tomasz Roman Bracka

Projekt przebudowy fragmentu Promenady w Więcborku
Projekt przebudowy fragmentu Promenady w Więcborku, który zostanie zrealizowany tego lata za niecałe 200 000 zł- Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork !
Dobiegła końca przebudowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi wydanymi przez PINB w Sępólnie Krajeńskim na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz jej przebudowy co właśnie się stało w ramach wsparcia finansowego z Polskiego Ładu i budżetu Gminy Więcbork. Teraz czas na nowe przejście dla pieszych z ulicy Ogrodowej na przyległą ulicę Złotowską w Wituni by bezpiecznie przejść przez ulicę. Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork !
Dobiegła końca przebudowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja była objęta nakazami pokontrolnymi wydanymi przez PINB w Sępólnie Krajeńskim na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz jej przebudowy co właśnie się stało w ramach wsparcia finansowego z Polskiego Ładu i budżetu Gminy Więcbork.
Teraz czas na nowe przejście dla pieszych z ulicy Ogrodowej na przyległą ulicę Złotowską w Wituni by bezpiecznie przejść przez ulicę.
Tomasz Roman Bracka

Ulica Wincentego Witosa Gmina Więcbork do przebudowy za 3 106 601,06 zł !
Ulica Wincentego Witosa droga kategorii gminnej w Wituni Gmina Więcbork od dziś do kompleksowej przebudowy za 3 106 601,06 zł brutto przez Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s. c. z siedzibą w miejscowości Nakło nad Notecią. W ramach inwestycji powstaną nowe chodniki z nową nawierzchnią asfaltową oraz kanalizacja deszczowa z odwodnieniem. Termin realizacji inwestycji lato/jesień 2025r. Również i ta ulica została objęta nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi Burmistrzowi Więcborka na mój wniosek i przy moim udziale. Cieszy mnie, że ta inwestycja zostanie w końcu zrealizowana. Tomasz Roman Bracka

Ulica Wincentego Witosa Gmina Więcbork do przebudowy za 3 106 601,06 zł !
Ulica Wincentego Witosa droga kategorii gminnej w Wituni Gmina Więcbork od dziś do kompleksowej przebudowy za 3 106 601,06 zł brutto przez Zakład Usług Komunalnych Juliusz, Roman Pilarski s. c. z siedzibą w miejscowości Nakło nad Notecią.
W ramach inwestycji powstaną nowe chodniki z nową nawierzchnią asfaltową oraz kanalizacja deszczowa z odwodnieniem. Termin realizacji inwestycji lato/jesień 2025r. Również i ta ulica została objęta nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi Burmistrzowi Więcborka na mój wniosek i przy moim udziale. Cieszy mnie, że ta inwestycja zostanie w końcu zrealizowana. Tomasz Roman Bracka

Dobiegły końca badania geologiczne dla 6 kilometrowej obwodnicy Więcborka
Dobiegły końca badania geologiczne dla 6 kilometrowej obwodnicy Więcborka z trzema rondami i wagą dla torów o którą walczyłem 25 lat. Już za kilka miesięcy zostanie ogłoszony przetarg na tą inwestycję, która zostanie zrealizowana na koszt ZDW Bydgoszcz do końca 2027 roku.
W załączeniu ostateczny projekt 6 kilometrowej obwodnicy Więcborka z trzema rondami i wagą dla torów. Dla tego projektu jest już wykonana dokumentacja techniczna by rozpocząć budowę po 80 latach gadania i oczekiwania na obwodnicę Więcborka co nastąpi w 2026r. ! Wartość inwestycji 100 mln zł.
Tomasz Roman Bracka

Trwa rozbudowa Szpitala Powiatowego w Więcborku
Trwa rozbudowa Szpitala Powiatowego w Więcborku wartość inwestycji 20 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Nowy mural na Rynku w Więcborku
Nowy mural na Rynku w Więcborku upamiętnia wyzwolenie Więcborka 23. 01. 1920r. przez Generała Józefa Hallera i Armię Pomorze + Photo Tomasy Roman Bracka

Zegar na Rynku w Więcborku do naprawz w tzm roku !
Zegar na Rynku w Więcborku zostanie naprawiony i wznowi działalność we wrześniu 2025 roku po ponad 30 latach przerwy.
Tomasz Roman Bracka

Nowe ścieżki rowerowe przy DW 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Kraj.
Zakończył się przetarg na budowę dwóch ścieżek oraz szlaków rowerowych wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ! Przetarg wygrała miejscowa firma z Zabartowa Gmina Więcbork P.P.U.U HURT TRANS KAWIKO Pana Władysława Szylinga z najatrakcyjniejszą ofertą za wykonanie prac budowlanych. Na oczekiwaną od wielu lat przez mieszkańców miasta i gminy Więcbork inwestycje miasto Więcbork przeznaczyło 3 569 896,02 zł. a to oznacza, że po przetargu miasto Więcbork zaoszczędziło na inwestycji 1 429 120 złotych ! To oznacza, że jesienią 2025r. obie ścieżki rowerowo – spacerowe zostaną wybudowane i oddane do użytkowania publicznego dla mieszkańców i turystów. Tomasz Roman Bracka

Nowe ścieżki rowerowe przy DW 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Kraj.
Zakończył się przetarg na budowę dwóch ścieżek oraz szlaków rowerowych wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ! Przetarg wygrała miejscowa firma z Zabartowa Gmina Więcbork P.P.U.U HURT TRANS KAWIKO Pana Władysława Szylinga z najatrakcyjniejszą ofertą za wykonanie prac budowlanych. Na oczekiwaną od wielu lat przez mieszkańców miasta i gminy Więcbork inwestycje miasto Więcbork przeznaczyło 3 569 896,02 zł. a to oznacza, że po przetargu miasto Więcbork zaoszczędziło na inwestycji 1 429 120 złotych ! To oznacza, że jesienią 2025r. obie ścieżki rowerowo – spacerowe zostaną wybudowane i oddane do użytkowania publicznego dla mieszkańców i turystów. Tomasz Roman Bracka

Nowe ścieżki rowerowe przy DW 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Kraj.
Zakończył się przetarg na budowę dwóch ścieżek oraz szlaków rowerowych wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ! Przetarg wygrała miejscowa firma z Zabartowa Gmina Więcbork P.P.U.U HURT TRANS KAWIKO Pana Władysława Szylinga z najatrakcyjniejszą ofertą za wykonanie prac budowlanych. Na oczekiwaną od wielu lat przez mieszkańców miasta i gminy Więcbork inwestycje miasto Więcbork przeznaczyło 3 569 896,02 zł. a to oznacza, że po przetargu miasto Więcbork zaoszczędziło na inwestycji 1 429 120 złotych ! To oznacza, że jesienią 2025r. obie ścieżki rowerowo – spacerowe zostaną wybudowane i oddane do użytkowania publicznego dla mieszkańców i turystów. Tomasz Roman Bracka

Nowe ścieżki rowerowe przy DW 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Kraj.
Zakończył się przetarg na budowę dwóch ścieżek oraz szlaków rowerowych wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 241 i 242 od Więcborka do Runowa Młyn i od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ! Przetarg wygrała miejscowa firma z Zabartowa Gmina Więcbork P.P.U.U HURT TRANS KAWIKO Pana Władysława Szylinga z najatrakcyjniejszą ofertą za wykonanie prac budowlanych.
Na oczekiwaną od wielu lat przez mieszkańców miasta i gminy Więcbork inwestycje miasto Więcbork przeznaczyło 3 569 896,02 zł. a to oznacza, że po przetargu miasto Więcbork zaoszczędziło na inwestycji 1 429 120 złotych !
To oznacza, że jesienią 2025r. obie ścieżki rowerowo – spacerowe zostaną wybudowane i oddane do użytkowania publicznego dla mieszkańców i turystów.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z przebudowywanej DW 242 z Więcborka do Łobżenicy !
Witam wszystkich z przebudowywanej z mojej na mój niejeden wniosek przez ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań drogi wojewódzkiej nr 242 od zamku Prezydenta Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim przez Borzyszkowo do Łobżenicy.
Inwestycja jest realizowana na koszt ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i Poznań wydanych na mój wniosek i przy moim udziale ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań. Finał prac drogowych tego lata.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z przebudowywanej DW 242 z Więcborka do Łobżenicy !
Witam wszystkich z przebudowywanej z mojej na mój niejeden wniosek przez ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań drogi wojewódzkiej nr 242 od zamku Prezydenta Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim przez Borzyszkowo do Łobżenicy.
Inwestycja jest realizowana na koszt ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i Poznań wydanych na mój wniosek i przy moim udziale ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań. Finał prac drogowych tego lata.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z przebudowywanej DW 242 z Więcborka do Łobżenicy !
Witam wszystkich z przebudowywanej z mojej na mój niejeden wniosek przez ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań drogi wojewódzkiej nr 242 od zamku Prezydenta Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim przez Borzyszkowo do Łobżenicy.
Inwestycja jest realizowana na koszt ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i Poznań wydanych na mój wniosek i przy moim udziale ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań. Finał prac drogowych tego lata.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z przebudowywanej DW 242 z Więcborka do Łobżenicy !
Witam wszystkich z przebudowywanej z mojej na mój niejeden wniosek przez ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań drogi wojewódzkiej nr 242 od zamku Prezydenta Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim przez Borzyszkowo do Łobżenicy.
Inwestycja jest realizowana na koszt ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i Poznań wydanych na mój wniosek i przy moim udziale ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań. Finał prac drogowych tego lata.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z przebudowywanej DW 242 z Więcborka do Łobżenicy !
Witam wszystkich z przebudowywanej z mojej na mój niejeden wniosek przez ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań drogi wojewódzkiej nr 242 od zamku Prezydenta Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim przez Borzyszkowo do Łobżenicy.
Inwestycja jest realizowana na koszt ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i Poznań wydanych na mój wniosek i przy moim udziale ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań. Finał prac drogowych tego lata.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z przebudowywanej DW 242 z Więcborka do Łobżenicy !
Witam wszystkich z przebudowywanej z mojej na mój niejeden wniosek przez ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań drogi wojewódzkiej nr 242 od zamku Prezydenta Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim przez Borzyszkowo do Łobżenicy.
Inwestycja jest realizowana na koszt ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i Poznań wydanych na mój wniosek i przy moim udziale ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań. Finał prac drogowych tego lata.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z przebudowywanej DW 242 z Więcborka do Łobżenicy !
Witam wszystkich z przebudowywanej z mojej na mój niejeden wniosek przez ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań drogi wojewódzkiej nr 242 od zamku Prezydenta Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim przez Borzyszkowo do Łobżenicy.
Inwestycja jest realizowana na koszt ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i Poznań wydanych na mój wniosek i przy moim udziale ZDW Bydgoszcz i ZDW Poznań. Finał prac drogowych tego lata.
Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskiej PKP wracają na linię kolejową nr 281 od Poznania przez Kcynię do Bydgoszczy
Pociągi pasażerskiej PKP wracają po ponad 20 latach na linię kolejową nr 281 od Poznania przez Kcynię, Nakło nad Notecią do Bydgoszczy ! Teraz zostało do ułożenia zaledwie 20 km nowego toru na linii kolejowej nr 281 od Nakła nad Notecią do Runowa Krajeńskiego i już pojedziemy pociągiem z Więcborka do Poznania i Katowice ! Natomiast ułożenie kolejnych 20 km nowego toru na LK nr 281 od Więcborka do Chojnic spowoduje, że pojedziemy z Więcborka przez Chojnice, Tczew, Gdańsk, Sopot do Gdyni !
Wartość całej wyżej wymienionej inwestycji kolejowej od Poznania przez Kcynię do Nakła nad Notecią o co też walczyłem 25 lat w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie i ZLK PKP PLK SA w Bydgoszczy to 257 244 259,31 zł. !
Reasumując wystarczy zaledwie 40 km w/w nowego toru na LK nr 281 od Nakła przez Więcbork do Chojnic i cała Magistrala Kolejowa Portowa BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia będzie w końcu przejezdna dla ruchu pasażerskiego PKP po 55 latach budowy !
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka
Dobiega końca przebudowa drogi wojewódzkiej nr 241 od Sępólna Krajeńskiego do Więcborka na 3 kilometrowym odcinku Grochowiec – Świdwie. Ciąg dalszy za rok od Świdwia przez Zboże od granicy Gminy Więcbork.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 10 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 241. Photo Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka
Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka na dalszym 4 kilometrowym odcinku od Sypniewa do Zakrzewskiej Osady. Ciąg dalszy za rok od Zakrzewskiej Osady do Więcborka.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 15 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 189. Photo Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka
Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka na dalszym 4 kilometrowym odcinku od Sypniewa do Zakrzewskiej Osady. Ciąg dalszy za rok od Zakrzewskiej Osady do Więcborka.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 15 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 189. Photo Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka
Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka na dalszym 4 kilometrowym odcinku od Sypniewa do Zakrzewskiej Osady. Ciąg dalszy za rok od Zakrzewskiej Osady do Więcborka.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 15 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 189. Photo Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka
Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka na dalszym 4 kilometrowym odcinku od Sypniewa do Zakrzewskiej Osady. Ciąg dalszy za rok od Zakrzewskiej Osady do Więcborka.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 15 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 189. Photo Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka
Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka na dalszym 4 kilometrowym odcinku od Sypniewa do Zakrzewskiej Osady. Ciąg dalszy za rok od Zakrzewskiej Osady do Więcborka.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 15 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 189. Photo Tomasz Roman Bracka

Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka
Witam Państwa z przebudowywanej drogi wojewódzkiej nr 189 od Złotowa do Więcborka na dalszym 4 kilometrowym odcinku od Sypniewa do Zakrzewskiej Osady. Ciąg dalszy za rok od Zakrzewskiej Osady do Więcborka.
Ta inwestycja o którą walczyłem ponad 15 lat została objęta nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale dla ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu. No i mamy piękny finał czyli przebudowę DW 189. Photo Tomasz Roman Bracka

Parking widmo przy ulicach Strzeleckiej i Bractwa Kurkowego w Więcborku
Parking widmo przy ulicach Strzeleckiej i Bractwa Kurkowego w Więcborku zapisany na mapach geodezyjnych jako treny rekreacyjno – wypoczynkowe do naprawy i legalizacji – Tomasz Roman Bracka

Parking widmo przy ulicach Strzeleckiej i Bractwa Kurkowego w Więcborku
Parking widmo przy ulicach Strzeleckiej i Bractwa Kurkowego w Więcborku zapisany na mapach geodezyjnych jako treny rekreacyjno – wypoczynkowe do naprawy i legalizacji – Tomasz Roman Bracka

Karol Nawrocki Prezydentem Polski !
Karol jesteś Prezydentem Polski jak ja się cieszę ! Bogu i wyborcom niech będą dzięki !
Karol Nawrocki Prezydentem Polski z 51%, a Rafał Trzaskowski z 49% w sondażu LATE POL IPSOS !
Oficjalne wyniki PKW po przeliczeniu 99,93% wszystkich głosów Karol Nawrocki 50,90%, Rafał Trzaskowski 49,10%
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork
Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja jest objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi na mój wniosek I przy moim udziale Gminie Więcbork. Inwestycja jest wsparta finansowo przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w 95% jej wartości w ramach Polskiego Ładu. Finał prac budowlanych wiosną tego roku. Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork
Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja jest objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi na mój wniosek I przy moim udziale Gminie Więcbork. Inwestycja jest wsparta finansowo przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w 95% jej wartości w ramach Polskiego Ładu. Finał prac budowlanych wiosną tego roku. Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork
Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja jest objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi na mój wniosek I przy moim udziale Gminie Więcbork. Inwestycja jest wsparta finansowo przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w 95% jej wartości w ramach Polskiego Ładu. Finał prac budowlanych wiosną tego roku. Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork
Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja jest objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi na mój wniosek I przy moim udziale Gminie Więcbork. Inwestycja jest wsparta finansowo przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w 95% jej wartości w ramach Polskiego Ładu. Finał prac budowlanych wiosną tego roku. Tomasz Roman Bracka

Senat RP uczci więcborskich Sybiraków z 1945r.
Trwają obchody 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka i województw Kujawsko -Pomorskiego, Pomorskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego, Małopolskiego i Śląskiego do Sowieckich obozów zagłady w ZSRR w 1945r. Poniżej skierowane na moje ręce wnioskodawcy stanowisko Przewodniczącego Sejmiku Śląska, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Wojewody Śląskiego i Senatu RP, który podejmie na mój wniosek z Sejmem RP Uchwały w tej sprawie, a Sejmik i władze województwa kujawsko – pomorskiego z Wojewodą milczą w tej sprawie jak zaklęte już 80 lat. Czas przerwać to milczenie i podjąć stosowne uchwały o co też tam wystąpiłem pisemnie oczekując stosownych uchwał – Tomasz Roman Bracka

Nowa organizacja ruchu na DW nr 241 na ul. Gen. J. Hallera w Więcborku
Po mojej skutecznej interwencji powstaje nowa organizacja ruchu na DW nr 241 na ul. Gen. J. Hallera w Więcborku z legalnym zjazdem z tej ulicy na Promenadę o co wystąpiłem do ZDW Bydgoszcz, a co zaakceptował Marszałek Województwa w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce – Tomasz Roman Bracka

Nowa organizacja ruchu na DW nr 241 na ul. Gen. J. Hallera w Więcborku
Po mojej skutecznej interwencji powstaje nowa organizacja ruchu na DW nr 241 na ul. Gen. J. Hallera w Więcborku z legalnym zjazdem z tej ulicy na Promenadę o co wystąpiłem do ZDW Bydgoszcz, a co zaakceptował Marszałek Województwa w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce – Tomasz Roman Bracka

Wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany
Decyzją MSWiA i załączoną opinią Komisji Heraldycznej przy MSWiA wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany od 11 lat przy bezczynności władz miejskich Więcborka i Radnych ! ! Zatem prawidłowy herb Więcborka z 1087r. nadany ówczesnemu właścicielowi Więcborka mającemu tu swoją siedzibę zamkową Przesławowi Grzymała herbu Grzymała przez Księcia Władysława Hermana w randze Króla Polski za obronę Płocka przed Jaćwingami w 1087r. powraca ponownie jako herb Więcborka w roku 938 lat od jego powstania w roku jubileuszu 1000 lecia powstania Królestwa Polskiego !
Sprzeczny z prawem heraldycznym Herb i Flaga Więcbork do wymiany potwierdza to w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce 13 i 21 marca 2025r. z MSWiA w Warszawie z uchwałą komisji heraldycznej czekając na zmianę wadliwych symboli miasta Więcbork już 11 lat . Czas w końcu Rado Miejska Więcborka i Panie Burmistrzu na zmianę wadliwego herbu i wadliwej flagi miejskiej Więcborka. Tomasz Roman Bracka

Wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany
Decyzją MSWiA i załączoną opinią Komisji Heraldycznej przy MSWiA wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany od 11 lat przy bezczynności władz miejskich Więcborka i Radnych ! ! Zatem prawidłowy herb Więcborka z 1087r. nadany ówczesnemu właścicielowi Więcborka mającemu tu swoją siedzibę zamkową Przesławowi Grzymała herbu Grzymała przez Księcia Władysława Hermana w randze Króla Polski za obronę Płocka przed Jaćwingami w 1087r. powraca ponownie jako herb Więcborka w roku 938 lat od jego powstania w roku jubileuszu 1000 lecia powstania Królestwa Polskiego !
Sprzeczny z prawem heraldycznym Herb i Flaga Więcbork do wymiany potwierdza to w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce 13 i 21 marca 2025r. z MSWiA w Warszawie z uchwałą komisji heraldycznej czekając na zmianę wadliwych symboli miasta Więcbork już 11 lat . Czas w końcu Rado Miejska Więcborka i Panie Burmistrzu na zmianę wadliwego herbu i wadliwej flagi miejskiej Więcborka. Tomasz Roman Bracka

Wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany
Decyzją MSWiA i załączoną opinią Komisji Heraldycznej przy MSWiA wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany od 11 lat przy bezczynności władz miejskich Więcborka i Radnych ! ! Zatem prawidłowy herb Więcborka z 1087r. nadany ówczesnemu właścicielowi Więcborka mającemu tu swoją siedzibę zamkową Przesławowi Grzymała herbu Grzymała przez Księcia Władysława Hermana w randze Króla Polski za obronę Płocka przed Jaćwingami w 1087r. powraca ponownie jako herb Więcborka w roku 938 lat od jego powstania w roku jubileuszu 1000 lecia powstania Królestwa Polskiego !
Sprzeczny z prawem heraldycznym Herb i Flaga Więcbork do wymiany potwierdza to w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce 13 i 21 marca 2025r. z MSWiA w Warszawie z uchwałą komisji heraldycznej czekając na zmianę wadliwych symboli miasta Więcbork już 11 lat . Czas w końcu Rado Miejska Więcborka i Panie Burmistrzu na zmianę wadliwego herbu i wadliwej flagi miejskiej Więcborka. Tomasz Roman Bracka

Wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany
Decyzją MSWiA i załączoną opinią Komisji Heraldycznej przy MSWiA wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany od 11 lat przy bezczynności władz miejskich Więcborka i Radnych ! ! Zatem prawidłowy herb Więcborka z 1087r. nadany ówczesnemu właścicielowi Więcborka mającemu tu swoją siedzibę zamkową Przesławowi Grzymała herbu Grzymała przez Księcia Władysława Hermana w randze Króla Polski za obronę Płocka przed Jaćwingami w 1087r. powraca ponownie jako herb Więcborka w roku 938 lat od jego powstania w roku jubileuszu 1000 lecia powstania Królestwa Polskiego !
Sprzeczny z prawem heraldycznym Herb i Flaga Więcbork do wymiany potwierdza to w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce 13 i 21 marca 2025r. z MSWiA w Warszawie z uchwałą komisji heraldycznej czekając na zmianę wadliwych symboli miasta Więcbork już 11 lat . Czas w końcu Rado Miejska Więcborka i Panie Burmistrzu na zmianę wadliwego herbu i wadliwej flagi miejskiej Więcborka. Tomasz Roman Bracka

Wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany
Decyzją MSWiA i załączoną opinią Komisji Heraldycznej przy MSWiA wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany od 11 lat przy bezczynności władz miejskich Więcborka i Radnych ! ! Zatem prawidłowy herb Więcborka z 1087r. nadany ówczesnemu właścicielowi Więcborka mającemu tu swoją siedzibę zamkową Przesławowi Grzymała herbu Grzymała przez Księcia Władysława Hermana w randze Króla Polski za obronę Płocka przed Jaćwingami w 1087r. powraca ponownie jako herb Więcborka w roku 938 lat od jego powstania w roku jubileuszu 1000 lecia powstania Królestwa Polskiego !
Sprzeczny z prawem heraldycznym Herb i Flaga Więcbork do wymiany potwierdza to w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce 13 i 21 marca 2025r. z MSWiA w Warszawie z uchwałą komisji heraldycznej czekając na zmianę wadliwych symboli miasta Więcbork już 11 lat . Czas w końcu Rado Miejska Więcborka i Panie Burmistrzu na zmianę wadliwego herbu i wadliwej flagi miejskiej Więcborka. Tomasz Roman Bracka

Wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany
Decyzją MSWiA i załączoną opinią Komisji Heraldycznej przy MSWiA wadliwy herb i flaga Więcborka do wymiany od 11 lat przy bezczynności władz miejskich Więcborka i Radnych ! ! Zatem prawidłowy herb Więcborka z 1087r. nadany ówczesnemu właścicielowi Więcborka mającemu tu swoją siedzibę zamkową Przesławowi Grzymała herbu Grzymała przez Księcia Władysława Hermana w randze Króla Polski za obronę Płocka przed Jaćwingami w 1087r. powraca ponownie jako herb Więcborka w roku 938 lat od jego powstania w roku jubileuszu 1000 lecia powstania Królestwa Polskiego !
Sprzeczny z prawem heraldycznym Herb i Flaga Więcbork do wymiany potwierdza to w załączonym piśmie skierowanym na moje ręce 13 i 21 marca 2025r. z MSWiA w Warszawie z uchwałą komisji heraldycznej czekając na zmianę wadliwych symboli miasta Więcbork już 11 lat . Czas w końcu Rado Miejska Więcborka i Panie Burmistrzu na zmianę wadliwego herbu i wadliwej flagi miejskiej Więcborka. Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork
Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja jest objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi na mój wniosek I przy moim udziale Gminie Więcbork.
Inwestycja jest wsparta finansowo przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w 95% jej wartości w ramach Polskiego Ładu. Finał prac budowlanych wiosną tego roku.
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork
Trwa budowa ulicy Ogrodowej w Wituni Gmina Więcbork. Inwestycja jest objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy wydanymi na mój wniosek I przy moim udziale Gminie Więcbork.
Inwestycja jest wsparta finansowo przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w 95% jej wartości w ramach Polskiego Ładu. Finał prac budowlanych wiosną tego roku.
Tomasz Roman Bracka

Ulica Słoneczna w Więcborku do przebudowy w 2025 roku
Ulica Słoneczna w Więcborku do przebudowy w 2025 roku.
Na zdjęciu projekt przebudowy ulicy Słonecznej w Więcborku o co zabiegałem wiele lat uzyskując nakazy pokontrolne PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy. Dziękuję Burmistrzowi Więcborka za podjęcie tej inwestycji.
Tomasz Roman Bracka

Ulica Krótka i Wincentego Witosa w Wituni Gmina Więcbork do przebudowy w 2025 roku
Ulica Krótka i Wincentego Witosa w Wituni Gmina Więcbork do przebudowy w 2025 roku.
Mam kolejną dobrą wiadomość dla mieszkańców Wituni. Przy ulicy Złotowskiej na DW 189 powstanie nowy chodnik z nowym asfaltem. Nowy chodnik powstanie od skrzyżowania przy tej ulicy z ulicą Runowską do skrzyżowania z ulicą Gajową.
Na zdjęciu projekt przebudowy ulicy Krótkiej w Wituni o co zabiegałem wiele lat uzyskując nakazy pokontrolne PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz jej przebudowy. Dziękuję Burmistrzowi Więcborka za podjęcie tej inwestycji.
Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie
Kandydat na Prezydenta Polski Karol Nawrocki na stacji PKP Sępólno Krajeńskie na linii kolejowej nr 281 i nasza wypowiedz w sprawie kolei w Więcborku, Sępólnie Krajeńskim i na Krajnie oraz w 80 rocznicę deportacji tysięcy mieszkańców Więcborka i województwa kujawsko pomorskiego na Syberię w lutym i marcu 1945r.
W trakcie konferencji Kandydat na Prezydenta RP doktor Karol Nawrocki zadeklarował przywrócenie po 25 latach przerwy ruchu pociągów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 i na stacjach PKP Więcbork i Sępólno Krajeńskie.
Kandydat na Prezydenta RP oraz Prezes IPN Pan Nawrocki zadeklarował upamiętnienie 80 rocznicy deportacji mieszkańców Więcborka, Sępólna Krajeńskiego i województwa kujawsko pomorskiego do sowieckich obozów zagłady w ZSRR w lutym i marcu 1945r. i spalenia ich w kościołach w Gdańsku i w Sępólnie Krajeńskim.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane
Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane przy wsparciu finansowym w 95% w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu RP. Ulice te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi Burmistrzowi na mój wniosek i przy moim udziale.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborskich rodów szlacheckich Zebrzydowskich i Potulickich z Więcborka. W tym zamku w latach 1558-1560r. rezydował Królewski Biskup Krakowski Książę Andrzej Zebrzydowski z Więcborka Kapelan Królowej Bony, który do dziś spoczywa w Katedrze Królewskiej w kaplicy obok zakrystii w Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie. Czas w końcu na jakąś tablice upamiętniającą Panie Burmistrzu. Tomasz Roman Bracka

Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane
Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane przy wsparciu finansowym w 95% w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu RP. Ulice te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi Burmistrzowi na mój wniosek i przy moim udziale.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborskich rodów szlacheckich Zebrzydowskich i Potulickich z Więcborka. W tym zamku w latach 1558-1560r. rezydował Królewski Biskup Krakowski Książę Andrzej Zebrzydowski z Więcborka Kapelan Królowej Bony, który do dziś spoczywa w Katedrze Królewskiej w kaplicy obok zakrystii w Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie. Czas w końcu na jakąś tablice upamiętniającą Panie Burmistrzu. Tomasz Roman Bracka

Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane
Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane przy wsparciu finansowym w 95% w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu RP. Ulice te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi Burmistrzowi na mój wniosek i przy moim udziale.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborskich rodów szlacheckich Zebrzydowskich i Potulickich z Więcborka. W tym zamku w latach 1558-1560r. rezydował Królewski Biskup Krakowski Książę Andrzej Zebrzydowski z Więcborka Kapelan Królowej Bony, który do dziś spoczywa w Katedrze Królewskiej w kaplicy obok zakrystii w Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie. Czas w końcu na jakąś tablice upamiętniającą Panie Burmistrzu. Tomasz Roman Bracka

Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane
Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane przy wsparciu finansowym w 95% w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu RP. Ulice te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi Burmistrzowi na mój wniosek i przy moim udziale.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborskich rodów szlacheckich Zebrzydowskich i Potulickich z Więcborka. W tym zamku w latach 1558-1560r. rezydował Królewski Biskup Krakowski Książę Andrzej Zebrzydowski z Więcborka Kapelan Królowej Bony, który do dziś spoczywa w Katedrze Królewskiej w kaplicy obok zakrystii w Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie. Czas w końcu na jakąś tablice upamiętniającą Panie Burmistrzu. Tomasz Roman Bracka

Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane
Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane przy wsparciu finansowym w 95% w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu RP. Ulice te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi Burmistrzowi na mój wniosek i przy moim udziale.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborskich rodów szlacheckich Zebrzydowskich i Potulickich z Więcborka. W tym zamku w latach 1558-1560r. rezydował Królewski Biskup Krakowski Książę Andrzej Zebrzydowski z Więcborka Kapelan Królowej Bony, który do dziś spoczywa w Katedrze Królewskiej w kaplicy obok zakrystii w Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie. Czas w końcu na jakąś tablice upamiętniającą Panie Burmistrzu. Tomasz Roman Bracka

Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane
Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane przy wsparciu finansowym w 95% w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu RP. Ulice te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi Burmistrzowi na mój wniosek i przy moim udziale.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborskich rodów szlacheckich Zebrzydowskich i Potulickich z Więcborka. W tym zamku w latach 1558-1560r. rezydował Królewski Biskup Krakowski Książę Andrzej Zebrzydowski z Więcborka Kapelan Królowej Bony, który do dziś spoczywa w Katedrze Królewskiej w kaplicy obok zakrystii w Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie. Czas w końcu na jakąś tablice upamiętniającą Panie Burmistrzu. Tomasz Roman Bracka

Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane
Ulice Zamkowa, Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku wybudowane przy wsparciu finansowym w 95% w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu RP. Ulice te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi Burmistrzowi na mój wniosek i przy moim udziale.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborskich rodów szlacheckich Zebrzydowskich i Potulickich z Więcborka. W tym zamku w latach 1558-1560r. rezydował Królewski Biskup Krakowski Książę Andrzej Zebrzydowski z Więcborka Kapelan Królowej Bony, który do dziś spoczywa w Katedrze Królewskiej w kaplicy obok zakrystii w Zamku Królewskim na Wawelu w Krakowie. Czas w końcu na jakąś tablice upamiętniającą Panie Burmistrzu. Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025. Na zdjęciu DJ BoBo i ja w miłym sylwestrowym nastroju. Powiem Państwu, że DJ BoBo coraz lepiej mówi po Polsku czego osobiście doświadczyłem podczas naszej rozmowy.Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach – Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Zaglądamy za kulisy Sylwestra z TVP2 na Stadionie Śląskim. Zobaczcie zdjęcia gwiazd na oficjalnej ściance. Fajne foty również ze mną i DJ BoBo w Dzienniku Zachodnim polecam.
Tomasz Roman Bracka
35 lat na polskich estradach

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025 Na scenie w Chorzowie Bryan Adams, po koncercie doszło do naszego miłego spotkania. Bryan to jedna z nielicznych już legend Światowej Muzyki. Do zobaczenia Bryan na koncertach w Polsce.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025. Na zdjęciu DJ BoBo i ja w miłym sylwestrowym nastroju. Powiem Państwu, że DJ BoBo coraz lepiej mówi po Polsku czego osobiście doświadczyłem podczas naszej rozmowy.Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach – Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie pod patronatem medialnym gazety więcborskiej 🥳 🎉 🎊 💕 Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju. Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju.
Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju.
Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju.
Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju.
Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju.
Tomasz Roman Bracka

Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju
Witamy rodzinnie z Katowic już w Świątecznym nastroju.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku
Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku za niespełna 5 000 000 złotych z Polskiego Ładu Rządu PiS – Photo – Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku
Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku za niespełna 5 000 000 złotych z Polskiego Ładu Rządu PiS – Photo – Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku
Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku za niespełna 5 000 000 złotych z Polskiego Ładu Rządu PiS – Photo – Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku
Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku za niespełna 5 000 000 złotych z Polskiego Ładu Rządu PiS – Photo – Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku
Dobiegła końca widoczna na zdjęciu rozbudowa i modernizacja wodociągów miejskich w Więcborku za niespełna 5 000 000 złotych z Polskiego Ładu Rządu PiS – Photo – Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

W tym roku zrealizowano w mieście i gminie Więcbork 23 inwestycje drogowe
W Więcbork powstało w tym roku 10 nowych ulic czyli ul. Potulickich, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Rybacka, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Leszka Czarnego, Leszka Białego - Tomasz Roman Bracka

Dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Więcborku
Dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Więcborku, moc atrakcji z pokazem laserowym.
Tomasz Roman Bracka

Dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Więcborku
Dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Więcborku, moc atrakcji z pokazem laserowym.
Tomasz Roman Bracka

Dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Więcborku
Dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy na Rynku w Więcborku, moc atrakcji z pokazem laserowym.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęły się prace nad Monografią Więcborka
Rozpoczęły się prace nad Monografią Więcborka o czym dziś dyskutowaliśmy w Więcborku w gronie Profesorów i Doktorów Nauk z udziałem Władz Miejskich, Radnych i Mieszkańców Więcborka.
Bardzo obszerna Monografia Więcborka składać się będzie z wielu działów tematycznych począwszy od czasów pierwotnych po czasy współczesne. Prace naukowe potrwają dwa lata po czym Monografia Więcborka trafi do druku.
Photo - UM Więcbork

Trwa remont elewacji zabytkowego budynku Urzędu Miejskiego w Więcborku
Trwa remont elewacji zabytkowego budynku Urzędu Miejskiego w Więcborku wsparty w 95% wartości przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w ramach Polskiego Ładu.
Obecnie w MiG Więcbork trwa remont kilkunastu obiektów zabytkowych w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu PiS w tym wszystkich Kościołów w Mieście i Gminie Więcbork oraz Pałacu Rodu Konkiel w Suchorączku Gmina Więcbork.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Trwa remont elewacji zabytkowego budynku Urzędu Miejskiego w Więcborku
Trwa remont elewacji zabytkowego budynku Urzędu Miejskiego w Więcborku wsparty w 95% wartości przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w ramach Polskiego Ładu.
Obecnie w MiG Więcbork trwa remont kilkunastu obiektów zabytkowych w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu PiS w tym wszystkich Kościołów w Mieście i Gminie Więcbork oraz Pałacu Rodu Konkiel w Suchorączku Gmina Więcbork.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Trwa remont elewacji zabytkowego budynku Urzędu Miejskiego w Więcborku
Trwa remont elewacji zabytkowego budynku Urzędu Miejskiego w Więcborku wsparty w 95% wartości przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w ramach Polskiego Ładu.
Obecnie w MiG Więcbork trwa remont kilkunastu obiektów zabytkowych w ramach Polskiego Ładu byłego Rządu PiS w tym wszystkich Kościołów w Mieście i Gminie Więcbork oraz Pałacu Rodu Konkiel w Suchorączku Gmina Więcbork.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Nowa droga w Runowie Krajeńskim
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze, gdzie dziś przybyłem na wizytację postępu prac drogowych. Photo Tomasz Roman Bracka

Nowa droga w Runowie Krajeńskim
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze, gdzie dziś przybyłem na wizytację postępu prac drogowych. Photo Tomasz Roman Bracka

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu
Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu Gmina Więcbork oraz drogi gminnej w Nowym Dworze Gmina Więcbork. Obie inwestycje drogowe zostały wsparte w 95% ich wartości w ramach Polskiego Ładu przez były Rząd PiS Premiera Morawieckiego. Wartość obu inwestycji to ponad 13 000 000 zł.
Drogi te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale już w 2016r. i mamy piękny finał.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu
Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu Gmina Więcbork oraz drogi gminnej w Nowym Dworze Gmina Więcbork. Obie inwestycje drogowe zostały wsparte w 95% ich wartości w ramach Polskiego Ładu przez były Rząd PiS Premiera Morawieckiego. Wartość obu inwestycji to ponad 13 000 000 zł.
Drogi te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale już w 2016r. i mamy piękny finał.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu
Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu Gmina Więcbork oraz drogi gminnej w Nowym Dworze Gmina Więcbork. Obie inwestycje drogowe zostały wsparte w 95% ich wartości w ramach Polskiego Ładu przez były Rząd PiS Premiera Morawieckiego. Wartość obu inwestycji to ponad 13 000 000 zł.
Drogi te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale już w 2016r. i mamy piękny finał.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu
Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu Gmina Więcbork oraz drogi gminnej w Nowym Dworze Gmina Więcbork. Obie inwestycje drogowe zostały wsparte w 95% ich wartości w ramach Polskiego Ładu przez były Rząd PiS Premiera Morawieckiego. Wartość obu inwestycji to ponad 13 000 000 zł.
Drogi te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale już w 2016r. i mamy piękny finał.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu
Zakończyła się przebudowa drogi powiatowej na 3,5 km od Więcborka do Nowego Dworu Gmina Więcbork oraz drogi gminnej w Nowym Dworze Gmina Więcbork. Obie inwestycje drogowe zostały wsparte w 95% ich wartości w ramach Polskiego Ładu przez były Rząd PiS Premiera Morawieckiego. Wartość obu inwestycji to ponad 13 000 000 zł.
Drogi te zostały objęte nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim na rzecz ich przebudowy wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale już w 2016r. i mamy piękny finał.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej. W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. ! Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej. W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. ! Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej. W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. ! Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej. W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. ! Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej. W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. ! Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej. W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. ! Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej. W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. ! Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. !
Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Nowe ulice Potulickich, Zamkowa i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku
Witam Państwa z przebudowy ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek i przy moim udziale Gminie Więcbork na rzecz ich przebudowy i legalizacji prawnej.
W tym miejscu wznosił się zamek więcborski rodów szlacheckich Zebrzydowskich z Więcborka herbu Radwan i Grzymalitów Potulickich z Więcborka herbu Grzymała. W tym zamku w latach 1558-1560 mieściła się stolica królewskiego Kościoła Katolickiego w Polsce za sprawą Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony, który przeniósł ją z Wawelu w Krakowie do Więcborka w 1558r. !
Są to trzy kolejne z 23 inwestycji drogowych realizowanych w 2024 roku w MiG Więcbork przy wsparciu finansowym byłego Rządu PiS Premiera Morawieckiego w 95% wartości tych inwestycji. Finał tych prac już za kilkanaście dni, co już dziś potwierdza wykonawca Pan Władysław Szyling, który w tym roku świętuję 35 lat swojej firmy na którym to jubileuszu wystąpiły również słynne 55 letnie Czerwone Gitary sprawiając przyjemność nam mieszkańcom miasta i gminy Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
W Więcbork powstaje 10 nowych ulic z Polskiego Ładu byłego Rządu PiS przy wsparciu finansowym w 95%. Zabiegałem o to 10 lat również w PINB w Sępólnie Krajeńskim uzyskując tam liczne nakazy pokontrolne PINB na rzecz przebudowy tych ulic. Na zdjęciach dobiegająca końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku. Finał tych prac już w przyszłym tygodniu. Do końca roku zostaną przebudowane i oddane do użytku następujące ulice w mieście Więcbork: Mieszka I, Władysława Łokietka, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Potulickich i Rybacka. Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
W Więcbork powstaje 10 nowych ulic z Polskiego Ładu byłego Rządu PiS przy wsparciu finansowym w 95%. Zabiegałem o to 10 lat również w PINB w Sępólnie Krajeńskim uzyskując tam liczne nakazy pokontrolne PINB na rzecz przebudowy tych ulic. Na zdjęciach dobiegająca końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku. Finał tych prac już w przyszłym tygodniu.
Do końca roku zostaną przebudowane i oddane do użytku następujące ulice w mieście Więcbork: Mieszka I, Władysława Łokietka, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Potulickich i Rybacka.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
W Więcbork powstaje 10 nowych ulic z Polskiego Ładu byłego Rządu PiS przy wsparciu finansowym w 95%. Zabiegałem o to 10 lat również w PINB w Sępólnie Krajeńskim uzyskując tam liczne nakazy pokontrolne PINB na rzecz przebudowy tych ulic. Na zdjęciach dobiegająca końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku. Finał tych prac już w przyszłym tygodniu.
Do końca roku zostaną przebudowane i oddane do użytku następujące ulice w mieście Więcbork: Mieszka I, Władysława Łokietka, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Potulickich i Rybacka.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
W Więcbork powstaje 10 nowych ulic z Polskiego Ładu byłego Rządu PiS przy wsparciu finansowym w 95%. Zabiegałem o to 10 lat również w PINB w Sępólnie Krajeńskim uzyskując tam liczne nakazy pokontrolne PINB na rzecz przebudowy tych ulic. Na zdjęciach dobiegająca końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku. Finał tych prac już w przyszłym tygodniu.
Do końca roku zostaną przebudowane i oddane do użytku następujące ulice w mieście Więcbork: Mieszka I, Władysława Łokietka, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Potulickich i Rybacka.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
W Więcbork powstaje 10 nowych ulic z Polskiego Ładu byłego Rządu PiS przy wsparciu finansowym w 95%. Zabiegałem o to 10 lat również w PINB w Sępólnie Krajeńskim uzyskując tam liczne nakazy pokontrolne PINB na rzecz przebudowy tych ulic. Na zdjęciach dobiegająca końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku. Finał tych prac już w przyszłym tygodniu.
Do końca roku zostaną przebudowane i oddane do użytku następujące ulice w mieście Więcbork: Mieszka I, Władysława Łokietka, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Potulickich i Rybacka.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
W Więcbork powstaje 10 nowych ulic z Polskiego Ładu byłego Rządu PiS przy wsparciu finansowym w 95%. Zabiegałem o to 10 lat również w PINB w Sępólnie Krajeńskim uzyskując tam liczne nakazy pokontrolne PINB na rzecz przebudowy tych ulic. Na zdjęciach dobiegająca końca przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku. Finał tych prac już w przyszłym tygodniu.
Do końca roku zostaną przebudowane i oddane do użytku następujące ulice w mieście Więcbork: Mieszka I, Władysława Łokietka, Leszka Białego, Leszka Czarnego, Bolesława Krzywoustego, Przemysława II, Zamkowa, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego, Potulickich i Rybacka.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Tomasz Roman Bracka

Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Narodowe Obchody Święta Niepodległości RP AD 2024 z Panem Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Panią Prezydentową RP Agatą Kornhauser Dudą – Photo Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna 19 km ulic Więcborka już w Prokuraturze w celu oceny prawnokarnej
Gazyfikacja ziemna 19 km ulic Więcborka już w Prokuraturze w celu oceny prawnokarnej – Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku i 3 w Gminie Więcbork
Trwa przebudowa 10 ulic w Więcborku w tym sześciu na Osiedlu Piastowskim oraz kolejnych 4 czyli Zamkowej, Rybackiej Potulickich i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Do tego dochodzą 3 nowe ulice w Gminie Więcbork w Runowie Krajeńskim, Wituni i Nowym Dworze. Photo Tomasz Roman Bracka

Kolejna inwestycja z Rządu PiS czyli rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku przedszkola
Kolejna inwestycja z Rządu PiS czyli rozbudowa i przebudowa istniejącego budynku przedszkola gminnego w Więcborku wraz z przebudową zewnętrznych i wewnętrznych instalacji oraz wykonaniem utwardzeń już na przetargu – źródło https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/3723/666/rozbudowa-i-przebudowa-istniejacego-budynku-przedszkola-gminnego-w-wiecborku-w-zwiazku-z-utworzeniem-klubu-dzieciecego-nr-2-w-wiecborku.html?fbclid=IwY2xjawFx4FZleHRuA2FlbQIxMQABHe5TS-K9Qs02PXw11RxgjAQ0uP-xAU6UMsOnOQ8pT3gOurdyNhVDbCI1WQ_aem_j4XKkSwXkNxlAuSkh6qp6g
W ramach tego zadania budynek uzyska dodatkowe sale, toalety, windę komunikującą wszystkie kondygnacje, szatnie oraz zostanie przebudowany ciąg komunikacyjny. Inwestycja jest wsparta finansowo przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w 95% !
Przedsięwzięcie to zostało dofinansowane w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „Maluch+” 2022-2029, ogłoszonego przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej, Gmina Więcbork otrzymała dofinansowanie ze środków KPO. Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową
Witam Państwa sprzed największego w Europie klasztoru Sióstr Diakonistek w Więcborku zwanego ewangelicką Częstochową w II RP przerobionego po 1945r. w PRL na Liceum Ogólnokształcące i LE.w Więcborku, gdzie powstaje kompleks boisk sportowych z drogą i parkingiem za 2 500 000 złotych w ramach Polskiego Ładu.
Klasztor ten z mojej inicjatywy uzyskuję obecnie kartę zabytku opracowywaną przez profesorów ma zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu. W załączeniu zdjęcia z placu budowy i projekt budowy boisk z parkingiem i drogą przy LO i LE w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową
Witam Państwa sprzed największego w Europie klasztoru Sióstr Diakonistek w Więcborku zwanego ewangelicką Częstochową w II RP przerobionego po 1945r. w PRL na Liceum Ogólnokształcące i LE.w Więcborku, gdzie powstaje kompleks boisk sportowych z drogą i parkingiem za 2 500 000 złotych w ramach Polskiego Ładu.
Klasztor ten z mojej inicjatywy uzyskuję obecnie kartę zabytku opracowywaną przez profesorów ma zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu. W załączeniu zdjęcia z placu budowy i projekt budowy boisk z parkingiem i drogą przy LO i LE w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową
Witam Państwa sprzed największego w Europie klasztoru Sióstr Diakonistek w Więcborku zwanego ewangelicką Częstochową w II RP przerobionego po 1945r. w PRL na Liceum Ogólnokształcące i LE.w Więcborku, gdzie powstaje kompleks boisk sportowych z drogą i parkingiem za 2 500 000 złotych w ramach Polskiego Ładu.
Klasztor ten z mojej inicjatywy uzyskuję obecnie kartę zabytku opracowywaną przez profesorów ma zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu. W załączeniu zdjęcia z placu budowy i projekt budowy boisk z parkingiem i drogą przy LO i LE w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową
Witam Państwa sprzed największego w Europie klasztoru Sióstr Diakonistek w Więcborku zwanego ewangelicką Częstochową w II RP przerobionego po 1945r. w PRL na Liceum Ogólnokształcące i LE.w Więcborku, gdzie powstaje kompleks boisk sportowych z drogą i parkingiem za 2 500 000 złotych w ramach Polskiego Ładu.
Klasztor ten z mojej inicjatywy uzyskuję obecnie kartę zabytku opracowywaną przez profesorów ma zlecenie Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu. W załączeniu zdjęcia z placu budowy i projekt budowy boisk z parkingiem i drogą przy LO i LE w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe
W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe. Inwestycja obejmuje wymianę wszystkich ponad tysiąc lamp sodowych na ledowe w MiG Więcbork i włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich. Prace potrwają do połowy listopada.
Wartość tej inwestycji to ponad 2 000 000 zł. wspartej w 95% przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, za co dziękuję Mateusz - Tomasz Roman Bracka

W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe
W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe. Inwestycja obejmuje wymianę wszystkich ponad tysiąc lamp sodowych na ledowe w MiG Więcbork i włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich. Prace potrwają do połowy listopada.
Wartość tej inwestycji to ponad 2 000 000 zł. wspartej w 95% przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, za co dziękuję Mateusz - Tomasz Roman Bracka

W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe
W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe. Inwestycja obejmuje wymianę wszystkich ponad tysiąc lamp sodowych na ledowe w MiG Więcbork i włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich. Prace potrwają do połowy listopada.
Wartość tej inwestycji to ponad 2 000 000 zł. wspartej w 95% przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, za co dziękuję Mateusz - Tomasz Roman Bracka

W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe
W mieście i gminie Więcbork trwa wymiana ulicznego oświetlenia sodowego na ledowe. Inwestycja obejmuje wymianę wszystkich ponad tysiąc lamp sodowych na ledowe w MiG Więcbork i włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich. Prace potrwają do połowy listopada.
Wartość tej inwestycji to ponad 2 000 000 zł. wspartej w 95% przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, za co dziękuję Mateusz - Tomasz Roman Bracka

Od 14. 10. 2024r. rozpocznie się przebudowa drogi gminnej w Runowie Krajeńskim
Od 14 października 2024r. rozpocznie się przebudowa drogi gminnej we wsi rezydencji Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego w Runowie Krajeńskim od kościoła katolickiego do bloków. Inwestycja jest wsparta finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w ramach Polskiego Ładu i będzie zrealizowana w tym roku.
Jest to jedna z 23 inwestycji drogowych realizowanych w tym roku w MiG Więcbork w ramach Polskiego Ładu od byłego Rządu PiS. Dziękuję Mateusz za tak ogromne wsparcie !
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami w MiG Więcbork
Trwa budowa 13 nowych ulic z chodnikami na ulicach: Rybackiej, Zamkowej, Potulickich, Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka, Bolesława Krzywoustego, Leszka Białego i Leszka Czarnego w Więcborku oraz trzech nowych ulic w Runowie Krajeńskim, Nowym Dworze i Wituni na ul. Ogrodowej, wspartych finansowo w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Te wielomilionowe inwestycje zostaną zrealizowane do końca 2024 roku.- Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku na której jest już naniesiony na mapach gaz ziemny w rurze – Photo Tomasz Roman Bracka wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku na której jest już naniesiony na mapach gaz ziemny w rurze – Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku na której jest już naniesiony na mapach gaz ziemny w rurze – Photo Tomasz Roman Bracka wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku na której jest już naniesiony na mapach gaz ziemny w rurze – Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku na której jest już naniesiony na mapach gaz ziemny w rurze – Photo Tomasz Roman Bracka wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Rybackiej w Więcborku na której jest już naniesiony na mapach gaz ziemny w rurze – Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Na zdjęciu Jary, Beatka i ja skromny 30 letni jubilat Photo – Gazeta Więcborka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo - Tomasz Roman Bracka & Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo - Tomasz Roman Bracka & Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach i moje spotkanie z Beatką z Jarym po latach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty.Photo - Tomasz Roman Bracka & Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Moje spotkanie z Jarym z Oddziału Zamkniętego po udanym koncercie Oddziału Zamkniętego w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady jak rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty w roku 35-lecia mojej działalności artystycznej na polskich estradach. Było cudownie, wspaniały koncert do zobaczenia na koncertach w Polsce również w Więcborku za rok – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności
Koncert zespołu Dżem z Sebastianem Riedlem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności 7 wrzesień 2024r. Photo Tomasz Roman Bracka Strzelczyk Beata

Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności
Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności – Photo Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności
Koncert zespołu Dżem z Sebastianem Riedlem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności 7 września 2024r. Photo Tomasz Roman Bracka

Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności
Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności – Photo Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności
Koncert zespołu Dżem z Sebastianem Riedlem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności.
Photo Tomasz Roman Bracka Strzelczyk Beata

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich, a obok mnie i Beatki Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Moje miłe spotkanie z Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Moje i Beatki miłe spotkanie z Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Z An Dreo e Karina po wspaniałym koncercie w Parku Tradycji w Siemianowicach Sląskich. Było cudownie Francesco ❤✌
Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich Król italo disco F
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich, a obok mnie Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Wojciech Gąsowski w naszym towarzystwie.
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na zdjęciu sprzed 33 lat na balkonie bydgoskiej filharmonii z lewej strony zdjęcia to właśnie ja Tomasz Roman Bracka i Ryszard Riedel po koncercie zespołu Dżem w filharmonii pomorskiej w Bydgoszczy 20 kwietnia 1991 r. mojej produkcji artystycznej – pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Poniżej pisemne gratulacje na Monitorze Polskim od Pawła Kukiza i całego zespołu Dżem z którym rozpocząłem współpracę jako producent artystyczny ich koncertów w Polsce już 30 lat temu po odznaczeniu mnie w 2017 r. przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na wniosek Kapituły Orderu Odrodzenia Polski Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności społecznej i publicznej w Polsce – pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Na zdjęciu Sebastian Riedel, Beatka i ja. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Viki Gabor i moja osoba na scenie w Będzinie jest moc !
Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Gazeta Więcborska

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Aleksandra Szwed
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Aleksandra Szwed na koncercie w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Z Aleksandrą Szwed przed koncertem w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Andrzej Piaseczny z zespołem na zakończenie lata.
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Jest i gwiazda dzisiejszego wieczoru Andrzej Piaseczny z zespołem w moim towarzystwie ma koncercie w Będzinie
Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Aleksandra Szwed
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Beata Strzelczyk

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Viki Gabor na scenie w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Viki Gabor i moja skromna osoba na koncercie w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Witam z Sebastianem Riedlem, zespołu Dżem w naszym roku jubileuszowym 45 lecia Dżemu i 33 lat mojej współpracy artystycznej z zespołem Dżem z Będzina - Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Beata Strzelczyk

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie na zakończenie lata 1 września 2024r. z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lata mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach ❤️✌️
Tego samego dnia wystąpił na zakończenie lata w Będzinie z wspaniałym koncertem Wojciech Gąsowski. Dzień wcześniej na tej samej scenie w Będzinie na zakończenie lata zaśpiewali z zespołem Aleksandra Szwed, Viki Gabor i rewelacyjny jak zawsze Andrzej Piaseczny.
W załączeniu fotorelacja z tej imprezy przygotowanej przez Prezydenta Będzina pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie na zakończenie lata 1 września 2024r. z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lata mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach ❤️✌️
Tego samego dnia wystąpił na zakończenie lata w Będzinie z wspaniałym koncertem Wojciech Gąsowski. Dzień wcześniej na tej samej scenie w Będzinie na zakończenie lata zaśpiewali z zespołem Aleksandra Szwed, Viki Gabor i rewelacyjny jak zawsze Andrzej Piaseczny.
W załączeniu fotorelacja z tej imprezy przygotowanej przez Prezydenta Będzina pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Spotkanie z Maciejem Maleńczukiem po koncercie na Tarasach w Sopocie
Spotkanie z Maciejem Maleńczukiem po koncercie na Tarasach w Sopocie - sierpień 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu. Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję. Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu. Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję. Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu. Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję. Photo - Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2024 na ulicach WięcborkaDobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcb
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu. Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję. Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu. Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję. Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu. Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję. Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu. Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję. Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej i Witosa od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w kwocie 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu.
Jest to jedna z 22 inwestycji drogowych w MiG Więcbork, które zostaną zrealizowane w tym roku w ramach Polskiego Ładu przy 95% wsparciu finansowym byłego Rządu PiS za co dziękuję.
Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem przy LO i LE w Więcborku
Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową przy LO i LE w Więcborku - Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem przy LO i LE w Więcborku
Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową przy LO i LE w Więcborku - Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem przy LO i LE w Więcborku
Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową przy LO i LE w Więcborku - Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem przy LO i LE w Więcborku
Trwa budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową przy LO i LE w Więcborku - Photo Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa boisk z parkingiem i drogą przy LO i LE w Więcborku
Rozpoczęła się budowa dwóch boisk z parkingiem i drogą łączącą ulice Krótką z ulicą Pocztową przy LO i LE w Więcborku. Inwestycja warta 2 500 000 złotych jest sfinansowana w 95% przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w ramach Polskiego Ładu i zostanie zrealizowana do końca 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Karta zabytku dla Cmentarza Ewangelickiego w Więcborku wykonana !
W załączeniu mapa i mapa i karta zabytku dla Cmentarza Ewangelickiego z kaplicą Rodu Konkiel w Więcborku, wykona na mój wniosek przez naukowców na zlecenie Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu – Tomasz Roman Bracka

Karta zabytku dla Cmentarza Ewangelickiego w Więcborku wykonana !
W załączeniu mapa i mapa i karta zabytku dla Cmentarza Ewangelickiego z kaplicą Rodu Konkiel w Więcborku, wykona na mój wniosek przez naukowców na zlecenie Urzędu Ochrony Zabytków w Toruniu – Tomasz Roman Bracka

Karty zabytków dla Rezydencji Prezydenta II RP na przedmieściach Więcborka !
Dziękuję za referencje względem mojej osoby Tomasza Romana Bracka Wojewódzkiemu Urzędowi Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszcz z ujawnieniem mojej pracy na rzecz ochrony setek zabytków w Więcborku i regionie w tym dwóch całych linii kolejowych nr 281 i 240 oraz kompleksu Rezydencji Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego i Rządu II RP w pałacach i zamku na przedmieściach Więcborka w Runowie Młyn i Runowie Krajeńskim – Tomasz Roman Bracka

Karty zabytków dla Rezydencji Prezydenta II RP na przedmieściach Więcborka !
Przedstawiam karty zabytków dla Rezydencji Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu II RP w dwóch pałacach w Runowie Młyn i w zamku w Runowie Krajeńskim gmina Więcbork oraz czwarta w Stebionku ówczesna gmina Więcbork Karty zabytków zostały wykonane na mój wniosek i uzupełnione przeze mnie Tomasz Roman Bracka i przez Kujawsko – Pomorski Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy – Tomasz Roman Bracka

Karty zabytków dla Rezydencji Prezydenta II RP na przedmieściach Więcborka !
Przedstawiam karty zabytków dla Rezydencji Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu II RP w dwóch pałacach w Runowie Młyn i w zamku w Runowie Krajeńskim gmina Więcbork oraz czwarta w Stebionku ówczesna gmina Więcbork Karty zabytków zostały wykonane na mój wniosek i uzupełnione przeze mnie Tomasz Roman Bracka i przez Kujawsko – Pomorski Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy – Tomasz Roman Bracka

Karty zabytków dla Rezydencji Prezydenta II RP na przedmieściach Więcborka !
Przedstawiam karty zabytków dla Rezydencji Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu II RP w dwóch pałacach w Runowie Młyn i w zamku w Runowie Krajeńskim gmina Więcbork oraz czwarta w Stebionku ówczesna gmina Więcbork Karty zabytków zostały wykonane na mój wniosek i uzupełnione przeze mnie Tomasz Roman Bracka i przez Kujawsko – Pomorski Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy – Tomasz Roman Bracka

Czwarta więcborska rezydencja Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego w Stebionku
Czwarta więcborska rezydencja Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego w Stebionku ówczesna gmina zbiorowa Więcbork dziś gmina Zakrzewo uzyska na mój wniosek kartę zabytku. Sprawa jest w toku co poświadcza załączone pismo skierowane na moje ręce.
Wcześnie w tym roku karty zabytków uzyskały na mój wniosek trzy rezydencje Prezydenta II RP Ignacego Mościckiego w dwóch pałacach w Runowie Młyn gmina Więcbork oraz w Runowie Krajeńskim gmina Więcbork o czym już informowałem na mojej stronie internetowej - Tomasz Roman Bracka

Czwarta więcborska rezydencja Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego w Stebionku
Czwarta więcborska rezydencja Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego w Stebionku ówczesna gmina zbiorowa Więcbork dziś gmina Zakrzewo uzyska na mój wniosek kartę zabytku. Sprawa jest w toku co poświadcza załączone pismo skierowane na moje ręce.
Wcześnie w tym roku karty zabytków uzyskały na mój wniosek trzy rezydencje Prezydenta II RP Ignacego Mościckiego w dwóch pałacach w Runowie Młyn gmina Więcbork oraz w Runowie Krajeńskim gmina Więcbork o czym już informowałem na mojej stronie internetowej - Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 24 latach przerwy do Więcborka
Urząd Marszałkowski w Toruniu i Zarząd PKP PLK SA w Warszawie wyrażają zgodę na rewitalizację linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Chojnic na rzecz wznowienia codziennych regionalnych przewozów pasażerskich PKP co potwierdza pismo y PKP PLK SA w Warszawie skierowane na moje ręce 17. 06. 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Więcbork będzie miał obwodnice !
Więcbork będzie miał obwodnice ! Rozstrzygnięty został przetarg w tej sprawie w ZDW Bydgoszczy, który wygrała 24 czerwca 2024r. firma BAK z Bydgoszczy ! W okresie 18 miesięcy powstanie dokumentacja techniczna z pozwoleniami na budową dla obwodnicy Więcborka, a następnie rozpocznie się budowa obwodnicy !
W załączeniu link oficjalny komunikat ZDW Bydgoszcz z oferentami do zakończonego przetargu https://platformazakupowa.pl/transakcja/909886?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1Re2qWQvTUq9jpBhfk-34NJEay5tVyTh1tXj8OywIBQk9uNcskMBF4Gck_aem_ATyhsWpNpjF-AGlOC-0MYrBDQeI-0Mv7s0696luPTcSMC5mc71alhI99llb2sJtamt6v0yfyJizW27bc2LcQqzze
Na załączonej mapie 6 kilometrowa obwodnica Więcborka z trzema rondami o którą walczyłem 35 lat począwszy od WRN Bydgoszcz, gdzie 35 lat temu tworzyłem wolną Polskę jako przedstawicieli nielegalnej jeszcze Solidarności w przełomie PRL i III RP. Warta w całości ponad 100 000 000 zł. inwestycja jest w całości finansowana przez ZDW Bydgoszcz i Urząd Marszałkowski w Toruniu !
Dziękuję Marszałku województwa kujawsko - pomorskiego Piotrze.Całbecki za obwodnicę Więcborka ! Teraz czekam już tylko na obiecaną i zatwierdzoną w 2023r. Uchwałą Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego regionalną kolej pasażerską PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Kcynia - Więcbork - Chojnice i na Stacji PKP Więcbork !
Tomasz Roman Bracka

Więcbork będzie miał obwodnice !
Więcbork będzie miał obwodnice ! Rozstrzygnięty został przetarg w tej sprawie w ZDW Bydgoszczy, który wygrała 24 czerwca 2024r. firma BAK z Bydgoszczy ! W okresie 18 miesięcy powstanie dokumentacja techniczna z pozwoleniami na budową dla obwodnicy Więcborka, a następnie rozpocznie się budowa obwodnicy !
W załączeniu link oficjalny komunikat ZDW Bydgoszcz z oferentami do zakończonego przetargu https://platformazakupowa.pl/transakcja/909886?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1Re2qWQvTUq9jpBhfk-34NJEay5tVyTh1tXj8OywIBQk9uNcskMBF4Gck_aem_ATyhsWpNpjF-AGlOC-0MYrBDQeI-0Mv7s0696luPTcSMC5mc71alhI99llb2sJtamt6v0yfyJizW27bc2LcQqzze
Na załączonej mapie 6 kilometrowa obwodnica Więcborka z trzema rondami o którą walczyłem 35 lat począwszy od WRN Bydgoszcz, gdzie 35 lat temu tworzyłem wolną Polskę jako przedstawicieli nielegalnej jeszcze Solidarności w przełomie PRL i III RP. Warta w całości ponad 100 000 000 zł. inwestycja jest w całości finansowana przez ZDW Bydgoszcz i Urząd Marszałkowski w Toruniu !
Dziękuję Marszałku województwa kujawsko - pomorskiego Piotrze.Całbecki za obwodnicę Więcborka ! Teraz czekam już tylko na obiecaną i zatwierdzoną w 2023r. Uchwałą Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego regionalną kolej pasażerską PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Kcynia - Więcbork - Chojnice i na Stacji PKP Więcbork !
Tomasz Roman Bracka

Spacer z Beatką i Mateuszkiem po Więcborku
Spacer z Beatką i Mateuszkiem po Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty
Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty - Photo Tomasz Roman Bracka

Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty
Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty - Photo Tomasz Roman Bracka

Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty
Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty - Photo Tomasz Roman Bracka

Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty
Skatepark na moich terenach przy plaży miejskiej w Więcborku otwarty - Photo Tomasz Roman Bracka

Spacer z Beatką i Mateuszkiem po Więcborku
Spacer z Beatką i Mateuszkiem po Więcborku. Tomasz Roman Bracka

W siedzibie 292 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku
W siedzibie 292 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i w amfiteatrze leśnym w Więcborku, gdzie 35 lat temu w maju 1989r. zacząłem swoją przygodę muzyczną na więcborskich estradach z zespołem Kobranocka.
Następnie przybyliśmy na przyległy Cmentarz Parafialny w Więcborku do spoczywającego tam od 86 lat mojego pradziadka Ś.p. Jana Bracka współtwórcy II RP i Prezesa 292 letniego KBS Więcbork, którego jestem prezesem już 22 lata.
Tomasz Roman Bracka

W siedzibie 292 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku
W siedzibie 292 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i w amfiteatrze leśnym w Więcborku, gdzie 35 lat temu w maju 1989r. zacząłem swoją przygodę muzyczną na więcborskich estradach z zespołem Kobranocka.
Następnie przybyliśmy na przyległy Cmentarz Parafialny w Więcborku do spoczywającego tam od 86 lat mojego pradziadka Ś.p. Jana Bracka współtwórcy II RP i Prezesa 292 letniego KBS Więcbork, którego jestem prezesem już 22 lata.
Tomasz Roman Bracka

W siedzibie 292 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku
W siedzibie 292 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku i w amfiteatrze leśnym w Więcborku, gdzie 35 lat temu w maju 1989r. zacząłem swoją przygodę muzyczną na więcborskich estradach z zespołem Kobranocka.
Następnie przybyliśmy na przyległy Cmentarz Parafialny w Więcborku do spoczywającego tam od 86 lat mojego pradziadka Ś.p. Jana Bracka współtwórcy II RP i Prezesa 292 letniego KBS Więcbork, którego jestem prezesem już 22 lata.
Tomasz Roman Bracka

Wizyta o zmroku z Beatką i Mateuszkiem u naszej kochanej Mamy ś.p. Renaty Bracka
Moja wizyta o zmroku z Beatką i Mateuszkiem u naszej kochanej Mamy ś.p. Renaty Bracka na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Spacer z Beatką i Mateuszkiem po Więcborku
Spacer z Beatką i Mateuszkiem po Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiamy z tamy jeziora Więcborskiego
Pozdrawiamy z tamy jeziora Więcborskiego przy moście linii kolejowej nr 240 na moich terenach leśnych z fragmentem rzeki Orla w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiamy z tamy jeziora Więcborskiego
Pozdrawiamy z tamy jeziora Więcborskiego przy moście linii kolejowej nr 240 na moich terenach leśnych z fragmentem rzeki Orla w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

Nasza wizyta w Rezydencjach Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu
Nasza dzisiejsza wizyta w Rezydencjach Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu II w Zamku w Runowie Krajeńskim i w pałacach w Runowie Młyn gmina Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiamy z Beatką i Mateuszkiem z Więcborka
Pozdrawiamy z Beatką i Mateuszkiem z Więcborka Tomasz Roman Bracka

Wizyta w Rezydencjach Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu
Nasza dzisiejsza wizyta w Rezydencjach Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu II w Zamku w Runowie Krajeńskim i w pałacach w Runowie Młyn gmina Więcbork. Tomasz Roman Bracka

Wizyta w Rezydencjach Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu
Nasza dzisiejsza wizyta w Rezydencjach Prezydenta II RP profesora Ignacego Mościckiego i Rządu II w Zamku w Runowie Krajeńskim i w pałacach w Runowie Młyn gmina Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Wizyta zamku w Sypniewie byłej siedzibie Loży Masońskiej
Moja wizyta z Beatką w Ministerialnym Technikum Rolniczym Wicepremiera i Ministra Rolnictwa Andrzeja Leppera w Sypniewie gmina Więcbork, gdzie uczęszczał Wicepremier Andrzej Lepper z Ministrem Rolnictwa Wojciechem Mojzesowiczem, którego przyjąłem jako prezes do 292 letniego KBS Więcbork w 2005 roku.
Była też wizyta w przyległym zamku w Sypniewie byłej siedzibie Loży Masońskiej o czym na wieży zamkowej przypomina cyrkiel, ekierka i kielnia.
Tomasz Roman Bracka

Moja wizyta z Beatką w Ministerialnym Technikum Rolniczym Wicepremiera i Ministra Rolnictwa Leppera
Moja wizyta z Beatką w Ministerialnym Technikum Rolniczym Wicepremiera i Ministra Rolnictwa Andrzeja Leppera w Sypniewie gmina Więcbork, gdzie uczęszczał Wicepremier Andrzej Lepper z Ministrem Rolnictwa Wojciechem Mojzesowiczem, którego przyjąłem jako prezes do 292 letniego KBS Więcbork w 2005 roku.
Była też wizyta w przyległym zamku w Sypniewie byłej siedzibie Loży Masońskiej o czym na wieży zamkowej przypomina cyrkiel, ekierka i kielnia.
Tomasz Roman Bracka

Moja wizyta z Beatką i Mateuszkiem na granicy Polsko - Niemieckiej w II RP
Moja wizyta z Beatką i Mateuszkiem na granicy Polsko - Niemieckiej w II RP oraz Wielkiego Księstwa Warszawskiego w latach 1807 - 1815 za sprawą decyzji Napoleona Bonaparte, które granicznie kończyło Miasto I Gmina Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Relaks z Beatką i Mateuszkiem na plaży miejskiej w Więcborku
Relaks z Beatką i Mateuszkiem na plaży miejskiej w Więcborku w miejscu Grodu więcborskiego.
To właśnie tu na moich terenach przy plaży w Więcborku wznosił się wczesnośredniowieczny więcborski Gród koszarowy z VII wieku, a już od X wieku Gród obronny Państwa Polan Mieszka I. Ten Gród więcborski należ niezwłocznie odbudować.
Tomasz Roman Bracka

Relaks z Beatką i Mateuszkiem na plaży miejskiej w Więcborku
Relaks z Beatką i Mateuszkiem na plaży miejskiej w Więcborku w miejscu Grodu więcborskiego.
To właśnie tu na moich terenach przy plaży w Więcborku wznosił się wczesnośredniowieczny więcborski Gród koszarowy z VII wieku, a już od X wieku Gród obronny Państwa Polan Mieszka I. Ten Gród więcborski należ niezwłocznie odbudować.
Tomasz Roman Bracka

Relaks z Beatką i Mateuszkiem na plaży miejskiej w Więcborku
Relaks z Beatką i Mateuszkiem na plaży miejskiej w Więcborku w miejscu Grodu więcborskiego.
To właśnie tu na moich terenach przy plaży w Więcborku wznosił się wczesnośredniowieczny więcborski Gród koszarowy z VII wieku, a już od X wieku Gród obronny Państwa Polan Mieszka I. Ten Gród więcborski należ niezwłocznie odbudować.
Tomasz Roman Bracka

Więcbork będzie miał obwodnice
By nie było niedomówień po skutecznej interwencji z mojej strony przyznano już w 2017 roku wywalczyłem 26 000 000 złotych z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na obwodnice Więcborka, która dziś po 35 latach mojej walki stała się faktem !
- Tomasz Roman Bracka

Więcbork będzie miał obwodnice
Więcbork będzie miał obwodnice ! Przed chwilą zakończył się ze skutkiem pozytywnym przetarg w tej sprawie o czym przed chwilą powiadomił mnie zamawiający ZDW Bydgoszczy. W załączeniu link oficjalny komunikat ZDW Bydgoszcz z oferentami do zakończonego przetargu https://platformazakupowa.pl/transakcja/909886?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1Re2qWQvTUq9jpBhfk-34NJEay5tVyTh1tXj8OywIBQk9uNcskMBF4Gck_aem_ATyhsWpNpjF-AGlOC-0MYrBDQeI-0Mv7s0696luPTcSMC5mc71alhI99llb2sJtamt6v0yfyJizW27bc2LcQqzze
Na mapie 6 kilometrowa obwodnica Więcborka z trzema rondami o którą walczyłem 35 lat !
Tomasz Roman Bracka

Więcbork będzie miał obwodnice
Więcbork będzie miał obwodnice ! Przed chwilą zakończył się ze skutkiem pozytywnym przetarg w tej sprawie o czym przed chwilą powiadomił mnie zamawiający ZDW Bydgoszczy. W załączeniu link oficjalny komunikat ZDW Bydgoszcz z oferentami do zakończonego przetargu https://platformazakupowa.pl/transakcja/909886?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1Re2qWQvTUq9jpBhfk-34NJEay5tVyTh1tXj8OywIBQk9uNcskMBF4Gck_aem_ATyhsWpNpjF-AGlOC-0MYrBDQeI-0Mv7s0696luPTcSMC5mc71alhI99llb2sJtamt6v0yfyJizW27bc2LcQqzze
Na mapie 6 kilometrowa obwodnica Więcborka z trzema rondami o którą walczyłem 35 lat !
Tomasz Roman Bracka

Więcbork będzie miał obwodnice
Więcbork będzie miał obwodnice ! Przed chwilą zakończył się ze skutkiem pozytywnym przetarg w tej sprawie o czym przed chwilą powiadomił mnie zamawiający ZDW Bydgoszczy. W załączeniu link oficjalny komunikat ZDW Bydgoszcz z oferentami do zakończonego przetargu https://platformazakupowa.pl/transakcja/909886?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1Re2qWQvTUq9jpBhfk-34NJEay5tVyTh1tXj8OywIBQk9uNcskMBF4Gck_aem_ATyhsWpNpjF-AGlOC-0MYrBDQeI-0Mv7s0696luPTcSMC5mc71alhI99llb2sJtamt6v0yfyJizW27bc2LcQqzze
Na mapie 6 kilometrowa obwodnica Więcborka z trzema rondami o którą walczyłem 35 lat !
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca. Na zdjęciu przebudowa DW nr 189.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca. Na zdjęciu przebudowa DW nr 189.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca. Na zdjęciu przebudowa DW nr 189.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca. Na zdjęciu przebudowa DW nr 189.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca. Na zdjęciu przebudowa DW nr 189.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca. Na zdjęciu przebudowa DW nr 189.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca. Na zdjęciu przebudowa DW nr 189.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca.
Na zdjęciu przebudowa DW nr 189 oraz budynek Straży Granicznej w II RP przy rzece Łobzonka, gdzie do 1 września 1939r. przebiegała granica Polsko – Niemiecka, a za Napoleona Bonaparte była tu granica Wielkiego Księstwa Warszawskiego, które kończyło granicznie Miasto i Gmina Więcbork.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork
Dobiega końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i WINB Poznań przebudowa DW nr 189 od Złotowa do Sypniewa gmina Więcbork. Dalszy etap przebudowy DW 189 od Sypniewa do Więcborka za rok.
Wartość pierwszego etapu od granicy Gminy Więcbork do Sypniewa to 10 000 000 zł, które w całości finansuje ZDW Bydgoszcz. Natomiast wartość etapu wielkopolskiego to 40 000 000 zł. Tyle samo 40 000 000 zł. będzie kosztować przebudowa DW nr 189 od granicy województwa w Dorotowie do Więcborka.
O tą inwestycję drogową walczyłem ponad 10 lat i się w końcu doczekałem takiego pięknego finału, choć opory były do końca.
Na zdjęciu przebudowa DW nr 189 oraz budynek Straży Granicznej w II RP przy rzece Łobzonka, gdzie do 1 września 1939r. przebiegała granica Polsko – Niemiecka, a za Napoleona Bonaparte była tu granica Wielkiego Księstwa Warszawskiego, które kończyło granicznie Miasto i Gmina Więcbork.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic po udzieleniu wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Europejski Kongres Gospodarczy maj 2024r. z moim udziałem
Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024

Europejski Kongres Gospodarczy maj 2024r. z moim udziałem
Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024Witam majowo z Katowic. Dziś rozpoczął się w Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. z udziałem najwyższych władz Unii Europejskiej i RP.
Moje przesłanie na rozpoczęty dziś w MCK przy Spodku w Katowicach Europejski Kongres Gospodarczy 2024r. to: tak dla CPK i nie dla zielonego ładu w obecnym kształcie !
European Economic Congress Katowice, Poland. Nie tylko MCK ale także specjalne zielone miasteczko wokół Spodek - Green Planet.
➡️Przed nami trzy dni rozmów i 180 sesji w MCK, w których weźmie udział ponad 1200 prelegentów z biznesu, polityki, samorządu, organizacji międzynarodowych i świata nauki, gdzie jestem już akredytowany.
Tomasz Roman Bracka
#eec2024 #mckkatowice #ekg2024

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba Tomasz Bracka. Marek Omelan

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Mamy też tą książkę to już jest biały kruk.
Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba Tomasz Bracka. Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich 8 maj 2024r, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski. Na zdjęciu lider SBB Józef Skrzek i moja skromna osoba. Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Photo – Marek Omelan

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Photo Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach. Na zdjęciach SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba. Z Jerzym Piotrowskim zacząłem współpracę artystyczną na polskich estradach już 33 lata temu przy produkcji płyty Detox zespołu Dżem z Ryszardem Riedlem, którą promowaliśmy na polskich estradach pod moim kierownictwem Tomasza Romana Bracka 9 maj 2024r.– Photo Marek Omelan
Natomiast koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło odbył się 8 maj 2024r. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski- Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 9 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 9 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Tomasz Roman Bracka

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Photo - Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą
Państwowe obchody święta uchwalenia Konstytucji 3 Maja z Prezydentem RP Andrzejem Dudą, Wojskiem Polskim i Rządem RP na Zamku Królewskim w Warszawie w których uczestniczyłem 3 maja 2024r. na zaproszenie Prezydenta RP.
Wspaniałym uroczystością 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja towarzyszyła podniosła atmosfera i letnia pogoda. Poniżej fotoreportaż z tych uroczystości.
Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Przetarg na budowę boisk wielofunkcyjnych przy LO i LE w Więcborku
Wczoraj został ogłoszony przetarg na budowę boisk wielofunkcyjnych przy LO i LE w Więcborku wraz z budową parkingu i drogi przejazdowej pomiędzy ulicami Krótką i Pocztową – Tomasz Roman Bracka

PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA
Mądrzej i skuteczniej dla Miasta i Gminy Więcbork ! To już 35 lat mojej działalności publicznej, samorządowej i społecznej III RP począwszy od WRN Bydgoszcz w 1989r. jako opozycjonista i przedstawiciel nielegalnej jeszcze Solidarności !
PRZEDSTAWIAM MÓJ PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA !
Moje priorytety i cele jako przyszłego Burmistrza Więcborka to: uruchomienie przewozów pasażerskich PKP w MiG Więcbork na obu liniach kolejowych nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice i na LK nr 240 z ułożeniem ponownie torów od Sośna przez Pęperzyn, Więcbork, Zakrzewek, Dorotowo, Złotów. Budowa ścieżki rowerowej z przebudową DW nr 181 od Sypniewa do Więcborka. Przebudowa drogi powiatowej od Zabartowa przez Pęperzyn, Śmiłowo do Więcborka.
Gazyfikacja ziemna Miasta i Gminy Więcbork. Budowa obwodnicy Więcborka z przyległą strefą ekonomiczną. Poprawa jakości dróg i ulic w MiG Więcbork z budową nowych ulic z chodnikami i dróg tam gdzie ich do dziś niema lub są w złym stanie technicznym. Budowa chodnika przy ul. Gdańskiej od hotelu Pod Koroną do przejazdu PKP oraz od bloków na Plebance do masarni Pana Ciepłucha przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Odbudowa plaży wiejskiej przy jeziorze Runowskim w Runowie Krajeńskim z budową chodnika we wsi Runowo Krajeńskie przy DW 242 od sklepu do Szkoły Podstawowej.
Rekonstrukcja Grodu Więcborskiego z VII w. przy plaży miejskiej w Więcborku. Zagospodarowanie Lupinku w Więcborku na rzecz kompleksu sportowo – wypoczynkowego z odtworzeniem stawu na mokradłach Lupinku, wokół którego powstaną alejki spacerowe z ławeczkami i latarniami z wejściem i wyjściem od ulicy Kościuszki, Ogrodowej i Targowej w Więcborku !
Przywrócenie 50 metrowego przepływu jezior więcborskich przy plaży miejskiej z budową motu z wydzieloną kładką dla pieszych i rowerzystów. Likwidacja tamy jeziora Więcborskiego Młyńskiego. Budowa ronda przy zbiegu ulic Pocztowej i Mickiewicza w Więcborku. Budowa ścieżki rowerowej wokół jeziora Więcborskiego Młyńskiego oraz od Więcborka do Gabi Meble przy DW 241 i od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy DW nr 242.
Reaktywacją sekcji żeglarskiej i wioślarskiej w Więcborku oraz odbudowa kręgielni w Lasku Miejskim w Więcborku. Budowa basenu i sztucznego lodowiska przy LE i Szpitalu w Więcborku. Budowa chodnika przy ul. Złotowskiej w Wituni do ul Gajowej. Zagospodarowanie 54 ha gruntów miejskich od Plebanki do Osiedla Piastowskiego na rzecz przemysłu i budownictwa.
Zakup maszyny do kładzenia asfaltu i produkcji kostki brukowej z krawężnikami oraz powołanie Miejskiego Zarządu Drogowego podległego burmistrzowi w celu taniego budowania dróg i ulic w MiG Więcbork. Przebudowa skrzyżowania przy DW nr 241 i 189 w Więcborku u zbiegu ulic Hallera, Wyzwolenia i Złotowskiej. Przebudowa DW nr 241 od granicy Gminy Więcbork do Grochowca. Przebudowa DW 242 od Runowa Krajeńskiego do Klementynowa. Przebudowa DW nr 189 od Dorotowa przez Sypniewo, Witunie do Więcborka. Przywrócę elektrownie wodną przy wodospadzie w Runowie Młyn.
Upamiętnienie więcborskich zamków oraz rezydencji Prezydenta II RP Ignacego Mościckiego na przedmieściach Więcborka w Runowie Młyn i Runowie Krajeńskim. Utworzenie Muzeum Ziemi Więcborskiej. Włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich w MiG Więcbork i zastąpienie drogiego oświetlenia sodowego tanim oświetleniem ledowym. Budowa nowych latarni ulicznych na ulicach w MiG Więcbork, gdzie do dziś ich niema. Powołam filę uczelni wyższej w Więcborku !
Utworzenie w Więcborku filii Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Przywrócenie Powiatu Więcborsko – Sępoleńskiego zgodnie z pogwałconymi uchwałami Sejmu z 1998r. i STR 181-13/2001 powołujących Powiat Więcborsko – Sępoleński. Reaktywacja Sądu w Więcborku. Odbudowa fontanny na Promenadzie w starym miejscu, Budowa ścieżki rowerowo – spacerowej od Promenady wokół jeziora więcborskiego do mostu przy plaży miejskiej w Więcborku.
Przywrócenie Komisariatu Policji i Policji Wodnej w Więcborku z reaktywacja sekcji pływającej WOPR w Więcborku. Powołanie Zawodowej Straży Pożarnej w Więcborku. Reaktywacja cotygodniowych imprez artystycznych z dancingami do rana na Promenadzie, plaży miejskiej i na muszli koncertowej w Lasku Miejskim w Więcborku. Więcbork będzie tętnił życiem artystycznym codziennie w sezonie letnim ! Przywrócę prawidłowy herbu Więcborka z 1087r. zgodnie z zaleceniami Ministra Cyfryzacji RP i wydam solidną Monografie Więcborka począwszy od Grodu Więcborskiego z VII wieku do dnia dzisiejszego.
Poprawa jakości życia wszystkich mieszkańców likwidacja wykluczenia komunikacyjnego PKP i PKS w mieście i gminie Więcbork. Włączenie Więcborka do Aglomeracji Bydgoskiej. Reaktywacja więcborskiej orkiestry dętej pod batutą Karola Koziela. Utworzenie etatu ogrodnika miejskiego, który zadba o zieleń i czystość w MiG Więcbork. Niezwłocznie przywrócę schody od ul Targowej do Dworcowej na Lupinku w okolicach Dworca PKP Więcbork. Wytyczę wszystkie ulice widmo na Osiedlu Piastowskim i wybuduję ulicę z chodnikami na wszystkich drogach gruntowych w MiG Więcbork !
Starczy dziadostwa i gry pozorów czas na cywilizację i gazyfikację ziemną Więcborka, a po tym całej Gminy Więcbork ! Ten ambitny program zrealizuję w trakcie mojej czteroletniej kadencji Burmistrza Więcborka. Proszę o poparcie mnie Tomasza Romana Bracka w wyborach na Urząd Burmistrza Więcborka 7 kwietnia 2024r. !
Tomasz Roman Bracka
Kandydat na Burmistrza Więcborka AD 2024

PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA
PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA !
Mądrzej i skuteczniej dla Miasta i Gminy Więcbork ! To już 35 lat mojej działalności publicznej, samorządowej i społecznej III RP począwszy od WRN Bydgoszcz w 1989r. jako opozycjonista i przedstawiciel nielegalnej jeszcze Solidarności !

Przedstawiam projekt budowy nowy ulic na Osiedlu Piastowskim
Przedstawiam projekt budowy nowy ulic na Osiedlu Piastowskim, Przemysława II, Mieszka I, Władysława Łokietka i Bolesława Krzywoustego. Inwestycja będzie zrealizowana w 2024r. - Tomasz Roman Bracka

Przedstawiam nowej ścieżki rowerowo spacerowej przy jeziorze Więcborskim Młyńskim
Przedstawiam nowej ścieżki rowerowo spacerowej przy jeziorze Więcborskim Młyńskim - Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 24 latach przerwy do Więcborka
Pociągi pasażerskie PKP wracają po 24 latach przerwy na linie kolejową nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia - Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 24 latach przerwy do Więcborka
Pociągi pasażerskie PKP wracają po 24 latach przerwy na linie kolejową nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia - Tomasz Roman Bracka

Już niebawem kolejna wymiana tysiąca nowych podkładów na LK nr 281
Już niebawem kolejna wymiana tysiąca nowych podkładów na LK nr 281 z podsypką i pracami towarzyszącymi od Runowa Krajeńskiego do Nakła n/Not. by wznowić przewozy pasażerskie PKP od Kcyni przez Więcbork do Chojnic o co walczyłem w PKP PLK SA w Warszawie. Dokument w załączeniu - Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Trwa strajk generalny rolników i ogólnopolski protest Wolnych Polaków
Trwa strajk generalny rolników w całej Polsce i ogólnopolski protest Wolnych Polaków. W tym proteście biorę udział i ja z moja rodziną na Śląsku w Katowicach ale i w Bydgoszczy i w Więcborku dlatego też między innymi mój start na urząd Burmistrza Więcborka by tą zabraną i ograniczaną wolność i demokracje zwrócić mieszkańcom Polski oraz miasta i gminy Więcbork, co uczynię na tym terenie niezwłocznie po objęciu urzędu burmistrza Więcborka.
Nie pozwolę jako burmistrz Więcborka na dalsze gardzenie ludźmi i Ich ośmieszanie oraz eliminowanie tylko dlatego, że się kilku sezonowym włodarzom się nie podobają lub maj inne zdanie niż oni. Ten czas pogardy i kneblowania ust opozycji i ludziom niewygodnym władzom jak ja i inii się zakończy w Więcborku 7 kwietnia 2024r. wraz z objęciem przeze mnie urzędu burmistrza Więcborka.
Uszanowani będą wszyscy mieszkańcy miasta i gminy Więcbork niezależnie od ich poglądów politycznych czy też pozycji zawodowej, religii i wieku. Polska i Gmina są wspólnotą wszystkich mieszkańców i wszystkich należy szanować ! Dlatego protestuje w obronie zdeptanych praw człowieka już 40 lat począwszy jako opozycjonista antykomunistyczny w PRL w tym 35 w III RP od powołania mnie w 1989r. jako przedstawiciela nielegalnej jeszcze Solidarności na województwo bydgoskie w Komisji Kultury Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z prawem głosu !
Na załączonym filmie mój udział w proteście rolników i wolnych Polaków przed Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy po zarejestrowaniu mojego Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Bracka https://fb.watch/qq-1A5qtY4/
Tomasz Roman Bracka

Przebudowa DW nr 189 od granicy województwa kujawsko pomorskiego w Dorotowie do Sypniewa
28 lutego 2024r. zostanie rozstrzygnięty przetarg w ZDW Bydgoszcz na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 189 od granicy województwa kujawsko pomorskiego w Dorotowie do Sypniewa gmina Więcbork.
O tą inwestycję walczyłem ponad 10 lat uzyskując nakazy pokontrolne WINB w Bydgoszczy dla ZDW Bydgoszcz na rzecz przebudowy tej drogi śmierci od Dorotowa do Więcborka i w końcu się doczekałem realizacji.
Wielomilionowa inwestycja będzie zrealizowana na koszt ZDW Bydgoszcz w trzech etapach pierwszy ponad 4 kilometrowy odcinek DW nr 189 zostanie przebudowany już na wiosnę 2024r. !
W załączeniu link do przetargu na w/w zadanie drogowe https://platformazakupowa.pl/transakcja/886170?fbclid=IwAR0OokcUUOw6pG0H4h_LZG-5DYieWbzg_aFDWvuhRVi7L1XcMm1ObG4QARU
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka do Nowego Dworu
Rozpoczęła się budowa nowej 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu gmina Więcbork o co zabiegałem wszędzie od ponad 10 lat i w końcu się doczekałem za sprawą wsparcia tej inwestycji kwotą 12 000 000 złotych przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, którego pozdrawiam serdecznie już z Więcborka.
W ramach w/w inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6 metrów ze ścieżką rowerowo – spacerową na 3,5 km odcinku od Więcborka do Nowego Dworu z nowym oświetleniem ulicznym i rondem u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin realizacji Inwestycji to 30. 06. 2024r.
Ta inwestycja drogowa została objęta nakazami pokontrolnymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale Staroście Powiatowemu w Sępólnie Krajeńskim i podległemu mu Zarządowi Drogowemu w Sępólnie Krajeńskim na rzecz natychmiastowej przebudowy tej powiatowej drogi śmierci od Więcborka do Nowego Dworu co właśnie się stało.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka do Nowego Dworu
Rozpoczęła się budowa nowej 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu gmina Więcbork o co zabiegałem wszędzie od ponad 10 lat i w końcu się doczekałem za sprawą wsparcia tej inwestycji kwotą 12 000 000 złotych przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, którego pozdrawiam serdecznie już z Więcborka.
W ramach w/w inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6 metrów ze ścieżką rowerowo – spacerową na 3,5 km odcinku od Więcborka do Nowego Dworu z nowym oświetleniem ulicznym i rondem u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin realizacji Inwestycji to 30. 06. 2024r.
Ta inwestycja drogowa została objęta nakazami pokontrolnymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale Staroście Powiatowemu w Sępólnie Krajeńskim i podległemu mu Zarządowi Drogowemu w Sępólnie Krajeńskim na rzecz natychmiastowej przebudowy tej powiatowej drogi śmierci od Więcborka do Nowego Dworu co właśnie się stało.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka do Nowego Dworu
Rozpoczęła się budowa nowej 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu gmina Więcbork o co zabiegałem wszędzie od ponad 10 lat i w końcu się doczekałem za sprawą wsparcia tej inwestycji kwotą 12 000 000 złotych przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, którego pozdrawiam serdecznie już z Więcborka.
W ramach w/w inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6 metrów ze ścieżką rowerowo – spacerową na 3,5 km odcinku od Więcborka do Nowego Dworu z nowym oświetleniem ulicznym i rondem u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin realizacji Inwestycji to 30. 06. 2024r.
Ta inwestycja drogowa została objęta nakazami pokontrolnymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale Staroście Powiatowemu w Sępólnie Krajeńskim i podległemu mu Zarządowi Drogowemu w Sępólnie Krajeńskim na rzecz natychmiastowej przebudowy tej powiatowej drogi śmierci od Więcborka do Nowego Dworu co właśnie się stało.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka do Nowego Dworu
Rozpoczęła się budowa nowej 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu gmina Więcbork o co zabiegałem wszędzie od ponad 10 lat i w końcu się doczekałem za sprawą wsparcia tej inwestycji kwotą 12 000 000 złotych przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, którego pozdrawiam serdecznie już z Więcborka.
W ramach w/w inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6 metrów ze ścieżką rowerowo – spacerową na 3,5 km odcinku od Więcborka do Nowego Dworu z nowym oświetleniem ulicznym i rondem u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin realizacji Inwestycji to 30. 06. 2024r.
Ta inwestycja drogowa została objęta nakazami pokontrolnymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale Staroście Powiatowemu w Sępólnie Krajeńskim i podległemu mu Zarządowi Drogowemu w Sępólnie Krajeńskim na rzecz natychmiastowej przebudowy tej powiatowej drogi śmierci od Więcborka do Nowego Dworu co właśnie się stało.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka do Nowego Dworu
Rozpoczęła się budowa nowej 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu gmina Więcbork o co zabiegałem wszędzie od ponad 10 lat i w końcu się doczekałem za sprawą wsparcia tej inwestycji kwotą 12 000 000 złotych przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, którego pozdrawiam serdecznie już z Więcborka.
W ramach w/w inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6 metrów ze ścieżką rowerowo – spacerową na 3,5 km odcinku od Więcborka do Nowego Dworu z nowym oświetleniem ulicznym i rondem u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin realizacji Inwestycji to 30. 06. 2024r.
Ta inwestycja drogowa została objęta nakazami pokontrolnymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale Staroście Powiatowemu w Sępólnie Krajeńskim i podległemu mu Zarządowi Drogowemu w Sępólnie Krajeńskim na rzecz natychmiastowej przebudowy tej powiatowej drogi śmierci od Więcborka do Nowego Dworu co właśnie się stało.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka do Nowego Dworu
Rozpoczęła się budowa nowej 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu gmina Więcbork o co zabiegałem wszędzie od ponad 10 lat i w końcu się doczekałem za sprawą wsparcia tej inwestycji kwotą 12 000 000 złotych przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, którego pozdrawiam serdecznie już z Więcborka.
W ramach w/w inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6 metrów ze ścieżką rowerowo – spacerową na 3,5 km odcinku od Więcborka do Nowego Dworu z nowym oświetleniem ulicznym i rondem u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin realizacji Inwestycji to 30. 06. 2024r.
Ta inwestycja drogowa została objęta nakazami pokontrolnymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale Staroście Powiatowemu w Sępólnie Krajeńskim i podległemu mu Zarządowi Drogowemu w Sępólnie Krajeńskim na rzecz natychmiastowej przebudowy tej powiatowej drogi śmierci od Więcborka do Nowego Dworu co właśnie się stało.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka do Nowego Dworu
Rozpoczęła się budowa nowej 3,5 km ulicy Nowodworskiej od Więcborka przez Witunię do Nowego Dworu gmina Więcbork o co zabiegałem wszędzie od ponad 10 lat i w końcu się doczekałem za sprawą wsparcia tej inwestycji kwotą 12 000 000 złotych przez Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego, którego pozdrawiam serdecznie już z Więcborka.
W ramach w/w inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa o szerokości 6 metrów ze ścieżką rowerowo – spacerową na 3,5 km odcinku od Więcborka do Nowego Dworu z nowym oświetleniem ulicznym i rondem u zbiegu ulic Wincentego Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin realizacji Inwestycji to 30. 06. 2024r.
Ta inwestycja drogowa została objęta nakazami pokontrolnymi Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanymi na mój wniosek i przy moim udziale Staroście Powiatowemu w Sępólnie Krajeńskim i podległemu mu Zarządowi Drogowemu w Sępólnie Krajeńskim na rzecz natychmiastowej przebudowy tej powiatowej drogi śmierci od Więcborka do Nowego Dworu co właśnie się stało.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Do Wielkanocy wszystkie latarnie w mieście i gminie Więcbork zostaną włączone
Do Wielkanocy wszystkie latarnie w mieście i gminie Więcbork zostaną włączone i zastąpione latarniami ledowymi za sprawą wsparcia gminy Więcbork niespełna dwom milionami złotych przez Rząd premiera Mateusza Morawieckiego !
O tą inwestycje zabiegałem od wielu lat wszędzie bo to ogromne oszczędności za prąd i zdecydowanie jaśniejszy strumień światłą na ulicach miasta i gminy Więcbork ! Jeszcze w tym miesiącu możemy się spodziewać przetargu w UM Więcbork w tej sprawie.
Nadal brak latarni ulicznych na wielu ulicach Więcborka w tym na ulicach: Piastów, Henryka Brodatego Mieszka II Lamberta, Weterynaryjnej, Sosnowej, Spacerowej, Cmentarnej, Henryka Pobożnego oraz części ulic Gdańskiej i Powstańców Wielkopolskich. Po objęciu urzędu burmistrza Więcborka niezwłocznie zamontuje na tych ulicach latarnie miejskie. To samo dotyczy wszystkich nieoświetlonych ulic w Wituni gmina Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Trwa budowa skateparku na moich terenach rodzinnych przy plaży miejskiej w Więcborku wartość inwestycji 1,5 mln zł. przy wsparciu 1 mln zł. przez Rząd PiS. Termin realizacji czerwiec 2024r.
Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Trwa budowa skateparku na moich terenach rodzinnych przy plaży miejskiej w Więcborku wartość inwestycji 1,5 mln zł. przy wsparciu 1 mln zł. przez Rząd PiS. Termin realizacji czerwiec 2024r.
Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Trwa budowa skateparku na moich terenach rodzinnych przy plaży miejskiej w Więcborku wartość inwestycji 1,5 mln zł. przy wsparciu 1 mln zł. przez Rząd PiS. Termin realizacji czerwiec 2024r.
Photo Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Trwa budowa skateparku na moich terenach rodzinnych przy plaży miejskiej w Więcborku wartość inwestycji 1,5 mln zł. przy wsparciu 1 mln zł. przez Rząd PiS. Termin realizacji czerwiec 2024r.
Photo Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa kanalizacji sanitarnej przy ulicach Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja
Pozdrawiam z miejsca więcborskiego zamku Zebrzydowskich i Potulickich w Więcborku, gdzie budowaną jest kanalizacja sanitarna po czym do lata 2024r wybudowane zostaną nowe ulicę z chodnikami na ulicach: Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku.
Ulice Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku są objęte nakazem pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanym na mój wniosek i przy moim udziale na rzecz ich przebudowy co właśnie staje się faktem.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa kanalizacji sanitarnej przy ulicach Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja
Pozdrawiam z miejsca więcborskiego zamku Zebrzydowskich i Potulickich w Więcborku, gdzie budowaną jest kanalizacja sanitarna po czym do lata 2024r wybudowane zostaną nowe ulicę z chodnikami na ulicach: Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku.
Ulice Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku są objęte nakazem pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanym na mój wniosek i przy moim udziale na rzecz ich przebudowy co właśnie staje się faktem.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa kanalizacji sanitarnej przy ulicach Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja
Pozdrawiam z miejsca więcborskiego zamku Zebrzydowskich i Potulickich w Więcborku, gdzie budowaną jest kanalizacja sanitarna po czym do lata 2024r wybudowane zostaną nowe ulicę z chodnikami na ulicach: Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku.
Ulice Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku są objęte nakazem pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim wydanym na mój wniosek i przy moim udziale na rzecz ich przebudowy co właśnie staje się faktem.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku
Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku przy ulicy Wyzwolenia z nowym przejściem dla pieszych. Pozostało tylko podłączenie jej do prądu i odmalowanie pasów dla pieszych. Inwestycja o którą zabiegałem wiele lat została zrealizowana i sfinansowana przez ZDW w Bydgoszczy. Kolejne sygnalizacje świetlne w Więcborku po wyborach 7 kwietnia 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku
Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku przy ulicy Wyzwolenia z nowym przejściem dla pieszych. Pozostało tylko podłączenie jej do prądu i odmalowanie pasów dla pieszych. Inwestycja o którą zabiegałem wiele lat została zrealizowana i sfinansowana przez ZDW w Bydgoszczy. Kolejne sygnalizacje świetlne w Więcborku po wyborach 7 kwietnia 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku
Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku przy ulicy Wyzwolenia z nowym przejściem dla pieszych. Pozostało tylko podłączenie jej do prądu i odmalowanie pasów dla pieszych. Inwestycja o którą zabiegałem wiele lat została zrealizowana i sfinansowana przez ZDW w Bydgoszczy. Kolejne sygnalizacje świetlne w Więcborku po wyborach 7 kwietnia 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku
Dobiegła końca budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku przy ulicy Wyzwolenia z nowym przejściem dla pieszych. Pozostało tylko podłączenie jej do prądu i odmalowanie pasów dla pieszych. Inwestycja o którą zabiegałem wiele lat została zrealizowana i sfinansowana przez ZDW w Bydgoszczy. Kolejne sygnalizacje świetlne w Więcborku po wyborach 7 kwietnia 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku
Rozpoczęła się budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku przy ulicy Wyzwolenia z nowym przejściem dla pieszych. Termin realizacji do 10 stycznia 2024r. Inwestycja o którą zabiegałem wiele lat jest realizowana i sfinansowana przez ZDW w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku
Rozpoczęła się budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku przy ulicy Wyzwolenia z nowym przejściem dla pieszych. Termin realizacji do 10 stycznia 2024r. Inwestycja o którą zabiegałem wiele lat jest realizowana i sfinansowana przez ZDW w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku
Rozpoczęła się budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej w Więcborku przy ulicy Wyzwolenia z nowym przejściem dla pieszych. Termin realizacji do 10 stycznia 2024r. Inwestycja o którą zabiegałem wiele lat jest realizowana i sfinansowana przez ZDW w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 24 latach na Stację PKP Więcbork
Pasażerska linia kolejowa kolejowa nr 281 na odcinku: Gniezno- Kcynia - Więcbork - Chojnice, zostanie zrewitalizowana i przystosowana do ruchu pasażerskiego PKP. To spowoduje, że cała Magistrala Kolejowa Portowa BiS Północ-Południe relacji: Katowice - Więcbork - Gdynia będzie przejezdna po 54 latach budowy o co walczyłem 25 lat i jest ogromny sukces i prezent na nowy rok.
Po moim wniosku do Marszałka województwa kujawsko - pomorskiego niebawem zostanie podpisany list intencyjny pomiędzy Urzędem Marszałkowskim w Toruniu, a PKP PLK SA w Warszawie na rzecz pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 i przystosowania jej z wszystkimi stacjami w tym ze stacją PKP do wznowienia codziennych przewozów pasażerskich PKP.
Potwierdza to załączone pismo z dnia 2 stycznia 2024r. skierowane do mnie w imieniu Marszałka województwa przez Pana Dyrektora Wydziału Transportu Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. Na zdjęciach moja osoba z Kolejarzami i z naszym pierwszym sztandarem Solidarności na Śląsku z 1980r. w drodze pociągiem IC z Warszawy do Katowic. Koszt tej potrzebnej inwestycji oscyluje w setkach milionów złotych i zostanie pokryty środkami krajowymi, unijnymi oraz PKP PLK SA.
Tomasz Roman Bracka

Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas
Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia AD 2023.
Tomasz Roman Bracka

Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas
Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia AD 2023.
Tomasz Roman Bracka

Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas
Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia AD 2023.
Tomasz Roman Bracka

Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas
Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia AD 2023.
Tomasz Roman Bracka

Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas
Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia AD 2023.
Tomasz Roman Bracka

Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas
Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia AD 2023.
Tomasz Roman Bracka

Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas
Witam z świątecznych Katowic z Beatką i Mateuszkiem w ten świąteczny czas Bożego Narodzenia AD 2023.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku na moich rodzinnych terenach gruntowych i leśnych o pow. 85 ha. zrabowanych przez komunistów w PRL co prawomocnie udowodniłem złodziejom w Sądach RP od Okręgowego przez Apelacyjny do Najwyższego.
Inwestycja warta niespełna 1,5 mln zł. jest wsparta niespełna milionem złotych przez były Rząd RP.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku na moich rodzinnych terenach gruntowych i leśnych o pow. 85 ha. zrabowanych przez komunistów w PRL co prawomocnie udowodniłem złodziejom w Sądach RP od Okręgowego przez Apelacyjny do Najwyższego.
Inwestycja warta niespełna 1,5 mln zł. jest wsparta niespełna milionem złotych przez były Rząd RP.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku na moich rodzinnych terenach gruntowych i leśnych o pow. 85 ha. zrabowanych przez komunistów w PRL co prawomocnie udowodniłem złodziejom w Sądach RP od Okręgowego przez Apelacyjny do Najwyższego.
Inwestycja warta niespełna 1,5 mln zł. jest wsparta niespełna milionem złotych przez były Rząd RP.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Rozpoczęła się budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku na moich rodzinnych terenach gruntowych i leśnych o pow. 85 ha. zrabowanych przez komunistów w PRL co prawomocnie udowodniłem złodziejom w Sądach RP od Okręgowego przez Apelacyjny do Najwyższego.
Inwestycja warta niespełna 1,5 mln zł. jest wsparta niespełna milionem złotych przez były Rząd RP.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie, idziemy Krakowskim Przedmieściem z Prezydentem RP Andrzejem Dudą do Pałacu Prezydenckiego – Tomasz Roman Bracka

W załączeniu mój status Tomasza Bracka Działacza Opozycji Antykomunistycznej w PRL
W załączeniu mój status Tomasza Bracka Działacza Opozycji Antykomunistycznej w PRL potwierdzony w 2023r. przez Urząd Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.
Tomasz Roman Bracka

Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89
Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela Regionalnego Komitetu Organizacyjnego nielegalnej jeszcze NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz Uchwałą WRN Bydgoszcz z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego.
Uwiarygodniony dokument prawny z WRN Bydgoszcz z 1989r. jaki otrzymałem 4 listopada 2023r. z Archiwum Państwowego w Bydgoszczy ujawnia moją osobę Tomasz Bracka działacza opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL na stronie 2 i 4 jako członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z ramienia NSZZ Solidarność z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co załączam w dokumencie poniżej. Więc kolejna sprawa się wyjaśniła po 34 latach za co bardzo dziękuję Archiwum Państwowemu w Bydgoszczy z Dyrektorem na czele, który te dokumenty uwiarygodnił i podpisał.
Na marginesie dodam, że byłem najmłodszym politykiem opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL w 1989r. w najwyższych władzach RP, jakie mogła wówczas piastować opozycja antykomunistyczna w PRL od 1945r. czyli w Wojewódzkiej Radzie Narodowej. Wyższe Urzędy w PRL w tym Sejm i Rząd były nadal dla nas opozycjonistów antykomunistycznych zakazane i niedostępne.
W załączeniu mój skrócony i częściowy biogram w encyklopedii Solidarności i w IPN Warszawie jako osoby odznaczonej przez Kolegium i Prezesa IPN i Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności: https://odznaczeni-kwis.ipn.gov.pl/persons/view/03aeccf8-329b-4541-85d3-a2c6c7c8b1b9?fbclid=IwAR0Zm-9A19tEpaiR-uN4lbMYdLJd3AB8Ne46u6LxMwMVH_P7PqP_SzSKuYI
– Tomasz Roman Bracka

Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89
Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela Regionalnego Komitetu Organizacyjnego nielegalnej jeszcze NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz Uchwałą WRN Bydgoszcz z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego.
Uwiarygodniony dokument prawny z WRN Bydgoszcz z 1989r. jaki otrzymałem 4 listopada 2023r. z Archiwum Państwowego w Bydgoszczy ujawnia moją osobę Tomasz Bracka działacza opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL na stronie 2 i 4 jako członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z ramienia NSZZ Solidarność z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co załączam w dokumencie poniżej. Więc kolejna sprawa się wyjaśniła po 34 latach za co bardzo dziękuję Archiwum Państwowemu w Bydgoszczy z Dyrektorem na czele, który te dokumenty uwiarygodnił i podpisał.
Na marginesie dodam, że byłem najmłodszym politykiem opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL w 1989r. w najwyższych władzach RP, jakie mogła wówczas piastować opozycja antykomunistyczna w PRL od 1945r. czyli w Wojewódzkiej Radzie Narodowej. Wyższe Urzędy w PRL w tym Sejm i Rząd były nadal dla nas opozycjonistów antykomunistycznych zakazane i niedostępne.
W załączeniu mój skrócony i częściowy biogram w encyklopedii Solidarności i w IPN Warszawie jako osoby odznaczonej przez Kolegium i Prezesa IPN i Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności: https://odznaczeni-kwis.ipn.gov.pl/persons/view/03aeccf8-329b-4541-85d3-a2c6c7c8b1b9?fbclid=IwAR0Zm-9A19tEpaiR-uN4lbMYdLJd3AB8Ne46u6LxMwMVH_P7PqP_SzSKuYI
– Tomasz Roman Bracka

Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89
Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela Regionalnego Komitetu Organizacyjnego nielegalnej jeszcze NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz Uchwałą WRN Bydgoszcz z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego.
Uwiarygodniony dokument prawny z WRN Bydgoszcz z 1989r. jaki otrzymałem 4 listopada 2023r. z Archiwum Państwowego w Bydgoszczy ujawnia moją osobę Tomasz Bracka działacza opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL na stronie 2 i 4 jako członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z ramienia NSZZ Solidarność z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co załączam w dokumencie poniżej. Więc kolejna sprawa się wyjaśniła po 34 latach za co bardzo dziękuję Archiwum Państwowemu w Bydgoszczy z Dyrektorem na czele, który te dokumenty uwiarygodnił i podpisał.
Na marginesie dodam, że byłem najmłodszym politykiem opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL w 1989r. w najwyższych władzach RP, jakie mogła wówczas piastować opozycja antykomunistyczna w PRL od 1945r. czyli w Wojewódzkiej Radzie Narodowej. Wyższe Urzędy w PRL w tym Sejm i Rząd były nadal dla nas opozycjonistów antykomunistycznych zakazane i niedostępne.
W załączeniu mój skrócony i częściowy biogram w encyklopedii Solidarności i w IPN Warszawie jako osoby odznaczonej przez Kolegium i Prezesa IPN i Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności: https://odznaczeni-kwis.ipn.gov.pl/persons/view/03aeccf8-329b-4541-85d3-a2c6c7c8b1b9?fbclid=IwAR0Zm-9A19tEpaiR-uN4lbMYdLJd3AB8Ne46u6LxMwMVH_P7PqP_SzSKuYI
– Tomasz Roman Bracka

Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89
Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela Regionalnego Komitetu Organizacyjnego nielegalnej jeszcze NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz Uchwałą WRN Bydgoszcz z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego.
Uwiarygodniony dokument prawny z WRN Bydgoszcz z 1989r. jaki otrzymałem 4 listopada 2023r. z Archiwum Państwowego w Bydgoszczy ujawnia moją osobę Tomasz Bracka działacza opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL na stronie 2 i 4 jako członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z ramienia NSZZ Solidarność z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co załączam w dokumencie poniżej. Więc kolejna sprawa się wyjaśniła po 34 latach za co bardzo dziękuję Archiwum Państwowemu w Bydgoszczy z Dyrektorem na czele, który te dokumenty uwiarygodnił i podpisał.
Na marginesie dodam, że byłem najmłodszym politykiem opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL w 1989r. w najwyższych władzach RP, jakie mogła wówczas piastować opozycja antykomunistyczna w PRL od 1945r. czyli w Wojewódzkiej Radzie Narodowej. Wyższe Urzędy w PRL w tym Sejm i Rząd były nadal dla nas opozycjonistów antykomunistycznych zakazane i niedostępne.
W załączeniu mój skrócony i częściowy biogram w encyklopedii Solidarności i w IPN Warszawie jako osoby odznaczonej przez Kolegium i Prezesa IPN i Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności: https://odznaczeni-kwis.ipn.gov.pl/persons/view/03aeccf8-329b-4541-85d3-a2c6c7c8b1b9?fbclid=IwAR0Zm-9A19tEpaiR-uN4lbMYdLJd3AB8Ne46u6LxMwMVH_P7PqP_SzSKuYI
– Tomasz Roman Bracka

Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89
Prezentuję Uchwałę Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 21 grudnia 1989 r. nr IX/63/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela Regionalnego Komitetu Organizacyjnego nielegalnej jeszcze NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz Uchwałą WRN Bydgoszcz z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego.
Uwiarygodniony dokument prawny z WRN Bydgoszcz z 1989r. jaki otrzymałem 4 listopada 2023r. z Archiwum Państwowego w Bydgoszczy ujawnia moją osobę Tomasz Bracka działacza opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL na stronie 2 i 4 jako członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z ramienia NSZZ Solidarność z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co załączam w dokumencie poniżej. Więc kolejna sprawa się wyjaśniła po 34 latach za co bardzo dziękuję Archiwum Państwowemu w Bydgoszczy z Dyrektorem na czele, który te dokumenty uwiarygodnił i podpisał.
Na marginesie dodam, że byłem najmłodszym politykiem opozycji antykomunistycznej i Solidarności w PRL w 1989r. w najwyższych władzach RP, jakie mogła wówczas piastować opozycja antykomunistyczna w PRL od 1945r. czyli w Wojewódzkiej Radzie Narodowej. Wyższe Urzędy w PRL w tym Sejm i Rząd były nadal dla nas opozycjonistów antykomunistycznych zakazane i niedostępne.
W załączeniu mój skrócony i częściowy biogram w encyklopedii Solidarności i w IPN Warszawie jako osoby odznaczonej przez Kolegium i Prezesa IPN i Prezydenta RP Krzyżem Wolności i Solidarności: https://odznaczeni-kwis.ipn.gov.pl/persons/view/03aeccf8-329b-4541-85d3-a2c6c7c8b1b9?fbclid=IwAR0Zm-9A19tEpaiR-uN4lbMYdLJd3AB8Ne46u6LxMwMVH_P7PqP_SzSKuYI
– Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Pozdrawiam z Warszawy w Narodowe Święto Niepodległości 11. 11. 2023r.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z tarasów Zamku Królewskiego na Wawelu w Krakowie 10. 11. 2023r. w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. i wznoszę toast za Polskę i Państwa zdrowie – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Państwowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim udziałem również na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Państwowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim udziałem również na Uniwersytecie Warszawskim w Warszawie.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Państwowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z Mazowszem i moim udziałem w Warszawie
Photo – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Państwowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z Mazowszem i moim udziałem w Warszawie
Photo – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Narodowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim i Beatki udziałem w Warszawie
Photo – Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Państwowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z Mazowszem i moim udziałem w Warszawie
Photo – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Państwowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim udziałem w Warszawie
Photo – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Narodowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim i Beatki udziałem w Warszawie
Photo – Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i 100 000 patriotów.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i 100 000 patriotów.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Narodowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim i Beatki udziałem w Warszawie
Photo – Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Kurierem Niepodległości – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z miejsca spoczynku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka Kraków 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z miejsca spoczynku Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka Kraków 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z Zamku Królewskiego i Katedry Królewskiej na Wawelu w Krakowie 10. 11. 2023r. z miejsca Spoczynku Sekretarza Króla Polski, Biskupa Krakowskiego i Kapelana Królowej Bony Księcia Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z Krakowa w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z miejsca spoczynku Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie.
Tomasz Roman Bracka Kraków 10. 11. 2023r. – Photo Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Pozdrawiam z Zamku Królewskiego i Katedry Królewskiej na Wawelu w Krakowie 10. 11. 2023r. w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. – Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Krakowie
Miejsce spoczynku Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie 10. 11. 2023r. w wigilię Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z Betką, Mateuszkiem i moim udziałem oraz Marszałka Sejmu Krzysztofa Bosaka oraz 100 000 patriotów – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i 100 000 patriotów.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i 100 000 patriotów.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i 100 000 patriot

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległości w Warszawie 11. 11. 2023r. w tym roku pod hasłem Jeszcze Polska Nie Zginęła z moim udziałem i Marszałka Sejmu Krzysztofa Bosaka oraz 100 000 patriotów – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie z Prezydentem RP Andrzejem Dudą i Wojskiem Polskim i władzami Polski – Photo Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Narodowe obchody Święta Niepodległości 11. 11. 2023r. z moim i Beatki udziałem w Warszawie
Photo – Beata Strzelczyk

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległośc11. 11. AD 2023 idziemy z 100 letnim oficerem AK ps Brzoza od Parasola !
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległośc11. 11. AD 2023 idziemy !
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległośc11. 11. AD 2023 idziemy !
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Marsz Niepodległośc11. 11. AD 2023 idziemy !
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości i 21 rocznicy reaktywacji przeze mnie KBS Więcbork w Warszawie z moim udziałem. Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Warszawie z moim udziałem.
Tomasz Roman Bracka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie
Obchody Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2023r. w Warszawie, idziemy Krakowskim Przedmieściem z Prezydentem RP Andrzejem Dudą do Pałacu Prezydenckiego.
Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023 na Cmentarzu Komunalnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Wszystkich Świętych AD 2023r na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku
Photo - Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przebudowana
Witam z Runowa Krajeńskiego wsi Prezydenta II RP prof Ignacego Mościckiego, gdzie dobiegła końca wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy przebudowa DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy której powstanie ścieżka rowerowa.
Na wyremontowanej DW nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego ułożony został nowy asfalt i chodnik w Runowie Krajeńskim. Inwestycja jest w całości sfinansowana przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.
Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana
Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana za 3 500 000 złotych w ramach wsparcia w 95 procentach z Polskiego Ładu Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz jej budowy co właśnie dziś nastąpiło.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana
Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana za 3 500 000 złotych w ramach wsparcia w 95 procentach z Polskiego Ładu Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz jej budowy co właśnie dziś nastąpiło.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana
Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana za 3 500 000 złotych w ramach wsparcia w 95 procentach z Polskiego Ładu Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz jej budowy co właśnie dziś nastąpiło.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana
Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana za 3 500 000 złotych w ramach wsparcia w 95 procentach z Polskiego Ładu Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz jej budowy co właśnie dziś nastąpiło.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana
Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana za 3 500 000 złotych w ramach wsparcia w 95 procentach z Polskiego Ładu Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz jej budowy co właśnie dziś nastąpiło.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana
Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana za 3 500 000 złotych w ramach wsparcia w 95 procentach z Polskiego Ładu Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz jej budowy co właśnie dziś nastąpiło.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana
Ulica 28 Stycznia w Więcborku wybudowana za 3 500 000 złotych w ramach wsparcia w 95 procentach z Polskiego Ładu Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz jej budowy co właśnie dziś nastąpiło.
Photo - Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach przerwy na Stację PKP Więcbork
Uchwała NR LXII/864/23 Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego z dnia 23 października 2023 r. w sprawie uchwalenia aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Województwa Kujawsko - Pomorskiego” z wywalczoną przeze mnie Tomasza Romana Bracka po 23 latach walki nową pasażerską linią kolejową nr 281 relacji: Kcynia - Nakło n/Not. - Mrocza - Runowo Krajeńskie - Więcbork - Sępólno Krajeńskie - Kamień Krajeński - Chojnice, którą już oficjalnie po wczorajszej publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko - Pomorskiego jako prawomocny i obowiązujący akt prawny w Polsce i województwie kujawsko - pomorskim !
DZ. URZ. WOJ. KUJ-POM. 2023.6516 Ogłoszony: 26.10.2023
Uchwała nr LXII/864/23 Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 23 października 2023 r. w sprawie uchwalenia aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego”
http://edzienniki.bydgoszcz.uw.gov.pl/legalact/2023/6516/
Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach przerwy na Stację PKP Więcbork
Uchwała NR LXII/864/23 Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego z dnia 23 października 2023 r. w sprawie uchwalenia aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Województwa Kujawsko - Pomorskiego” z wywalczoną przeze mnie Tomasza Romana Bracka po 23 latach walki nową pasażerską linią kolejową nr 281 relacji: Kcynia - Nakło n/Not. - Mrocza - Runowo Krajeńskie - Więcbork - Sępólno Krajeńskie - Kamień Krajeński - Chojnice, którą już oficjalnie po wczorajszej publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko - Pomorskiego jako prawomocny i obowiązujący akt prawny w Polsce i województwie kujawsko - pomorskim !
DZ. URZ. WOJ. KUJ-POM. 2023.6516 Ogłoszony: 26.10.2023
Uchwała nr LXII/864/23 Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 23 października 2023 r. w sprawie uchwalenia aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego”
http://edzienniki.bydgoszcz.uw.gov.pl/legalact/2023/6516/
Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach przerwy na Stację PKP Więcbork
Uchwała NR LXII/864/23 Sejmiku Województwa Kujawsko - Pomorskiego z dnia 23 października 2023 r. w sprawie uchwalenia aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Województwa Kujawsko - Pomorskiego” z wywalczoną przeze mnie Tomasza Romana Bracka po 23 latach walki nową pasażerską linią kolejową nr 281 relacji: Kcynia - Nakło n/Not. - Mrocza - Runowo Krajeńskie - Więcbork - Sępólno Krajeńskie - Kamień Krajeński - Chojnice, którą już oficjalnie po wczorajszej publikacji w Dzienniku Urzędowym Województwa Kujawsko - Pomorskiego jako prawomocny i obowiązujący akt prawny w Polsce i województwie kujawsko - pomorskim !
DZ. URZ. WOJ. KUJ-POM. 2023.6516 Ogłoszony: 26.10.2023
Uchwała nr LXII/864/23 Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego z dnia 23 października 2023 r. w sprawie uchwalenia aktualizacji „Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla Województwa Kujawsko-Pomorskiego”
http://edzienniki.bydgoszcz.uw.gov.pl/legalact/2023/6516/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Witam wszystkich z budowy ulicy 28 Stycznia w Więcborku za ponad 3 000 000 złotych wsparcia ze strony Rządu PiS Premiera Mateusza Morawieckiego. W ramach tej inwestycji powstanie nowe przejście dla pieszych z nowym asfaltem na ul. Wyzwolenia u zbiegu ul. 28 Stycznia w Więcborku 13. 10. 2023r.
Inwestycja powstała po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek burmistrzowi Więcborka na rzecz budowy tej ulicy 28 Stycznia i wielu innych w mieście i gminie Więcbork - Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Całe swoje życie oddałem Polsce walcząc o jej wolność w mrokach PRL i postkomuny w III RP !
W załączeniu mój status działacza opozycjonisty antykomunistycznej w PRL potwierdzony prawomocnie Prezesa i Kolegium IPN w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Całe swoje życie oddałem Polsce walcząc o jej wolność w mrokach PRL i postkomuny w III RP !
W załączeniu mój status działacza opozycjonisty antykomunistycznej w PRL potwierdzony prawomocnie 8 lat temu i ponownie w tym roku przez Ministra z Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie oraz Prezesa i Kolegium IPN w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Na zdjęciu demonstracja Solidarności w obronie wolności i praw człowieka na ulicach Więcborka w czasach PRL i komunizmu zorganizowana przez Solidarność i FMW Więcbork której wówczas przewodniczyłem w Więcborku w PRL. Na zdjęciu z flagą Solidarności to właśnie ja Tomasz Roman Bracka z opozycjonistami antykomunistycznymi z Więcborka i okolic.
Przypominam, że komisję zakładową NSZZ Solidarność oświaty w więcborskim przedszkolu tworzyli 43 lata temu od 1980 roku moja mama Renata Bracka, Pan Mieczysław Ziomek i Pani Wanda Kowalska. Moja Mama wraz zemną nie przerwała swojej działalności antykomunistycznej pomimo zakazu komunistycznego po stanie wojennym i delegalizacji Solidarności i nie raz uczestniczyła ze mną we w demonstracjach antykomunistycznych w Gdańsku i mszach za ojczyznę w kościele Świętej Brygidy w Gdańsku ówczesnym bastionie Solidarności.
Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL Pocztę Polską Solidarności i jej znaczki pocztowe, które rozprowadzałem za komuny w czasach PRL w latach 80-tych minionego stulecia na terenie województw bydgoskiego i gdańskiego. Tak też działem jako opozycjonista antykomunistyczny Solidarności i FMW w mrokach PRLu.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL Pocztę Polską Solidarności i jej znaczki pocztowe, które rozprowadzałem za komuny w czasach PRL w latach 80-tych minionego stulecia na terenie województw bydgoskiego i gdańskiego. Tak też działem jako opozycjonista antykomunistyczny Solidarności i FMW w mrokach PRLu.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL Pocztę Polską Solidarności i jej znaczki pocztowe, które rozprowadzałem za komuny w czasach PRL w latach 80-tych minionego stulecia na terenie województw bydgoskiego i gdańskiego. Tak też działem jako opozycjonista antykomunistyczny Solidarności i FMW w mrokach PRLu.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL Pocztę Polską Solidarności i jej znaczki pocztowe, które rozprowadzałem za komuny w czasach PRL w latach 80-tych minionego stulecia na terenie województw bydgoskiego i gdańskiego. Tak też działem jako opozycjonista antykomunistyczny Solidarności i FMW w mrokach PRLu.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL Pocztę Polską Solidarności i jej znaczki pocztowe, które rozprowadzałem za komuny w czasach PRL w latach 80-tych minionego stulecia na terenie województw bydgoskiego i gdańskiego. Tak też działem jako opozycjonista antykomunistyczny Solidarności i FMW w mrokach PRLu.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL Pocztę Polską Solidarności i jej znaczki pocztowe, które rozprowadzałem za komuny w czasach PRL w latach 80-tych minionego stulecia na terenie województw bydgoskiego i gdańskiego. Tak też działem jako opozycjonista antykomunistyczny Solidarności i FMW w mrokach PRLu.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Reprezentowałem też w 1989r. jako najmłodszy antykomunistyczny polityk opozycyjny przełomu PRL i III RP nielegalną jeszcze Solidarność w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989r. - 1990r. W załączeniu moje materiały z WRN Bydgoszcz z lat 1989r. - 1990r. na sesję WRN w których uczestniczyłem jako członek WRN Bydgoszcz z prawem głosu. To tak dla przypomnienia sklerotyków i dzieciarni z III RP. W załączeniu zaproszenie dla mnie od Stefana Pastuszewskiego z którym bylem w WRN Bydgoszcz na nasze posiedzenie plenarne.
Tomasz Roman Bracka Pokaż mniej

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Reprezentowałem też w 1989r. jako najmłodszy antykomunistyczny polityk opozycyjny przełomu PRL i III RP nielegalną jeszcze Solidarność w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989r. - 1990r. W załączeniu moje materiały z WRN Bydgoszcz z lat 1989r. - 1990r. na sesję WRN w których uczestniczyłem jako członek WRN Bydgoszcz z prawem głosu. To tak dla przypomnienia sklerotyków i dzieciarni z III RP. W trakcie tego procesu demontowałem komunizm w Polsce I dziękowałem za wygrane wybory w 1989r. które otworzyły Polsce drogę do wolności !
Tomasz Roman Bracka Pokaż mniej

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Reprezentowałem też w 1989r. jako najmłodszy antykomunistyczny polityk opozycyjny przełomu PRL i III RP nielegalną jeszcze Solidarność w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989r. - 1990r. W załączeniu moje materiały z WRN Bydgoszcz z lat 1989r. - 1990r. na sesję WRN w których uczestniczyłem jako członek WRN Bydgoszcz z prawem głosu. To tak dla przypomnienia sklerotyków i dzieciarni z III RP.
Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji jako działacz opozycyjny w FMW, Solidarności, ale także w organach władzy w PRL i III RP, gdyż byłem już 34 lat temu jedynym z poza Bydgoszczy przedstawicielem opozycji antykomunistycznej w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 r, co świadczyło o mojej bardzo wysokiej pozycji w wojewódzkiej opozycji antykomunistycznej w PRL. To było najwyższe stanowisko dla ówczesnej opozycji antykomunistycznej w PRL.
To właśnie ja demontowałem w WRN Bydgoszcz z Stefanem Pastuszewskim system komunistyczny PRL w Bydgoszczy i województwie bydgoskim w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 roku likwidując wówczas Komitet Wojewódzki PZPR, komunistyczne ulice w Bydgoszczy itd.
Przypominam, że na całe województwo bydgoskie było czterech przedstawicieli opozycji antykomunistycznej w WRN w tym gronie byłem i ja Tomasz Roman Bracka, co poświadczają załączone dokumenty i zdjęcia.
Niestety rządzący Bydgoszczą egzekutywa PO z jej prezydentem nie potrafi tego uszanować, co świadczy o miernocie intelektualnej i politycznej tego towarzystwa wątpliwej jakości w roku 34 lecia III RP ! Żeby było jasne niczego od nich nie oczekuję lecz podkreślam ich miernotę i amnezje polityczną i historyczną !
– Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji jako działacz opozycyjny w FMW, Solidarności, ale także w organach władzy w PRL i III RP, gdyż byłem już 34 lat temu jedynym z poza Bydgoszczy przedstawicielem opozycji antykomunistycznej w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 r, co świadczyło o mojej bardzo wysokiej pozycji w wojewódzkiej opozycji antykomunistycznej w PRL. To było najwyższe stanowisko dla ówczesnej opozycji antykomunistycznej w PRL.
To właśnie ja demontowałem w WRN Bydgoszcz z Stefanem Pastuszewskim system komunistyczny PRL w Bydgoszczy i województwie bydgoskim w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 roku likwidując wówczas Komitet Wojewódzki PZPR, komunistyczne ulice w Bydgoszczy itd.
Przypominam, że na całe województwo bydgoskie było czterech przedstawicieli opozycji antykomunistycznej w WRN w tym gronie byłem i ja Tomasz Roman Bracka, co poświadczają załączone dokumenty i zdjęcia.
Niestety rządzący Bydgoszczą egzekutywa PO z jej prezydentem nie potrafi tego uszanować, co świadczy o miernocie intelektualnej i politycznej tego towarzystwa wątpliwej jakości w roku 34 lecia III RP ! Żeby było jasne niczego od nich nie oczekuję lecz podkreślam ich miernotę i amnezje polityczną i historyczną !
– Tomasz Roman Bracka

Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL prasę Solidarności i opozycji antykomunistycznej
Przedstawiam moją nielegalną za komuny w PRL prasę Solidarności i opozycji antykomunistycznej którą rozprowadzałem za komuny w czasach PRL w latach 80-tych minionego stulecia na terenie województw bydgoskiego i gdańskiego. Tak też działem jako opozycjonista antykomunistyczny Solidarności i FMW w mrokach PRLu.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Pamiątka z mojego spotkania z Ojcem Świętym Janem Pawłem II za komuny
Pamiątka z mojego spotkania z Ojcem Świętym Janem Pawłem II na Mszy Świętej na Zaspie w Gdańsku w 1987r. w której wziąłem udział jako działacz opozycji antykomunistycznej oraz kolejna z pielgrzymki Solidarności Bractwa Świętej Brygidy Ks Prałata Henryka Jankowskiego kapelana Solidarności na Jasną Górę w 1987r. Często bywałem za komuny PRL na Mszach za Ojczyznę w Kościele Świętej Brygidy w Gdańsku, u Prałata Henryka Jankowskiego z którym byłem zaprzyjaźniony do końca Jego dni, gdy inni się od niego odwrócili. To od Niego dostałem z Mamą zaproszenie na Mszę Świętą z Ojcem Świętym Janem Pawłem II na Zaspie w Gdańsku w 1987r. Tomasz Roman Bracka

Pamiątka z mojego spotkania z Ojcem Świętym Janem Pawłem II za komuny
Pamiątka z mojego spotkania z Ojcem Świętym Janem Pawłem II na Mszy Świętej na Zaspie w Gdańsku w 1987r. w której wziąłem udział jako działacz opozycji antykomunistycznej oraz kolejna z pielgrzymki Solidarności Bractwa Świętej Brygidy Ks Prałata Henryka Jankowskiego kapelana Solidarności na Jasną Górę w 1987r. Często bywałem za komuny PRL na Mszach za Ojczyznę w Kościele Świętej Brygidy w Gdańsku, u Prałata Henryka Jankowskiego z którym byłem zaprzyjaźniony do końca Jego dni, gdy inni się od niego odwrócili. To od Niego dostałem z Mamą zaproszenie na Mszę Świętą z Ojcem Świętym Janem Pawłem II na Zaspie w Gdańsku w 1987r. Tomasz Roman Bracka

Komendant obozu zagłady w Karolewie Ringiel chciał zabić mojego dziadka Henryka Bracka
Komendant faszystowskiego obozu zagłady w Karolewie k/Więcborka Ringiel chciał zabić mojego dziadka w 1939r. w sklepie jego, a dziś mojego domu przy ul. Gen. J. Hallera 13 w Więcborku, krzycząc ty Polska świnio zginiesz. Potwierdzają to liczni świadkowie i Sąd Grodzki w Więcborku 77 lat temu w Postanowieniu z 10. maja 1946 r. po powrocie mojego dziadka w Italii do Polski, gdzie walczył z Gen. Andersem jako aliant w walkach o Monte Cassino.
Dom mojego dziadka, a dziś mój na ulicy Hallera 13 w Więcborku stanowił miejsce wsparcia i ruchu oporu przeciw faszystowskim okupantom w III Rzeszy co potwierdza kilkunastu świadków na procesie 10 maja 1946r. Sądzie Grodzkim w Więcborku. W moim domu słuchano zagranicznych audycji z Londynu za co była wówczas kara śmieci udzielano pomocy materialnej i żywnościowej Polakom w trudnym okresie okupacji III Rzeszy, za co groziło to samo. Ratowano polaków przed obozami zagłady i udzielano Im schronienia.
Czyniła to cała to rodzina w tym mój dziadek Henryk Bracka Żołnierz Polski Kampanii Wrześniowej z 1939r. oraz wszyscy pozostali członkowie mojej rodziny, którzy w tym okropnym czasie ratowali życie Polakom nie tylko z Więcborka co poświadczają uratowani Polacy przed Sądem Grodzkim w Więcborku oraz przed Sądem Okręgowym w Bydgoszczy uratowani przed obozem zagłady w Karolewie przez Konrada Bracka jak Pan Jan Holka i inni!
I co teraz powiedzą postkomuniści i ich resortowe dzieciątka rodem z UBP i SB PRL oraz ZSRR i ich szpicle z więcborscy, którzy służyli Hitlerowi i Stalinowi by niszczyć prawdziwych Polaków. Czynili to również na katowniach UBP i w ich gazecinach w tym lokalnych.
W załączeniu zeznania mojego Dziadka Henryka Bracka Żołnierza Wojska Polskiego przed Sądem Grodzkim w Więcborku 10 maja 1946r. w których potwierdza, że komendant faszystowskiego obozu zagłady w Karolewie k/Więcborka wyzywa go od polskich świń i chcę go zabić oddając strzał w jego kierunku w naszym domu przy ul. Gen. J. Hallera 13. Mojego dziadka uratowała kasa sklepowa, gdzie trafił pocisk faszystowskiego zbrodniarza Ringla, którego w końcu zabito na ul. Rybackiej w Więcborku. Co teraz powiedzą komunistyczni magistrowie od propagandy na usługach nieboszczki UBP, SB i PZPR, bo tylko tacy w PRL mogli się kształcić tak wysoko - Tomasz Roman Bracka

Komendant obozu zagłady w Karolewie Ringiel chciał zabić mojego dziadka Henryka Bracka
Komendant faszystowskiego obozu zagłady w Karolewie k/Więcborka Ringiel chciał zabić mojego dziadka w 1939r. w sklepie jego, a dziś mojego domu przy ul. Gen. J. Hallera 13 w Więcborku, krzycząc ty Polska świnio zginiesz. Potwierdzają to liczni świadkowie i Sąd Grodzki w Więcborku 77 lat temu w Postanowieniu z 10. maja 1946 r. po powrocie mojego dziadka w Italii do Polski, gdzie walczył z Gen. Andersem jako aliant w walkach o Monte Cassino.
Dom mojego dziadka, a dziś mój na ulicy Hallera 13 w Więcborku stanowił miejsce wsparcia i ruchu oporu przeciw faszystowskim okupantom w III Rzeszy co potwierdza kilkunastu świadków na procesie 10 maja 1946r. Sądzie Grodzkim w Więcborku. W moim domu słuchano zagranicznych audycji z Londynu za co była wówczas kara śmieci udzielano pomocy materialnej i żywnościowej Polakom w trudnym okresie okupacji III Rzeszy, za co groziło to samo. Ratowano polaków przed obozami zagłady i udzielano Im schronienia.
Czyniła to cała to rodzina w tym mój dziadek Henryk Bracka Żołnierz Polski Kampanii Wrześniowej z 1939r. oraz wszyscy pozostali członkowie mojej rodziny, którzy w tym okropnym czasie ratowali życie Polakom nie tylko z Więcborka co poświadczają uratowani Polacy przed Sądem Grodzkim w Więcborku oraz przed Sądem Okręgowym w Bydgoszczy uratowani przed obozem zagłady w Karolewie przez Konrada Bracka jak Pan Jan Holka i inni!
I co teraz powiedzą postkomuniści i ich resortowe dzieciątka rodem z UBP i SB PRL oraz ZSRR i ich szpicle z więcborscy, którzy służyli Hitlerowi i Stalinowi by niszczyć prawdziwych Polaków. Czynili to również na katowniach UBP i w ich gazecinach w tym lokalnych.
W załączeniu zeznania mojego Dziadka Henryka Bracka Żołnierza Wojska Polskiego przed Sądem Grodzkim w Więcborku 10 maja 1946r. w których potwierdza, że komendant faszystowskiego obozu zagłady w Karolewie k/Więcborka wyzywa go od polskich świń i chcę go zabić oddając strzał w jego kierunku w naszym domu przy ul. Gen. J. Hallera 13. Mojego dziadka uratowała kasa sklepowa, gdzie trafił pocisk faszystowskiego zbrodniarza Ringla, którego w końcu zabito na ul. Rybackiej w Więcborku. Co teraz powiedzą komunistyczni magistrowie od propagandy na usługach nieboszczki UBP, SB i PZPR, bo tylko tacy w PRL mogli się kształcić tak wysoko - Tomasz Roman Bracka

Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot w Więcborku
Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot spotkali się 23. 09. 2023r. z mieszkańcami Więcborka na konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.W trakcie spotkania z wyborcami Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot podsumowali osiem dobrych lat Rządu Prawa i Sprawiedliwości dla Polski oraz wskazali dalsze kierunki rozwoju Polski i Polaków na następną kadencję po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych 15 października 2023r. - Tomasz Roman Bracka

Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot w Więcborku
Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot spotkali się 23. 09. 2023r. z mieszkańcami Więcborka na konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.W trakcie spotkania z wyborcami Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot podsumowali osiem dobrych lat Rządu Prawa i Sprawiedliwości dla Polski oraz wskazali dalsze kierunki rozwoju Polski i Polaków na następną kadencję po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych 15 października 2023r. - Tomasz Roman Bracka

Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot w Więcborku
Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot spotkali się 23. 09. 2023r. z mieszkańcami Więcborka na konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.W trakcie spotkania z wyborcami Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot podsumowali osiem dobrych lat Rządu Prawa i Sprawiedliwości dla Polski oraz wskazali dalsze kierunki rozwoju Polski i Polaków na następną kadencję po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych 15 października 2023r. - Tomasz Roman Bracka

Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot w Więcborku
Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot spotkali się 23. 09. 2023r. z mieszkańcami Więcborka na konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości.W trakcie spotkania z wyborcami Premier Beata Szydło i Szef Gabinetu Prezydenta RP Paweł Szrot podsumowali osiem dobrych lat Rządu Prawa i Sprawiedliwości dla Polski oraz wskazali dalsze kierunki rozwoju Polski i Polaków na następną kadencję po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych 15 października 2023r. - Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach przerwy na Stację PKP Więcbork
Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach przerwy na Stację PKP Więcbork i linię kolejową nr 281 relacji Gniezno - Kcynia Nakło N/Not. - Więcbork - Chojnice, co potwierdza załączona mapa.
Jest to owoc mojej ponad 20 letniej walki o obronę tej linii kolejowej nr 281 przed degradacją i przywrócenia codziennych połączeń pasażerskich PKP dla mieszkańców Więcborka i regionu, co właśnie się stało faktem po 23 latach przerwy.
Również PKP PLK SA podjęło decyzję o odbudowie linii kolejowej nr 240 relacji Terespol Pomorski - Więcbork - Złotów na rzecz wznowienia przewozów towarowych i pasażerskich PKP.
Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach przerwy na Stację PKP Więcbork
Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach przerwy na Stację PKP Więcbork i linię kolejową nr 281 relacji Gniezno - Kcynia Nakło N/Not. - Więcbork - Chojnice, co potwierdza załączona mapa.
Jest to owoc mojej ponad 20 letniej walki o obronę tej linii kolejowej nr 281 przed degradacją i przywrócenia codziennych połączeń pasażerskich PKP dla mieszkańców Więcborka i regionu, co właśnie się stało faktem po 23 latach przerwy.
Również PKP PLK SA podjęło decyzję o odbudowie linii kolejowej nr 240 relacji Terespol Pomorski - Więcbork - Złotów na rzecz wznowienia przewozów towarowych i pasażerskich PKP.
Tomasz Roman Bracka

Droga Wojewódzka nr 242 zostanie przebudowana w 2023r. od Więcborka do Runowa Krajeńskiego
Po moich wieloletnich interwencjach w ZDW Bydgoszcz i w Urzędzie Marszałkowskim oraz po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz wydanych na mój wniosek ZDW Bydgoszcz na rzecz przebudowy DW 242 informuję, że Droga Wojewódzka nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego jest już po przetargu i zostanie w końcu przebudowana w 2023 roku od Więcborka do Runowa Krajeńskiego !
Obecnie trwa procedura związana z wyborem wykonawcy remontu nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW nr 242 Więcbork – Runowo od km 1+120 do km 2+086 dł. 0,966 km. co potwierdził mi przez chwilą Rzecznik Prasowy ZDW Bydgoszcz Pan Michał Sitarek. Źródło informacji o zakończonym już przetargu w tej sprawie ZDW Bydgoszcz, który wygrała firma z Pana Pilarskiego z Nakła n/Not. w załączonym linku https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-349d229f-40b7-11ee-9aa3-96d3b4440790 - Tomasz Roman Bracka

Droga Wojewódzka nr 242 zostanie przebudowana w 2023r. od Więcborka do Runowa Krajeńskiego
Po moich wieloletnich interwencjach w ZDW Bydgoszcz i w Urzędzie Marszałkowskim oraz po licznych nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz wydanych na mój wniosek ZDW Bydgoszcz na rzecz przebudowy DW 242 informuję, że Droga Wojewódzka nr 242 od Więcborka do Runowa Krajeńskiego jest już po przetargu i zostanie w końcu przebudowana w 2023 roku od Więcborka do Runowa Krajeńskiego !
Obecnie trwa procedura związana z wyborem wykonawcy remontu nawierzchni bitumicznej poprzez wymianę warstwy ścieralnej DW nr 242 Więcbork – Runowo od km 1+120 do km 2+086 dł. 0,966 km. co potwierdził mi przez chwilą Rzecznik Prasowy ZDW Bydgoszcz Pan Michał Sitarek. Źródło informacji o zakończonym już przetargu w tej sprawie ZDW Bydgoszcz, który wygrała firma z Pana Pilarskiego z Nakła n/Not. w załączonym linku https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-349d229f-40b7-11ee-9aa3-96d3b4440790 - Tomasz Roman Bracka

Przyspiesza budowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Pozdrawiam z budowanej z mojej inicjatywy przy nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych gminie Więcbork na mój wniosek ulicy 28 Stycznia w Więcborku wspartej kwotą 3 000 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości Premiera Morawieckiego.
Na dniach rusza kolejna przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej na odcinku: Więcbork - Witunia - Nowy Dwór za 12 000 000 złotych wsparcia przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości o co zabiegałem 12 lat ! W ramach tej inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa, ścieżka rowerowo - spacerowa na 3,5 km, nowe rondo i oświetlenie uliczne. Finał tych prac 30 czerwiec 2024 rok !
Tomasz Roman Bracka

Przyspiesza budowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Pozdrawiam z budowanej z mojej inicjatywy przy nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych gminie Więcbork na mój wniosek ulicy 28 Stycznia w Więcborku wspartej kwotą 3 000 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości Premiera Morawieckiego.
Na dniach rusza kolejna przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej na odcinku: Więcbork - Witunia - Nowy Dwór za 12 000 000 złotych wsparcia przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości o co zabiegałem 12 lat ! W ramach tej inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa, ścieżka rowerowo - spacerowa na 3,5 km, nowe rondo i oświetlenie uliczne. Finał tych prac 30 czerwiec 2024 rok !
Tomasz Roman Bracka

Przyspiesza budowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Pozdrawiam z budowanej z mojej inicjatywy przy nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych gminie Więcbork na mój wniosek ulicy 28 Stycznia w Więcborku wspartej kwotą 3 000 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości Premiera Morawieckiego.
Na dniach rusza kolejna przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej na odcinku: Więcbork - Witunia - Nowy Dwór za 12 000 000 złotych wsparcia przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości o co zabiegałem 12 lat ! W ramach tej inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa, ścieżka rowerowo - spacerowa na 3,5 km, nowe rondo i oświetlenie uliczne. Finał tych prac 30 czerwiec 2024 rok !
Tomasz Roman Bracka

Przyspiesza budowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Pozdrawiam z budowanej z mojej inicjatywy przy nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych gminie Więcbork na mój wniosek ulicy 28 Stycznia w Więcborku wspartej kwotą 3 000 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości Premiera Morawieckiego.
Na dniach rusza kolejna przebudowa 3,5 km ulicy Nowodworskiej na odcinku: Więcbork - Witunia - Nowy Dwór za 12 000 000 złotych wsparcia przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości o co zabiegałem 12 lat ! W ramach tej inwestycji powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa, ścieżka rowerowo - spacerowa na 3,5 km, nowe rondo i oświetlenie uliczne. Finał tych prac 30 czerwiec 2024 rok !
Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie 02. 09. 2023r. z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach. Na zdjęciu Minister Stanisław Szwed, Beatka, Mateusz i ja po konwencji PiS w Katowicach. Dziękujemy
Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach
Moje spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w Muzeum Śląskim w Katowicach 02. 09. 2023r. Dziękujemy Tomasz Roman Bracka

Obwodnica Więcborka z decyzją środowiskową !
Z radością informuję że dnia 01. 09. 2023r. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy wydała prawomocne Postanowienia nr WOO.4221.17.2022.HRK.18 uzgadniające warunki realizacji dla przedsięwzięcia budowa 6 kilometrowej obwodnicy Więcborka o co zabiegałem w ZDW Bydgoszcz i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu w osamotnieniu od wielu lat i już w 2017r. wywalczyłem tam 26 000 000 zł. na budowę obwodnicy Więcborka, co potwierdzam załączonym dokumentem.
Przypominam, za załączonym dokumentem, że pod koniec sierpnia 2023r. właśnie w tej sprawie na mój wniosek procedował Sejmik województwa kujawsko – pomorskiego, gdzie złożyłem skargę na przewlekłość i bezczynność w tej sprawie ze strony projektanta z Poznania, który po reprymendzie Sejmiku uzupełnił dokumentacje projektową o brakujące elementy przyrodnicze co spowodowało wydanie w/w Postanowienia RDOŚ w Bydgoszczy.
Po tym Postanowieniu RDOŚ w Bydgoszczy gmina Więcbork działająca na zlecenie inwestora ZDW Bydgoszcz i Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu wyda obwieszczenie o ogłoszeniu konsultacji społecznych w tej sprawie po czym wyda decyzję środowiskową dla budowy obwodnicy Więcborka. Następnie inwestor czyli Marszałek województwa ogłosi zgodnie z zapowiedzią przetarg na projekt i budowę obwodnicy Więcborka co nastąpi jeszcze w tym roku.
Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wracają po 23 latach na Stację PKP Więcbork
Z dniem 4 września 2023r. rozpoczęły się zapowiadane przeze mnie konsultacje społeczne w sprawie aktualizacji Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla województwa kujawsko – pomorskiego do którego została wpisana linia kolejowa nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Notecią – Mroczę – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Kraj. do Chojnic na rzecz wznowienia codziennych przewozów pasażerskich PKP.
Na zdjęciu Stacja PKP Więcbork i Katowice oraz w załączeniu link do BIP UM w Toruniu z rozpoczętymi dziś konsultacjami społecznymi w/s aktualizacji Planu Zrównoważonego Rozwoju Publicznego Transportu Zbiorowego dla województwa kujawsko – pomorskiego: https://bip.kujawsko-pomorskie.pl/konsultacje-w-sprawie-aktualizacji-planu-zrownowazonego-rozwoju-publicznego-transportu-zbiorowego-dla-wojewodztwa-kujawsko-pomorskiego/
Tomasz Roman Bracka

Upamiętniono tablicą prastarą świątynie pogańskich bogów z ołtarzem w Więcborku
Upamiętniono tablicą prastarą świątynie pogańskich bogów z ołtarzem z czasów przedchrześcijańskich i miejsce pierwszego kościoła katolickiego w Więcborku obok byłego zamku Grzymalitów i Pałuków na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie przed 1000 lat wznosiło się miasto Więcbork.
Czas też na rekonstrukcje wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego z VII w. przy plaży miejskiej, siedziby Państwa Polan od X w. jako obronny obronny gród koszarowy, mieszczący się przy plaży miejskiej w Więcborku na moich terenach rodzinnych zrabowanych przez komunistów, co udowodniłem precyzyjnie przed polskimi Sądami i w ETPCz w Strasbourgu wygrywając 25 letnie procesy z tymi złodziejami.
Tomasz Roman Bracka

Upamiętniono tablicą prastarą świątynie pogańskich bogów z ołtarzem w Więcborku
Upamiętniono tablicą prastarą świątynie pogańskich bogów z ołtarzem z czasów przedchrześcijańskich i miejsce pierwszego kościoła katolickiego w Więcborku obok byłego zamku Grzymalitów i Pałuków na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie przed 1000 lat wznosiło się miasto Więcbork.
Czas też na rekonstrukcje wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego z VII w. przy plaży miejskiej, siedziby Państwa Polan od X w. jako obronny obronny gród koszarowy, mieszczący się przy plaży miejskiej w Więcborku na moich terenach rodzinnych zrabowanych przez komunistów, co udowodniłem precyzyjnie przed polskimi Sądami i w ETPCz w Strasbourgu wygrywając 25 letnie procesy z tymi złodziejami.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczął się remont elewacji 300 letniego zabytkowego kościoła katolickiego w Więcborku
Rozpoczął się remont elewacji 300 letniego zabytkowego kościoła katolickiego w Więcborku wybudowanego w Królestwie Polskim przez ród książąt i hrabiów Potulickich h. Grzymała z Więcborka mających tu swoją siedzibę zamkową.
W tym kościele w Więcborku spoczywa Generał Major Wojsk Koronnych Jego Królewskiej Mości Kawaler Orderu Orła Białego Książę Aleksander Hilary Potulicki Grzymalita herbu Grzymała z Więcborka, którego epitafium z portretem wdać na zdjęciu.
Obecny kościół Katolicki w w Więcborku jest już czwartym pobudowanym w tym samym miejscu i otacza go cmentarz parafialny, gdzie do dziś spoczywają mieszkańcy Więcborka, choć ich nagrobki znikły wokół kościoła.
Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku. Wartość inwestycji wspartej w 95 procentach przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu to 3 234 111,79 złotych. W ramach inwestycji powstanie nowa nawierzchnia uliczna z chodnikami i kanalizacją deszczową. Termin realizacji 2023r.
Ta sama firma Hurt Trans KAWIKO przebuduje w prawie 4 km ul. Nowodworskiej relacji: Więcbork – Witunia – Nowy Dwór, za ponad 12 000 000 zł. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w 95 procentach i powstaje po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej ulicy.
W ramach tej inwestycji powstanie 4 km nowej nawierzchni asfaltowej z ścieżką spacerowo – rowerową, nowe latarnie uliczne z rondem u zbiegu ulic Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin zakończenia inwestycji 30 czerwiec 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku. Wartość inwestycji wspartej w 95 procentach przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu to 3 234 111,79 złotych. W ramach inwestycji powstanie nowa nawierzchnia uliczna z chodnikami i kanalizacją deszczową. Termin realizacji 2023r.
Ta sama firma Hurt Trans KAWIKO przebuduje w prawie 4 km ul. Nowodworskiej relacji: Więcbork – Witunia – Nowy Dwór, za ponad 12 000 000 zł. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w 95 procentach i powstaje po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej ulicy.
W ramach tej inwestycji powstanie 4 km nowej nawierzchni asfaltowej z ścieżką spacerowo – rowerową, nowe latarnie uliczne z rondem u zbiegu ulic Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin zakończenia inwestycji 30 czerwiec 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku. Wartość inwestycji wspartej w 95 procentach przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu to 3 234 111,79 złotych. W ramach inwestycji powstanie nowa nawierzchnia uliczna z chodnikami i kanalizacją deszczową. Termin realizacji 2023r.
Ta sama firma Hurt Trans KAWIKO przebuduje w prawie 4 km ul. Nowodworskiej relacji: Więcbork – Witunia – Nowy Dwór, za ponad 12 000 000 zł. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w 95 procentach i powstaje po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej ulicy.
W ramach tej inwestycji powstanie 4 km nowej nawierzchni asfaltowej z ścieżką spacerowo – rowerową, nowe latarnie uliczne z rondem u zbiegu ulic Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin zakończenia inwestycji 30 czerwiec 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy 28 Stycznia w Więcborku. Wartość inwestycji wspartej w 95 procentach przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu to 3 234 111,79 złotych. W ramach inwestycji powstanie nowa nawierzchnia uliczna z chodnikami i kanalizacją deszczową. Termin realizacji 2023r.
Ta sama firma Hurt Trans KAWIKO przebuduje w prawie 4 km ul. Nowodworskiej relacji: Więcbork – Witunia – Nowy Dwór, za ponad 12 000 000 zł. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w 95 procentach i powstaje po licznych nakazach pokontrolnych PINB w Sępólnie Krajeńskim wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej ulicy.
W ramach tej inwestycji powstanie 4 km nowej nawierzchni asfaltowej z ścieżką spacerowo – rowerową, nowe latarnie uliczne z rondem u zbiegu ulic Witosa i Nowodworskiej w Wituni. Termin zakończenia inwestycji 30 czerwiec 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia
Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia. Z tego miejsca ułożone zostanie 20 kilometrów rur gazowych na ulicach Więcborka. Inwestycja jest w 95 procentach dofinansowana przez Rząd RP – Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia
Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia. Z tego miejsca ułożone zostanie 20 kilometrów rur gazowych na ulicach Więcborka. Inwestycja jest w 95 procentach dofinansowana przez Rząd RP – Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia
Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia. Z tego miejsca ułożone zostanie 20 kilometrów rur gazowych na ulicach Więcborka. Inwestycja jest w 95 procentach dofinansowana przez Rząd RP – Photo Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia
Dobiegła końca budowa ulicy do gazowni miejskiej w Więcborku przy ul. Wyzwolenia. Z tego miejsca ułożone zostanie 20 kilometrów rur gazowych na ulicach Więcborka. Inwestycja jest w 95 procentach dofinansowana przez Rząd RP – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku. Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku. Photo – Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Zapraszamy z Więcborka z jednym z najlepszych gitarzystów w Polsce Jackiem Królikiem z Zespołu Mistrzów na dzisiejszy koncert Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

LK nr 281 relacji Gniezno – Więcbork – Chojnice w planie Transportu Kolejowego
Linia kolejowa nr 281 relacji Gniezno – Więcbork – Chojnice: na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe, relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia, znalazła się po mojej wieloletniej walce w planie Transportu Kolejowego województwa kujawsko pomorskiego na rzecz przywrócenia przewozów pasażerskich PKP co potwierdza załączony dokument z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu skierowany na moje ręce 5 lipca 2023r.
Dokument potwierdza nieudolność lokalnych władz miejskich Więcborka i powiatu, które przerasta tak prosta sprawa jak zorganizowanie dodatkowego transportu autobusowego do Więcborka i powiatu przy 1 autobusie do Bydgoszczy na dobę co wynika w prost z załączonego pisma. Czas te nieudolne władze miejskie i powiatowe natychmiast odwołać.
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r.
Konsultacje społeczne w sprawie Krajowego Programu Kolejowego do 2030r. w Ministerstwie Infrastruktury zostały zakończone 31 maja 2023r. Dziękuję tysiącom ludzi w tym ministrowi, posłom, starostom, burmistrzom i wójtom za poparcie rewitalizacji i elektryfikacji linii kolejowej nr 281 i wznowienie po 23 latach codziennych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice stanowiąca Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice Więcbork Gdynia !
Odnieśliśmy ogromny sukces na koszt Rządu RP i PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i zelektryfikowana na 150 km odcinku na rzecz codziennych przewozów pasażerskich PKP. Na całym odcinku powstaną dwa nowe tory, a wszystkie stacje kolejowe na całym szlaku LK nr 281 zostaną przystosowane do ruchu pasażerskiego przez PKP PLK SA przy prędkości na torach 150 km na godzinę ! Dziękuję wszystkim za poparcie moich wniosków i 20 letniej walki w tej sprawie w imieniu 500 000 ludzi wykluczonych komunikacyjnie mieszkających przy Lk nr 281 i odpowiem z radością wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować ! Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka
Procesja Bożego Ciała AD 2023 przeszła ulicami Więcborka, po raz pierwszy na procesji zabrakło 100 letniej więcborskiej orkiestry dętej zniszczonej przez obecnej władze miejskie, którą czas niezwłocznie reaktywować !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Brzozowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Brzozowej w Więcborku, wsparta w 50 procentach wartości przez Rząd PiS. Na przebudowywanej ulic powstają nowe chodniki z nową nawierzchnią asfaltową. Finał prac w lipcu. Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Brzozowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Brzozowej w Więcborku, wsparta w 50 procentach wartości przez Rząd PiS. Na przebudowywanej ulic powstają nowe chodniki z nową nawierzchnią asfaltową. Finał prac w lipcu. Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Brzozowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Brzozowej w Więcborku, wsparta w 50 procentach wartości przez Rząd PiS. Na przebudowywanej ulic powstają nowe chodniki z nową nawierzchnią asfaltową. Finał prac w lipcu. Tomasz Roman Bracka

Powstaje nowa droga do miejskiej gazowni ziemnej i LNG w Więcborku
Powstaje nowa droga do miejskiej gazowni ziemnej i LNG w Więcborku przy ul. Wyzwolenia. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS w 95 procentach jej wartości. Mega niegospodarność burmistrza i radnych porażają do tego stopnia, że budując nową drogę do gazowni zapomnieli włożyć w ziemi pod budowaną nową drogą rurę gazową ! To spowoduje za niedługi czas ponowne rozkopanie tej drogi, brawo panie burmistrzu !
Natomiast blokowana od roku realizacja gazyfikacji ziemnej na 20 kilometrach ulic Więcborka posiada dokumentację techniczną z pozwoleniem na budowę wraz ze stacją redystrybucji gazu skroplonego LNG i gazu ziemnego, który dotrze z Nakła nad Notecią do Więcborka po zmianie burmistrza Więcborka i radnych w 2024r. O tą inwestycję gazową w Więcborku, której nie chcę burmistrz z radnymi walczę w osamotnieniu już 20 lat ! Przypominam, że równowartość ceny butli z gazem propan butan w gazie ziemnym to zaledwie 8 złotych ! Tomasz Roman Bracka

Powstaje nowa droga do miejskiej gazowni ziemnej i LNG w Więcborku
Powstaje nowa droga do miejskiej gazowni ziemnej i LNG w Więcborku przy ul. Wyzwolenia. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS w 95 procentach jej wartości. Mega niegospodarność burmistrza i radnych porażają do tego stopnia, że budując nową drogę do gazowni zapomnieli włożyć w ziemi pod budowaną nową drogą rurę gazową ! To spowoduje za niedługi czas ponowne rozkopanie tej drogi, brawo panie burmistrzu !
Natomiast blokowana od roku realizacja gazyfikacji ziemnej na 20 kilometrach ulic Więcborka posiada dokumentację techniczną z pozwoleniem na budowę wraz ze stacją redystrybucji gazu skroplonego LNG i gazu ziemnego, który dotrze z Nakła nad Notecią do Więcborka po zmianie burmistrza Więcborka i radnych w 2024r. O tą inwestycję gazową w Więcborku, której nie chcę burmistrz z radnymi walczę w osamotnieniu już 20 lat ! Przypominam, że równowartość ceny butli z gazem propan butan w gazie ziemnym to zaledwie 8 złotych ! Tomasz Roman Bracka

Powstaje nowa droga do miejskiej gazowni ziemnej i LNG w Więcborku
Powstaje nowa droga do miejskiej gazowni ziemnej i LNG w Więcborku przy ul. Wyzwolenia. Inwestycja jest wsparta finansowo przez Rząd PiS w 95 procentach jej wartości. Mega niegospodarność burmistrza i radnych porażają do tego stopnia, że budując nową drogę do gazowni zapomnieli włożyć w ziemi pod budowaną nową drogą rurę gazową ! To spowoduje za niedługi czas ponowne rozkopanie tej drogi, brawo panie burmistrzu !
Natomiast blokowana od roku realizacja gazyfikacji ziemnej na 20 kilometrach ulic Więcborka posiada dokumentację techniczną z pozwoleniem na budowę wraz ze stacją redystrybucji gazu skroplonego LNG i gazu ziemnego, który dotrze z Nakła nad Notecią do Więcborka po zmianie burmistrza Więcborka i radnych w 2024r. O tą inwestycję gazową w Więcborku, której nie chcę burmistrz z radnymi walczę w osamotnieniu już 20 lat ! Przypominam, że równowartość ceny butli z gazem propan butan w gazie ziemnym to zaledwie 8 złotych ! Tomasz Roman Bracka

Tomasz Bracka - opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Na zdjęciu demonstracja Solidarności w obronie wolności i praw człowieka na ulicach Więcborka w czasach PRL i komunizmu zorganizowana przeze mnie działacza nielegalnej Solidarności i FMW Więcbork której wówczas przewodniczyłem w Więcborku w PRL. Na zdjęciu z flagą Solidarności to właśnie ja Tomasz Roman Bracka z opozycjonistami antykomunistycznymi z Więcborka i okolic. Tomasz Roman Bracka Opozycjonista antykomunistyczny w PRL, kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Tomasz Bracka - opozycjonista antykomunistyczny w PRL
W załączeniu Decyzja Szefa Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych z potwierdzeniem mojego statusu działacza opozycji antykomunistycznej w PRL potwierdzony ponownie 30 maja 2023r. przez Szefa Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych z siedzibą w Warszawie. Zatem wszystko jasne i udokumentowane by nie było niedomówień.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego
Ulica Dworcowa w Więcborku otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem. Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu. Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu ! Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku ! Tomasz Roman Bracka

85 rocznica śmierci prezesa KBS Więcbork Jana Bracka
Moja dzisiejsza wizyta na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku u pradziadka śp. † Jana Bracka współtwórcy II RP, najwybitniejszej osobowości i współtwórcy odrodzonej Polski po latach zaborów w 1920 roku na terenie prezydenckiego miasta i gminy Więcbork.
Jednocześnie zawiadamiam , że we wtorek 9 maja 2023 r. w dniu 85 rocznicy śmierci Jana Bracka o godz.18 została odprawiona Msza Święta w więcborskim Kościele Katolickim w intencji śp. pradziadka śp.Jana Bracka i mojej ukochanej Mamy śp. Renaty Bracka w 33 miesięcznicę przedwczesnej śmierci.
Tomasz Roman Bracka

85 rocznica śmierci prezesa KBS Więcbork Jana Bracka
We wtorek 9 maja 2023 r. w dniu 85 rocznicy śmierci śp. Jana Bracka o godz. 18 zostanie odprawiona Msza Święta w więcborskim Kościele Katolickim za Duszę mojego pradziadka śp. Jana Bracka oraz za Duszę mojej ukochanej Mamy śp. Renaty Bracka w 33 miesięcznicę przedwczesnej śmierci i w przypadającą 9 maja 115 rocznicę urodzin mojego dziadka śp. Henryka Bracka.
Tomasz Roman Bracka

Jestem nadal prezesem 291 letniego KBS Więcbork - Tomasz Roman Bracka
Zgodnie z moją dzisiejszą zapowiedzią medialną ujawniam dwa oświadczenia Panów Mariana Marach i Mariana Kielicha złożone przed notariuszem w Bydgoszczy, którzy wraz ze mną prawidłowo reaktywowali 11. 11. 2002 r. 90 letnie Stowarzyszenie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku wybierając mnie z 15 braćmi KBS Więcbork jednogłośnie jego prezesem.
Były starosta sępoleński i były burmistrz Więcborka podważali prawidłowość reaktywacji KBS Więcbork twierdząc kłamliwie do Sądu i Prokuratury, że do ważności odbytej reaktywacji i zebrania walnego z wyborem władz 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zabrakło dwóch osób czyli Pana Kielicha i Marach i w ten sposób na podstawie fałszywych oskarżeń mojej osoby zlikwidowano w sądzie rejestrowym KBS Więcbork.
Wobec powyższej decyzji Sądu rejestrowego KRS Bydgoszcz po tym fakcie wszelkie czynności prawne działającego nadal KBS Więcbork, wybory, powołania członków i inne czynności KBS Więcbork podjęte po tym terminie są nieważne. Wobec ujawnionych faktów i dowodów w sprawie ja Tomasz Roman Bracka dalej jestem prezesem Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zgodnie z prawidłowym i zgodnym z prawem wyborem mnie na tą funkcję po prawidłowej reaktywacji bractwa.
Reasumując mój wybór na prezesa Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku był legalny wraz z legalną reaktywacją powołanego 90 lat temu 03. 12. 1933 r. przez mojego pradziadka prezesa KBS Więcbork Jana Bracka, reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli KBS Więcbork, co czyni zadość ówczesnej ustawie i prawie o stowarzyszeniach w Polsce, a pełny skład 15 osobowy je reaktywujących i mój wybór jednogłośny na prezesa 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku potwierdzili notarialnie uczestnicy tego aktu prawnego Pan Marian Kielich i Pan Marian Marach, co załączam w dokumentach notarialnych.
Wobec powyższego wystąpiłem o usuniecie naruszenia prawa do Prokuratury Krajowej, KRS i do Sądu Najwyższego RP w celu konwalidacji i uchylenia bezprawnych wyroków i zakazów dla legalnie reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli w łącznej liczbie 15 osób 11. 11. 2002 r. Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku. Prawda zwyciężyła po wielu latach pomówień mojej osoby przez medialnych łajdaków i oszustów medialnych , których teraz wyleczę w sądach RP.
Ten nieskuteczny obrzydliwy atak na moją osobę lokalnych łajdaków i oszustów miał spowodować sprzedanie za bezcen lasku brackiego w Więcborku czyli za 100 000 złotych choć wart jest 15 000 000 złotych co im jako prezes KBS Więcbork uniemożliwiłem przywracając w 2006 roku 12 hektarów lasku brackiego w Więcborku z obiektami brackimi ze Skarbu Państwa powiatu sępoleńskiego do Gminy Więcbork !
Proszę też nielegalny Zarząd KBS Więcbork do zaprzestania podejmowania jakichkolwiek czynności w imieniu Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku.
Z poważaniem Prezes KBS Więcbork
Tomasz Roman Bracka

Jestem nadal prezesem 291 letniego KBS Więcbork - Tomasz Roman Bracka
Zgodnie z moją dzisiejszą zapowiedzią medialną ujawniam dwa oświadczenia Panów Mariana Marach i Mariana Kielicha złożone przed notariuszem w Bydgoszczy, którzy wraz ze mną prawidłowo reaktywowali 11. 11. 2002 r. 90 letnie Stowarzyszenie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku wybierając mnie z 15 braćmi KBS Więcbork jednogłośnie jego prezesem.
Były starosta sępoleński i były burmistrz Więcborka podważali prawidłowość reaktywacji KBS Więcbork twierdząc kłamliwie do Sądu i Prokuratury, że do ważności odbytej reaktywacji i zebrania walnego z wyborem władz 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zabrakło dwóch osób czyli Pana Kielicha i Marach i w ten sposób na podstawie fałszywych oskarżeń mojej osoby zlikwidowano w sądzie rejestrowym KBS Więcbork.
Wobec powyższej decyzji Sądu rejestrowego KRS Bydgoszcz po tym fakcie wszelkie czynności prawne działającego nadal KBS Więcbork, wybory, powołania członków i inne czynności KBS Więcbork podjęte po tym terminie są nieważne. Wobec ujawnionych faktów i dowodów w sprawie ja Tomasz Roman Bracka dalej jestem prezesem Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zgodnie z prawidłowym i zgodnym z prawem wyborem mnie na tą funkcję po prawidłowej reaktywacji bractwa.
Reasumując mój wybór na prezesa Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku był legalny wraz z legalną reaktywacją powołanego 90 lat temu 03. 12. 1933 r. przez mojego pradziadka prezesa KBS Więcbork Jana Bracka, reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli KBS Więcbork, co czyni zadość ówczesnej ustawie i prawie o stowarzyszeniach w Polsce, a pełny skład 15 osobowy je reaktywujących i mój wybór jednogłośny na prezesa 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku potwierdzili notarialnie uczestnicy tego aktu prawnego Pan Marian Kielich i Pan Marian Marach, co załączam w dokumentach notarialnych.
Wobec powyższego wystąpiłem o usuniecie naruszenia prawa do Prokuratury Krajowej, KRS i do Sądu Najwyższego RP w celu konwalidacji i uchylenia bezprawnych wyroków i zakazów dla legalnie reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli w łącznej liczbie 15 osób 11. 11. 2002 r. Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku. Prawda zwyciężyła po wielu latach pomówień mojej osoby przez medialnych łajdaków i oszustów medialnych , których teraz wyleczę w sądach RP.
Ten nieskuteczny obrzydliwy atak na moją osobę lokalnych łajdaków i oszustów miał spowodować sprzedanie za bezcen lasku brackiego w Więcborku czyli za 100 000 złotych choć wart jest 15 000 000 złotych co im jako prezes KBS Więcbork uniemożliwiłem przywracając w 2006 roku 12 hektarów lasku brackiego w Więcborku z obiektami brackimi ze Skarbu Państwa powiatu sępoleńskiego do Gminy Więcbork !
Proszę też nielegalny Zarząd KBS Więcbork do zaprzestania podejmowania jakichkolwiek czynności w imieniu Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku.
Z poważaniem Prezes KBS Więcbork
Tomasz Roman Bracka

Jestem nadal prezesem 291 letniego KBS Więcbork - Tomasz Roman Bracka
Zgodnie z moją dzisiejszą zapowiedzią medialną ujawniam dwa oświadczenia Panów Mariana Marach i Mariana Kielicha złożone przed notariuszem w Bydgoszczy, którzy wraz ze mną prawidłowo reaktywowali 11. 11. 2002 r. 90 letnie Stowarzyszenie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku wybierając mnie z 15 braćmi KBS Więcbork jednogłośnie jego prezesem.
Były starosta sępoleński i były burmistrz Więcborka podważali prawidłowość reaktywacji KBS Więcbork twierdząc kłamliwie do Sądu i Prokuratury, że do ważności odbytej reaktywacji i zebrania walnego z wyborem władz 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zabrakło dwóch osób czyli Pana Kielicha i Marach i w ten sposób na podstawie fałszywych oskarżeń mojej osoby zlikwidowano w sądzie rejestrowym KBS Więcbork.
Wobec powyższej decyzji Sądu rejestrowego KRS Bydgoszcz po tym fakcie wszelkie czynności prawne działającego nadal KBS Więcbork, wybory, powołania członków i inne czynności KBS Więcbork podjęte po tym terminie są nieważne. Wobec ujawnionych faktów i dowodów w sprawie ja Tomasz Roman Bracka dalej jestem prezesem Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zgodnie z prawidłowym i zgodnym z prawem wyborem mnie na tą funkcję po prawidłowej reaktywacji bractwa.
Reasumując mój wybór na prezesa Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku był legalny wraz z legalną reaktywacją powołanego 90 lat temu 03. 12. 1933 r. przez mojego pradziadka prezesa KBS Więcbork Jana Bracka, reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli KBS Więcbork, co czyni zadość ówczesnej ustawie i prawie o stowarzyszeniach w Polsce, a pełny skład 15 osobowy je reaktywujących i mój wybór jednogłośny na prezesa 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku potwierdzili notarialnie uczestnicy tego aktu prawnego Pan Marian Kielich i Pan Marian Marach, co załączam w dokumentach notarialnych.
Wobec powyższego wystąpiłem o usuniecie naruszenia prawa do Prokuratury Krajowej, KRS i do Sądu Najwyższego RP w celu konwalidacji i uchylenia bezprawnych wyroków i zakazów dla legalnie reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli w łącznej liczbie 15 osób 11. 11. 2002 r. Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku. Prawda zwyciężyła po wielu latach pomówień mojej osoby przez medialnych łajdaków i oszustów medialnych , których teraz wyleczę w sądach RP.
Ten nieskuteczny obrzydliwy atak na moją osobę lokalnych łajdaków i oszustów miał spowodować sprzedanie za bezcen lasku brackiego w Więcborku czyli za 100 000 złotych choć wart jest 15 000 000 złotych co im jako prezes KBS Więcbork uniemożliwiłem przywracając w 2006 roku 12 hektarów lasku brackiego w Więcborku z obiektami brackimi ze Skarbu Państwa powiatu sępoleńskiego do Gminy Więcbork !
Proszę też nielegalny Zarząd KBS Więcbork do zaprzestania podejmowania jakichkolwiek czynności w imieniu Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku.
Z poważaniem Prezes KBS Więcbork
Tomasz Roman Bracka

Jestem nadal prezesem 291 letniego KBS Więcbork - Tomasz Roman Bracka
Zgodnie z moją dzisiejszą zapowiedzią medialną ujawniam dwa oświadczenia Panów Mariana Marach i Mariana Kielicha złożone przed notariuszem w Bydgoszczy, którzy wraz ze mną prawidłowo reaktywowali 11. 11. 2002 r. 90 letnie Stowarzyszenie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku wybierając mnie z 15 braćmi KBS Więcbork jednogłośnie jego prezesem.
Były starosta sępoleński i były burmistrz Więcborka podważali prawidłowość reaktywacji KBS Więcbork twierdząc kłamliwie do Sądu i Prokuratury, że do ważności odbytej reaktywacji i zebrania walnego z wyborem władz 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zabrakło dwóch osób czyli Pana Kielicha i Marach i w ten sposób na podstawie fałszywych oskarżeń mojej osoby zlikwidowano w sądzie rejestrowym KBS Więcbork.
Wobec powyższej decyzji Sądu rejestrowego KRS Bydgoszcz po tym fakcie wszelkie czynności prawne działającego nadal KBS Więcbork, wybory, powołania członków i inne czynności KBS Więcbork podjęte po tym terminie są nieważne. Wobec ujawnionych faktów i dowodów w sprawie ja Tomasz Roman Bracka dalej jestem prezesem Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zgodnie z prawidłowym i zgodnym z prawem wyborem mnie na tą funkcję po prawidłowej reaktywacji bractwa.
Reasumując mój wybór na prezesa Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku był legalny wraz z legalną reaktywacją powołanego 90 lat temu 03. 12. 1933 r. przez mojego pradziadka prezesa KBS Więcbork Jana Bracka, reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli KBS Więcbork, co czyni zadość ówczesnej ustawie i prawie o stowarzyszeniach w Polsce, a pełny skład 15 osobowy je reaktywujących i mój wybór jednogłośny na prezesa 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku potwierdzili notarialnie uczestnicy tego aktu prawnego Pan Marian Kielich i Pan Marian Marach, co załączam w dokumentach notarialnych.
Wobec powyższego wystąpiłem o usuniecie naruszenia prawa do Prokuratury Krajowej, KRS i do Sądu Najwyższego RP w celu konwalidacji i uchylenia bezprawnych wyroków i zakazów dla legalnie reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli w łącznej liczbie 15 osób 11. 11. 2002 r. Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku. Prawda zwyciężyła po wielu latach pomówień mojej osoby przez medialnych łajdaków i oszustów medialnych , których teraz wyleczę w sądach RP.
Ten nieskuteczny obrzydliwy atak na moją osobę lokalnych łajdaków i oszustów miał spowodować sprzedanie za bezcen lasku brackiego w Więcborku czyli za 100 000 złotych choć wart jest 15 000 000 złotych co im jako prezes KBS Więcbork uniemożliwiłem przywracając w 2006 roku 12 hektarów lasku brackiego w Więcborku z obiektami brackimi ze Skarbu Państwa powiatu sępoleńskiego do Gminy Więcbork !
Proszę też nielegalny Zarząd KBS Więcbork do zaprzestania podejmowania jakichkolwiek czynności w imieniu Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku.
Z poważaniem Prezes KBS Więcbork
Tomasz Roman Bracka

Jestem nadal prezesem 291 letniego KBS Więcbork - Tomasz Roman Bracka
Zgodnie z moją dzisiejszą zapowiedzią medialną ujawniam dwa oświadczenia Panów Mariana Marach i Mariana Kielicha złożone przed notariuszem w Bydgoszczy, którzy wraz ze mną prawidłowo reaktywowali 11. 11. 2002 r. 90 letnie Stowarzyszenie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku wybierając mnie z 15 braćmi KBS Więcbork jednogłośnie jego prezesem.
Były starosta sępoleński i były burmistrz Więcborka podważali prawidłowość reaktywacji KBS Więcbork twierdząc kłamliwie do Sądu i Prokuratury, że do ważności odbytej reaktywacji i zebrania walnego z wyborem władz 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zabrakło dwóch osób czyli Pana Kielicha i Marach i w ten sposób na podstawie fałszywych oskarżeń mojej osoby zlikwidowano w sądzie rejestrowym KBS Więcbork.
Wobec powyższej decyzji Sądu rejestrowego KRS Bydgoszcz po tym fakcie wszelkie czynności prawne działającego nadal KBS Więcbork, wybory, powołania członków i inne czynności KBS Więcbork podjęte po tym terminie są nieważne. Wobec ujawnionych faktów i dowodów w sprawie ja Tomasz Roman Bracka dalej jestem prezesem Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zgodnie z prawidłowym i zgodnym z prawem wyborem mnie na tą funkcję po prawidłowej reaktywacji bractwa.
Reasumując mój wybór na prezesa Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku był legalny wraz z legalną reaktywacją powołanego 90 lat temu 03. 12. 1933 r. przez mojego pradziadka prezesa KBS Więcbork Jana Bracka, reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli KBS Więcbork, co czyni zadość ówczesnej ustawie i prawie o stowarzyszeniach w Polsce, a pełny skład 15 osobowy je reaktywujących i mój wybór jednogłośny na prezesa 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku potwierdzili notarialnie uczestnicy tego aktu prawnego Pan Marian Kielich i Pan Marian Marach, co załączam w dokumentach notarialnych.
Wobec powyższego wystąpiłem o usuniecie naruszenia prawa do Prokuratury Krajowej, KRS i do Sądu Najwyższego RP w celu konwalidacji i uchylenia bezprawnych wyroków i zakazów dla legalnie reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli w łącznej liczbie 15 osób 11. 11. 2002 r. Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku. Prawda zwyciężyła po wielu latach pomówień mojej osoby przez medialnych łajdaków i oszustów medialnych , których teraz wyleczę w sądach RP.
Ten nieskuteczny obrzydliwy atak na moją osobę lokalnych łajdaków i oszustów miał spowodować sprzedanie za bezcen lasku brackiego w Więcborku czyli za 100 000 złotych choć wart jest 15 000 000 złotych co im jako prezes KBS Więcbork uniemożliwiłem przywracając w 2006 roku 12 hektarów lasku brackiego w Więcborku z obiektami brackimi ze Skarbu Państwa powiatu sępoleńskiego do Gminy Więcbork !
Proszę też nielegalny Zarząd KBS Więcbork do zaprzestania podejmowania jakichkolwiek czynności w imieniu Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku.
Z poważaniem Prezes KBS Więcbork
Tomasz Roman Bracka

Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice
Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, wjechał po 5 letniej przerwie 2 maja 2023 r. o godz. 11:15 na peron 1 Stacji PKP Więcbork – Photo Tomasz Roman Bracka

Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice
Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, wjechał po 5 letniej przerwie 2 maja 2023 r. o godz. 11:15 na peron 1 Stacji PKP Więcbork – Photo Tomasz Roman Bracka

Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice
Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, wjechał po 5 letniej przerwie 2 maja 2023 r. o godz. 11:15 na peron 1 Stacji PKP Więcbork – Photo Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem.
Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu.
Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu !
Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem.
Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu.
Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu !
Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem.
Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu.
Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu !
Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem.
Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu.
Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu !
Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem.
Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu.
Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu !
Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego
Ulica Dworcowa w Więcborku od dziś otwarta dla ruchu kołowego i pieszego po prawie rocznej przebudowie na wskutek licznych nakazów pokontrolnych PINB i WINB wydanych na mój wniosek na rzecz jej przebudowy co właśnie dziś się stało faktem.
Inwestycja warta 12 000 000 zł. została wsparta w kwocie 10 000 000 złotych przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu.
Dziś też podpisana została umowa w Starostwie Powiatowym w Sępólnie Krajeńskim z wykonawcą przebudowy ulicy Nowodworskiej relacji Więcbork - Witunia za 12 000 000 zł. wsparta finansowo przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości kwotą 12 000 000 zł. w ramach Polskiego Ładu !
Na tak wielkie inwestycję w Więcborku, żaden Rząd RP od 100 lat nie wyłożył tak ogromnych pieniędzy jak Rząd PiS dla Więcborka i to nie konice wartych dziesiątki milionów złotych inwestycji w Więcborku !
Tomasz Roman Bracka

Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice
Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, wjechał po 5 letniej przerwie 2 maja 2023 r. o godz. 11:15 na peron 1 Stacji PKP Więcbork – Photo Tomasz Roman Bracka

Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice
Pierwszy pociąg pasażerski relacji: Bydgoszcz– Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, wjechał po 5 letniej przerwie 2 maja 2023 r. o godz. 11:15 na peron 1 Stacji PKP Więcbork – Photo Tomasz Roman Bracka

Do 31 maja 2023r. trwają konsultacje społeczne
Do 31 maja 2023r. trwają konsultacje społeczne w Ministerstwie Infrastruktury RP w sprawie Projektu Krajowego Programu Kolejowego do 2030 r. w którym jest już wpisana na listę rezerwową linia kolejowa nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic.
W załączeniu ankieta z wnioskiem o wpisanie do listy podstawowej linii kolejowej nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic z jej elektryfikacją i wznowieniem połączeń pasażerskich PKP na całym szlaku LK nr 281 co proszę poprzeć, pobrać i podpisać, a następnie wysłać elektryczne lub papierowo na wskazany adres e-mail lub Ministerstwa Infrastruktury RP.
Obecnie już tysiące mieszkańców przyległych do LK nr 281 podpisało ten formularz konsultacyjny do czego i Państwa zachęcam, bo jak zwykle radni i burmistrz Więcborka z Starostą powiatu i radnymi zaspali i mają w nosie wykluczenie komunikacyjne ludzi w Więcborku i w powiecie - Tomasz Roman Bracka

Do 31 maja 2023r. trwają konsultacje społeczne
Do 31 maja 2023r. trwają konsultacje społeczne w Ministerstwie Infrastruktury RP w sprawie Projektu Krajowego Programu Kolejowego do 2030 r. w którym jest już wpisana na listę rezerwową linia kolejowa nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic.
W załączeniu ankieta z wnioskiem o wpisanie do listy podstawowej linii kolejowej nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic z jej elektryfikacją i wznowieniem połączeń pasażerskich PKP na całym szlaku LK nr 281 co proszę poprzeć, pobrać i podpisać, a następnie wysłać elektryczne lub papierowo na wskazany adres e-mail lub Ministerstwa Infrastruktury RP.
Obecnie już tysiące mieszkańców przyległych do LK nr 281 podpisało ten formularz konsultacyjny do czego i Państwa zachęcam, bo jak zwykle radni i burmistrz Więcborka z Starostą powiatu i radnymi zaspali i mają w nosie wykluczenie komunikacyjne ludzi w Więcborku i w powiecie - Tomasz Roman Bracka

Okno papieskie Św Jana Pawła II na Franciszkańskiej 3 w Krakowie
Okno papieskie Św Jana Pawła II na Franciszkańskiej 3 w Krakowie - maj 2023r.
Tomasz Roman Bracka

Jest i Smok Wawelski w Krakowie i zionie ogniem 💙
Jest i Smok Wawelski w Krakowie i zionie ogniem 💙
Tomasz Roman Bracka

Jest i Smok Wawelski w Krakowie i zionie ogniem 💙
Jest i Smok Wawelski w Krakowie i zionie ogniem 💙
Tomasz Roman Bracka

Ulica Bracka w Krakowie i ja na niej Tomasz Roman Bracka
Ulica Bracka w Krakowie i ja na niej Tomasz Roman Bracka - maj 2023r.
Tomasz Roman Bracka

Ulica Bracka w Krakowie i ja na niej Tomasz Roman Bracka
Ulica Bracka w Krakowie i ja na niej Tomasz Roman Bracka maj 2023r.
Tomasz Roman Bracka

Katedra Królewska na Wawelu w Krakowie
Katedra Królewska na Wawelu w Krakowie miejsce spoczynku Biskupa Krakowskiego Kapelana Królowej Bony Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka, który 465 lat temu przeniósł z Krakowa do Więcborka na dwa lata do 23 maja 1560 r. stolicę Królewskiego Kościoła Krakowskiego do Zamku Zebrzydowskich w Więcborku.
– Tomasz Roman Bracka

3 maj AD 2023 w Zamku Królewskim na Wawelu
3 maj AD 2023 w Zamku Królewskim na Wawelu, u biskupa krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego kapelana Królowej Bony z Więcborka i na Brackiej w Krakowie.
W tym roku mija 465 rocznica przeniesienia stolicy siedziby królewskiego Biskupa Krakowskiego z Zamku Królewskiego na Wawelu w Krakowie przez Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego Kapelana Królowej Bony do zamku rodzinnego Zebrzydowskich herbu Radwan w Więcborku.
Taki stan prawnych stolicy Krakowskiego Królewskiego Kościoła Katolickiego w Więcborku trwał dwa lata do śmierci Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego, który zmarł w drodze z Więcborka na Wawel w Krakowie we wrześni koło Poznania 23 maja 1560 r.
Natomiast fresk na ścianie z wizerunkiem Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka i Królowej Bony, której był kapelanem oraz Króla Polski i Prymasa Polski Krzyckiego wuja bp Andrzeja Zebrzydowskiego znajduję się w więcborskim kościele Katolickim nad ołtarzem Jezusa Chrystusa.
Na załączonym filmie moja wizyta w Katedrze Królewskiej na Wawelu w Krakowie w Kaplicy Kapelana Królowej Bony Biskupa Krakowskiego Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka, który tu spoczywa od maja 1560 roku do dnia dzisiejszego – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1692339234534893/
Tomasz Roman Bracka
Kraków maj AD 2023 Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Katedrze Królewskiej Zamku Królewskiego w
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Katedrze Królewskiej Zamku Królewskiego w Krakowie, gdzie spoczywa Kapelan Królowej Bony rodem z Więcborka Biskup Krakowski Andrzej Zebrzydowski z Więcborka, który w latach 1558 - 1560 przeniósł stolicę Królewskiego Kościoła Polskiego z Zamku na Wawelu do Zamku Zebrzydowskich w Więcborku !
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Archikatedrze w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Archikatedrze w Katowicach
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Archikatedrze w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Archikatedrze w Katowicach
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Bazylice Mariackiej w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Bazylice Mariackiej w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Bazylice Mariackiej w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Bazylice Mariackiej w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 na Wawelu w Zamku Królewskim w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Bazylice Mariackiej w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Bazylice Mariackiej w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Tomasz Roman Bracka

Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Krakowie
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 w Krakowie
Tomasz Roman Bracka

Moja Wielkanoc AD 2023 w Katowicach
Na załączonym zdjęciu moja Wielkanoc AD 2023 z Beatką w Katowicach.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie 10 000 000 złotych – Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku – foto Tomasz Roman Bracka 02. 04. 2023 r.

Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku – foto Tomasz Roman Bracka 02. 04. 2023 r.

Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku – foto Tomasz Roman Bracka 02. 04. 2023 r.

Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku – foto Tomasz Roman Bracka 02. 04. 2023 r.

Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku – foto Tomasz Roman Bracka 02. 04. 2023 r.

Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku – foto Tomasz Roman Bracka 02. 04. 2023 r.

Trwa wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i Zarządzie PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork
Trwa wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i Zarządzie PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i LK nr 281na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia. W tym 2023 roku pracę obejmą odcinek Więcbork - Chojnice – foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i Zarządzie PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork
Trwa wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i Zarządzie PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i LK nr 281na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia. W tym 2023 roku pracę obejmą odcinek Więcbork - Chojnice – foto Tomasz Roman Bracka

W 2023 roku rusza wywalczona przeze mnie w Zarządzie PKP PLK SA rewitalizacja LK nr 281
W 2023 roku rusza wywalczona przeze mnie w Zarządzie PKP PLK SA rewitalizacja LK nr 281 od Więcborka do Chojnic czyli ciągła wymiana podkładów i podsypki z pracami towarzyszącymi co potwierdza załączone pismo – Tomasz Roman Bracka

Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem w 2023 r.- foto Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Powiatu w Nakle n/Not za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje LK nr 281
Dziękuję Radzie Powiatu w Nakle n/Not za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. – Mroczę – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not. – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Kraj. – Chojnice.
Również w 2023 roku rusza wywalczona przeze mnie w Zarządzie PKP PLK SA i Rządzie RP rewitalizacja linii kolejowej nr 281 od Więcborka do Chojnic czyli ciągła wymiana podkładów i podsypki z pracami towarzyszącymi co potwierdza załączone pismo z PKP. Powyższa inwestycja spowoduje wzrost prędkości na torach z obecnych 10 km na godz. do 100 km na godzinę i wznowienie codziennych przewozów pasażerskich PKP.
To pozwoli na wznowienie po 23 latach przerwy codziennych przewozów pasażerskich PKP na tym odcinku LK nr 281 stanowiącą Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Zabrze – Opole – Wrocław – Poznań – Gniezno – Kcynia – Nakło n/ Not – Mrocza – Runowo Kraj – Więcbork – Wysoka – Sępólno Kraj – Kamień Kraj – Chojnice – Tczew – Gdańsk – Sopot – Gdynia, budowaną o zgrozo lat 53 od 1970 roku !
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Powiatu w Nakle n/Not za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje LK nr 281
Dziękuję Radzie Powiatu w Nakle n/Not za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. – Mroczę – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not. – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Kraj. – Chojnice.
Również w 2023 roku rusza wywalczona przeze mnie w Zarządzie PKP PLK SA i Rządzie RP rewitalizacja linii kolejowej nr 281 od Więcborka do Chojnic czyli ciągła wymiana podkładów i podsypki z pracami towarzyszącymi co potwierdza załączone pismo z PKP. Powyższa inwestycja spowoduje wzrost prędkości na torach z obecnych 10 km na godz. do 100 km na godzinę i wznowienie codziennych przewozów pasażerskich PKP.
To pozwoli na wznowienie po 23 latach przerwy codziennych przewozów pasażerskich PKP na tym odcinku LK nr 281 stanowiącą Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Zabrze – Opole – Wrocław – Poznań – Gniezno – Kcynia – Nakło n/ Not – Mrocza – Runowo Kraj – Więcbork – Wysoka – Sępólno Kraj – Kamień Kraj – Chojnice – Tczew – Gdańsk – Sopot – Gdynia, budowaną o zgrozo lat 53 od 1970 roku !
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Powiatu w Nakle n/Not za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje LK nr 281
Dziękuję Radzie Powiatu w Nakle n/Not za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. – Mroczę – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not. – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kraj. – Kamień Kraj. – Chojnice.
Również w 2023 roku rusza wywalczona przeze mnie w Zarządzie PKP PLK SA i Rządzie RP rewitalizacja linii kolejowej nr 281 od Więcborka do Chojnic czyli ciągła wymiana podkładów i podsypki z pracami towarzyszącymi co potwierdza załączone pismo z PKP. Powyższa inwestycja spowoduje wzrost prędkości na torach z obecnych 10 km na godz. do 100 km na godzinę i wznowienie codziennych przewozów pasażerskich PKP.
To pozwoli na wznowienie po 23 latach przerwy codziennych przewozów pasażerskich PKP na tym odcinku LK nr 281 stanowiącą Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Zabrze – Opole – Wrocław – Poznań – Gniezno – Kcynia – Nakło n/ Not – Mrocza – Runowo Kraj – Więcbork – Wysoka – Sępólno Kraj – Kamień Kraj – Chojnice – Tczew – Gdańsk – Sopot – Gdynia, budowaną o zgrozo lat 53 od 1970 roku !
Tomasz Roman Bracka

Polski Ład dotarł do Więcborka przetargi na 27 000 000 zł. już w toku !
Budowa pięciu nowych dróg gminnych z ulicą 28 Stycznia w Więcborku oraz budowa kanalizacji sanitarnej ulic Potulickich, Zamkowej, Zebrzydowskiego z przebudową stacji wodociągów w Więcborku i Pęperzynie już na przetargu !
Budowa pięciu nowych dróg gminnych w Runowie, Sypniewie z ulicą 28 Stycznia w Więcborku oraz budowa kanalizacji sanitarnej ulic Potulickich, Zamkowej i Zebrzydowskiego z przebudową stacji wodociągów w Więcborku i Pęperzynie już na przetargu !
Jest to największa tegoroczna inwestycja w mieście i gminie Więcbork, finansowana w 90% przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w ramach Polskiego Ładu. Wartość tych inwestycji oscyluje w granicach 15 000 000 złotych ! Pod koniec marca poznamy wykonawców i końcową cenę tych inwestycji po otwarciu ofert przetargowych. W załączeniu link do w/w przetargów:
Poprawa gospodarki wodno-ściekowej na terenie miasta i Gminy Więcbork – https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f16aefb6-c168-11ed-8261-62cbbe4d0ca4
Budowa i przebudowa dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na terenie miasta i Gminy Więcbork – https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9e5c9dde-bcd1-11ed-9236-36fed59ea7dd
Kolejny przetarg na przebudowę drogi powiatowej relacji Więcbork – Nowy Dwór wsparty w 90% procentach przez rząd Prawa i Sprawiedliwości w ramach Polskiego Ładu, trafi na przetarg jeszcze w tym miesiącu. Wartość tej inwestycji to 12 000 000 złotych ! Również o tą inwestycję zabiegałem od 10 lat uzyskując nakazy pokontrolne Powiatowego Zarządu Drogowego i PINB w Sępólnie Kraj. na rzecz jej przebudowy.
Tomasz Roman Bracka

CBA na stacji PKP Więcbork i LK nr 281
CBA na stacji PKP Więcbork i LK nr 281 starczy dewastacji - Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa
Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa co potwierdza w załączonym do mnie piśmie z dnia 09. 02. 2023 r. Zarząd PSG w Warszawie, potwierdzając jednocześnie, że Gmina Więcbork może przejąc tą inwestycje od PSG jako lider i wykonać, co blokuje burmistrz Więcborka z podległą mu Radą Miejską Więcborka działając w ten sposób na szkodę mieszkańców Więcborka !
Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa
Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa co potwierdza w załączonym do mnie piśmie z dnia 09. 02. 2023 r. Zarząd PSG w Warszawie, potwierdzając jednocześnie, że Gmina Więcbork może przejąc tą inwestycje od PSG jako lider i wykonać, co blokuje burmistrz Więcborka z podległą mu Radą Miejską Więcborka działając w ten sposób na szkodę mieszkańców Więcborka !
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Miejskiej w Nakle Nad Notecią
Dziękuję Radzie Miejskiej w Nakle Nad Notecią za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 26. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic. Ta Uchwała jest podjęta w imieniu ponad 30 000 wykluczonych komunikacyjnie i kolejowo mieszkańców Miasta i Gminy Nakło n/Notecią !

Dziękuję Radzie Miejskiej w Nakle Nad Notecią
Dziękuję Radzie Miejskiej w Nakle Nad Notecią za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 26. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic. Ta Uchwała jest podjęta w imieniu ponad 30 000 wykluczonych komunikacyjnie i kolejowo mieszkańców Miasta i Gminy Nakło n/Notecią !

Dziękuję Radzie Miejskiej w Nakle Nad Notecią
Dziękuję Radzie Miejskiej w Nakle Nad Notecią za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 26. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic. Ta Uchwała jest podjęta w imieniu ponad 30 000 wykluczonych komunikacyjnie i kolejowo mieszkańców Miasta i Gminy Nakło n/Notecią !
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim
Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 25. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim
Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 25. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim
Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 25. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim
Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 25. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim
Dziękuję Radzie Miejskiej w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne w Uchwale z dnia 25. 01. 2023 r. mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
0d 6 miesięcy trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy i PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie 10 000 000 złotych! Finał prac w maju 2023 roku.
Photo- Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
0d 6 miesięcy trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy i PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie 10 000 000 złotych! Finał prac w maju 2023 roku.
Photo- Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
0d 6 miesięcy trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy i PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie 10 000 000 złotych! Finał prac w maju 2023 roku.
Photo- Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
0d 6 miesięcy trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB w Bydgoszczy i PINB w Sępólnie Krajeńskim przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie 10 000 000 złotych! Finał prac w maju 2023 roku.
Photo- Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca 6 miesięczne oczyszczenie z setek drzew, krzaków Stacji PKP Więcbork
Dobiega końca 6 miesięczne oczyszczenie z setek drzew, krzaków i traw 3 ostatnich z 8 torów zabytkowej 135 letniej stacji PKP Więcbork na LK nr 281 i 240 przez PKP SA. Efekty tych prac już widać na zdjęciach, a po buszu PKP już ani śladu ! Teraz nastąpi oczyszczenie torowisk z 35 letnich traw i mchów oraz odchwaszczenie chemiczne całej stacji oraz usunięcie drzew i krzewów z obu skarp kolejowych na całej zabytkowej Stacji PKP Więcbork. Inwestycja jest realizowana na mój wniosek przez Zarząd PKP SA i PKP PLK SA w Warszawie. Stacja PKP Więcbork tworzy na LK nr 281 Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia, budowaną o zgrozo lat 53 – Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Staroście i Zarządowi Powiatu Nakielskiego za poparcie mojego wniosku
Dziękuję Staroście i Zarządowi Powiatu Nakielskiego za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Gniezna przez Kcynię - Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku Gniezno - Nakło n/Not. - Mrocza - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. - Chojnice.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Staroście i Zarządowi Powiatu Nakielskiego za poparcie mojego wniosku
Dziękuję Staroście i Zarządowi Powiatu Nakielskiego za poparcie mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Gniezna przez Kcynię - Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Chojnic i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku Gniezno - Nakło n/Not. - Mrocza - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. - Chojnice.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów
Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów i zbrodniarzy z PRL w Stanie Wojennym w Grudniu 1981 r.
Tomasz Roman Bracka
Katowice 17. 02. 2023 r

Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów
Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów i zbrodniarzy z PRL w Stanie Wojennym w Grudniu 1981 r.
Tomasz Roman Bracka
Katowice 17. 02. 2023 r

Pozdrawiam z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów
Pozdrawiam z Beatką z kopalni Wujek w Katowicach z miejsca masakry górników przez komunistycznych bandytów i zbrodniarzy z PRL w Stanie Wojennym w Grudniu 1981 r.
Tomasz Roman Bracka
Katowice 17. 02. 2023 r

Pociągi pasażerskie PKP wrócą na LK nr 281 i stację PKP Więcbork
Po wieloletniej mojej walce pociągi pasażerskie PKP wrócą po 23 latach przerwy na linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt. Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281. Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt. Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281. Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu w Sepólnie Kraj. żąda pociągów pasażerskich w powiecie na LK 281 i stacji PKP Więcbork
Dziękuję Radzie Powiatu w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin. Ta Uchwała jest podjęta w imieniu ponad 42 000 wykluczonych komunikacyjnie i kolejowo Gmin: Więcbork, Sępólno Kraj, Kamień Kraj, Sośno tworzących ten powiat.
Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu w Sepólnie Kraj. żąda pociągów pasażerskich w powiecie na LK 281 i stacji PKP Więcbork
Dziękuję Radzie Powiatu w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin. Ta Uchwała jest podjęta w imieniu ponad 42 000 wykluczonych komunikacyjnie i kolejowo Gmin: Więcbork, Sępólno Kraj, Kamień Kraj, Sośno tworzących ten powiat.
Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu w Sepólnie Kraj. żąda pociągów pasażerskich w powiecie na LK 281 i stacji PKP Więcbork
Dziękuję Radzie Powiatu w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin. Ta Uchwała jest podjęta w imieniu ponad 42 000 wykluczonych komunikacyjnie i kolejowo Gmin: Więcbork, Sępólno Kraj, Kamień Kraj, Sośno tworzących ten powiat.
Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu w Sepólnie Kraj. żąda pociągów pasażerskich w powiecie na LK 281 i stacji PKP Więcbork
Dziękuję Radzie Powiatu w Sępólnie Krajeńskim za poparcie jednogłośne mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin. Ta Uchwała jest podjęta w imieniu ponad 42 000 wykluczonych komunikacyjnie i kolejowo Gmin: Więcbork, Sępólno Kraj, Kamień Kraj, Sośno tworzących ten powiat.
Tomasz Roman Bracka

Rada gminy Sośno żąda pociągów pasażerskich na LK 281 i stacji PKP Więcbork
Dziękuję Radzie Gminy Sośno i Wójtowi Gminy Sośno za poparcie jednogłośne mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Rada gminy Sośno żąda pociągów pasażerskich na LK 281 i stacji PKP Więcbork
Dziękuję Radzie Gminy Sośno i Wójtowi Gminy Sośno za poparcie jednogłośne mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Rada gminy Sośno żąda pociągów pasażerskich na LK 281 i stacji PKP Więcbork
Dziękuję Radzie Gminy Sośno i Wójtowi Gminy Sośno za poparcie jednogłośne mojego wniosku o rewitalizacje linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin i wpisania tej linii kolejowej do Wojewódzkiego Planu Transportu Kolejowego Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na rzecz wznowienia codziennych połączeń pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku od Kcyni przez Nakło n/Not. - Mroczę - Więcbork - Sępólno Kraj. - Kamień Kraj. do Ogorzelin.
Tomasz Roman Bracka

Rolnicy kradli ziemię na LK 281 od Więcborka do Sępólna Kr.
Po mojej interwencji w Ministerstwie Infrastruktury i PKP PLK SA ujawnione zostało złodziejstwo miejscowych rolników oraz narażanie pasażerów i motorniczych na wykolejenie pociągów i doprowadzenie do katastrofy w ruchu lądowym na odcinku 9 kilometrów linii kolejowej nr 281 od Więcborka przez Wysokę do Sępólna Kr. – Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie PKP wrócą na LK nr 281 i stację PKP Więcbork
Decyzją Zarządu PKP PLK SA linia kolejowa nr 281 na całym odcinku 150 km Gniezno – Więcbork – Chojnice, będzie zrewitalizowana wraz z wszystkim dworcami i stacjami na rzecz wznowienia stałych połączeń pasażerskich PKP na całym odcinku magistrali kolejowej Katowice – Więcbork – Gdynia – Tomasz Roman Bracka

Trwa oczyszczenie stacji PKP Więcbork z drzew, krzewów i roślinności
Po mojej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie od września 2022 r. trwa oczyszczenie zabytkowej 135 letniej stacji PKP Więcbork i torowisk z drzew, krzewów i roślinności. Efekt tych prac już widać na dzisiejszych zdjęciach. Więcbork 26. 01. 2023 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Trwa oczyszczenie stacji PKP Więcbork z drzew, krzewów i roślinności
Po mojej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie od września 2022 r. trwa oczyszczenie zabytkowej 135 letniej stacji PKP Więcbork i torowisk z drzew, krzewów i roślinności. Efekt tych prac już widać na dzisiejszych zdjęciach. Więcbork 26. 01. 2023 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi w WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim, przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w 95 % kwotą 10 000 000 złotych w ramach Polskiego Ładu. W przyszłym tygodniu na jak pozwolą na to warunki atmosferyczne na części ulicy Dworcowej pojawi się nowy asfalt.
Niestety wykonawca inwestycji zwinął schody prowadzące z ulicy Targowej na ul. Dworcową, które muszą natychmiast wrócić na swoje miejsce. Wykonawca nieodpowiedzialnie podebrał też ziemię PKP pod same tory stacji PKP Więcbork przy ulicy Dworcowej i usunął słupki graniczne co widać na załączonych zdjęciach, a to może doprowadzić do wykolejenia pociągu i katastrofy w ruchu lądowym. Również w tym roku zostanie odmalowany budynek Dworca PKP Więcbork po mojej skutecznej interwencji w Zarządzie PKP SA w Warszawie, ale i nastąpi dalszy remont stacji PKP Więcbork i zdewastowanej przez 23 lata bezczynności PKP PLK SA linii kolejowej nr 281.
Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa
Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa wystarczy niewielki 5 % wkład gminy Więcbork do tej inwestycji w ramach Polskiego Ładu, który zasila inwestycje strategiczne jak ta w 95% ! PSG wyraża taką gotowość w piśmie skierowanym na moje ręce w tej sprawie 29. 11. 2022 r. które załączam poniżej. Ponadto inwestycja gazowa w Więcborku warta 19 mln złotych na prawie 12 mln zł. wsparcia środkami UE co potwierdzam załączonym pismem z Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie z dnia 18 lipca 2022 r.
Więc brakuję zaledwie 7 mln złotych, które można pozyskać w ramach rządowego programu Polski Ład, gdzie wkład gminy Więcbork wynosi zaledwie 5% wartości inwestycji czyli 350 000 złotych od 7 mln zł. rządowego wsparcia tej inwestycji gazowej w ramach Polskiego Ładu ! Ale do tego potrzebna jest wola władz gminy Więcbork i burmistrza, której niestety brak, bo gdyby była to dawno by o te środki wystąpił ! Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa
Gazyfikacja ziemna Więcborka jest dalej możliwa wystarczy niewielki 5 % wkład gminy Więcbork do tej inwestycji w ramach Polskiego Ładu, który zasila inwestycje strategiczne jak ta w 95% ! PSG wyraża taką gotowość w piśmie skierowanym na moje ręce w tej sprawie 29. 11. 2022 r. które załączam poniżej. Ponadto inwestycja gazowa w Więcborku warta 19 mln złotych na prawie 12 mln zł. wsparcia środkami UE co potwierdzam załączonym pismem z Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie z dnia 18 lipca 2022 r.
Więc brakuję zaledwie 7 mln złotych, które można pozyskać w ramach rządowego programu Polski Ład, gdzie wkład gminy Więcbork wynosi zaledwie 5% wartości inwestycji czyli 350 000 złotych od 7 mln zł. rządowego wsparcia tej inwestycji gazowej w ramach Polskiego Ładu ! Ale do tego potrzebna jest wola władz gminy Więcbork i burmistrza, której niestety brak, bo gdyby była to dawno by o te środki wystąpił ! Tomasz Roman Bracka

Czas na pociągi w Więcborku
Po mojej interwencji w Sejmiku i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu w sprawie przywrócenia przewozów pasażerskich PKP na Stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 jest pozytywne stanowisko Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego na rzecz wznowienia przewozów pasażerskich na całej linii kolejowej nr 281 i Stacji PKP Więcbork. – Tomasz Roman Bracka

Czas na pociągi w Więcborku
Po mojej interwencji w Sejmiku i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu w sprawie przywrócenia przewozów pasażerskich PKP na Stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 jest pozytywne stanowisko Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego na rzecz wznowienia przewozów pasażerskich na całej linii kolejowej nr 281 i Stacji PKP Więcbork. – Tomasz Roman Bracka

Czas na pociągi w Więcborku
Po mojej interwencji w Sejmiku i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu w sprawie przywrócenia przewozów pasażerskich PKP na Stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 jest pozytywne stanowisko Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego na rzecz wznowienia przewozów pasażerskich na całej linii kolejowej nr 281 i Stacji PKP Więcbork. – Tomasz Roman Bracka

Czas na pociągi w Więcborku
Po mojej interwencji w Sejmiku i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu w sprawie przywrócenia przewozów pasażerskich PKP na Stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 jest pozytywne stanowisko Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego na rzecz wznowienia przewozów pasażerskich na całej linii kolejowej nr 281 i Stacji PKP Więcbork. – Tomasz Roman Bracka

Projekt przebudowy więcborskich ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego
Przedstawiam projekt przebudowy więcborskich ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony
Przedstawiam projekt przebudowy więcborskich ulic Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka kapelana Królowej Bony – Tomasz Roman Bracka

Przedstawiam projekt przebudowy drogi gminnej ulicy Rybackiej w Więcborku
Przedstawiam projekt przebudowy drogi gminnej ulicy Rybackiej w Więcborku objętej nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. z 2015 r. wydanym Gminie Więcbork na mój wniosek i przy moim udziale – Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Gen J. Hall
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na ulicach Gen. J. Hallera i Wyzwolenia w Więcborku foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na odcinku 8 km Więcbork – Wiele foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na odcinku 8 km Więcbork – Wiele foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na odcinku 8 km Więcbork – Wiele foto– Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa DW nr 241 na odcinku 8 km Więcbork – Wiele
Dobiegła końca przebudowa wywalczona przeze mnie w WINB Bydgoszcz i ZDW Bydgoszcz DW nr 241 na odcinku 8 km Więcbork – Wiele foto– Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna 19 kilometrów ulic Więcborka w 2022/3 r.
Gazyfikacja ziemna 19 kilometrów ulic Więcborka z budową stacji redystrybucji gazu LNG o którą walczyłem 20 lat została dofinansowana ze środków unijnych. Potwierdza mi w załączonym piśmie z 18 lipca 2022 r. dyrektor Instytutu Nafty i Gazu oraz Pani Kierownik Centrum Funduszy Unijnych Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie.Wartość całej inwestycji to nieco ponad 19 000 000 zł. Zatem teraz to już tylko przetarg w PSG i gazyfikacja ziemna Więcborka stanie się faktem – Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Gen J. Hallera będącymi drogą wojewódzką nr 241 wraz ze skrzyżowaniem DW nr 241 i 189 w Więcborku.
Wartość tych w/w inwestycji drogowych o które walczyłem 20 lat to 14 000 000 złotych, które w całości są finansowane przez ZDW Bydgoszcz i zakończą się w listopadzie 2022 r. wylaniem nowego asfaltu na ul. Wyzwolenia i Gen J. Hallera w Więcborku.
W załączeniu w galerii dokumenty potwierdzające moją wieloletnią walkę o remont dróg wojewódzkich w MiG Więcbork i województwie oraz tej 241 oraz ulic Wyzwolenia i Hallera co wręcz wymusiłem moją skargą na bezczynność dyrektora ZDW Bydgoszcz w sprawie przebudowy DW 241 Więcbork – Wiele, ale i ulic Wyzwolenia i Gen J. Hallera w Więcborku co zaowocowało w/w inwestycjami - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Hallera
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz przebudowa DW nr 241 od Wiela do Więcborka z przebudową ulic Wyzwolenia i Gen J. Hallera będącymi drogą wojewódzką nr 241 wraz ze skrzyżowaniem DW nr 241 i 189 w Więcborku.
Wartość tych w/w inwestycji drogowych o które walczyłem 20 lat to 14 000 000 złotych, które w całości są finansowane przez ZDW Bydgoszcz i zakończą się w listopadzie 2022 r. wylaniem nowego asfaltu na ul. Wyzwolenia i Gen J. Hallera w Więcborku.
W załączeniu w galerii dokumenty potwierdzające moją wieloletnią walkę o remont dróg wojewódzkich w MiG Więcbork i województwie oraz tej 241 oraz ulic Wyzwolenia i Hallera co wręcz wymusiłem moją skargą na bezczynność dyrektora ZDW Bydgoszcz w sprawie przebudowy DW 241 Więcbork – Wiele, ale i ulic Wyzwolenia i Gen J. Hallera w Więcborku co zaowocowało w/w inwestycjami - Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie niespełna 10 000 000 złotych !
Termin zakończenia prac związany z przebudową ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Złotowską wyznaczono w umowie do 31. 12. 2022 r. Przy tak ślamazarnym tempie prac mało realne staje się ukończenie w/w inwestycji dla której przetarg rozstrzygnięto już w maju, a prace ruszyły dopiero od września.
Czas też w końcu odmalować po 50 latach od ostatniego malowania zabytkowe ponad 100 letnie straszydło, czyli dworzec PKP Więcbork o co wystąpiłem ponownie do władz PKP SA w Warszawie. Więcborski dworzec PKP jest antyreklamą PKP SA i Więcborka i jego wygląd jest gorszy od chlewa dla świń na wsi. Po mojej dzisiejszej rozmowie z władzami PKP SA w Warszawie jest szansa, że straszydło zwane dworcem będzie w końcu odmalowane czego też oczekuje już od 7 lat od właściciela dworca PKP SA w Więcborku, Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie niespełna 10 000 000 złotych !
Termin zakończenia prac związany z przebudową ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Złotowską wyznaczono w umowie do 31. 12. 2022 r. Przy tak ślamazarnym tempie prac mało realne staje się ukończenie w/w inwestycji dla której przetarg rozstrzygnięto już w maju, a prace ruszyły dopiero od września.
Czas też w końcu odmalować po 50 latach od ostatniego malowania zabytkowe ponad 100 letnie straszydło, czyli dworzec PKP Więcbork o co wystąpiłem ponownie do władz PKP SA w Warszawie. Więcborski dworzec PKP jest antyreklamą PKP SA i Więcborka i jego wygląd jest gorszy od chlewa dla świń na wsi. Po mojej dzisiejszej rozmowie z władzami PKP SA w Warszawie jest szansa, że straszydło zwane dworcem będzie w końcu odmalowane czego też oczekuje już od 7 lat od właściciela dworca PKP SA w Więcborku, Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie niespełna 10 000 000 złotych !
Termin zakończenia prac związany z przebudową ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Złotowską wyznaczono w umowie do 31. 12. 2022 r. Przy tak ślamazarnym tempie prac mało realne staje się ukończenie w/w inwestycji dla której przetarg rozstrzygnięto już w maju, a prace ruszyły dopiero od września.
Czas też w końcu odmalować po 50 latach od ostatniego malowania zabytkowe ponad 100 letnie straszydło, czyli dworzec PKP Więcbork o co wystąpiłem ponownie do władz PKP SA w Warszawie. Więcborski dworzec PKP jest antyreklamą PKP SA i Więcborka i jego wygląd jest gorszy od chlewa dla świń na wsi. Po mojej dzisiejszej rozmowie z władzami PKP SA w Warszawie jest szansa, że straszydło zwane dworcem będzie w końcu odmalowane czego też oczekuje już od 7 lat od właściciela dworca PKP SA w Więcborku, Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie niespełna 10 000 000 złotych !
Termin zakończenia prac związany z przebudową ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Złotowską wyznaczono w umowie do 31. 12. 2022 r. Przy tak ślamazarnym tempie prac mało realne staje się ukończenie w/w inwestycji dla której przetarg rozstrzygnięto już w maju, a prace ruszyły dopiero od września.
Czas też w końcu odmalować po 50 latach od ostatniego malowania zabytkowe ponad 100 letnie straszydło, czyli dworzec PKP Więcbork o co wystąpiłem ponownie do władz PKP SA w Warszawie. Więcborski dworzec PKP jest antyreklamą PKP SA i Więcborka i jego wygląd jest gorszy od chlewa dla świń na wsi. Po mojej dzisiejszej rozmowie z władzami PKP SA w Warszawie jest szansa, że straszydło zwane dworcem będzie w końcu odmalowane czego też oczekuje już od 7 lat od właściciela dworca PKP SA w Więcborku, Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie niespełna 10 000 000 złotych !
Termin zakończenia prac związany z przebudową ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Złotowską wyznaczono w umowie do 31. 12. 2022 r. Przy tak ślamazarnym tempie prac mało realne staje się ukończenie w/w inwestycji dla której przetarg rozstrzygnięto już w maju, a prace ruszyły dopiero od września.
Czas też w końcu odmalować po 50 latach od ostatniego malowania zabytkowe ponad 100 letnie straszydło, czyli dworzec PKP Więcbork o co wystąpiłem ponownie do władz PKP SA w Warszawie. Więcborski dworzec PKP jest antyreklamą PKP SA i Więcborka i jego wygląd jest gorszy od chlewa dla świń na wsi. Po mojej dzisiejszej rozmowie z władzami PKP SA w Warszawie jest szansa, że straszydło zwane dworcem będzie w końcu odmalowane czego też oczekuje już od 7 lat od właściciela dworca PKP SA w Więcborku, Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie niespełna 10 000 000 złotych !
Termin zakończenia prac związany z przebudową ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Złotowską wyznaczono w umowie do 31. 12. 2022 r. Przy tak ślamazarnym tempie prac mało realne staje się ukończenie w/w inwestycji dla której przetarg rozstrzygnięto już w maju, a prace ruszyły dopiero od września.
Czas też w końcu odmalować po 50 latach od ostatniego malowania zabytkowe ponad 100 letnie straszydło, czyli dworzec PKP Więcbork o co wystąpiłem ponownie do władz PKP SA w Warszawie. Więcborski dworzec PKP jest antyreklamą PKP SA i Więcborka i jego wygląd jest gorszy od chlewa dla świń na wsi. Po mojej dzisiejszej rozmowie z władzami PKP SA w Warszawie jest szansa, że straszydło zwane dworcem będzie w końcu odmalowane czego też oczekuje już od 7 lat od właściciela dworca PKP SA w Więcborku, Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu.
Tomasz Roman Bracka

Trwa bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Krajeńskim bardzo powolna przebudowa ulicy Dworcowej w Więcborku wsparta przez Rząd PiS w ramach Polskiego Ładu w kwocie niespełna 10 000 000 złotych !
Termin zakończenia prac związany z przebudową ulicy Dworcowej do skrzyżowania z ulicą Złotowską wyznaczono w umowie do 31. 12. 2022 r. Przy tak ślamazarnym tempie prac mało realne staje się ukończenie w/w inwestycji dla której przetarg rozstrzygnięto już w maju, a prace ruszyły dopiero od września.
Czas też w końcu odmalować po 50 latach od ostatniego malowania zabytkowe ponad 100 letnie straszydło, czyli dworzec PKP Więcbork o co wystąpiłem ponownie do władz PKP SA w Warszawie. Więcborski dworzec PKP jest antyreklamą PKP SA i Więcborka i jego wygląd jest gorszy od chlewa dla świń na wsi. Po mojej dzisiejszej rozmowie z władzami PKP SA w Warszawie jest szansa, że straszydło zwane dworcem będzie w końcu odmalowane czego też oczekuje już od 7 lat od właściciela dworca PKP SA w Więcborku, Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem. Teraz czas na remont po 50 latach zaniechań elewacji straszydła PKP SA czyli zabytkowego ponad 100 letniego Dwora PKP Więcbork o co wystąpiłem dziś do PKP SA w Warszawie uzyskując akceptację mojego wniosku – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Nowy wywalczony przeze mnie w PKP PLK SA peron na 135 letniej stacji PKP Więcbork LK nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia został wybudowany w 3/4 cdn niebawem – foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dziś 04. 11. 2022 r. rozpoczęło się z 2 miesięcznym opóźnieniem wywalczone przeze mnie w Zarządzie PKP SA w Warszawie oczyszczenie ostatnich trzech torów ze skarpą kolejową na stacji PKP Więcbork z 33 letniego buszu czyli drzew i roślinności. Następnie oczyszczone 3 ostatnie tory na stacji PKP Więcbork zostaną odchwaszczenie chemiczne, naprawione z rozjazdami i przywrócone dla ruchu kolejowego PKP – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dziś 04. 11. 2022 r. rozpoczęło się z 2 miesięcznym opóźnieniem wywalczone przeze mnie w Zarządzie PKP SA w Warszawie oczyszczenie ostatnich trzech torów ze skarpą kolejową na stacji PKP Więcbork z 33 letniego buszu czyli drzew i roślinności. Następnie oczyszczone 3 ostatnie tory na stacji PKP Więcbork zostaną odchwaszczenie chemiczne, naprawione z rozjazdami i przywrócone dla ruchu kolejowego PKP – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dziś 04. 11. 2022 r. rozpoczęło się z 2 miesięcznym opóźnieniem wywalczone przeze mnie w Zarządzie PKP SA w Warszawie oczyszczenie ostatnich trzech torów ze skarpą kolejową na stacji PKP Więcbork z 33 letniego buszu czyli drzew i roślinności. Następnie oczyszczone 3 ostatnie tory na stacji PKP Więcbork zostaną odchwaszczenie chemiczne, naprawione z rozjazdami i przywrócone dla ruchu kolejowego PKP – foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego. Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł. Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork ! Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic ! Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/ Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr.
Dobiegła końca budowa wywalczonej przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie nowej linii kolejowej nr 281 Więcbork- Runowo Kr. na Magistrali Kolejowej Portowej Bis relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !
Obecnie pozostały tylko trwające prace na stacji PKP Więcbork LK 281 i 240 z usunięciem roślinności i drzew z dwóch ostatnich torów i skarp kolejowych, naprawą peronów stacyjnych, budową nowych pięciu torów stacyjnych z bocznicą kolejową i rozjazdami oraz sygnalizatorów ruchu i naprawą oświetlenia stacyjnego.
Teraz przyszedł czas na zatwierdzoną do realizacji przez PKP PLK SA budowę dalszych nowych odcinków LK 281 Więcbork – Chojnice oraz Runowo Kr. – Nakło n/Not. i Gniezno – Kcynia, co wywalczyłem już w 2018 r. w programie Urzymaniowym PKP PLK SA. Termin realizacji w/w inwestycji kolejowych PKP PLK SA na wskazanych odcinkach wyznaczono do końca 2023 r. Wartość inwestycji 100 000 000 zł.
Dziękuję Radzie Miejskiej i Prezydentowi Gniezna oraz wszystkim pozostałym 15 samorządom i radnym miejskim, powiatowym, gminnym przyległym do LK nr 281 z Więcborka, Mroczy, Kamienia Kr, Sępólna Kr, Chojnic, Gniezna, Kcyni, Nakła n/Not, Wapna, Janowca Wielkopolskiego, Damasławka, Wapna i Wojewodzie kujawsko – pomorskiemu za jednogłośne poparcie w Uchwałach do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mojej inicjatywy i mojego wniosku w sprawie pełnej rewitalizacji linii kolejowej nr 281 na na całym 150 kilometrowym odcinku; Gniezno – Więcbork – Chojnice i wznowienia na nim codziennych przewozów pasażerskich PKP, co właśnie ma miejsce wobec rozpoczętej rewitalizacji i budowy nowej LK nr 281 i remontu stacji PKP Więcbork !
Przypominam, że linia kolejowa nr 281 tworzy Węglową Magistralę Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowaną o zgrozo już lat 52 ! Teraz Marszałek województwa i Sejmik kujawsko – pomorski oraz wielkopolski wraz z przedstawicielami Rządu RP i PKP PLK SA otrzymali w Uchwałach wszystkich samorządów przyległych do LK 281 w imieniu 500 000 wykluczonych komunikacyjne mieszkańców przyległych do LK nr 281 żądanie rewitalizacji całej linii kolejowej nr 281 i wznowienie na niej przewozów pasażerskich PKP na całym szlaku kolejowych LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic !
Tego żądania samorządów przyległych do LK nr 281 wrażonego w Uchwałach Rad w imieniu 500 000 wykluczonych od 22 lat mieszkańców na rzecz powrotu pociągów pasażerskich na LK nr 281 nie da się już zagłuszyć, zignorować i wyrzucić do kosza na rok przed wyborami samorządowymi i parlamentarnymi w Polsce ! Potwierdzenie wsparcia i poparcia moich inicjatyw na rzecz rewitalizacji całej LK nr 281 i powrotu codziennych pociągów pasażerskich PKP na tą linie kolejową przez Radę Miejska Gniezna i Prezydenta Gniezna i pozostałe samorządy miejskie, gminne i powiatowe w załączonym linku https://www.gniezno24.com/gospodarka/item/24990-rewitalizacja-linii-281-z-poparciem-gniezna?fbclid=IwAR1Zvrv-a-BY3aVUQ3LW5yikcImUpguUY6EBqD4fs2200Up075Sr4E8m3ws
Na załączonym moim filmie wjazd pierwszego pociągu towarowego na nowo wybudowaną linię kolejową nr 281 i stację PKP Więcbork 30. 09. 2022 r. – https://www.facebook.com/1828505442/videos/1508736339633243/
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczyna się przebudowa ul. Dworcowej w Więcborku
Rozpoczyna się przebudowa ul. Dworcowej w Więcborku, która zostanie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego do końca 2022 r. Inwestycja o której realizację zabiegałem 30 lat wsparta jest kwotą 10 000 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w ramach Polskiego Ładu !
W ramach tej inwestycji na ul. Dworcowej w Więcborku powstaje też nowa droga z chodnikami w Runowie Kr. oraz kolejna droga asfaltowa od Runowa Kr. przez Puszczę do Katarzyńca.Te trzy inwestycje drogowe wsparte w 95 % przez Rząd PiS zostaną zakończone w tym roku !
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczyna się przebudowa ul. Dworcowej w Więcborku
Rozpoczyna się przebudowa ul. Dworcowej w Więcborku, która zostanie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego do końca 2022 r. Inwestycja o której realizację zabiegałem 30 lat wsparta jest kwotą 10 000 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w ramach Polskiego Ładu !
W ramach tej inwestycji na ul. Dworcowej w Więcborku powstaje też nowa droga z chodnikami w Runowie Kr. oraz kolejna droga asfaltowa od Runowa Kr. przez Puszczę do Katarzyńca.Te trzy inwestycje drogowe wsparte w 95 % przez Rząd PiS zostaną zakończone w tym roku !
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczyna się przebudowa ul. Dworcowej w Więcborku
Rozpoczyna się przebudowa ul. Dworcowej w Więcborku, która zostanie zamknięta dla ruchu kołowego i pieszego do końca 2022 r. Inwestycja o której realizację zabiegałem 30 lat wsparta jest kwotą 10 000 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości w ramach Polskiego Ładu !
W ramach tej inwestycji na ul. Dworcowej w Więcborku powstaje też nowa droga z chodnikami w Runowie Kr. oraz kolejna droga asfaltowa od Runowa Kr. przez Puszczę do Katarzyńca.Te trzy inwestycje drogowe wsparte w 95 % przez Rząd PiS zostaną zakończone w tym roku !
Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Trwa wywalczona przeze mnie budowa nowej linii kolejowej nr 281 w Więcborku
Trwa wywalczona przeze mnie Tomasza Romana Bracka w Rządzie RP i PKP PLK SA budowa nowej linii kolejowej nr 281 na Magistrali Kolejowej Portowej BIS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia, gdzie teraz jestem na trasie budowanej LK 281 od Więcborka – Runowa Kr.
W załączeniu mój film i kilka z setek dokumentów z PKP PLK SA kierowane do mnie Tomasza Bracka dotyczących wywalczonej przeze mnie rewitalizacji stacji PKP Więcbork i LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia https://www.facebook.com/1828505442/videos/1082356529320064/
foto Tomasz Roman Bracka 10. 09. 2022 r.

Dziękuję ks proboszczowi więcborskiego Kościoła Katolickiego za Mszę
Dziękuję ks proboszczowi więcborskiego Kościoła Katolickiego za Mszę Świętą 7 sierpnia 2022 r za moją ukochaną Mamę ś.p. Renatę Bracka w 2 rocznicę śmierci i za mojego pradziadka ś.p. Jan Bracka współtwórcę II RP w 84 rocznicę śmierci - Tomasz Roman Bracka

Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela
Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela, o której przebudowę walczyłem wiele lat. DW 241zostanie przebudowana do 30.11.2022 r.
Więcbork 29. 08. 2022 r. foto - Tomasz Roman Bracka

Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela
Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela, o której przebudowę walczyłem wiele lat. DW 241zostanie przebudowana do 30.11.2022 r.
Więcbork 29. 08. 2022 r. foto - Tomasz Roman Bracka

Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela
Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela, o której przebudowę walczyłem wiele lat. DW 241zostanie przebudowana do 30.11.2022 r.
Więcbork 29. 08. 2022 r. foto - Tomasz Roman Bracka

Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela
Witam z przebudowywanej od dziś DW nr 241 od Więcborka do Wiela, o której przebudowę walczyłem wiele lat. DW 241zostanie przebudowana do 30.11.2022 r.
Więcbork 29. 08. 2022 r. foto - Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r. Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Na zdjęciu prezes odrodzonego 20 lat temu 290 letniego KBS Więcbork i Europoseł Kosma Złotowski powołany przeze mnie prezesa KBS Więcbork w 2005 r. na członka KBS Więcbork. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Na zdjęciu prezes odrodzonego 20 lat temu 290 letniego KBS Więcbork i Europoseł Kosma Złotowski powołany przeze mnie prezesa KBS Więcbork w 2005 r. na członka KBS Więcbork. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2. Na zdjęciu prezes Zjednoczenia KBS RP i Prezes odrodzonego 20 lat temu 290 letniego KBS Więcbork Tomasz Bracka. Więcbork 27 sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2.
Tomasz Roman Bracka

Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 lat KBS Więcbork
Witam wszystkich z turnieju i jubileuszu 290 letniego Królewskiego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku, które reaktywowałem 20 lat temu zostając wybrany wówczas jednogłośnie pierwszym Prezesem KBS w III RP w dwóch kadencjach, a w 2011 r. Królem tego Bractwa. Właśnie rozpoczął się turniej bracki na strzelnicy KBS Więcbork przy ul. Bractwa Kurkowego 2.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Rozpoczął się remont elewacji i fresków w Kościele Katolickim w Więcborku
Rozpoczął się remont elewacji i fresków w Kościele Katolickim w Więcborku wybudowanym 300 lat temu przez książąt i hrabiów Potulickich herbu Grzymała z Więcborka tu spoczywających i mających w Więcborku swoją siedzibę zamkową.
foto Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna Więcborka z dofinansowaniem unijnym 11. 281 551,29 zł.
Gazyfikacja ziemna 19 kilometrów ulic Więcborka z budową stacji redystrybucji gazu LNG o którą walczyłem 20 lat została dofinansowana ze środków unijnych w kwocie 11. 281 551,29 zł. przez Instytut Nafty i Gazu na lata 2014 – 2020 ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Priorytet VII Poprawa bezpieczeństwa energetycznego. Działanie 7.1 Rozwój inteligentnych systemów magazynowania, przesyłu i dystrybucji energii.
Potwierdza mi w załączonym piśmie z 18 lipca 2022 r. Dyrektor Instytutu Nafty i Gazu oraz Pani Kierownik Centrum Funduszy Unijnych Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie.Wartość całej inwestycji to 19 258 179, 32 zł. Zatem teraz to już tylko na dniach przetarg w PSG i gazyfikacja ziemna Więcborka i to jeszcze w 2022 roku !
Wobec wczorajszej decyzji Polska Spółka Gazownictwa już prowadzi działania związane z uruchomieniem postępowania przetargowego dotyczącego gazyfikacji Więcborka !
O gazyfikację ziemną Więcborka walczyłem 20 lat co potwierdza załączone pismo skierowane do mnie w tej sprawie PGNiG z 25. 02. 2002 r. oraz inne z korespondencją moją w tej sprawie przez 20 lat co załączam poniżej.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Wspominaliśmy też z Markiem Piekarczykiem tydzień temu po koncercie w Więcborku moją Mamę śp Renatę Bracka, która prawie dwa lata temu 7 sierpnia 2020 r. dotarła przed czasem do Pana Boga za sprawą niezdrowej służby zdrowia.
Po koncercie odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Tomasz Roman Bracka

Bydgoszcz rzeka Brda
Bydgoszcz rzeka Brda, aż się chce popływać w ten letni słoneczny czas.
Tomasz Roman Bracka

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy tu 33 lata temu będąc z ramienia nielegalnej jeszcze Solidarność w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy zmieniałem Polskę z komunistycznej w PRL na demokratyczną w III RP - Tomasz Roman Bracka

Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy
Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy tu 33 lata temu będąc ramienia nielegalnej jeszcze Solidarność w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy zmieniałem Polskę z komunistycznej w PRL na demokratyczną w III RP !
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Gazyfikacja ziemna Więcborka w 2022 roku !
Gazyfikacja ziemna Więcborka o którą walczyłem 20 lat uzyska w przyszłym tygodniu wsparcie unijne co pozwoli PSG ogłosić przetarg w lipcu na gazyfikację ziemną 19 km ulic Więcborka i budowę stacji redystrybucji gazu ziemnego i LNG przy ul. Wyzwolenia w Więcborku ! Oficjalny komunikat w tej sprawie zamieszczę za tydzień w piątek.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję za referencję starostwu powiatowemu w Sępólnie Kr
Dziękuję za referencję starostwu powiatowemu w Sępólnie Kr. w/z z moimi 20 letnimi działaniami na rzecz rozwoju Więcborka i powiatu.
Na marginesie dodam, że gazyfikacja ziemna Więcborka o którą walczyłem 20 lat uzyska w przyszłym tygodniu wsparcie unijne co pozwoli PSG ogłosić przetarg w lipcu na gazyfikację ziemną 19 km ulic Więcborka i budowę stacji redystrybucji gazu ziemnego i LNG przy ul. Wyzwolenia w Więcborku ! Oficjalny komunikat w tej sprawie zamieszczę za tydzień w piątek.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie rewitalizacja stacji PKP Więcbork i LK 281
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie rewitalizacja stacji PKP Więcbork i LK 281
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Szanowna Kapituło, Dziękuję Szanowny Panie Prezydencie Andrzeju Duda
Dziękuję Szanowna Kapituło, Dziękuję Szanowny Panie Prezydencie Andrzeju Duda za Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski.
Tomasz Roman Bracka

Pełna rewitalizacja Stacji PKP Więcbork
Pełna rewitalizacja Stacji PKP Więcbork na mój wniosek do Prezesa UTK już w PKP PLK SA wobec rozpoczętej po przetargu przez PKP PLK SA rewitalizacji linii kolejowej nr 281 od Gniezna do Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem
Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem na ternach wczesnośredniowiecznego Grodu Więcborskiego z VII wieku – pozdrawiam foto -Tomasz Roman Bracka

Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem
Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem na ternach wczesnośredniowiecznego Grodu Więcborskiego z VII wieku – pozdrawiam foto -Tomasz Roman Bracka

Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem
Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem na ternach wczesnośredniowiecznego Grodu Więcborskiego z VII wieku – pozdrawiam foto -Tomasz Roman Bracka

Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem
Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem na ternach wczesnośredniowiecznego Grodu Więcborskiego z VII wieku – pozdrawiam foto -Tomasz Roman Bracka

Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem
Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem na ternach wczesnośredniowiecznego Grodu Więcborskiego z VII wieku – pozdrawiam foto -Tomasz Roman Bracka

Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem
Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem na ternach wczesnośredniowiecznego Grodu Więcborskiego z VII wieku – pozdrawiam foto -Tomasz Roman Bracka

Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem
Plaża miejska w Więcborku skąpana letnim słońcem na ternach wczesnośredniowiecznego Grodu Więcborskiego z VII wieku – pozdrawiam foto -Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się rewitalizacja linii Kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcborka do Gniezna
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się rewitalizacja linii Kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcborka do Gniezna
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się rewitalizacja linii Kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcborka do Gniezna
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się rewitalizacja linii Kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcborka do Gniezna
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się rewitalizacja linii Kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcborka do Gniezna
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się rewitalizacja linii Kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcborka do Gniezna
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Rozpoczęła się rewitalizacja linii Kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcborka do Gniezna
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja stacji PKP Więcbork i linii kolejowej nr 281 od stacji PKP Więcbork przez Nakło n/Not do Gniezna z ciągłą wymianą podkładów i podsypki torowej oraz robotami towarzyszącymi na całym 150 km odcinku LK 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice na budowanej 52 lata Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji: Katowice – Więcbork – Gdynia – foto Tomasz Roman Bracka

Radio PiK Bydgoszcz tu udzieliłem pierwszego wywiadu 33 lata temu
Radio PiK Bydgoszcz tu udzieliłem pierwszego wywiadu 33 lata temu i wielokrotnie tu wracałem na audycje radiowe z Lechem Lutogniewskim i innymi reporterami. Bydgoszcz 21. 06. 2022 r.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Dyrekcja Wojewódzka Poczty Polskiej w Bydgoszczy
Dyrekcja Wojewódzka Poczty Polskiej w Bydgoszczy tu rozpocząłem swoją pierwszą pracę 33 lata temu jako urzędnik państwowy w dziale administracji na stanowisku referenta. 21 Czerwiec2022r.
Pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

33 lata temu reprezentowałem Solidarność w WRN Bydgoszcz
Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy teraz. Tu zaczęła się moja kariera polityczna w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy 33 lata temu jako opozycjonisty antykomunistycznego w PRL i przedstawiciela nielegalnej wówczas jeszcze Solidarności.
Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka
Boże Ciało AD 2022 idzie na ulicach prastarego Więcborka, którego początek sięga VII wieku od czasu wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego zlokalizowanego na moich terenach rodzinnych przy obecnej plaży miejskiej w Więcborku - foto Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Prezesowi i Zarządowi PKP PLK SA w Warszawie
Dziękuję Zarządowi PKP PLK SA w Warszawie za potwierdzenie moich 20 letnich działań zakończonych sukcesem na rzecz dokończenia budowy Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ - Południe relacji Katowice - Więcbork - Gdynia i jej brakującego odcinka na linii kolejowej nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic, który będzie w całości zelektryfikowany na dwóch torach i zrewitalizowany wraz z wszystkimi stacjami i peronami by wznowić ruch pasażerski na całym odcinku co przyjęto na mój wniosek do strategii PKP PLK SA do realizacji na lata 2021 - 2030 r.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Prezesowi i Zarządowi PKP PLK SA w Warszawie
Dziękuję Prezesowi i Zarządowi PKP PLK SA w Warszawie za rozpoczęcie wnioskowanych przeze mnie od wielu lat prac na linii kolejowej nr 281 w tym na stacji PKP Więcbork i dalej od Więcborka w do Runowa Kraj. gm. Więcbork, gdzie na ponad 5 kilometrach nastąpi ciągła wymiana podkładów z pracami towarzyszącymi. Ta inwestycja kolejowa jest już po przetargu w PKP PLK SA..
Jest też potwierdzenie wywalczonej przeze mnie w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie rewitalizacji i elektryfikacji całego 150 km odcinka linii kolejowej nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice z przebudową wszystkich stacji i peronów na rzecz wznowienia przewozów pasażerskich PKP na tym całym odcinku o co zabiegałem 20 lat w Rządzie RP i Zarządzie PKP PLK SA .
Odcinek LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice to jest ten brakujący 150 km odcinek Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ - Południe, relacji Katowice - Więcbork - Gdynia, który w końcu będzie wybudowany po 52 latach prac kolejowych na tej magistrali kolejowej i taki był mój cel, który właśnie osiągnąłem po 20 latach walki o tą magistralę kolejową w Rządzie RP PKP PLK SA.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję za referencje względem mojej osoby Tomasza Romana Bracka
Dziękuję za referencje względem mojej osoby Tomasza Romana Bracka Wojewódzkiemu Urzędowi Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy z ujawnieniem mojej wieloletniej pracy na rzecz ochrony setek zabytków w Więcborku i regionie w tym uratowania i skatalogowania więcborskich i runowskich rezydencji Rządu II RP i Prezydenta II RP prof. Ignacego Mościckiego w gminie Więcbork o których pamięć zacierano celowo w Więcborku, województwie i w Polsce 77 lat !
To samo dotyczy skatalogowania wszystkich zabytkowych nagrobków Cmentarza Parafialnego w Więcborku oraz wykonania kart zabytków dla dwóch linii kolejowych nr 281 i 240 na całym odcinku, które wykonano na mój wniosek !
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wsparcie
Po mojej interwencji w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu kompleks rezydencji Rządu II RP i Prezydenta II RP prof, Ignacego Mościckiego na przedmieściach Więcborka w dwóch pałacach w Runowie Młyn i w zamku w Runowie Kraj. gmina Więcbork zostanie wpisany na mój wniosek do centralnego rejestru zabytków, a do gminnego rejestru zabytków na mój wniosek już został wpisany o czym powiadomił mnie Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu. W ten sposób uratowałem to dziedzictwo Narodowe Polski od zapomnienia po 77 latach wymazywania z historii i pamięci drugiego Belwederu mieszczącego się na przedmieściach Więcborka w II RP.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Ministerstwu Kultury i Dziedzictwa Narodowego za wsparcie
Po mojej interwencji w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu kompleks rezydencji Rządu II RP i Prezydenta II RP prof, Ignacego Mościckiego na przedmieściach Więcborka w dwóch pałacach w Runowie Młyn i w zamku w Runowie Kraj. gmina Więcbork zostanie wpisany na mój wniosek do centralnego rejestru zabytków, a do gminnego rejestru zabytków na mój wniosek już został wpisany o czym powiadomił mnie Wojewódzki Konserwator Zabytków w Toruniu. W ten sposób uratowałem to dziedzictwo Narodowe Polski od zapomnienia po 77 latach wymazywania z historii i pamięci drugiego Belwederu mieszczącego się na przedmieściach Więcborka w II RP.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Dyrektorowi Zarządu Drogowego w Sępólnie Kr. za referencje
Dziękuję Dyrektorowi Zarządu Drogowego w Sępólnie Kr. za referencje względem mojej osoby i mojego wieloletniego zaangażowania na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatowych w mieście i gminie Więcbork i wnioskowanych przeze mnie inwestycji na tych drogach, które się materializują od wielu lat.
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję za referencje względem mojej osoby Tomasza Romana Bracka Panu Marszałkowi i Zarządowi
Dziękuję za referencje względem mojej osoby Tomasza Romana Bracka Panu Marszałkowi i Zarządowi Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Toruniu z ujawnieniem mojej wieloletniej pracy na rzecz wolności i rozwoju Polski, Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz miasta i gminy Więcborku za co odznaczył mnie Pan Marszałek z czcigodną Kapituła najwyższym złotym Medalem Województwa Kujawsko Pomorskiego za obronę praw człowieka w PRL i w III RP oraz za moją owocną i wieloletnią społeczną pracę na rzecz Więcborka i naszego Województwa Kujawsko Pomorskiego.
Tomasz Roman Bracka

Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork wytyczona
Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork przy ulicy Wyzwolenia została wytyczona wraz z terenem, gdzie nieodległej przyszłości powstanie więcborska gazownia, która zasili rurami gazowymi 80 ulic Więcborka w gaz ziemny.
W ramach wsparcia finansowego w 95 % przez Rzad RP nastąpi w tym roku budowa nowej drogi do przyszłej stacji redystrybucji gazu ziemnego i skroplonego LNG w ramach gazyfikacji Więcborka na terenie dz. 369/19 i 391/1 w Więcborku oraz przebudowa zjazdu publicznego na drogę wojewódzką DW 241 (ul. Wyzwolenia).
W skład drogi wchodzi m.in. część pieszo-jezdna, zjazdy indywidualne w części pasa drogowego, chodnik, utwardzenie skarp, ściek ażurowy, oznakowanie pionowe, zieleń itp. Droga i skrzyżowanie wbudowane będą z kostki betonowej na podbudowie w obramowaniu z obrzeży i krawężników betonowych.
Dobiegły też końca prace projektowe związane z wywalczoną przeze mnie gazyfikacją w Rządzie Premier Beaty Szydło, i PSG ziemną miasta Więcborka. Wszystkie i zgody pozwolenia są już prawomocne zatem na w kwietniu możemy się spodziewać przetargu na gazyfikacje ziemną całego miasta Więcbork i rozpoczęcia gazyfikacji ziemnej miasta na przełomie 2022/2023 r.
W ramach gazyfikacji ziemnej Więcborka pojawią się w 2023 r. nowe chodniki i nowy asfalt na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku -
Tomasz Roman Bracka

Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork wytyczona
Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork przy ulicy Wyzwolenia została wytyczona wraz z terenem, gdzie nieodległej przyszłości powstanie więcborska gazownia, która zasili rurami gazowymi 80 ulic Więcborka w gaz ziemny.
W ramach wsparcia finansowego w 95 % przez Rzad RP nastąpi w tym roku budowa nowej drogi do przyszłej stacji redystrybucji gazu ziemnego i skroplonego LNG w ramach gazyfikacji Więcborka na terenie dz. 369/19 i 391/1 w Więcborku oraz przebudowa zjazdu publicznego na drogę wojewódzką DW 241 (ul. Wyzwolenia).
W skład drogi wchodzi m.in. część pieszo-jezdna, zjazdy indywidualne w części pasa drogowego, chodnik, utwardzenie skarp, ściek ażurowy, oznakowanie pionowe, zieleń itp. Droga i skrzyżowanie wbudowane będą z kostki betonowej na podbudowie w obramowaniu z obrzeży i krawężników betonowych.
Dobiegły też końca prace projektowe związane z wywalczoną przeze mnie gazyfikacją w Rządzie Premier Beaty Szydło, i PSG ziemną miasta Więcborka. Wszystkie i zgody pozwolenia są już prawomocne zatem na w kwietniu możemy się spodziewać przetargu na gazyfikacje ziemną całego miasta Więcbork i rozpoczęcia gazyfikacji ziemnej miasta na przełomie 2022/2023 r.
W ramach gazyfikacji ziemnej Więcborka pojawią się w 2023 r. nowe chodniki i nowy asfalt na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku -
Tomasz Roman Bracka

Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork wytyczona
Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork przy ulicy Wyzwolenia została wytyczona wraz z terenem, gdzie nieodległej przyszłości powstanie więcborska gazownia, która zasili rurami gazowymi 80 ulic Więcborka w gaz ziemny.
W ramach wsparcia finansowego w 95 % przez Rzad RP nastąpi w tym roku budowa nowej drogi do przyszłej stacji redystrybucji gazu ziemnego i skroplonego LNG w ramach gazyfikacji Więcborka na terenie dz. 369/19 i 391/1 w Więcborku oraz przebudowa zjazdu publicznego na drogę wojewódzką DW 241 (ul. Wyzwolenia).
W skład drogi wchodzi m.in. część pieszo-jezdna, zjazdy indywidualne w części pasa drogowego, chodnik, utwardzenie skarp, ściek ażurowy, oznakowanie pionowe, zieleń itp. Droga i skrzyżowanie wbudowane będą z kostki betonowej na podbudowie w obramowaniu z obrzeży i krawężników betonowych.
Dobiegły też końca prace projektowe związane z wywalczoną przeze mnie gazyfikacją w Rządzie Premier Beaty Szydło, i PSG ziemną miasta Więcborka. Wszystkie i zgody pozwolenia są już prawomocne zatem na w kwietniu możemy się spodziewać przetargu na gazyfikacje ziemną całego miasta Więcbork i rozpoczęcia gazyfikacji ziemnej miasta na przełomie 2022/2023 r.
W ramach gazyfikacji ziemnej Więcborka pojawią się w 2023 r. nowe chodniki i nowy asfalt na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku -
Tomasz Roman Bracka

Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork wytyczona
Droga do stacji redystrybucji gazu ziemnego dla miasta Więcbork przy ulicy Wyzwolenia została wytyczona wraz z terenem, gdzie nieodległej przyszłości powstanie więcborska gazownia, która zasili rurami gazowymi 80 ulic Więcborka w gaz ziemny.
W ramach wsparcia finansowego w 95 % przez Rzad RP nastąpi w tym roku budowa nowej drogi do przyszłej stacji redystrybucji gazu ziemnego i skroplonego LNG w ramach gazyfikacji Więcborka na terenie dz. 369/19 i 391/1 w Więcborku oraz przebudowa zjazdu publicznego na drogę wojewódzką DW 241 (ul. Wyzwolenia).
W skład drogi wchodzi m.in. część pieszo-jezdna, zjazdy indywidualne w części pasa drogowego, chodnik, utwardzenie skarp, ściek ażurowy, oznakowanie pionowe, zieleń itp. Droga i skrzyżowanie wbudowane będą z kostki betonowej na podbudowie w obramowaniu z obrzeży i krawężników betonowych.
Dobiegły też końca prace projektowe związane z wywalczoną przeze mnie gazyfikacją w Rządzie Premier Beaty Szydło, i PSG ziemną miasta Więcborka. Wszystkie i zgody pozwolenia są już prawomocne zatem na w kwietniu możemy się spodziewać przetargu na gazyfikacje ziemną całego miasta Więcbork i rozpoczęcia gazyfikacji ziemnej miasta na przełomie 2022/2023 r.
W ramach gazyfikacji ziemnej Więcborka pojawią się w 2023 r. nowe chodniki i nowy asfalt na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku -
Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Panu Dyrektorowi Zarządu Dróg Wojewódzkich Bydgoszczy za referencje
Dziękuję Panu Dyrektorowi Zarządu Dróg Wojewódzkich Bydgoszczy za referencje względem mojej osoby Tomasza Romana Bracka z ujawnieniem mojej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa i remontów wywołanych na mój wniosek na drogach wojewódzkich nr 240, 241, 242 i 189 w tym w mieście i gminie Więcbork. Tomasz Roman Bracka

Dziękuję Panu Dyrektorowi Zarządu Dróg Wojewódzkich Bydgoszczy za referencje
Dziękuję Panu Dyrektorowi Zarządu Dróg Wojewódzkich Bydgoszczy za referencje względem mojej osoby Tomasza Romana Bracka z ujawnieniem mojej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa i remontów wywołanych na mój wniosek na drogach wojewódzkich nr 240, 241, 242 i 189 w tym w mieście i gminie Więcbork. Tomasz Roman Bracka

Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki
Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki po licznych interwencjach z mojej strony w UM Więcbork. Tereny przyległe do ulicy zostaną teraz podzielone na działki budowlane, które będzie sprzedawać gmina Więcbork.
Teraz czas na kolejne wytyczenie istniejących od 15 lat ulic na tej części Osiedla Piastowskiego czyli ulic: Dobrawy, Władysława I Hermana i Henryka IV Probusa oraz kolejnych ulic widmo Władysława II Wygnańca i Bolesława IV Kędzierzawego i dalszą cześć ulicy Krajeńskiej.
Czas też nadać w końcu nazwy ulic dla 30 dróg gminnych bez nazw w Więcborku i Wituni zgodnie z ustawą i prawem polskim, które zmusza do tego władze miejskie z bezczynną w tej sprawie od lat Radą Miejską Więcborka.
Najwyższy też czas po 25 letniej kpinie i bezczynności wszystkich burmistrzów i radnych miejskich w Więcborka utworzyć w końcu plan zagospodarowania przestrzennego włączonych do miasta Więcbork 54 hektarów gruntu od osiedla Plebanka do osiedla Piastowskiego.
Pytam po co tą ziemię do miasta włączaliście 25 lat temu skoro od 25 lat przerasta Was wytyczenie ulic i działek budowlanych oraz przemysłowych na tym ogromnym 54 ha terenie, gdzie do dziś nic się nie dzieje, a cały ten 54 hektarowy teren zarastają łąki i pastwiska !
Tomasz Roman Bracka

120 tysięcy złotych na dalszy remont cmentarza w Karolewie
120 tysięcy złotych na dalszy remont cmentarza w Karolewie przekazał miastu i gminie Więcbork wojewoda kujawsko-pomorski.
O remont i upamiętnienie obozu zagłady w Karolewie oraz dalsze ekshumacje pomordowanych w tym obozie zagłady i innych miejscach w MiG Więcbork wystąpiłem już 12 lat temu do IPN w Bydgoszczy co potwierdzam w załączonym piśmie z dnia 26. 04. 2010 r. skierowanym na moje ręce z IPN.
Apeluje przy okazji do byłych funkcjonariuszy SB w Sępólnie o zwrot moich akt waszych represji mojej osoby Tomasza Bracka, które mi okazaliście błagając w 1989 r. o wybaczenie za wyrządzone mi krzywdy i wielokrotne skatowanie mojej osoby by dalej pracować w Policji !
Tomasz Roman Bracka

120 tysięcy złotych na dalszy remont cmentarza w Karolewie
120 tysięcy złotych na dalszy remont cmentarza w Karolewie przekazał miastu i gminie Więcbork wojewoda kujawsko-pomorski.
O remont i upamiętnienie obozu zagłady w Karolewie oraz dalsze ekshumacje pomordowanych w tym obozie zagłady i innych miejscach w MiG Więcbork wystąpiłem już 12 lat temu do IPN w Bydgoszczy co potwierdzam w załączonym piśmie z dnia 26. 04. 2010 r. skierowanym na moje ręce z IPN.
Apeluje przy okazji do byłych funkcjonariuszy SB w Sępólnie o zwrot moich akt waszych represji mojej osoby Tomasza Bracka, które mi okazaliście błagając w 1989 r. o wybaczenie za wyrządzone mi krzywdy i wielokrotne skatowanie mojej osoby by dalej pracować w Policji !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki
Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki po licznych interwencjach z mojej strony w UM Więcbork. Tereny przyległe do ulicy zostaną teraz podzielone na działki budowlane, które będzie sprzedawać gmina Więcbork.
Teraz czas na kolejne wytyczenie istniejących od 15 lat ulic na tej części Osiedla Piastowskiego czyli ulic: Dobrawy, Władysława I Hermana i Henryka IV Probusa oraz kolejnych ulic widmo Władysława II Wygnańca i Bolesława IV Kędzierzawego i dalszą cześć ulicy Krajeńskiej.
Czas też nadać w końcu nazwy ulic dla 30 dróg gminnych bez nazw w Więcborku i Wituni zgodnie z ustawą i prawem polskim, które zmusza do tego władze miejskie z bezczynną w tej sprawie od lat Radą Miejską Więcborka.
Najwyższy też czas po 25 letniej kpinie i bezczynności wszystkich burmistrzów i radnych miejskich w Więcborka utworzyć w końcu plan zagospodarowania przestrzennego włączonych do miasta Więcbork 54 hektarów gruntu od osiedla Plebanka do osiedla Piastowskiego.
Pytam po co tą ziemię do miasta włączaliście 25 lat temu skoro od 25 lat przerasta Was wytyczenie ulic i działek budowlanych oraz przemysłowych na tym ogromnym 54 ha terenie, gdzie do dziś nic się nie dzieje, a cały ten 54 hektarowy teren zarastają łąki i pastwiska !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki
Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki po licznych interwencjach z mojej strony w UM Więcbork. Tereny przyległe do ulicy zostaną teraz podzielone na działki budowlane, które będzie sprzedawać gmina Więcbork.
Teraz czas na kolejne wytyczenie istniejących od 15 lat ulic na tej części Osiedla Piastowskiego czyli ulic: Dobrawy, Władysława I Hermana i Henryka IV Probusa oraz kolejnych ulic widmo Władysława II Wygnańca i Bolesława IV Kędzierzawego i dalszą cześć ulicy Krajeńskiej.
Czas też nadać w końcu nazwy ulic dla 30 dróg gminnych bez nazw w Więcborku i Wituni zgodnie z ustawą i prawem polskim, które zmusza do tego władze miejskie z bezczynną w tej sprawie od lat Radą Miejską Więcborka.
Najwyższy też czas po 25 letniej kpinie i bezczynności wszystkich burmistrzów i radnych miejskich w Więcborka utworzyć w końcu plan zagospodarowania przestrzennego włączonych do miasta Więcbork 54 hektarów gruntu od osiedla Plebanka do osiedla Piastowskiego.
Pytam po co tą ziemię do miasta włączaliście 25 lat temu skoro od 25 lat przerasta Was wytyczenie ulic i działek budowlanych oraz przemysłowych na tym ogromnym 54 ha terenie, gdzie do dziś nic się nie dzieje, a cały ten 54 hektarowy teren zarastają łąki i pastwiska !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki
Ulica Mieszka II Lamberta w Więcborku została w końcu wytyczona po 15 latach zwłoki po licznych interwencjach z mojej strony w UM Więcbork. Tereny przyległe do ulicy zostaną teraz podzielone na działki budowlane, które będzie sprzedawać gmina Więcbork.
Teraz czas na kolejne wytyczenie istniejących od 15 lat ulic na tej części Osiedla Piastowskiego czyli ulic: Dobrawy, Władysława I Hermana i Henryka IV Probusa oraz kolejnych ulic widmo Władysława II Wygnańca i Bolesława IV Kędzierzawego i dalszą cześć ulicy Krajeńskiej.
Czas też nadać w końcu nazwy ulic dla 30 dróg gminnych bez nazw w Więcborku i Wituni zgodnie z ustawą i prawem polskim, które zmusza do tego władze miejskie z bezczynną w tej sprawie od lat Radą Miejską Więcborka.
Najwyższy też czas po 25 letniej kpinie i bezczynności wszystkich burmistrzów i radnych miejskich w Więcborka utworzyć w końcu plan zagospodarowania przestrzennego włączonych do miasta Więcbork 54 hektarów gruntu od osiedla Plebanka do osiedla Piastowskiego.
Pytam po co tą ziemię do miasta włączaliście 25 lat temu skoro od 25 lat przerasta Was wytyczenie ulic i działek budowlanych oraz przemysłowych na tym ogromnym 54 ha terenie, gdzie do dziś nic się nie dzieje, a cały ten 54 hektarowy teren zarastają łąki i pastwiska !
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa setek kilometrów światłowodów w mieście i gminie Więcbork
Trwa budowa setek kilometrów światłowodów w mieście i gminie Więcbork wraz z budową sieci 5G. Wartość inwestycji to setki milionów złotych. Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa setek kilometrów światłowodów w mieście i gminie Więcbork
Trwa budowa setek kilometrów światłowodów w mieście i gminie Więcbork wraz z budową sieci 5G. Wartość inwestycji to setki milionów złotych. Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa setek kilometrów światłowodów w mieście i gminie Więcbork
Trwa budowa setek kilometrów światłowodów w mieście i gminie Więcbork wraz z budową sieci 5G. Wartość inwestycji to setki milionów złotych.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac. Tomasz Roman Bracka

Radosnych Świąt Wielkanocnych życzymy z Beatką i rodziną z Katowic
Radosnych Świąt Wielkanocnych życzymy z Beatką i rodziną z Katowic.
Tomasz Roman Bracka

Radosnego Alleluja i Pokoju dla całego Świata
Radosnego Alleluja i Pokoju dla całego Świata z Katedry w Siemianowicach Śląskich ! Tego wszystkim życzę w ten ostatni dzień Świąt Wielkanocnych AD 2022.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku
Dobiega końca przebudowa części ulic Powstańców Wielkopolskich i Zamkowej w Więcborku wsparta w 95 procentach finansowo przez Rząd PiS. Natomiast już w piątek i w sobotę zostanie wylany asfalt na ulicy i nastąpi finał prac.
Tomasz Roman Bracka

Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel w Więcborku
Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel na Cmentarzu Ewangelicko – Katolickim w Więcborku wywalczony przeze mnie w PINB Sępólno Kr. i u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu.
Ród Konkiel był właścicielem zrabowanego im przez komunistów wczasach PRL pałacu w Suchorączku gm. Więcbork i 100 hektarów ziemi przyległej do pałacu. Tomasz Roman Bracka

Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel w Więcborku
Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel na Cmentarzu Ewangelicko – Katolickim w Więcborku wywalczony przeze mnie w PINB Sępólno Kr. i u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu.
Ród Konkiel był właścicielem zrabowanego im przez komunistów wczasach PRL pałacu w Suchorączku gm. Więcbork i 100 hektarów ziemi przyległej do pałacu. Tomasz Roman Bracka

Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel w Więcborku
Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel na Cmentarzu Ewangelicko – Katolickim w Więcborku wywalczony przeze mnie w PINB Sępólno Kr. i u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu.
Ród Konkiel był właścicielem zrabowanego im przez komunistów wczasach PRL pałacu w Suchorączku gm. Więcbork i 100 hektarów ziemi przyległej do pałacu. Tomasz Roman Bracka

Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel w Więcborku
Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel na Cmentarzu Ewangelicko – Katolickim w Więcborku wywalczony przeze mnie w PINB Sępólno Kr. i u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu.
Ród Konkiel był właścicielem zrabowanego im przez komunistów wczasach PRL pałacu w Suchorączku gm. Więcbork i 100 hektarów ziemi przyległej do pałacu. Tomasz Roman Bracka

Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel w Więcborku
Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel na Cmentarzu Ewangelicko – Katolickim w Więcborku wywalczony przeze mnie w PINB Sępólno Kr. i u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu.
Ród Konkiel był właścicielem zrabowanego im przez komunistów wczasach PRL pałacu w Suchorączku gm. Więcbork i 100 hektarów ziemi przyległej do pałacu. Tomasz Roman Bracka

Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel w Więcborku
Trwa remont zabytkowej kaplicy grobowej rodu Konkiel na Cmentarzu Ewangelicko – Katolickim w Więcborku wywalczony przeze mnie w PINB Sępólno Kr. i u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu.
Ród Konkiel był właścicielem zrabowanego im przez komunistów wczasach PRL pałacu w Suchorączku gm. Więcbork i 100 hektarów ziemi przyległej do pałacu. Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
List Prezydenta RP Andrzeja Dudy jaki wpłynął na moje ręce organizatora X jubileuszowego biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Więcborku, który odczytałem dziś na Rynku w Więcborku przed rozpoczęciem X jubileuszowego biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym – Tomasz Roman Bracka
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku w którym uczestniczyłem i zająłem 1 miejsce - Tomasz Roman Bracka

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego. Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej. Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu ! Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś ! Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu ! Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim. Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r. Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku. Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi ! Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka ! Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r. https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/ Tomasz Roman Bracka Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego. Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej. Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu ! Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś ! Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu ! Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim. Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r. Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku. Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi ! Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka ! Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r. https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/ Tomasz Roman Bracka Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się w Więcborku
X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” odbył się dziś 6 marca 2022 r. o godz. 12 w Więcborku. Bieg rozpoczął się przy katowni UBP i MO w Więcborku na Placu Jana Pawła II i dotarł na więcborską Promenadę do miejsca zabicia przez UBP Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia Żołnierza Wyklętego.
Przed rozpoczęciem biegu zostały złożone przez organizatora biegu Tomasza Romana Bracka kwiaty i zapalone zostały znicze pamięci przy katowi Komendy UBP i MO w Więcborku oraz na pomniku Orła Białego i w miejscu zamordowania przez UBP PRL oficera AK kapitana Emila Cuprysia na więcborskiej Promenadzie i przy więzieniu stalinowskim i kolejnej katowni UBP w Więcborku przy ul. Pocztowej.
Czas na tablicę pamiątkową w tym miejscu i na katowni UBP i MO na Rynku w Więcborku oraz na Komunistycznym więzieniu UBP w Więcborku na ulicy Pocztowej Panie Burmistrzu o co już oficjalnie wystąpiłem do Urzędu Miejskiego w Więcborku i gdzie dziś 6 marca 2022 r. dobiegł X jubileuszowy Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”w Więcborku wraz ze mną jako dodatkowa niespodzianka na koniec biegu !
Wcześniej bieg dotarł ponownie z przed katowni UBP i MO w Więcborku na Cmentarz Parafialny w Więcborku, gdzie spoczywają Żołnie Wyklęci ofiary UBP i Więcborscy Sybiracy z 1945 r. w tym mój wujek sybirak Joachim Bracka, który uciekł sowietom z obozu koncentracyjnego w ZSRR w 1945 r, i przybył na pieszo do Więcborka by opowiedzieć światu o tej komunistycznej zbrodni ludobójstwa w PRL i ZSRR, Świat jednak milczał o tym do dziś !
Więcborski bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” kolejny raz upamiętnił więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 r.
Dziękuję wszystkim za udział w dzisiejszym X jubileuszowym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym”, który rozpoczął się 6 marca 2022 r. o godzinie 12 przy Komendzie i katowni UBP i MO w Więcborku odczytaniem listu od Prezydenta RP Andrzeja Dudy i zakończył się o godz. 13 w miejscu zabicia przez UBP PRL Więcbork i Sępólno Kr. oficera AK Emila Cuprysia na Promenadzie w Więcborku.
Dziękuję Policji Państwowej z Więcborka i Sępólna Kr. za zabezpieczenie trasy X jubileuszowego Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” oraz wiecu pomarcia dla walczącej Ukrainy . Dziękuję za udział w biegu i wiecu poparcia dla walczącej o wolność Ukrainy jaki towarzyszył dzisiejszemu biegowi !
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom z Więcborka z 1945 r. i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator X Biegu Tropem Wilczym 2022 r.
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Tomasz Roman Bracka
Działacz Opozycji Antykomunistycznej w PRL
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku
Po raz pierwszy w jubileuszowej X edycji Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku 6 marca 2022 r. o godz. 12 sprzed komunistycznej katowni i więzienia w piwnicach UBP i MO na więcborskim Rynku mieszczącej się od 1945 r. w budynku przedwojennego Magistratu z metą na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie spoczywają więcborskie ofiary komunistycznego terroru UBP z okresu PRL.
Bieg upamiętni też więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Ogłaszam też wiec poparcia mieszkańców Więcborka dla napadniętej Ukrainy przez Rosję i Białoruś oraz zbrodniarzy wojennych Putina i Łukaszenkę na więcborskim Placu Jana Pawła II co poprzedzi X jubileuszowy bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Więcborku
Wiec poparcia dla napadniętej przez Rosję i Białoruś Ukrainy i bieg rozpoczną się 6 marca 2022 roku w niedzielę o godz. 12 przy katowni i więzieniu UBP i MO na więcborskim Rynku.
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpocznie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 roku.
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator – Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku
Po raz pierwszy w jubileuszowej X edycji Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku 6 marca 2022 r. o godz. 12 sprzed komunistycznej katowni i więzienia w piwnicach UBP i MO na więcborskim Rynku mieszczącej się od 1945 r. w budynku przedwojennego Magistratu z metą na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie spoczywają więcborskie ofiary komunistycznego terroru UBP z okresu PRL.
Bieg upamiętni też więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Ogłaszam też wiec poparcia mieszkańców Więcborka dla napadniętej Ukrainy przez Rosję i Białoruś oraz zbrodniarzy wojennych Putina i Łukaszenkę na więcborskim Placu Jana Pawła II co poprzedzi X jubileuszowy bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Więcborku
Wiec poparcia dla napadniętej przez Rosję i Białoruś Ukrainy i bieg rozpoczną się 6 marca 2022 roku w niedzielę o godz. 12 przy katowni i więzieniu UBP i MO na więcborskim Rynku.
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpocznie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 roku.
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator – Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” w Więcborku
Po raz pierwszy w jubileuszowej X edycji Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku 6 marca 2022 r. o godz. 12 sprzed komunistycznej katowni i więzienia w piwnicach UBP i MO na więcborskim Rynku mieszczącej się od 1945 r. w budynku przedwojennego Magistratu z metą na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie spoczywają więcborskie ofiary komunistycznego terroru UBP z okresu PRL.
Bieg upamiętni też więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Ogłaszam też wiec poparcia mieszkańców Więcborka dla napadniętej Ukrainy przez Rosję i Białoruś oraz zbrodniarzy wojennych Putina i Łukaszenkę na więcborskim Placu Jana Pawła II co poprzedzi X jubileuszowy bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Więcborku
Wiec poparcia dla napadniętej przez Rosję i Białoruś Ukrainy i bieg rozpoczną się 6 marca 2022 roku w niedzielę o godz. 12 przy katowni i więzieniu UBP i MO na więcborskim Rynku.
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpocznie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 roku.
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator – Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” w Więcborku
Po raz pierwszy w jubileuszowej X edycji Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku 6 marca 2022 r. o godz. 12 sprzed komunistycznej katowni i więzienia w piwnicach UBP i MO na więcborskim Rynku mieszczącej się od 1945 r. w budynku przedwojennego Magistratu z metą na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie spoczywają więcborskie ofiary komunistycznego terroru UBP z okresu PRL.
Bieg upamiętni też więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Ogłaszam też wiec poparcia mieszkańców Więcborka dla napadniętej Ukrainy przez Rosję i Białoruś oraz zbrodniarzy wojennych Putina i Łukaszenkę na więcborskim Placu Jana Pawła II co poprzedzi X jubileuszowy bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Więcborku
Wiec poparcia dla napadniętej przez Rosję i Białoruś Ukrainy i bieg rozpoczną się 6 marca 2022 roku w niedzielę o godz. 12 przy katowni i więzieniu UBP i MO na więcborskim Rynku.
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpocznie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 roku.
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator – Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” w Więcborku
Po raz pierwszy w jubileuszowej X edycji Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku 6 marca 2022 r. o godz. 12 sprzed komunistycznej katowni i więzienia w piwnicach UBP i MO na więcborskim Rynku mieszczącej się od 1945 r. w budynku przedwojennego Magistratu z metą na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie spoczywają więcborskie ofiary komunistycznego terroru UBP z okresu PRL.
Bieg upamiętni też więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !
Ogłaszam też wiec poparcia mieszkańców Więcborka dla napadniętej Ukrainy przez Rosję i Białoruś oraz zbrodniarzy wojennych Putina i Łukaszenkę na więcborskim Placu Jana Pawła II co poprzedzi X jubileuszowy bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Więcborku
Wiec poparcia dla napadniętej przez Rosję i Białoruś Ukrainy i bieg rozpoczną się 6 marca 2022 roku w niedzielę o godz. 12 przy katowni i więzieniu UBP i MO na więcborskim Rynku.
Trzeba też dodać, że Miasto i Gmina Więcbork w II RP to też to też siedziba kompleksu rezydencji Rządu i Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w II RP w Pałacach w Runowie Młyn i Stebionku oraz w zamku w Runowie Krajeńskim.
Natomiast komunistyczna katownia i więzienie w piwnicach UPB i MO w Więcborku, gdzie rozpocznie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” powstała w zrabowanym domu przez komunistów mojemu pradziadkowi Janowi Bracka w którym z jego woli w okresie międzywojennym II RP mieścił się Urząd Miejski w Więcborku z siedziba Rady Miejskiej od 1920 r. do 1939 r. której był radnym i członkiem Zarządu Miasta Więcbork z ramienia BBWR Marszałka Piłsudskiego od 1920 r. do samej śmierci 9 maja 1938 roku.
Cześ i Chwała Żołnierzom Wyklętym i Sybirakom i współtwórcy II RP Janowi Bracka !
Organizator – Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności
Kawaler Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski
Patronat medialny Gazeta Więcborska http://gazetawiecborska.eu/

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku
Po raz pierwszy w jubileuszowej X edycji Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych ,,Tropem Wilczym” wystartuje w Więcborku 6 marca 2022 r. o godz. 12 sprzed komunistycznej katowni UBP na więcborskim Rynku mieszczącej się od 1945 r. w budynku przedwojennego Magistratu z metą na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku, gdzie spoczywają więcborskie ofiary komunistycznego terroru UBP z okresu PRL.
Bieg upamiętnia też więcborskich sybiraków z 1945 r. spalonych żywcem w sępoleńskim kościele ewangelickim na Rynku i wysłanych z Więcborka i powiatu sępoleńskiego do obozów koncentracyjnych w ZSRR przez więcborskich i sępoleńskich zbrodniarzy komunistycznych w PRL 77 lat temu !!!
https://tropemwilczym.org/bieg/wiecbork/
Organizator – Tomasz Roman Bracka
Patronat medialny Gazeta Więcborska

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wielu latach mojej walki nowe latarnie uliczne pojawiły się dziś na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku na koszt Enei. Teraz czas na nowe chodniki i ulice na tych zdewastowanych drogach gminnych.
Kolejne nowe latarnie już niebawem pojawią się na ulicy Spacerowej w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wielu latach mojej walki nowe latarnie uliczne pojawiły się dziś na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku na koszt Enei. Teraz czas na nowe chodniki i ulice na tych zdewastowanych drogach gminnych.
Kolejne nowe latarnie już niebawem pojawią się na ulicy Spacerowej w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wielu latach mojej walki nowe latarnie uliczne pojawiły się dziś na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku na koszt Enei. Teraz czas na nowe chodniki i ulice na tych zdewastowanych drogach gminnych.
Kolejne nowe latarnie już niebawem pojawią się na ulicy Spacerowej w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wielu latach mojej walki nowe latarnie uliczne pojawiły się dziś na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku na koszt Enei. Teraz czas na nowe chodniki i ulice na tych zdewastowanych drogach gminnych.
Kolejne nowe latarnie już niebawem pojawią się na ulicy Spacerowej w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wielu latach mojej walki nowe latarnie uliczne pojawiły się dziś na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku na koszt Enei. Teraz czas na nowe chodniki i ulice na tych zdewastowanych drogach gminnych.
Kolejne nowe latarnie już niebawem pojawią się na ulicy Spacerowej w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie ulicznepojawiły się na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wielu latach mojej walki nowe latarnie uliczne pojawiły się dziś na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku na koszt Enei. Teraz czas na nowe chodniki i ulice na tych zdewastowanych drogach gminnych.
Kolejne nowe latarnie już niebawem pojawią się na ulicy Spacerowej w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie ulicznepojawiły się na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wielu latach mojej walki nowe latarnie uliczne pojawiły się dziś na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku na koszt Enei. Teraz czas na nowe chodniki i ulice na tych zdewastowanych drogach gminnych.
Kolejne nowe latarnie już niebawem pojawią się na ulicy Spacerowej w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Doktor UBP patronem szpitala w Więcborku
IPN Warszawa potwierdza po mojej interwencji wątpliwości co do uhonorowania nazwą więcborskiego szpitala doktora UBP i PZPR Józefa Łaskiego, w świetle Ustawy dekomunizacyjnej – Tomasz Roman Bracka

Wywalczone prze mnie w Enei nowe latarnie na ul. Mickiewicza w Więcborku
Wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku stały się faktem pod koniec grudnia 2021 r. Inwestycja groszem nie obciążyła miasta Więcbork.
Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku. Na dniach nowe oświetlenie uliczne pojawi się na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku o co od lat zabiegałem - Tomasz Roman Bracka

Wywalczone prze mnie w Enei nowe latarnie na ul. Mickiewicza w Więcborku
Wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku stały się faktem pod koniec grudnia 2021 r. Inwestycja groszem nie obciążyła miasta Więcbork.
Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku. Na dniach nowe oświetlenie uliczne pojawi się na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku o co od lat zabiegałem - Tomasz Roman Bracka

Wywalczone prze mnie w Enei nowe latarnie na ul. Mickiewicza w Więcborku
Wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku stały się faktem pod koniec grudnia 2021 r. Inwestycja groszem nie obciążyła miasta Więcbork.
Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku. Na dniach nowe oświetlenie uliczne pojawi się na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku o co od lat zabiegałem - Tomasz Roman Bracka

102 rocznica odzyskania przez Więcbork niepodległości 23. 01. 1920 r. - 23. 01. 2022 r.
To już 102 lata od odzyskania przez Więcbork niepodległości po 139 latach zaborów !
Na zdjęciu Prezydent Polski dr Andrzej Duda i Tomasz Roman Bracka. Prezydent Andrzej Duda do mnie, gdy publicznie podziękowałem Panu Prezydentowi za order ,,To ja Panu dziękuję za to wszystko co Pan zrobił i robi dla Polski i Polaków, Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski czeka na Pana panie Tomaszu” Panie Prezydencie dla Polski i Polaków będę pracował do końca mojego życia – Tomasz Roman Bracka – foto Prezydent RP Andrzej Duda

Dziękuje Panie Premierze Morawiecki za podziękowanie za moją walkę o wolną Polskę !
Dziękuję Panu Premierowi RP Mateuszowi Morawieckiemu za skierowane do mnie listownie podziękowanie za moją walkę o wolność Polski i obronę zdeptanych praw człowieka w czasach PRL. Tomasz Roman Bracka

102 rocznica odzyskania przez Więcbork niepodległości 23. 01. 1920 r. - 23. 01. 2022 r.
102 rocznica odzyskania przez Więcbork niepodległości 23. 01. 1920 r. - 23. 01. 2022 r.
Na zdjęciach pomnik Orła Białego i Urząd Miejski na Rynku w Więcborku, który 102 temu powstał z woli Jana Bracka w domu mojego pradziadka i tak było przez cały 19 letni okres II RP !
Tomasz Roman Bracka

102 rocznica odzyskania przez Więcbork niepodległości 23. 01. 1920 r.
Niech się święci 102 rocznica odzyskania przez, Więcbork niepodległości.
Na zdjęciu Miejsce spoczynku współtwórcy II RP legionisty i piłsudczyka mojego pradziadka Jana Bracka na Cmentarzu Parafialnym w Więcborku.
Tomasz Roman Bracka

102 rocznica odzyskania przez Więcbork niepodległości 23. 01. 1920 r. - 23. 01. 2022 r.
102 rocznica odzyskania przez Więcbork niepodległości 23. 01. 1920 r. - 23. 01. 2022 r.
Na zdjęciach pomnik Orła Białego
Tomasz Roman Bracka

Zarząd PKP PLK SA w Warszawie zaakceptował rewitalizacje LK 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Prezes i Zarząd PKP PLK SA w Warszawie zaakceptował mój wniosek i uwzględnił w strategii PKP PLK SA rewitalizację całej linii kolejowej nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na 150 km, gdzie pojawią się nowe tory trakcja elektryczna z przebudową wszystkich stacji kolejowych i peronów na całej w/w LK nr 281 w tym na stacji PKP Więcbork. Przypominam, że linia Kolejowa nr 281 tworzy Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia.
Natomiast już w 2022 roku rozpocznie się wywalczona prze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja ponad 100 km LK nr 291 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Więcbork – Ogorzeliny, gdzie nastąpi ciągłą wymiana podkładów z posypką i pracami towarzyszącymi, co potwierdza 8 grudnia 2021 r. w załączonym piśmie do mnie Zarząd PKP PLK SA w Warszawie - Tomasz Roman Bracka

Zarząd PKP PLK SA w Warszawie zaakceptował rewitalizacje LK 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Prezes i Zarząd PKP PLK SA w Warszawie zaakceptował mój wniosek i uwzględnił w strategii PKP PLK SA rewitalizację całej linii kolejowej nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na 150 km, gdzie pojawią się nowe tory trakcja elektryczna z przebudową wszystkich stacji kolejowych i peronów na całej w/w LK nr 281 w tym na stacji PKP Więcbork. Przypominam, że linia Kolejowa nr 281 tworzy Magistralę Kolejową Portową BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia.
Natomiast już w 2022 roku rozpocznie się wywalczona prze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA rewitalizacja ponad 100 km LK nr 291 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Więcbork – Ogorzeliny, gdzie nastąpi ciągłą wymiana podkładów z posypką i pracami towarzyszącymi, co potwierdza 8 grudnia 2021 r. w załączonym piśmie do mnie Zarząd PKP PLK SA w Warszawie - Tomasz Roman Bracka

Po mojej interwencji u Premiera i PSG jest szansa na gazyfikacje ziemną Więcborka
Po mojej interwencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i w Zarządzie PSG w Warszawie w sprawie gazyfikacji ziemnej Więcborka na 18 kilometrach ulic już z 450 przyłączami gazowymi, a nie 50 jak celowo zaniżano ich ilość w PSG w przetargu ! Zatem zarysowała się szansa na ponowny przetarg na rzecz tej potrzebnej inwestycji, co wynika w prost z pisma Zarządu PSG skierowanego na moje ręce wnioskodawcy 4 listopada 2021 r. które załączam. Tomasz Roman Bracka

Po mojej interwencji u Premiera i PSG jest szansa na gazyfikacje ziemną Więcborka
Po mojej interwencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i w Zarządzie PSG w Warszawie w sprawie gazyfikacji ziemnej Więcborka na 18 kilometrach ulic już z 450 przyłączami gazowymi, a nie 50 jak celowo zaniżano ich ilość w PSG w przetargu ! Zatem zarysowała się szansa na ponowny przetarg na rzecz tej potrzebnej inwestycji, co wynika w prost z pisma Zarządu PSG skierowanego na moje ręce wnioskodawcy 4 listopada 2021 r. które załączam. Tomasz Roman Bracka

Po mojej interwencji u Premiera i PSG jest szansa na gazyfikacje ziemną Więcborka
Po mojej interwencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i w Zarządzie PSG w Warszawie w sprawie gazyfikacji ziemnej Więcborka na 18 kilometrach ulic już z 450 przyłączami gazowymi, a nie 50 jak celowo zaniżano ich ilość w PSG w przetargu ! Zatem zarysowała się szansa na ponowny przetarg na rzecz tej potrzebnej inwestycji, co wynika w prost z pisma Zarządu PSG skierowanego na moje ręce wnioskodawcy 4 listopada 2021 r. które załączam. Tomasz Roman Bracka

Rada Miejska w Sępólnie Kr. poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska w Sępólnie Kr. poparła jednogłośnie mój wniosek w Uchwale z dnia 27. 10. 2021 r do Rządu RP i PKP PLK SA o modernizację przystanków kolejowych i stacji PKP oraz linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Sępólno Kr – Kamień Kr. – Chojnice na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!! Tomasz Roman Bracka

Rada Miejska w Sępólnie Kr. poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska w Sępólnie Kr. poparła jednogłośnie mój wniosek w Uchwale z dnia 27. 10. 2021 r do Rządu RP i PKP PLK SA o modernizację przystanków kolejowych i stacji PKP oraz linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Sępólno Kr – Kamień Kr. – Chojnice na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!! Tomasz Roman Bracka

Rada Miejska w Sępólnie Kr. poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska w Sępólnie Kr. poparła jednogłośnie mój wniosek w Uchwale z dnia 27. 10. 2021 r do Rządu RP i PKP PLK SA o modernizację przystanków kolejowych i stacji PKP oraz linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Sępólno Kr – Kamień Kr. – Chojnice na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!! Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu Nakielskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Powiatu Nakielskiego poparła jednogłośnie 27. 10. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Kcyni przez – Nakło n/Not. – Więcbork do Ogorzelin i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii trasie kolejowej nr 281 relacji Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Ogorzeliny na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu Nakielskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Powiatu Nakielskiego poparła jednogłośnie 27. 10. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Kcyni przez – Nakło n/Not. – Więcbork do Ogorzelin i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii trasie kolejowej nr 281 relacji Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Ogorzeliny na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu Nakielskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Powiatu Nakielskiego poparła jednogłośnie 27. 10. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Kcyni przez – Nakło n/Not. – Więcbork do Ogorzelin i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii trasie kolejowej nr 281 relacji Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Ogorzeliny na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu Nakielskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Powiatu Nakielskiego poparła jednogłośnie 27. 10. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Kcyni przez – Nakło n/Not. – Więcbork do Ogorzelin i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii trasie kolejowej nr 281 relacji Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Ogorzeliny na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Tomasz Roman Bracka

Rada Powiatu Nakielskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Powiatu Nakielskiego poparła jednogłośnie 27. 10. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Kcyni przez – Nakło n/Not. – Więcbork do Ogorzelin i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii trasie kolejowej nr 281 relacji Kcynia – Nakło n/Not. – Więcbork – Ogorzeliny na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 ! Tomasz Roman Bracka

Prezydent Gniezna poparł reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Prezydent pierwszej stolicy Polski Miasta Gniezno poparł 27. 10. 2021 r. mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu całej linii kolejowej nr 281 oraz modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Opole – Wrocław – Poznań – Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice – Tczew – Gdańsk – Gdynia, budowanej przez PKP lat 52 !!!

RM Janowca Wielkopolskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Janowca Wielkopolskiego poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 23. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!! Tomasz Roman Bracka

RM Janowca Wielkopolskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Janowca Wielkopolskiego poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 23. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!! Tomasz Roman Bracka

RM Janowca Wielkopolskiego poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Janowca Wielkopolskiego poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 23. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!! Tomasz Roman Bracka

RG Damasławek poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Gminy Damasławek poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 17. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RG Damasławek poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Gminy Damasławek poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 17. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RG Damasławek poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Gminy Damasławek poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 17. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RM Gniezna poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Gniezna Pierwszej Stolicy Polski poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 09. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RM Gniezna poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Gniezna Pierwszej Stolicy Polski poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 09. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RM Gniezna poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Gniezna Pierwszej Stolicy Polski poparła jednogłośnie w Uchwale z dnia 09. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RG Wapno poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Gminy Wapno z władzami poparły jednogłośnie 21. 10. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

Powiat Gniezno poparł reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Powiat Gniezno z Starostą Powiatu Gniezno poparł dnia 05. 11. 2021 r. do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RG Gniezno poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Gmina Gniezno z Radą Gminy Gniezno poparła w Apelu z dnia 28. 10. 2021 r. do Rządu RP, Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RG Gniezno poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Gmina Gniezno z Radą Gminy Gniezno poparła w Apelu z dnia 28. 10. 2021 r. do Rządu RP, Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RG Gniezno poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Gmina Gniezno z Radą Gminy Gniezno poparła w Apelu z dnia 28. 10. 2021 r. do Rządu RP, Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RG Gniezno poparła reaktywacje LK nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Gmina Gniezno z Radą Gminy Gniezno poparła w Apelu z dnia 28. 10. 2021 r. do Rządu RP, Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RM Kamienia Kr. poparła reaktywacje Lk nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Kamienia Kr. poparła w Uchwale z dnia 25. 11. 2021 r. do Rządu RP, Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RM Kamienia Kr. poparła reaktywacje Lk nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Kamienia Kr. poparła w Uchwale z dnia 25. 11. 2021 r. do Rządu RP, Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

RM Kamienia Kr. poparła reaktywacje Lk nr 281 Gniezno - Więcbork - Chojnice
Rada Miejska Kamienia Kr. poparła w Uchwale z dnia 25. 11. 2021 r. do Rządu RP, Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Nakło n/Not. – Więcbork do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, na Magistrali Kolejowej Portowej BiS Północ – Południe relacji Katowice – Więcbork – Gdynia budowanej lat 52 !!!

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego
Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego, gdzie 11. 11. 2021 r. składam kwiaty w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wszystkie kopalnie na Śląsku należy natychmiast uruchomić ! Czas zatem otwierać nowe kopalnie na Śląsku tak jak to się dzieje obecnie w RFN, gdzie 80 nowych kopalni węglowych właśnie się otwiera w tym odkrywkowych przy akceptacji UE !
Tomasz Roman Bracka

Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego
Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego, gdzie 11. 11. 2021 r. składam kwiaty w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wszystkie kopalnie na Śląsku należy natychmiast uruchomić ! Czas zatem otwierać nowe kopalnie na Śląsku tak jak to się dzieje obecnie w RFN, gdzie 80 nowych kopalni węglowych właśnie się otwiera w tym odkrywkowych przy akceptacji UE !
Tomasz Roman Bracka

Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego
Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego, gdzie 11. 11. 2021 r. składam kwiaty w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wszystkie kopalnie na Śląsku należy natychmiast uruchomić ! Czas zatem otwierać nowe kopalnie na Śląsku tak jak to się dzieje obecnie w RFN, gdzie 80 nowych kopalni węglowych właśnie się otwiera w tym odkrywkowych przy akceptacji UE !
Tomasz Roman Bracka

Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego
Katowice pomnik Marszałka Piłsudskiego, gdzie 11. 11. 2021 r. składam kwiaty w 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Wszystkie kopalnie na Śląsku należy natychmiast uruchomić ! Czas zatem otwierać nowe kopalnie na Śląsku tak jak to się dzieje obecnie w RFN, gdzie 80 nowych kopalni węglowych właśnie się otwiera w tym odkrywkowych przy akceptacji UE !
Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicy Wincentego Witosa w Wituni gm. Więcbork
Po wieloletnich interwencjach z mojej strony pojawiły się nowe latarnie uliczne na ulicy Wincentego Witosa w Wituni gm. Więcbork.
foto - Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicy Wincentego Witosa w Wituni gm. Więcbork
Po wieloletnich interwencjach z mojej strony pojawiły się nowe latarnie uliczne na ulicy Wincentego Witosa w Wituni gm. Więcbork.
foto - Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wieloletnich interwencjach z mojej strony jeszcze w tym miesiącu pojawią się nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku.
Obecnie trwa montowanie przez firmę Enea i na jej koszt okablowania i opraw do latarni, po czym zostaną zamontowane nowe latarnie z słupami. Teraz czas na nowe chodniki i asfalt na obu zdewastowanych ulicach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wieloletnich interwencjach z mojej strony jeszcze w tym miesiącu pojawią się nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku.
Obecnie trwa montowanie przez firmę Enea i na jej koszt okablowania i opraw do latarni, po czym zostaną zamontowane nowe latarnie z słupami. Teraz czas na nowe chodniki i asfalt na obu zdewastowanych ulicach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku
Po wieloletnich interwencjach z mojej strony jeszcze w tym miesiącu pojawią się nowe latarnie uliczne na ulicach Szkolnej i Widokowej w Więcborku.
Obecnie trwa montowanie przez firmę Enea i na jej koszt okablowania i opraw do latarni, po czym zostaną zamontowane nowe latarnie z słupami. Teraz czas na nowe chodniki i asfalt na obu zdewastowanych ulicach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Potwierdzenie Prezesa IPN w Warszawie
Potwierdzenie Prezesa IPN w Warszawie, że nigdy nie byłem współpracownikiem służb specjalnych i wojskowych PRL z którymi walczyłem jako działacz opozycji komunistycznej PRL - Tomasz Roman Bracka

Potwierdzenie mojego statusu działacza opozycji antykomunistycznej w PRL
Potwierdzenie mojego statusu działacza opozycji antykomunistycznej w PRL Decyzją Szefa Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie - Tomasz Roman Bracka

Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
foto Tomasz Roman Bracka

Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
foto Tomasz Roman Bracka

Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
foto Tomasz Roman Bracka

Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
foto Tomasz Roman Bracka

Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
Mikołajkowy Rynek w Więcborku o zmroku
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Kraj. wydanymi burmistrzowi Więcborka. Inwestycja warta niespełna 4 000 000 zł. jest wsparta finansowo przez Rząd RP Premiera Morawieckiego.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Kraj. wydanymi burmistrzowi Więcborka. Inwestycja warta niespełna 4 000 000 zł. jest wsparta finansowo przez Rząd RP Premiera Morawieckiego.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Kraj. wydanymi burmistrzowi Więcborka. Inwestycja warta niespełna 4 000 000 zł. jest wsparta finansowo przez Rząd RP Premiera Morawieckiego.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej, Leszka Białego w Więcborku wywalczona przeze mnie nakazami pokontrolnymi PINB w Sępólnie Kraj. wydanymi burmistrzowi Więcborka. Inwestycja warta niespełna 4 000 000 zł. jest wsparta finansowo przez Rząd RP Premiera Morawieckiego.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei budowa oświetlenia na ul Mickiewicza w Więcborku
Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku. Inwestycja groszem nie obciąża miasta Więcbork. Natomiast energia elektryczna na tej ulicy zostanie włączona o godz. 17 ciąg dalszy prac w dniu jutrzejszym. Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei budowa oświetlenia na ul Mickiewicza w Więcborku
Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku. Inwestycja groszem nie obciąża miasta Więcbork. Natomiast energia elektryczna na tej ulicy zostanie włączona o godz. 17 ciąg dalszy prac w dniu jutrzejszym. Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei budowa oświetlenia na ul Mickiewicza w Więcborku
Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku. Inwestycja groszem nie obciąża miasta Więcbork. Natomiast energia elektryczna na tej ulicy zostanie włączona o godz. 17 ciąg dalszy prac w dniu jutrzejszym. Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei budowa oświetlenia na ul Mickiewicza w Więcborku
Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku. Inwestycja groszem nie obciąża miasta Więcbork. Natomiast energia elektryczna na tej ulicy zostanie włączona o godz. 17 ciąg dalszy prac w dniu jutrzejszym. Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei budowa oświetlenia na ul Mickiewicza w Więcborku
Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku. Inwestycja groszem nie obciąża miasta Więcbork. Natomiast energia elektryczna na tej ulicy zostanie włączona o godz. 17 ciąg dalszy prac w dniu jutrzejszym. Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku.
foto - Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei budowa oświetlenia na ul Mickiewicza w Więcborku
Dobiegła końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator w Poznaniu i Bydgoszczy budowa nowej instalacji elektrycznej z oświetleniem ulicznym i słupami oświetleniowymi na ul. Adama Mickiewicza w Więcborku. Inwestycja groszem nie obciąża miasta Więcbork. Natomiast energia elektryczna na tej ulicy zostanie włączona o godz. 17 ciąg dalszy prac w dniu jutrzejszym. Przypominam, że w zeszłym roku Enea Operator wymieniała na mój wniosek latarnie i okablowanie na ulicach Hallera, Pocztowej i Gdańskiej w Więcborku.
foto - Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa szybkiego internetu bezprzewodowego i przewodowego dla mieszkańców miasta i gminy Więcb
Trwa budowa szybkiego internetu bezprzewodowego i przewodowego dla mieszkańców miasta i gminy Więcbork. 500 kilometrów światłowodu układane jest w ziemi i kanałach telekomunikacyjnych w mieście i gminie Więcbork. Jeszcze w 2022 roku mieszkańcy miasta i gminy uzyskają dostęp do szybkiego internetu światłowodowego.
Również firma Orange wymieniła po moich licznych interwencjach sypiące się 30 letnie miedziane przewody telekomunikacyjne na światłowody w mieście i gminie Więcbork wraz z zabytkową centralą telefoniczną w Więcborku, która co chwilę się psuje powodując wyłączenia w dostawie internetu dla abonentów !
Wszystko dzieje się za sprawą Rządu RP i współfinansowanego ze środków unijnych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa oraz firmy Orange Polska. W jego ramach spółki FIBEE I oraz FIBEE IV już budują w Więcborku otwartą sieć światłowodową, która udostępniona będzie zarówno lokalnym, jaki i ogólnopolskim dostawcom usług światłowodowych (Internet i telewizja cyfrowa).
Mieszkańcy, którzy chcą sprawdzić, czy ich adres jest objęty projektem i uzyska dostęp do usług światłowodowych, zapraszam na stronę: getfibre.pl.
Tomasz Roman Bracka

Trwa rozbudowa i przebudowa sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Więcborku
Trwa rozbudowa i przebudowa sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 1 w Więcborku imienia Polskich i komunistycznych Noblistów rodem z SB. Termin zakończenia prac jak mówią budowlańcy to początek 2022 r.
Szkoła ta powstałą w czasie II RP decyzją mego pradziadka Jana Bracka i Zarządu Miasta Więcbork, który tworzył będąc jego członkiem z ramienia BBWR Marszałka Józefa Piłsudskiego. Zatem to Jan Bracka z członkami Zarządu Miasta Więcbork z II RP powinni być patronami tej szkoły bo ją stworzyli i wybudowali, a nie komunistyczni nobliści z konfidentem SB Bolkiem patronem tej szkoły !
Podobny problem jak w więcborskiej podstawówce jest w więcborskim Szpitalu Powiatowym, którego patronem jest lekarz zbrodniczego komunistycznego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego PRL, co jest niezgodne z art 13 Konstytucji RP i art 256 Kodeksu Karnego, stąd sprawą tą zajmują się już prokuratorzy IPN w Gdańsku na mój wniosek i Przewodniczącego Rady Powiatu w Sępólnie Kr., który go tam skierował !
To tak gwoli przypomnienia dla lokalnego lewactwa i wszelkiej maści tajojków za Buga, którzy przybyli tu na Ruskich bagnetach w 1945 roku siejąc terror, mordy, spustoszenie i zmyślone legendy, zmieniając zarazem dla niepoznaki Ruskie nazwiska na Polskie ! Kamuflaż sowieckich kameleonów dostarczonych tu przez Stalina ze wschodu i ZSRR by sieli tu zamęt, grozę i zmyślone legendy został w końcu obnażony, a niebawem poznacie ich prawdziwe nazwiska !
Inwestycja jest dofinansowana w kwota 2 700 000 złotych przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości Premiera Morawieckiego, wartość inwestycji to ponad 4 000 000 złotych.
Tomasz Roman Bracka

Ulica 28 Stycznia w Więcborku uzyska w 2022 r. nową nawierzchnię uliczną z chodnikami i nową rurową
Ulica 28 Stycznia w Więcborku uzyska w 2022 r. nową nawierzchnię uliczną z chodnikami i nową rurową instalacją gazową. Planowana w/w inwestycja posiada już dokumentacje techniczną i pozwolenie na budowę. To samo stanie się w 2022 r. z ulicami Wyzwolenia i Gen. J. Hallera w Więcborku, gdzie pojawią się rury gazowe z nową nawierzchnią asfaltową.
Również skrzyżowanie przy DW 241 i 189 w Więcborku zostanie przebudowane w 2022 r. Jak mnie informuję ZDW Bydgoszcz w 2022 roku przebudowana zostanie DW 241 od Wiela do Więcborka oraz kolejna DW 242 od Więcborka do Runowa Kr. i dalej do granicy naszego województwa.
Przy obu drogach wojewódzkich nr 241 i 242 powstaną nowe ścieżki rowerowe od Więcborka do Runowa Kr. i od Więcborka do zakładu Gabi Meble w Runowie Młyn przy DW 241. Na zdjęciach ulice 28 Stycznia i Wyzwolenia w Więcborku.
Jak mnie informuję pisemnie Urząd Miejski w Więcborku w związku z moimi wnioskami złożonymi do budżetu gminy Więcbork na 2022 rok uwzględnia się mój wniosek zgłaszany od 15 lat w sprawie budowy chodnika z budową oświetlenia ulicznego przy ul. Gdańskiej w Więcborku od hotelu Pod Koroną do przejazdu PKP przy tej ulicy !
Zaakceptowana została też na 2022 wnioskowana przeze mnie budowa nowej kanalizacji sanitarnej z nawierzchnią uliczną i chodnikową przy ulicach Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego w Więcborku.
Oczekuję też w 2022 roku na brakujący chodnik z oświetleniem ulicznym przy ul. Powstańców Wielkopolskich od zbiegu z ulicą Lipową do masarni Pana Ciepłucha, co wpisze niebawem na mój wniosek do budżetu powiatu wiecborsko – sępoleńskiego na 2022 r. Zarząd i Rada Powiatu w Sępólnie Kr.
I to wcale nie koniec inwestycji w Więcborku w 2022 r. przebudowana zostanie ulica Dworcowa oraz dalsza cześć ulicy Słonecznej w Więcborku. To samo dotyczy przebudowy ulicy Nowodworskiej w Wituni, gdzie na całym ciągu drogi powiatowej od Więcborka do nowego Dworu powstanie nowa nawierzchnia asfaltowa z nowymi chodnikami i ścieżką rowerową oraz oświetleniem ulicznym do samego Nowego Dworu gm. Więcbork.
Ponadto wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna na 18 kilometrach ulic Więcborka z budową stacji redystrybucji gazu ziemnego w Więcborku przy ul. Wyzwolenia warta ponad 100 000 000 złotych jest już od 6 września do 5 października 2021 r. na przetargu w Polskiej Spółce Gazownictwa, co potwierdza mi w załączonym piśmie Prezes Zarządu PSG Pan Robert Więckowski w Warszawie i Członek Zarządu PSG Jakub Kowalski
Również od września wydawana jest decyzja środowiskowa dla wywalczonej przeze mnie w UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz prawie 6 kilometrowej obwodnicy Więcborka z trzema rondami na trasie jej przebiegu dla której przetarg na budowę zostanie ogłoszony w 2022 r. po wydaniu w/w decyzji środowiskowej.
Jak już wcześniej pisałem w gazecie więcborskiej w 2022 roku rozpocznie się wywalczona przeze mnie za niecałe 100 000 000 złotych w Rządzie RP i PKP PLK SA ciągłą wymiana podkładów z podsypką i robotami towarzyszącymi na całym 120 kilometrowym odcinku linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Nakło n/Not. do Więcborka wraz z remontem stacji PKP Więcbork. Zatem nadchodzący rok 2022 jest rokiem największych inwestycji w historii naszego miasta o które walczyłem skutecznie 20 lata !
Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa nowych nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej i Leszka Białego
Trwa budowa nowych nowych ulic Szlaku Bursztynowego, Pomorskiej i Leszka Białego w Więcborku z nawierzchnią drogową, chodnikami i kanalizacja deszczową.
Inwestycja warta ponad 3 miliony złotych jest wsparta przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości i objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek dla wszystkich ulic na tym osiedli Piastowskim !
Również po wieloletniej letniej walce z mojej strony w ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu i UM Więcbork powstanie w końcu nowy chodnik z oświetleniem ulicznym przy ul. Gdańskiej w Więcborku od hotelu Pod Koroną do przejazdu kolejowego PKP przy tej ulicy.
Tomasz Roman Bracka

W 2022 r. powstanie nowy chodnik z oświetleniem ulicznym do końca ulicy Powstańców Wielkopolskich
Nowa droga na tor motocrossowy w Więcborku wybudowana, teraz czas na latarnie uliczne ! Natomiast już w 2022 roku po akceptacji mojego wniosku przez Zarząd Powiatu w Sępólnie Kr. powstanie nowy chodnik z oświetleniem ulicznym od przystanku PKS, u zbiegu ul. Lipowej z ul. Powstańców Wielkopolskich do końca ulicy Powstańców Wielkopolskich w Więcborku, czyli do masarni Pana Mieczysława, któremu kiedyś ten chodnik z lampami obiecałem.
Również po wieloletniej letniej walce z mojej strony w ZDW Bydgoszcz i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu oraz w UM Więcbork powstanie w końcu nowy chodnik z oświetleniem ulicznym przy ul. Gdańskiej w Więcborku od hotelu Pod Koroną do przejazdu kolejowego PKP przy tej ulicy.
Tomasz Roman Bracka

W 2022 r. powstanie nowy chodnik z oświetleniem ulicznym do końca ulicy Powstańców Wielkopolskich
Nowa droga na tor motocrossowy w Więcborku wybudowana, teraz czas na latarnie uliczne ! Natomiast już w 2022 roku po akceptacji mojego wniosku przez Zarząd Powiatu w Sępólnie Kr. powstanie nowy chodnik z oświetleniem ulicznym od przystanku PKS, u zbiegu ul. Lipowej z ul. Powstańców Wielkopolskich do końca ulicy Powstańców Wielkopolskich w Więcborku, czyli do masarni Pana Mieczysława, któremu kiedyś ten chodnik z lampami obiecałem.
Również po wieloletniej letniej walce z mojej strony w ZDW Bydgoszcz i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu oraz w UM Więcbork powstanie w końcu nowy chodnik z oświetleniem ulicznym przy ul. Gdańskiej w Więcborku od hotelu Pod Koroną do przejazdu kolejowego PKP przy tej ulicy.
Tomasz Roman Bracka

W 2022 r. powstanie nowy chodnik z oświetleniem ulicznym do końca ulicy Powstańców Wielkopolskich
Nowa droga na tor motocrossowy w Więcborku wybudowana, teraz czas na latarnie uliczne ! Natomiast już w 2022 roku po akceptacji mojego wniosku przez Zarząd Powiatu w Sępólnie Kr. powstanie nowy chodnik z oświetleniem ulicznym od przystanku PKS, u zbiegu ul. Lipowej z ul. Powstańców Wielkopolskich do końca ulicy Powstańców Wielkopolskich w Więcborku, czyli do masarni Pana Mieczysława, któremu kiedyś ten chodnik z lampami obiecałem.
Również po wieloletniej letniej walce z mojej strony w ZDW Bydgoszcz i Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu oraz w UM Więcbork powstanie w końcu nowy chodnik z oświetleniem ulicznym przy ul. Gdańskiej w Więcborku od hotelu Pod Koroną do przejazdu kolejowego PKP przy tej ulicy.
Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa DW nr 241 do granicy gminy Więcbork
Dobiegła końca przebudowa DW nr 241 przez ZDW w Bydgoszczy od Więcborka do granicy gminy Więcbork, wywołana nakazem pokontrolnym WINB w Bydgoszczy wydanym na mój wniosek ZDW Bydgoszcz, a już w 2022 roku ciąg dalszy przebudowy DW 241 od granicy gminy Więcbork do Sępólna Kr. objętej tym samym nakazem pokontrolnym WINB Bydgoszcz wydanym na mój wniosek !
Również w 2022 r. zostanie przebudowana po nakazie pokontrolnym WINB Bydgoszcz dla ZDW Bydgoszcz wydanym na mój wniosek DW 241 od Wiela do Więcborka z budową ścieżki rowerowo – spacerowej od zakładu Gabi Meble przy DW 241 do Więcborka. To nie koniec nowy asfalt i ścieżka rowerowo – spacerowa pojawi się w 2022 r. od Ronda przy cmentarzu w Więcborku do Runowa Kr. przy DW 242 w związku z nakazem pokontrolnym WINB Bydgoszcz i Poznań wydanym na mój wniosek !
Ponadto po wieloletniej letniej walce z mojej strony w ZDW Bydgoszcz, Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu i UM Więcbork powstanie w końcu nowy chodnik z oświetleniem ulicznym na DW 241 przy ul. Gdańskiej w Więcborku od hotelu Pod Koroną do przejazdu kolejowego PKP przy tej ulicy. W 2022 r. nastąpi uregulowanie prawne i wykup gruntów pod tą inwestycję z opracowaniem dokumentacji technicznej przez Gminę Więcbork. Inwestycja drogowa przy DW 241 zostanie zrealizowana w montażu partnerskim ZDW Bydgoszcz i Gminy Więcbork.
Na koniec dodam, że w 2022 roku w ramach gazyfikacji ziemnej na 18 kilometrach ulic Więcborka, zostanie ułożony nowy asfalt z rurami gazowymi na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku. Natomiast łączące obie w/w ulice skrzyżowanie przy DW 241 i 189 zostanie przebudowane !
Te w/w inwestycje gazowe i drogowe są efektem mojej wieloletniej walki o nie w ZDW Bydgoszcz i PSG Bydgoszcz i Warszawa oraz WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr. gdzie na mój wniosek wydano nakazy pokontrolne przebudowy i remontów ponad 100 zdewastowanych dróg, ulic i chodników w mieście i gminie Więcbork. Rozstrzygnięcie przetargu w PSG na gazyfikacje ziemną Więcborka z budową stacji redystrybucji gazu LNG, już za 2 dni czyli 5 października 2021 roku o godz. 9. Źródło – https://zamowienia.psgaz.pl/…/preview-auction/id/63812
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
Wójt Gminy Sośno i Rada Gminy Sośno poparli mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu i modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Kcyni rzez Nakło n/Not. – Więcbork do Ogorzelin i wystąpili do Ministerstwa Infrastruktury RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie i modernizację wszystkich przystanków pasażerskich PKP i stacji dla przewozów pasażerskich na linii kolejowej nr 281 i jej pilną rewitalizację na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Ogorzeliny – Chojnice ! DZIĘKUJĘ ZA TO JEDNOGŁOŚNE POPARCIE !
Przypominam, że od 2022 r. rozpocznie się na koszt PKP PLK SA wywalczony przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA remont całej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku: Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, którego wartość to ponad 96 milionów złotych !
W załączeniu poparcie mojego wniosku w tej sprawie przez Wójta i Radę Gminy Sośno skierowane do Ministerstwa Infrastruktury RP i Zarządu PKP PLK SA, które przed chwilą tam dostarczyłem elektronicznie do Zarządu PKP PLK SA w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
Wójt Gminy Sośno i Rada Gminy Sośno poparli mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu i modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Kcyni rzez Nakło n/Not. – Więcbork do Ogorzelin i wystąpili do Ministerstwa Infrastruktury RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie i modernizację wszystkich przystanków pasażerskich PKP i stacji dla przewozów pasażerskich na linii kolejowej nr 281 i jej pilną rewitalizację na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Ogorzeliny – Chojnice ! DZIĘKUJĘ ZA TO JEDNOGŁOŚNE POPARCIE !
Przypominam, że od 2022 r. rozpocznie się na koszt PKP PLK SA wywalczony przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA remont całej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku: Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice, którego wartość to ponad 96 milionów złotych !
W załączeniu poparcie mojego wniosku w tej sprawie przez Wójta i Radę Gminy Sośno skierowane do Ministerstwa Infrastruktury RP i Zarządu PKP PLK SA, które przed chwilą tam dostarczyłem elektronicznie do Zarządu PKP PLK SA w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
Starosta i Zarząd Powiatu Nakielskiego poparli dziś do Zarządu PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP, mój wniosek w sprawie modernizacji przystanków kolejowych na LK nr 281 i jej pilną rewitalizację od Gniezna przez Kcynię – Nakło n/Not. – Więcbork – Ogorzeliny do Chojnic i wznowienie ruchu pasażerskiego PKP na całej linii trasie kolejowej nr 281 relacji Gniezno – Nakło n/Not. – Więcbork – Chojnice !
Dziękuję za poparcie do PKP PLK SA i Ministerstwa Infrastruktury RP przez Pana Starostę i Zarząd Powiatu Nakielskiego mojego wniosku wspartego poparciem przez Wojewodę Kujawsko -Pomorskiego w sprawie modernizacji wszystkich przystanków kolejowych na linii kolejowej nr 281 w tym na stacjach PKP Więcbork, Sępólno Kr, Kamień Kr. i wznowienia ruchu pasażerskiego na całej LK nr 281 w/z z rozpoczynającą się w PKP PLK SA wywalczoną przeze mnie za ponad 96 000 000 złotych rewitalizacją LK nr 281 na odcinku Gniezno – Więcbork – Chojnice od 2022 roku.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
Burmistrz Więcborka poparł dziś mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu i modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Chojnic i wystąpi do Ministerstwa Infrastruktury RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie i modernizację wszystkich przystanków pasażerskich PKP oraz stacji PKP z infrastrukturą towarzyszącą na rzecz przywrócenia przewozów pasażerskich PKP na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Ogorzeliny – Chojnice !
Przypominam, że od 2022 r. rozpocznie się na koszt PKP PLK SA za ponad 96 mln. zł. wywalczony przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA remont całej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku: Gniezno – Więcbork – Chojnice !
W załączeniu poparcie mojego wniosku w tej sprawie przez Burmistrza Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
Rada Miasta i Gminy Mroczy poparła dziś mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu i modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Chojnic i wystąpił do Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie i modernizację wszystkich przystanków pasażerskich PKP i stacji dla przewozów pasażerskich na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Ogorzeliny – Chojnice ! Dziękuję Panu Przewodniczącemu Rady Miasta i Gminy Mrocza w tym Radnym Mroteckim za uznanie i poparcie wrażone pod mim adresem i docenienie mojego trudu w 20 letniej walec na rzecz uratowania LK nr 281 co również dzięki radnym Mroteckim stało się faktem.
Przypominam, że od 2022 r. rozpocznie się na koszt PKP PLK SA za ponad 96 mln. zł. wywalczony przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA remont całej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku: Gniezno – Więcbork – Chojnice ! W załączeniu poparcie mojego wniosku w tej sprawie przez Burmistrza i Radę Miasta i Gminy Mroczy i skierowane do Ministerstwa Infrastruktury RP, które przed chwilą tam dostarczyłem elektronicznie do Zarządu PKP PLK SA w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza poparł mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu i modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Chojnic i wystąpił do Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie i modernizację wszystkich przystanków pasażerskich PKP i stacji dla przewozów pasażerskich na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Ogorzeliny – Chojnice !
Przypominam, że od 2022 r. rozpocznie się na koszt PKP PLK SA za ponad 96 mln. zł. wywalczony przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA remont całej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku: Gniezno – Więcbork – Chojnice ! W załączeniu poparcie mojego wniosku w tej sprawie przez Burmistrza i Radę Miasta i Gminy Mroczy i skierowane do Ministerstwa Infrastruktury RP, które przed chwilą tam dostarczyłem elektronicznie do Zarządu PKP PLK SA w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ PO 21 LATACH PRZERWY POWIAT CHOJNICKI POPIERA REAKTYWACJĘ POŁĄCZEŃ PASAŻERSKICH PKP NA LK NR 281 NA TRASIE GNIEZNO – WIĘCBORK – CHOJNICE !!!
Powiat w Chojnicach poparł mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu i modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Chojnic i wystąpił do Ministerstwa Infrastruktury RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie i modernizację wszystkich przystanków pasażerskich PKP i stacji dla przewozów pasażerskich na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Ogorzeliny – Chojnice !
Przypominam, że od 2022 r. rozpocznie się na koszt PKP PLK SA za ponad 96 mln. zł. wywalczony przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA remont całej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku: Gniezno – Więcbork – Chojnice ! W załączeniu poparcie mojego wniosku w tej sprawie przez Burmistrza i Radę Miasta i Gminy Mroczy i skierowane do Ministerstwa Infrastruktury RP, które przed chwilą tam dostarczyłem elektronicznie do Zarządu PKP PLK SA w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
Burmistrz Kcyni i Rada Miejska w Kcyni poparli mój wniosek Tomasza Romana Bracka w sprawie remontu i modernizacji wszystkich stacji i przystanków kolejowych na LK nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Chojnic i wystąpił do Ministerstwa Infrastruktury RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie i modernizację wszystkich przystanków pasażerskich PKP i stacji dla przewozów pasażerskich na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Ogorzeliny – Chojnice !
Przypominam, że od 2022 r. rozpocznie się na koszt PKP PLK SA za ponad 96 mln. zł. wywalczony przeze mnie w Rządzie RP i PKP PLK SA remont całej linii kolejowej nr 281 na całym odcinku: Gniezno – Więcbork – Chojnice ! W załączeniu poparcie mojego wniosku w tej sprawie przez Burmistrza i Radę Miasta i Gminy Mroczy i skierowane do Ministerstwa Infrastruktury RP, które przed chwilą tam dostarczyłem elektronicznie do Zarządu PKP PLK SA w Warszawie.
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ PO 21 LATACH PRZERWY !!!
Rada Powiatu w Sępólnie Krajeńskim poparła mój wniosek Tomasza Romana Bracka w Uchwale nr XXXVIII /167/21 z dnia 24. 09. 20221 r. w sprawie wystąpienia do Rządu RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie przewozów pasażerskich i modernizacji stacji kolejowych na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia - Nakło n/Not - Mrocza - Więcbork - Sępólno Kr. - Kamień Kr. - Ogorzeliny !
Uchwała Rady Powiatu w Sępólnie Kr. nr XXXVIII /167/21 z dnia 24 września 2021 r. z uzasadnieniem weszła w życie z dniem podjęcia i to jest Uchwała, która otworzyła drogę do wznowienia przewozów pasażerskich PKP w Więcborku i na całej Krajnie.
Powyższa inwestycja kolejowa jest wsparta wywalczoną przeze mnie w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA kwotą ponad 96 000 000 złotych na remont od 2022 roku całej linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Ogorzelin co w dokumentach z Ministerstwa Infrastruktury RP skierowanych do mnie w tej sprawie przedłożyłem Radzie Powiatu w Sępólnie Kr.
Dziękuję za tą Uchwałę szanowna Rado Powiatu w Sępólnie Kr. i poparcie mojego wniosku przywracającego po 21 latach przerwy pasażerskie połączenia kolejowe na linii kolejowej nr 281 na odcinku Gniezno - Więcbork - Chojnice w tym na stacjach PKP Krajny, Powiatu i Więcborka ! Teraz dopiero wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ PO 21 LATACH PRZERWY !!!
Rada Powiatu w Sępólnie Krajeńskim poparła mój wniosek Tomasza Romana Bracka w Uchwale nr XXXVIII /167/21 z dnia 24. 09. 20221 r. w sprawie wystąpienia do Rządu RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie przewozów pasażerskich i modernizacji stacji kolejowych na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia - Nakło n/Not - Mrocza - Więcbork - Sępólno Kr. - Kamień Kr. - Ogorzeliny !
Uchwała Rady Powiatu w Sępólnie Kr. nr XXXVIII /167/21 z dnia 24 września 2021 r. z uzasadnieniem weszła w życie z dniem podjęcia i to jest Uchwała, która otworzyła drogę do wznowienia przewozów pasażerskich PKP w Więcborku i na całej Krajnie.
Powyższa inwestycja kolejowa jest wsparta wywalczoną przeze mnie w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA kwotą ponad 96 000 000 złotych na remont od 2022 roku całej linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Ogorzelin co w dokumentach z Ministerstwa Infrastruktury RP skierowanych do mnie w tej sprawie przedłożyłem Radzie Powiatu w Sępólnie Kr.
Dziękuję za tą Uchwałę szanowna Rado Powiatu w Sępólnie Kr. i poparcie mojego wniosku przywracającego po 21 latach przerwy pasażerskie połączenia kolejowe na linii kolejowej nr 281 na odcinku Gniezno - Więcbork - Chojnice w tym na stacjach PKP Krajny, Powiatu i Więcborka ! Teraz dopiero wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ PO 21 LATACH PRZERWY !!!
Rada Powiatu w Sępólnie Krajeńskim poparła mój wniosek Tomasza Romana Bracka w Uchwale nr XXXVIII /167/21 z dnia 24. 09. 20221 r. w sprawie wystąpienia do Rządu RP i Zarządu PKP PLK SA o niezwłoczne uruchomienie przewozów pasażerskich i modernizacji stacji kolejowych na linii kolejowej nr 281 na odcinku Kcynia - Nakło n/Not - Mrocza - Więcbork - Sępólno Kr. - Kamień Kr. - Ogorzeliny !
Uchwała Rady Powiatu w Sępólnie Kr. nr XXXVIII /167/21 z dnia 24 września 2021 r. z uzasadnieniem weszła w życie z dniem podjęcia i to jest Uchwała, która otworzyła drogę do wznowienia przewozów pasażerskich PKP w Więcborku i na całej Krajnie.
Powyższa inwestycja kolejowa jest wsparta wywalczoną przeze mnie w Rządzie RP i w Zarządzie PKP PLK SA kwotą ponad 96 000 000 złotych na remont od 2022 roku całej linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Ogorzelin co w dokumentach z Ministerstwa Infrastruktury RP skierowanych do mnie w tej sprawie przedłożyłem Radzie Powiatu w Sępólnie Kr.
Dziękuję za tą Uchwałę szanowna Rado Powiatu w Sępólnie Kr. i poparcie mojego wniosku przywracającego po 21 latach przerwy pasażerskie połączenia kolejowe na linii kolejowej nr 281 na odcinku Gniezno - Więcbork - Chojnice w tym na stacjach PKP Krajny, Powiatu i Więcborka ! Teraz dopiero wygraliśmy !
Tomasz Roman Bracka

POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ
POCIĄGI PASAŻERSKIE PKP WRACAJĄ NA STACJĘ PKP WIĘCBORK I NA CAŁĄ KRAJNĘ PO 21 LATACH PRZERWY - Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie wracają na Krajnę i stacje PKP Więcbork
Dziękuję za poparcie do PKP PLK SA przez Pana Starostę i Zarząd Powiatu w Sępólnie Kr. mojego wniosku wspartego poparciem przez Wojewodę Kujawsko -Pomorskiego w sprawie modernizacji wszystkich przystanków kolejowych na linii kolejowej nr 281 w tym na stacjach PKP Więcbork, Sępólno Kr, Kamień Kr. i wznowienia ruchu pasażerskiego na całej LK nr 281 w/z z rozpoczynającą się w PKP PLK SA wywalczoną przeze mnie za ponad 96 000 000 złotych rewitalizacją LK nr 281 na odcinku Gniezno -Więcbork - Chojnice, od 2022 r.
Przed chwilą rozmawiałem telefonicznie z Zarządem PKP PLK SA w Warszawie w tej sprawie przekazując na jego ręce w/w pisma Zarządu Powiatu w Sępólnie Kr. i uzyskałem zapewnienie, że rewitalizacja LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic jest wpisana od 2022 roku do wszystkich programów inwestycyjnych PKP PLK SA i zabezpieczona finansowo zarówno środkami krajowymi jak i unijnymi. Zatem pociągi pasażerskie powracają po 20 latach mojej walki na stacje PKP Więcbork, Kcynia, Kozia Góra, Mrocza, Witosław Rajgród, Runowo Kr., Wysoka, Świdwie Sępoleńskie, Sępólno Kr, Kamień Kr, Ogorzeliny, Chojnice.
Tomasz Roman Bracka

Pociągi pasażerskie wracają na Krajnę i stacje PKP Więcbork
Dziękuję za poparcie do PKP PLK SA przez Pana Starostę i Zarząd Powiatu w Sępólnie Kr. mojego wniosku wspartego poparciem przez Wojewodę Kujawsko -Pomorskiego w sprawie modernizacji wszystkich przystanków kolejowych na linii kolejowej nr 281 w tym na stacjach PKP Więcbork, Sępólno Kr, Kamień Kr. i wznowienia ruchu pasażerskiego na całej LK nr 281 w/z z rozpoczynającą się w PKP PLK SA wywalczoną przeze mnie za ponad 96 000 000 złotych rewitalizacją LK nr 281 na odcinku Gniezno -Więcbork - Chojnice, od 2022 r.
Przed chwilą rozmawiałem telefonicznie z Zarządem PKP PLK SA w Warszawie w tej sprawie przekazując na jego ręce w/w pisma Zarządu Powiatu w Sępólnie Kr. i uzyskałem zapewnienie, że rewitalizacja LK nr 281 od Gniezna przez Więcbork do Chojnic jest wpisana od 2022 roku do wszystkich programów inwestycyjnych PKP PLK SA i zabezpieczona finansowo zarówno środkami krajowymi jak i unijnymi. Zatem pociągi pasażerskie powracają po 20 latach mojej walki na stacje PKP Więcbork, Kcynia, Kozia Góra, Mrocza, Witosław Rajgród, Runowo Kr., Wysoka, Świdwie Sępoleńskie, Sępólno Kr, Kamień Kr, Ogorzeliny, Chojnice.
Tomasz Roman Bracka

Remont elewacji i fresków w więcborskim kościele katolickim
Remont elewacji i fresków w więcborskim kościele katolickim rozpoczęty. Jest to już czwarty więcborski Kościół Rzymskokatolicki wybudowany w tym samym miejscu. Natomiast najstarszy Kościół Rzymskokatolicki w Więcborku wznosi się na Wzgórzu Świętej Katarzyny przy Cmentarzu Parafialnym w Więcborku i jest od 300 lat przerobiony na Kaplicę. Nieopodal tego kościoła było prastare miasto Więcbork i drewniany zamek Pałuków.
Kościół Rzymskokatolicki w Więcborku został wybudowany przez księcia generała majora wojsk koronnych Jego Królewskiej Mości Aleksandra Hilarego Potulickiego Grzymalitę herbu Grzymała kawalera Orderu Orła Białego tu spoczywającego oraz hrabiów Potulickich z Więcborka mających w Więcborku swoją siedzibę zamkową.
foto – Tomasz Roman Bracka Więcbork - 17.09. 2021 r.

Pociągi pasażerskie wracają do Więcborka
Dziękuję Panu Wojewodzie Kujawsko – Pomorskiemu za wsparcie i poparcie w Zarządzie PKP PK SA w Warszawie mojego wniosku na rzecz remontów i przywrócenia do użytku publicznego wszystkich zamkniętych stacji PKP, przystanków kolejowych, peronów na linii kolejowej nr 281 od Kcyni przez Więcbork do Chojnic na rzecz wznowienia przewozów pasażerskich PKP na tej linii kolejowej – Tomasz Roman Bracka

Gazyfikacja ziemna Więcborka już na przetargu w PSG
Wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna na 18 kilometrach ulic Więcborka z budową stacji redystrybucji gazu ziemnego w Więcborku przy ul. Wyzwolenia od 6 września do 5 października 2021 r. na przetargu w Polskiej Spółce Gazownictwa,co potwierdza mi w załączonym piśmie Zarząd PSG Warszawie. !!!
Warta 100 000 000 złotych inwestycja o którą walczyłem w Rządzie RP, PSG i PGNiG jest w całości finansowa przez PSG i rozpocznie się w tym roku !
W załączeniu link do ogłoszonego w PSG Warszawa przetargu na gazyfikację Więcborka – https://zamowienia.psgaz.pl/.../preview-auction/id/63812
Tomasz Roman Bracka

Obwodnica Więcborka coraz bliżej !
Dziś 06. 09. 2021 r. po poprawionym przebiegu obwodnicy Więcborka Dziś ponownie w UM Więcbork na wniosek ZDW Bydgoszcz postępowanie w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy wywalczonej przeze mnie obwodnicy Więcborka i wystąpieniu do organów opiniujących w tej sprawie na rzecz wydania decyzji środowiskowej pozwalającej rozpocząć w 2022 roku tą inwestycję wartą 100 000 000 złotych !
Obwodnica Więcborka w ostatecznym wariancie ma niecałe 6 kilometrów długości i trzy ronda z waga i parkingiem dla tirów oraz z odnóżkami na strefę ekonomiczno – przemysłową przy obwodnicy – źródło: https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/obwieszczenie-burmistrza-wiecborka-zawiadomienie-stron-o-wszczeciu-postepowania-w-sprawie-wydania-decyzji-o-srodowiskowych-uwarunkowaniach-dla-przedsiewziecia-pn-budowa-obwodnicy/
Inwestycja jest w całości finansowana zgodnie z moja wolą wnioskodawcy przez UM w Toruniu i jej jednostkę organizacyjna ZDW Bydgoszcz !
Prace na gruncie przy budowie obwodnicy Więcborka zaczną się pod koniec 2022 roku. Wartość inwestycji 100 000 000 złotych ! Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas - sierpień 2021 r.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Tomasz Roman Bracka

Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Pozdrawiam z Katowic teraz w ten letni czas.
Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże
Na zdjęciach wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże, która dobiega końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże
Na zdjęciach wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże, która dobiega końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże
Na zdjęciach wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże, która dobiega końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże
Na zdjęciach wywalczona przeze mnie przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork - Zboże, która dobiega końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Minister Infrastruktury popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku
Minister Infrastruktury popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku - Tomasz Roman Bracka

Premier RP popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku
Premier RP popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku - Tomasz Roman Bracka

Wójt Sośna popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku
Wójt Sośna popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku - Tomasz Roman Bracka

Burmistrz Chojnic popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku
Burmistrz Chojnic popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku - Tomasz Roman Bracka

Powiat Bydgoski popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku
Powiat Bydgoski popiera finansowanie dokumentacji przedprojektowej dla nowej linii kolejowej relacji: Bydgoszcz – Koronowo – Pęperzyn – Więcbork – Sępólno Kr. – Chojnice- Tomasz Roman Bracka

Powiat Chojnicki popiera finansowanie dokumentacji przedprojektowej dla nowej linii kolejowej
Powiat Chojnicki popiera finansowanie dokumentacji przedprojektowej dla nowej linii kolejowej – Tomasz Roman Bracka

Marszałek województwa popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku
Powiat w Sępólnie Krajeńskim i tworzące go gminy Sośno, Więcbork, Sępólno Kr. Kamień Kr. przekazują solidarnie na mój wniosek 50 000 złotych na dokumentację przedprojektową dla nowej linii kolejowej relacji: Bydgoszcz – Koronowo – Sośno – Więcbork – Sępólno Kr.- Kamień Kr. – Chojnice w ramach programu Kolej Plus. Dokumenty w załączeniu.
Na tą chwilę samorządy przyległe do w/w linii kolejowej uzbierały na mój wniosek 410 000 złotych na dokumentacje przedprojektową. Tą inwestycję blokuje w swojej bezczynności burmistrz Koronowa i objazdowa trupa z lewicy, która kosztem wydumanej inwestycji i jak dziś widać niechcianej inwestycji,która ich przerosła chciał sobie podbić poparcie polityczne kosztem naiwnych samorządowców, których zrobili w balona !
Sprawa wprowadzenia ludzi i samorządów w błąd i działania na ich szkodę wobec tej inwestycji widmo przez burmistrza Koronowa trafiła do prokuratury krajowej z uzasadnionym wnioskiem możliwości popełnienia przestępstwa.

Prezydent Bydgoszczy popiera i wspiera kolej plus w Bydgoszczy i Więcborku
Po mojej skutecznej interwencji u Prezydenta Bydgoszczy jest kolejne ponad 50 000 złotych z Urzędu Miejskiego w Bydgoszczy na studium przedprojektowe dla nowej linii kolejowej relacji Bydgoszcz – Koronowo – Więcbork – Sępólno Kr. – Chojnice. W załączeniu rzeczony dokument z podpisem Prezydenta Bydgoszczy.

Powiat w Sępólnie z gminami popiera program kolej plus w powiecie
Powiat w Sępólnie Krajeńskim i tworzące go gminy Sośno, Więcbork, Sępólno Kr. Kamień Kr. przekazują solidarnie na mój wniosek 50 000 złotych na dokumentację przedprojektową dla nowej linii kolejowej relacji: Bydgoszcz – Koronowo – Sośno – Więcbork – Sępólno Kr.- Kamień Kr. – Chojnice w ramach programu Kolej Plus.

Powiat w Sępólnie z gminami popiera program kolej plus w powiecie
Powiat w Sępólnie Krajeńskim i tworzące go gminy Sośno, Więcbork, Sępólno Kr. Kamień Kr. przekazują solidarnie na mój wniosek 50 000 złotych na dokumentację przedprojektową dla nowej linii kolejowej relacji: Bydgoszcz – Koronowo – Sośno – Więcbork – Sępólno Kr.- Kamień Kr. – Chojnice w ramach programu Kolej Plus.

Od 2022 roku remont LK nr 281 Kcynia – Nakło n/Not – Więcbork !
Z ogromną satysfakcją oznajmiam za załączonym pismem, że dziś Minister Infrastruktury potwierdził mi po 20 latach mojej walki o uratowanie linii kolejowej 281 jej remont od 2022 roku na całym odcinku: Oleśnica – Gniezno – Kcynia – Więcbork – Chojnice – Tomasz Roman Bracka

Od 2022 roku remont LK nr 281 Kcynia – Nakło n/Not – Więcbork !
Z ogromną satysfakcją oznajmiam za załączonym pismem, że dziś Minister Infrastruktury potwierdził mi po 20 latach mojej walki o uratowanie linii kolejowej 281 jej remont od 2022 roku na całym odcinku: Oleśnica – Gniezno – Kcynia – Więcbork – Chojnice – Tomasz Roman Bracka

Od 2022 roku remont LK nr 281 Kcynia – Nakło n/Not – Więcbork !
Z ogromną satysfakcją oznajmiam za załączonym pismem, że dziś Minister Infrastruktury potwierdził mi po 20 latach mojej walki o uratowanie linii kolejowej 281 jej remont od 2022 roku na całym odcinku: Oleśnica – Gniezno – Kcynia – Więcbork – Chojnice – Tomasz Roman Bracka

Dziś 7 sierpnia 2021 r. minęła 1 rocznica śmierci mojej Mamy ś.p. Renaty Bracka
Dziś 7 sierpnia 2021 r. o godz. 8, 16 minęła 1 rocznica śmierci mojej ukochanej Mamy ś.p. Renaty Bracka, która zmarła w więcborskim szpitalu i spoczywa na cmentarzu komunalnym w Więcborku, gdzie obecnie się znajduję – syn Tomasz Roman Bracka

Dziś 7 sierpnia 2021 r. minęła 1 rocznica śmierci mojej Mamy ś.p. Renaty Bracka
Dziś 7 sierpnia 2021 r. o godz. 8, 16 minęła 1 rocznica śmierci mojej ukochanej Mamy ś.p. Renaty Bracka, która zmarła w więcborskim szpitalu i spoczywa na cmentarzu komunalnym w Więcborku, gdzie obecnie się znajduję – syn Tomasz Roman Bracka

Dziś 7 sierpnia 2021 r. minęła 1 rocznica śmierci mojej Mamy ś.p. Renaty Bracka
Dziś 7 sierpnia 2021 r. o godz. 8, 16 minęła 1 rocznica śmierci mojej ukochanej Mamy ś.p. Renaty Bracka, która zmarła w więcborskim szpitalu i spoczywa na cmentarzu komunalnym w Więcborku, gdzie obecnie się znajduję – syn Tomasz Roman Bracka

Dziś 7 sierpnia 2021 r. minęła 1 rocznica śmierci mojej Mamy ś.p. Renaty Bracka
Dziś 7 sierpnia 2021 r. o godz. 8, 16 minęła 1 rocznica śmierci mojej ukochanej Mamy ś.p. Renaty Bracka, która zmarła w więcborskim szpitalu i spoczywa na cmentarzu komunalnym w Więcborku, gdzie obecnie się znajduję – syn Tomasz Roman Bracka

Dziś 7 sierpnia 2021 r. minęła 1 rocznica śmierci mojej Mamy ś.p. Renaty Bracka
Dziś 7 sierpnia 2021 r. o godz. 8, 16 minęła 1 rocznica śmierci mojej ukochanej Mamy ś.p. Renaty Bracka, która zmarła w więcborskim szpitalu i spoczywa na cmentarzu komunalnym w Więcborku, gdzie obecnie się znajduję – syn Tomasz Roman Bracka

77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku
Mieszkańcy i władze miejskie z kilkom radnymi uczcili 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku. W tym Powstaniu walczyła również moja ciocia z AK Hanna Kulińska z Warszawy oraz mieszkańcy Więcborka w tym mój były sąsiad ś.p. Pan Mieczysław Ziółkowski co upamiętnia tablica na pomniku Orła Białego w Więcborku powstałą z mojej inicjatywy i na mój wniosek za czasów byłego burmistrza Maracha.
Poniżej fotoreportaż i film z dzisiejszych uroczystości https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/1193471991079277
Tomasz Roman Bracka

77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku
Mieszkańcy i władze miejskie z kilkom radnymi uczcili 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku. W tym Powstaniu walczyła również moja ciocia z AK Hanna Kulińska z Warszawy oraz mieszkańcy Więcborka w tym mój były sąsiad ś.p. Pan Mieczysław Ziółkowski co upamiętnia tablica na pomniku Orła Białego w Więcborku powstałą z mojej inicjatywy i na mój wniosek za czasów byłego burmistrza Maracha.
Poniżej fotoreportaż i film z dzisiejszych uroczystości https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/1193471991079277
Tomasz Roman Bracka

77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku
Mieszkańcy i władze miejskie z kilkom radnymi uczcili 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku. W tym Powstaniu walczyła również moja ciocia z AK Hanna Kulińska z Warszawy oraz mieszkańcy Więcborka w tym mój były sąsiad ś.p. Pan Mieczysław Ziółkowski co upamiętnia tablica na pomniku Orła Białego w Więcborku powstałą z mojej inicjatywy i na mój wniosek za czasów byłego burmistrza Maracha.
Poniżej fotoreportaż i film z dzisiejszych uroczystości https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/1193471991079277
Tomasz Roman Bracka

77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku
Mieszkańcy i władze miejskie z kilkom radnymi uczcili 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku. W tym Powstaniu walczyła również moja ciocia z AK Hanna Kulińska z Warszawy oraz mieszkańcy Więcborka w tym mój były sąsiad ś.p. Pan Mieczysław Ziółkowski co upamiętnia tablica na pomniku Orła Białego w Więcborku powstałą z mojej inicjatywy i na mój wniosek za czasów byłego burmistrza Maracha.
Poniżej fotoreportaż i film z dzisiejszych uroczystości https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/1193471991079277
Tomasz Roman Bracka

77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku
Mieszkańcy i władze miejskie z kilkom radnymi uczcili 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku. W tym Powstaniu walczyła również moja ciocia z AK Hanna Kulińska z Warszawy oraz mieszkańcy Więcborka w tym mój były sąsiad ś.p. Pan Mieczysław Ziółkowski co upamiętnia tablica na pomniku Orła Białego w Więcborku powstałą z mojej inicjatywy i na mój wniosek za czasów byłego burmistrza Maracha.
Poniżej fotoreportaż i film z dzisiejszych uroczystości https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/1193471991079277
Tomasz Roman Bracka

77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku
Mieszkańcy i władze miejskie z kilkom radnymi uczcili 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku. W tym Powstaniu walczyła również moja ciocia z AK Hanna Kulińska z Warszawy oraz mieszkańcy Więcborka w tym mój były sąsiad ś.p. Pan Mieczysław Ziółkowski co upamiętnia tablica na pomniku Orła Białego w Więcborku powstałą z mojej inicjatywy i na mój wniosek za czasów byłego burmistrza Maracha.
Poniżej fotoreportaż i film z dzisiejszych uroczystości https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/1193471991079277
Tomasz Roman Bracka

77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku
Mieszkańcy i władze miejskie z kilkom radnymi uczcili 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Więcborku. W tym Powstaniu walczyła również moja ciocia z AK Hanna Kulińska z Warszawy oraz mieszkańcy Więcborka w tym mój były sąsiad ś.p. Pan Mieczysław Ziółkowski co upamiętnia tablica na pomniku Orła Białego w Więcborku powstałą z mojej inicjatywy i na mój wniosek za czasów byłego burmistrza Maracha.
Poniżej fotoreportaż i film z dzisiejszych uroczystości https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/1193471991079277
Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

96 960 000 złotych na remont LK 281 Kcynia - Więcbork - Ogorzeliny
Po mojej kolejnej skutecznej interwencji w Ministerstwie Infrastruktury RP, Dyrektor Departamentu Kolejnictwa Ministerstwa Infrastruktury RP Tomasz Buczyńskim potwierdza mi w załączonym piśmie z dnia 28 lipca 2021 r. znak sprawy DTK-1.051.13.2020, że uwzględniony został przez Ministerstwo Infrastruktury RP i PKP PLK SA mój wniosek w zakresie prac utrzuymaniowo – remontowych na LK nr 281 Kcynia – Nakło n/Not – Więcbork – Ogorzeliny w 2022/23 r. – Tomasz Roman Bracka

96 960 000 złotych na remont LK 281 Kcynia - Więcbork - Ogorzeliny
Po mojej kolejnej skutecznej interwencji w Ministerstwie Infrastruktury RP, Dyrektor Departamentu Kolejnictwa Ministerstwa Infrastruktury RP Tomasz Buczyńskim potwierdza mi w załączonym piśmie z dnia 28 lipca 2021 r. znak sprawy DTK-1.051.13.2020, że uwzględniony został przez Ministerstwo Infrastruktury RP i PKP PLK SA mój wniosek w zakresie prac utrzuymaniowo – remontowych na LK nr 281 Kcynia – Nakło n/Not – Więcbork – Ogorzeliny w 2022/23 r. – Tomasz Roman Bracka

Ulice Szlaku Bursztynowego, Pomorska i Leszka Białego w Więcborku zostaną przebudowane w 2021 r.
Ulice Szlaku Bursztynowego, Pomorska i Leszka Białego w Więcborku zostaną przebudowane w 2021 r. przez firmę Marbruk z Charzykowy !
Zabiegałem o to od wielu lat wraz z PINB Sępólno Kr, który na mój wniosek wydał nakazy przebudowy tych ulic w Więcborku
W załączeniu link do zakończonego przetargu na tą inwestycje drogową: https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/budowa-drog-gminnych-wraz-z-siecia-kanalizacji-deszczowej-czesc-ulic-szlaku-bursztynowego-pomorskiej-i-l-bialego-w-wiecborku/
Tomasz Roman Bracka

Przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork – Zboże, już po przetargu
Przebudowa DW 241 na odcinku Więcbork – Zboże, już po przetargu w ZDW Bydgoszcz, który wygrała firma DROGOMEX z Pruszkowa. Droga ta którą jest objęta nakazem pokontrolnym WINB Bydgoszcz wydanym na mój wniosek na rzecz jej przebudowy, co właśnie się urealnia i nastąpi na w/w odcinku w 2021 roku. Wartość inwestycji drogowej, którą w całości finansuje ZDW Bydgoszcz to 1 528 639,07 złotych.
W załączeniu link do zakończonego przetargu na rzecz w/w inwestycji drogowej w mieście i gminie Więcbork: https://platformazakupowa.pl/transakcja/468511
Tomasz Roman Bracka

Przetarg na nową linię kolejową z Bydgoszczy do Więcborka rozstrzygnięty !
8 lipca 2021 r. został rozstrzygnięty przetarg na opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla nowego połączenia kolejowego relacji: Bydgoszcz – Koronowo – Pęperzyn – Więcbork – Sępólno Kr. – Chojnice, który wygrało przy cenie 799 500 zł Biuro Projektowe Metroprojekt SP z.o.o. z Warszawy – Tomasz Roman Bracka

Plaża Miejska w Więcborku
Plaża Miejska w Więcborku z kompleksem sportowym na terenie wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego z VII wieku, który upamiętnia stosowny obelisk przy plaży.
Tomasz Roman Bracka

Plaża Miejska w Więcborku
Plaża Miejska w Więcborku z kompleksem sportowym na terenie wczesnośredniowiecznego grodu więcborskiego z VII wieku, który upamiętnia stosowny obelisk przy plaży.
Tomasz Roman Bracka

Zamek w Runowie Kr. gmin a Więcbork obiekt Rządu i Prezydenta RP w II RP.
Zamek w Runowie Kr. gmin a Więcbork obiekt Rządu i Prezydenta RP w II RP.
– Tomasz Roman Bracka

Rezydencja Prezydenta RP prof Ignacego Mościckiego na przedmieściach Więcborka w II RP
Rezydencja Prezydenta RP prof Ignacego Mościckiego na przedmieściach Więcborka w II RP obecnie Runowo Młyn.
– Tomasz Roman Bracka

Telewizja Polska kręci film dla 997 na cmentarzu komunalnym w Więcborku.
Telewizja Polska kręci film dla 997 i innych stacji materiał telewizyjny na cmentarzu komunalnym w Więcborku,lipiec 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Telewizja Polska kręci film dla 997 na cmentarzu komunalnym w Więcborku.
Telewizja Polska kręci film dla 997 i innych stacji materiał telewizyjny na cmentarzu komunalnym w Więcborku,lipiec 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Telewizja Polska kręci film dla 997 na cmentarzu komunalnym w Więcborku.
Telewizja Polska kręci film dla 997 i innych stacji materiał telewizyjny na cmentarzu komunalnym w Więcborku,lipiec 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka w Jarocinie w 1987 r.
Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka na Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie w 1987 r.
Dawaliśmy ludziom powiew wolności w tych smętnych czasach nieboszczki komuny PRL w Jarocinie, który był ówczesną wyspą wolności. Czesław Niemen tak jak ja był wielkim sympatykiem Solidarności i obrońcą zdeptanych praw człowieka w PRL i III RP !
pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka w Jarocinie w 1987 r.
Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka na Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie w 1987 r.
Dawaliśmy ludziom powiew wolności w tych smętnych czasach nieboszczki komuny PRL w Jarocinie, który był ówczesną wyspą wolności. Czesław Niemen tak jak ja był wielkim sympatykiem Solidarności i obrońcą zdeptanych praw człowieka w PRL i III RP !
pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Wspomnienie koncertu z Czesławem Niemenem w Tucholi w 1992 r.
Wspomnienie koncertu z Czesławem Niemenem w Tucholi w 1992 r. o którym już wcześniej pisałem.
Na zdjęciu promowana na tym koncercie przez Niemena płyta Terra Deflorata z dedykacja Czesława Niemena dla mnie Tomasz Roman Bracka.
Po koncercie udzieliłem z Czesławem Niemenem wywiadu, co zarejestrowała obecna na sali kamera.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia pracy artystycznej Andrzeja Sikorowskiego z zespołem Pod Budą w Więcborku i dedykacja całego zespołu dla mnie i mojej Beateczki. pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia pracy artystycznej Andrzeja Sikorowskiego z zespołem Pod Budą w Więcborku i dedykacja całego zespołu dla mnie i mojej Beateczki. pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Mój karnet z Festiwalu w Jarocinie z 1991 r.
Mój karnet z Festiwalu w Jarocinie z 1991 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
Moja wizyta dzisiejsza w Zakrzewie przy grobie obrońcy polskości Ks Dr. Bolesławie Domańskim i w Domu Polskim w Zakrzewie.
foto - Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
Moja wizyta dzisiejsza w Domu Polskim w Zakrzewie - lipiec 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
Moja wizyta dzisiejsza w kościele katolickim w Zakrzewie lipiec 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
Moja wizyta dzisiejsza w kościele katolickim w Zakrzewie lipiec 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
Moja wizyta dzisiejsza w Zakrzewie przy grobie obrońcy polskości Ks Dr. Bolesławie Domańskim i w Domu Polskim w Zakrzewie.
foto - Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca. foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Andrzej Sikorski i zespół Pod Budą już w Więcborku, a za chwilę o 20 koncert na Rynku w Więcborku zapraszamy.
Tomasz Roman Bracka i Andrzej Sikorowski

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Z Andrzejem Sikorowskim na więcborskiej promenadzie po dzisiejszym udanym jubileuszowym koncercie zespołu Pod Budą w Więcborku. Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Andrzej Sikorski i zespół Pod Budą już w Więcborku, a za chwilę o 20 koncert na Rynku w Więcborku zapraszamy.
Tomasz Roman Bracka i Andrzej Sikorowski
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Zapowiedz sesji Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu
Zapowiedz sesji Sejmiku Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Toruniu który zajmował się na Sesji 26 kwietnia 2021 r. na mój wniosek Tomasza Bracka bezprawiem i zaniechaniem drogowym oraz wykluczeniem kolejowym i autobusowym w mieście i gminie Więcbork gdzie nie dociera żaden autobus PKS i pociąg PKP do Bydgoszczy i z Bydgoszczy do Więcborka. Sejmik z Urzędem Marszałkowskim łamie prawo, a do pobliskiej Mroczy wysyła po 30 autobusów PKS z Bydgoszczy i do Bydgoszczy i jaki to problem by te 30 autobusów jechało dalej kilkanaście kilometrów do większego Więcborka i Sępólna Kr. – Tomasz Roman Bracka

Remont kaplicy grobowej rodu Konkiel I skatalogowanie Cmentarza Parafialnego w Więcborku
Po mojej skutecznej interwencji w Powiatowy Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Sępólnie Krajeńskim oraz u Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu i Bydgoszczy znalazły się pieniądze, na remont kaplicy grobowej rodu Konkiel oraz dalsze skatalogowanie w 2021 roku kwater nagrobnych Cmentarza Parafialnego w Więcborku maj 2021 r. – Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego w Więcborku
Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego przy ul. Rybackiej i Promenadzie w Więcborku na Centrum Aktywności Lokalnej. Wartość inwestycji to 3 000 000 złotych. Wybudowane zostały dwie kondygnacje w byłym kościele, powstałą winda i wyjście na Promenadę.
Inwestorem tej bardzo drogiej inwestycji jest Burmistrz Więcborka i miasto Więcbork. Ja osobiście wolałbym zainwestować te pieniądze w budowę dróg, chodników i brakującego oświetlenia ulicznego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka 18 maj 2021 r.

Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego w Więcborku
Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego przy ul. Rybackiej i Promenadzie w Więcborku na Centrum Aktywności Lokalnej. Wartość inwestycji to 3 000 000 złotych. Wybudowane zostały dwie kondygnacje w byłym kościele, powstałą winda i wyjście na Promenadę.
Inwestorem tej bardzo drogiej inwestycji jest Burmistrz Więcborka i miasto Więcbork. Ja osobiście wolałbym zainwestować te pieniądze w budowę dróg, chodników i brakującego oświetlenia ulicznego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka 18 maj 2021 r.

Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego w Więcborku
Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego przy ul. Rybackiej i Promenadzie w Więcborku na Centrum Aktywności Lokalnej. Wartość inwestycji to 3 000 000 złotych. Wybudowane zostały dwie kondygnacje w byłym kościele, powstałą winda i wyjście na Promenadę.
Inwestorem tej bardzo drogiej inwestycji jest Burmistrz Więcborka i miasto Więcbork. Ja osobiście wolałbym zainwestować te pieniądze w budowę dróg, chodników i brakującego oświetlenia ulicznego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka 18 maj 2021 r.

Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego w Więcborku
Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego przy ul. Rybackiej i Promenadzie w Więcborku na Centrum Aktywności Lokalnej. Wartość inwestycji to 3 000 000 złotych. Wybudowane zostały dwie kondygnacje w byłym kościele, powstałą winda i wyjście na Promenadę.
Inwestorem tej bardzo drogiej inwestycji jest Burmistrz Więcborka i miasto Więcbork. Ja osobiście wolałbym zainwestować te pieniądze w budowę dróg, chodników i brakującego oświetlenia ulicznego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka 18 maj 2021 r.

Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego w Więcborku
Dobiega końca przebudowa kościoła ewangelickiego przy ul. Rybackiej i Promenadzie w Więcborku na Centrum Aktywności Lokalnej. Wartość inwestycji to 3 000 000 złotych. Wybudowane zostały dwie kondygnacje w byłym kościele, powstałą winda i wyjście na Promenadę.
Inwestorem tej bardzo drogiej inwestycji jest Burmistrz Więcborka i miasto Więcbork. Ja osobiście wolałbym zainwestować te pieniądze w budowę dróg, chodników i brakującego oświetlenia ulicznego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka 18 maj 2021 r.

Trwa wywalczony przeze mnie remont cmentarza komunalnego w Więcborku
Trwa wywalczony przeze mnie nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. remont cmentarza komunalnego w Więcborku z sypiącym się płotem cmentarnym i koślawymi zakrzaczonymi alejkami na których wyrosły drzewa uniemożliwiające przemieszczanie się pieszych po cmentarzu.
Dopiero moja skarga z zeszłego tygodnia do Rady Miejskiej w Więcborku na bezczynność burmistrza Więcborka i dyrektora ZGK Więcbork, spowodowało rozpoczęcie tych prac z którymi zarządca cmentarza burmistrz Więcborka i podległy mu dyrektor ZGK Więcbork zwlekał od grudnia 2020 r. do tego tygodnia. Więcbork 18 maj 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczony przeze mnie remont cmentarza komunalnego w Więcborku
Trwa wywalczony przeze mnie nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. remont cmentarza komunalnego w Więcborku z sypiącym się płotem cmentarnym i koślawymi zakrzaczonymi alejkami na których wyrosły drzewa uniemożliwiające przemieszczanie się pieszych po cmentarzu.
Dopiero moja skarga z zeszłego tygodnia do Rady Miejskiej w Więcborku na bezczynność burmistrza Więcborka i dyrektora ZGK Więcbork, spowodowało rozpoczęcie tych prac z którymi zarządca cmentarza burmistrz Więcborka i podległy mu dyrektor ZGK Więcbork zwlekał od grudnia 2020 r. do tego tygodnia. Więcbork 18 maj 2021 r.
- Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczony przeze mnie remont cmentarza komunalnego w Więcborku
Trwa wywalczony przeze mnie nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. remont cmentarza komunalnego w Więcborku z sypiącym się płotem cmentarnym i koślawymi zakrzaczonymi alejkami na których wyrosły drzewa uniemożliwiające przemieszczanie się pieszych po cmentarzu.
Dopiero moja skarga z zeszłego tygodnia do Rady Miejskiej w Więcborku na bezczynność burmistrza Więcborka i dyrektora ZGK Więcbork, spowodowało rozpoczęcie tych prac z którymi zarządca cmentarza burmistrz Więcborka i podległy mu dyrektor ZGK Więcbork zwlekał od grudnia 2020 r. do tego tygodnia. Więcbork 18 maj 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczony przeze mnie remont cmentarza komunalnego w Więcborku
Trwa wywalczony przeze mnie nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. remont cmentarza komunalnego w Więcborku z sypiącym się płotem cmentarnym i koślawymi zakrzaczonymi alejkami na których wyrosły drzewa uniemożliwiające przemieszczanie się pieszych po cmentarzu.
Dopiero moja skarga z zeszłego tygodnia do Rady Miejskiej w Więcborku na bezczynność burmistrza Więcborka i dyrektora ZGK Więcbork, spowodowało rozpoczęcie tych prac z którymi zarządca cmentarza burmistrz Więcborka i podległy mu dyrektor ZGK Więcbork zwlekał od grudnia 2020 r. do tego tygodnia. Więcbork 18 maj 2021 r.
foto - Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana
Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana po wydanym na mój wniosek nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. burmistrzowi Więcborka w 2021 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana
Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana po wydanym na mój wniosek nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. burmistrzowi Więcborka w 2021 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana
Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana po wydanym na mój wniosek nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. burmistrzowi Więcborka w 2021 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana
Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana po wydanym na mój wniosek nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. burmistrzowi Więcborka w 2021 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana
Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana po wydanym na mój wniosek nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. burmistrzowi Więcborka w 2021 r. - Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana
Ulica Dworcowa w Więcborku remontowana po wydanym na mój wniosek nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. burmistrzowi Więcborka w 2021 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Nowa linia kolejowa Bydgoszcz - Więcbork - Chojnice z dofinansowaniem w 85%
Po rozmowie w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie uzyskałem pozytywną deklaracje pisemną i ustną zwrotu dla samorządów 85% kosztów dokumentacji przedprojektowej ze strony PKP PLK SA dla nowej pasażerskiej linii kolejowej relacji Bydgoszcz – Koronowo – Pęperzyn – Więcbork – Chojnice, której koszt po stronie Rządu i PKP PLK SA to ponad 700 000 000 złotych !
Załączony poniżej dokument skierowany na moje ręce wnioskodawcy z PKP PK SA w Warszawie potwierdza współfinansowanie dokumentacji przez Urząd Marszałkowski w Toruniu i zwrot 85% kosztów dokumentacji przedprojektowej dla nowej pasażerskiej linii kolejowej relacji Bydgoszcz – Koronowo – Pęperzyn – Więcbork – Chojnice.
Tomasz Roman Bracka

Nowa linia kolejowa Bydgoszcz - Więcbork - Chojnice z dofinansowaniem w 85%
Po rozmowie w Zarządzie PKP PLK SA w Warszawie uzyskałem pozytywną deklaracje pisemną i ustną zwrotu dla samorządów 85% kosztów dokumentacji przedprojektowej ze strony PKP PLK SA dla nowej pasażerskiej linii kolejowej relacji Bydgoszcz – Koronowo – Pęperzyn – Więcbork – Chojnice, której koszt po stronie Rządu i PKP PLK SA to ponad 700 000 000 złotych !
Załączony poniżej dokument skierowany na moje ręce wnioskodawcy z PKP PK SA w Warszawie potwierdza współfinansowanie dokumentacji przez Urząd Marszałkowski w Toruniu i zwrot 85% kosztów dokumentacji przedprojektowej dla nowej pasażerskiej linii kolejowej relacji Bydgoszcz – Koronowo – Pęperzyn – Więcbork – Chojnice.
Tomasz Roman Bracka

Na zdjęciu moja Mama Renata Bracka i ja Tomasz Bracka w dzieciństwie
Na zdjęciu moja Mama Renata Bracka i ja w dzieciństwie, kiedyś Mama trzymała mnie za rękę, a dziś ja trzymam Mamę w sercu i za rękę w pamięci i prawdzie – Tomasz Roman Bracka

Na zdjęciu moja Mama Renata Bracka i ja Tomasz Bracka w dzieciństwie
Na zdjęciu moja Mama Renata Bracka i ja w dzieciństwie, kiedyś Mama trzymała mnie za rękę, a dziś ja trzymam Mamę w sercu i za rękę w pamięci i prawdzie – Tomasz Roman Bracka

Zmieniłem w Polsce prawo po mojej wygranej w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu
Oto pokłosie mojego Tomasz Bracka i mojej Mamy Renaty Bracka zwycięskiego Wyroku w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu z dnia 7 lipca 2015 roku, który jest wyegzekwowany, a wywalczona przeze mnie i moją Mamę Renate Bracką nowa Ustawa o przewlekłości postępowań sądowych i administracyjnych w Polsce została przyjęta przez Sejm RP i Senat RP i została podpisana przez Prezydenta RP i weszła w życie w Polsce, oto ta ustawa - Tomasz Roman Bracka

Zmieniłem w Polsce prawo po mojej wygranej w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu
Oto pokłosie mojego Tomasz Bracka i mojej Mamy Renaty Bracka zwycięskiego Wyroku w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu z dnia 7 lipca 2015 roku, który jest wyegzekwowany, a wywalczona przeze mnie i moją Mamę Renate Bracką nowa Ustawa o przewlekłości postępowań sądowych i administracyjnych w Polsce została przyjęta przez Sejm RP i Senat RP i została podpisana przez Prezydenta RP i weszła w życie w Polsce, oto ta ustawa - Tomasz Roman Bracka

Pokazałem jak się zwycięża w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu
Pokazałem jak się zwycięża w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu wygrywając z byłym Rządem RP i Prokuratorią Generalną Skarbu Państwa oraz z MSZ zmianę prawa o przewlekłości postępowań sądowych w Polsce i 591 spraw w tym 5 spraw moich Tomasza Romana Bracka i mojej Mamy Renaty Bracka ! Poniżej dowód w załączonym linku, gdzie Trybunał Konstytucyjny RP publikuję mój i Mamy zwycięski Wyrok z Rządem RP, Prokuratorią Generalną RP, MSZ i zgniłym sądownictwem polskim w ETPCz w Strasbourgu z dnia 7 lipca 2015 r. moje nazwisko T. Bracka na poz 279 i mojej mamy R. Bracka na poz 281 z wygranymi sprawami. Tym wyrokiem doprowadziłem z Mamą Renatą Bracka do zmiany prawa o przewlekłości postępowań sądowych i administracyjnych w Polsce, podwyższając kwotę zadośćuczynienia za każdy rok opóźnienia procesu sądowego w Polsce oraz postępowań administracyjnych w RP od 500 zł do 2 0000 złotych za każdy rok opóźnienia – źródło https://trybunal.gov.pl/polskie-akcenty-w-orzecznictwie-miedzynarodowym/rada-europy-europejski-trybunal-praw-czlowieka/w-sprawach-polskich/art/8614-sprawa-rutkowski-i-inni-przeciwko-polsce-skargi-nr-72287-10-13927-11-i-46187-11-oraz-591-innych-sk/?fbclid=IwAR03ernaOTm48OL8gk6ohl82hQJbsempbOzAcVete4B1HF_hclYP-7aeowQ

Pokazałem jak się zwycięża w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu
Pokazałem jak się zwycięża w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasbourgu wygrywając z byłym Rządem RP i Prokuratorią Generalną Skarbu Państwa oraz z MSZ zmianę prawa o przewlekłości postępowań sądowych w Polsce i 591 spraw w tym 5 spraw moich Tomasza Romana Bracka i mojej Mamy Renaty Bracka ! Poniżej dowód w załączonym linku, gdzie Trybunał Konstytucyjny RP publikuję mój i Mamy zwycięski Wyrok z Rządem RP, Prokuratorią Generalną RP, MSZ i zgniłym sądownictwem polskim w ETPCz w Strasbourgu z dnia 7 lipca 2015 r. moje nazwisko T. Bracka na poz 279 i mojej mamy R. Bracka na poz 281 z wygranymi sprawami. Tym wyrokiem doprowadziłem z Mamą Renatą Bracka do zmiany prawa o przewlekłości postępowań sądowych i administracyjnych w Polsce, podwyższając kwotę zadośćuczynienia za każdy rok opóźnienia procesu sądowego w Polsce oraz postępowań administracyjnych w RP od 500 zł do 2 0000 złotych za każdy rok opóźnienia – źródło https://trybunal.gov.pl/polskie-akcenty-w-orzecznictwie-miedzynarodowym/rada-europy-europejski-trybunal-praw-czlowieka/w-sprawach-polskich/art/8614-sprawa-rutkowski-i-inni-przeciwko-polsce-skargi-nr-72287-10-13927-11-i-46187-11-oraz-591-innych-sk/?fbclid=IwAR03ernaOTm48OL8gk6ohl82hQJbsempbOzAcVete4B1HF_hclYP-7aeowQ

Wygrałem z mamą z w polskich sądach z reżimem PRL i III RP !
Tym wyrokiem prawomocnym Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, co potwierdziliśmy w kolejnych naszych wygranych Wyrokach w 2020 roku w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku i w Sądzie Najwyższym w Warszawie, gdzie pokonałem z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka po 20 latach procesu aparat uciskowy PRL i III RP, który z naruszeniem prawa okradł współtwórcę II RP naszego dziadka i pradziadka Jana Bracka oraz Jego dzieci i nas spadkobierców na niecałe 42 mln złotych bez odsetek. Tym wyrokiem prawomocnym trzy sądy Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny i Sąd Najwyższy RP obalił kłamstwa i legendy komunistycznego i postkomunistycznego bydła z PRL i z Więcborka i potwierdził narodowość i obywatelstwa polskie całej mojej rodziny oraz rażące naruszenie prawa PRL i III RP , podczas okradzenia naszej zmarłej rodziny i teraz również mnie i mojej zmarłej Mamy Renaty Bracka. Prawda wygrała, a postkomunistyczne bydlęta i ich klakierzy przegrali po 75 latach płodzenia legend, kłamstw i rabowania naszej własności rodzinnej. To dla Ciebie moja ukochana Mamo RENATO BRACKA to wywalczyłem na Twoja chwałę i tymi Wyrokami po 20 latach walki oraz pogardy i poniżania nas splunąłem w twarz tym krajowym, więcborskim i sępoleńskim postkomunistycznym zakłamanym sadystom, oszustom i łajdakom rodem z PRL i III RP. Niech żyje prawda i wolna Polska – Tomasz Roman Bracka

Wygrałem z mamą z w polskich sądach z reżimem PRL i III RP !
Tym wyrokiem prawomocnym Sądu Okręgowego w Bydgoszczy, co potwierdziliśmy w kolejnych naszych wygranych Wyrokach w 2020 roku w Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku i w Sądzie Najwyższym w Warszawie, gdzie pokonałem z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka po 20 latach procesu aparat uciskowy PRL i III RP, który z naruszeniem prawa okradł współtwórcę II RP naszego dziadka i pradziadka Jana Bracka oraz Jego dzieci i nas spadkobierców na niecałe 42 mln złotych bez odsetek. Tym wyrokiem prawomocnym trzy sądy Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny i Sąd Najwyższy RP obalił kłamstwa i legendy komunistycznego i postkomunistycznego bydła z PRL i z Więcborka i potwierdził narodowość i obywatelstwa polskie całej mojej rodziny oraz rażące naruszenie prawa PRL i III RP , podczas okradzenia naszej zmarłej rodziny i teraz również mnie i mojej zmarłej Mamy Renaty Bracka. Prawda wygrała, a postkomunistyczne bydlęta i ich klakierzy przegrali po 75 latach płodzenia legend, kłamstw i rabowania naszej własności rodzinnej. To dla Ciebie moja ukochana Mamo RENATO BRACKA to wywalczyłem na Twoja chwałę i tymi Wyrokami po 20 latach walki oraz pogardy i poniżania nas splunąłem w twarz tym krajowym, więcborskim i sępoleńskim postkomunistycznym zakłamanym sadystom, oszustom i łajdakom rodem z PRL i III RP. Niech żyje prawda i wolna Polska – Tomasz Roman Bracka

Trzy drogi wojewódzkie w gminie Więcbork z skrzyżowaniem do przebudowy.
Po mojej skutecznej interwencji w WINB Bydgoszczy i w UM w Toruniu trzy drogi wojewódzkie nr 241, 242 i 189 zostaną przebudowane w 2021 roku z skrzyżowaniem przy DW 241 i 189 w Więcborku co potwierdza załączone pismo Wicemarszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego z dnia 10 grudnia 2020 r. skierowane na moje ręce wnioskodawcy – Tomasz Roman Bracka

Kwatera zachodnia zabytkowych nagrobków Cmentarza Parafialnego w Więcborku udokumentowana
Kwatera zachodnia zabytkowych nagrobków Cmentarza Parafialnego w Więcborku udokumentowana na mój wniosek – Tomasz Roman Bracka

Kwatera zachodnia zabytkowych nagrobków Cmentarza Parafialnego w Więcborku udokumentowana
Kwatera zachodnia zabytkowych nagrobków Cmentarza Parafialnego w Więcborku udokumentowana na mój wniosek – Tomasz Roman Bracka

Obwodnica Więcborka
Wybrano niebieski wariant przebiegu wywalczonej przeze mnie w 2017 r. obwodnicy Więcborka w UM Toruń i ZDW Bydgoszczy z trzema nowymi rondami, wagą i parkingiem dla tirów. Pierwsze prace na gruncie tuszą w 2023 r. – Tomasz Roman Bracka

Dziś mija pięć miesięcy od przedwczesnej śmierci mojej Mamy śp Renaty Bracka
Dziś mija pięć miesięcy od przedwczesnej śmierci mojej Mamy śp Renaty Bracka za sprawą niezdrowej skorumpowanej służby zdrowia, którą odwiedziłem dziś w miejscu spoczynku na więcborskim cmentarzu komunalnym.
Tomasz Roman Bracka

Dziś mija pięć miesięcy od przedwczesnej śmierci mojej Mamy śp Renaty Bracka
Dziś mija pięć miesięcy od przedwczesnej śmierci mojej Mamy śp Renaty Bracka za sprawą niezdrowej skorumpowanej służby zdrowia, którą odwiedziłem dziś w miejscu spoczynku na więcborskim cmentarzu komunalnym.
Tomasz Roman Bracka

Moja pierwsza wigilia z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka na cmentarzu w Więcborku
Moja pierwsza wigilia z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka, na cmentarzu komunalnym w Więcborku, za sprawą niezdrowej i bezdusznej służby zdrowia, która ponosi odpowiedzialność za przedwczesną śmierć mojej Mamy.
foto Tomasz Roman Bracka

Moja pierwsza wigilia z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka na cmentarzu w Więcborku
Moja pierwsza wigilia z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka, na cmentarzu komunalnym w Więcborku, za sprawą niezdrowej i bezdusznej służby zdrowia, która ponosi odpowiedzialność za przedwczesną śmierć mojej Mamy.
foto Tomasz Roman Bracka

Moja pierwsza wigilia z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka na cmentarzu w Więcborku
Moja pierwsza wigilia z moją ukochaną Mamą śp Renatą Bracka, na cmentarzu komunalnym w Więcborku, za sprawą niezdrowej i bezdusznej służby zdrowia, która ponosi odpowiedzialność za przedwczesną śmierć mojej Mamy.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa szybkiego internetu bezprzewodowego dla mieszkańców miasta i gminy Więcbork
Trwa budowa szybkiego internetu bezprzewodowego dla mieszkańców miasta i gminy Więcbork. Dziesiątki kilometrów światłowodu jest układane w ziemi. Już w 2021 roku mieszkańcy miasta i gminy uzyskają dostęp do szybkiego internetu światłowodowego.
Wszystko za sprawą współfinansowanego ze środków unijnych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W jego ramach spółki FIBEE I oraz FIBEE IV już budują w Więcborku otwartą sieć światłowodową, która udostępniona będzie zarówno lokalnym, jaki i ogólnopolskim dostawcom usług światłowodowych (Internet i telewizja cyfrowa).
Mieszkańcy, którzy chcą sprawdzić, czy ich adres jest objęty projektem i uzyska dostęp do usług światłowodowych, zapraszam na stronę: getfibre.pl.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa szybkiego internetu bezprzewodowego dla mieszkańców miasta i gminy Więcbork
Trwa budowa szybkiego internetu bezprzewodowego dla mieszkańców miasta i gminy Więcbork. Dziesiątki kilometrów światłowodu jest układane w ziemi. Już w 2021 roku mieszkańcy miasta i gminy uzyskają dostęp do szybkiego internetu światłowodowego.
Wszystko za sprawą współfinansowanego ze środków unijnych Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. W jego ramach spółki FIBEE I oraz FIBEE IV już budują w Więcborku otwartą sieć światłowodową, która udostępniona będzie zarówno lokalnym, jaki i ogólnopolskim dostawcom usług światłowodowych (Internet i telewizja cyfrowa).
Mieszkańcy, którzy chcą sprawdzić, czy ich adres jest objęty projektem i uzyska dostęp do usług światłowodowych, zapraszam na stronę: getfibre.pl.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Zapowiadane przeze mnie nowe oświetlenie uliczne na ulicach Dworcowej i Al 600 - lecia w Więcborku o które zabiegałem od wielu lat, zostało zamontowane i już świeci. Natomiast jutro finał prac oświetleniowych również na ulicy Korczaka.
Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Zapowiadane przeze mnie nowe oświetlenie uliczne na ulicach Dworcowej i Al 600 - lecia w Więcborku o które zabiegałem od wielu lat, zostało zamontowane i już świeci. Natomiast jutro finał prac oświetleniowych również na ulicy Korczaka.
Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Zapowiadane przeze mnie nowe oświetlenie uliczne na ulicach Dworcowej i Al 600 - lecia w Więcborku o które zabiegałem od wielu lat, zostało zamontowane i już świeci. Natomiast jutro finał prac oświetleniowych również na ulicy Korczaka.
Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Zapowiadane przeze mnie nowe oświetlenie uliczne na ulicach Dworcowej i Al 600 - lecia w Więcborku o które zabiegałem od wielu lat, zostało zamontowane i już świeci. Natomiast jutro finał prac oświetleniowych również na ulicy Korczaka.
Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co prezentuje na załączonych zdjęciach.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co prezentuje na załączonych zdjęciach.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co prezentuje na załączonych zdjęciach.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co prezentuje na załączonych zdjęciach.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co prezentuje na załączonych zdjęciach.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Dobiega końca wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co prezentuje na załączonych zdjęciach.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa chodników w Runowie Kr przy DW 242
Trwa budowa chodników w okolicach byłego zamku Rządu II RP i Prezydenta Ignacego Mościckiego w prezydenckiej wsi Runowo Krajeńskie gmina Więcbork w roku 100 - lecia odzyskania niepodległości przez miasto i gminę Więcbork. Nowy chodnik zostanie ułożony do cmentarza parafialnego, gdzie również niebawem powstanie oświetlenie uliczne.
Inwestycja jest realizowana przy DW 242 i jest wywołana nakazem pokontrolnym WINB Bydgoszcz wydanym w 2015/16 roku na mój wniosek z nakazem przebudowy całej drogi wojewódzkiej od Więcborka przez Runowo Krajeńskie do granicy województwa co nastąpi ma koszt ZDW Bydgoszcz w 2021 roku.
foto Tomasz Roman Bracka 10. 12. 2020 r.

Trwa budowa chodników w Runowie Kr przy DW 242
Trwa budowa chodników w okolicach byłego zamku Rządu II RP i Prezydenta Ignacego Mościckiego w prezydenckiej wsi Runowo Krajeńskie gmina Więcbork w roku 100 - lecia odzyskania niepodległości przez miasto i gminę Więcbork. Nowy chodnik zostanie ułożony do cmentarza parafialnego, gdzie również niebawem powstanie oświetlenie uliczne.
Inwestycja jest realizowana przy DW 242 i jest wywołana nakazem pokontrolnym WINB Bydgoszcz wydanym w 2015/16 roku na mój wniosek z nakazem przebudowy całej drogi wojewódzkiej od Więcborka przez Runowo Krajeńskie do granicy województwa co nastąpi ma koszt ZDW Bydgoszcz w 2021 roku.
foto Tomasz Roman Bracka 10. 12. 2020 r.

Trwa budowa chodników w Runowie Kr przy DW 242
Trwa budowa chodników w okolicach byłego zamku Rządu II RP i Prezydenta Ignacego Mościckiego w prezydenckiej wsi Runowo Krajeńskie gmina Więcbork w roku 100 - lecia odzyskania niepodległości przez miasto i gminę Więcbork. Nowy chodnik zostanie ułożony do cmentarza parafialnego, gdzie również niebawem powstanie oświetlenie uliczne.
Inwestycja jest realizowana przy DW 242 i jest wywołana nakazem pokontrolnym WINB Bydgoszcz wydanym w 2015/16 roku na mój wniosek z nakazem przebudowy całej drogi wojewódzkiej od Więcborka przez Runowo Krajeńskie do granicy województwa co nastąpi ma koszt ZDW Bydgoszcz w 2021 roku.
foto Tomasz Roman Bracka 10. 12. 2020 r.

Trwa budowa chodników w Runowie Kr przy DW 242
Trwa budowa chodników w okolicach byłego zamku Rządu II RP i Prezydenta Ignacego Mościckiego w prezydenckiej wsi Runowo Krajeńskie gmina Więcbork w roku 100 - lecia odzyskania niepodległości przez miasto i gminę Więcbork. Nowy chodnik zostanie ułożony do cmentarza parafialnego, gdzie również niebawem powstanie oświetlenie uliczne.
Inwestycja jest realizowana przy DW 242 i jest wywołana nakazem pokontrolnym WINB Bydgoszcz wydanym w 2015/16 roku na mój wniosek z nakazem przebudowy całej drogi wojewódzkiej od Więcborka przez Runowo Krajeńskie do granicy województwa co nastąpi ma koszt ZDW Bydgoszcz w 2021 roku.
foto Tomasz Roman Bracka 10. 12. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co osobiście zainaugurowałem na wysokościach dzięki uprzejmości inwestora.
Kiedy uniosłem się do góry podnośnik się zaciął na wysokości i miałem obawy czy wrócą na ziemię, ale na szczęście wszystko dobrze się zakończyło 🙂 Inwestycja zostanie zrealizowana do 24 grudnia 2020 r. i groszem nie obciążą miasta Więcbork zgodnie z moja wolą.
Natomiast już za kilka miesięcy na wiosnę 2021 r. dalsza wymiana słupów oświetleniowych z okablowanie i oprawami oświetleniowymi na ulicy Adama Mickiewicza w Więcborku, co również wywalczyłem w Enei Operator w Warszawie.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co osobiście zainaugurowałem na wysokościach dzięki uprzejmości inwestora.
Kiedy uniosłem się do góry podnośnik się zaciął na wysokości i miałem obawy czy wrócą na ziemię, ale na szczęście wszystko dobrze się zakończyło 🙂 Inwestycja zostanie zrealizowana do 24 grudnia 2020 r. i groszem nie obciążą miasta Więcbork zgodnie z moja wolą.
Natomiast już za kilka miesięcy na wiosnę 2021 r. dalsza wymiana słupów oświetleniowych z okablowanie i oprawami oświetleniowymi na ulicy Adama Mickiewicza w Więcborku, co również wywalczyłem w Enei Operator w Warszawie.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co osobiście zainaugurowałem na wysokościach dzięki uprzejmości inwestora.
Kiedy uniosłem się do góry podnośnik się zaciął na wysokości i miałem obawy czy wrócą na ziemię, ale na szczęście wszystko dobrze się zakończyło 🙂 Inwestycja zostanie zrealizowana do 24 grudnia 2020 r. i groszem nie obciążą miasta Więcbork zgodnie z moja wolą.
Natomiast już za kilka miesięcy na wiosnę 2021 r. dalsza wymiana słupów oświetleniowych z okablowanie i oprawami oświetleniowymi na ulicy Adama Mickiewicza w Więcborku, co również wywalczyłem w Enei Operator w Warszawie.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie w Enei wymiana oświetlenia ulicznego w Więcborku
Rozpoczęła się wywalczona przeze mnie w Enei Operator Warszawa wymiana 21 słupów oświetleniowych, okablowania i opraw oświetleniowych na ulicach Gdańskiej i Pocztowej w Więcborku, co osobiście zainaugurowałem na wysokościach dzięki uprzejmości inwestora.
Kiedy uniosłem się do góry podnośnik się zaciął na wysokości i miałem obawy czy wrócą na ziemię, ale na szczęście wszystko dobrze się zakończyło 🙂 Inwestycja zostanie zrealizowana do 24 grudnia 2020 r. i groszem nie obciążą miasta Więcbork zgodnie z moja wolą.
Natomiast już za kilka miesięcy na wiosnę 2021 r. dalsza wymiana słupów oświetleniowych z okablowanie i oprawami oświetleniowymi na ulicy Adama Mickiewicza w Więcborku, co również wywalczyłem w Enei Operator w Warszawie.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa linia kolejowa relacji Bydgoszcz - Koronowo - Więcbork - Chojnice !
Wygraliśmy dziś PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły ocenę formalną wniosków zgłoszonych do Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej + do 2028 roku. zatwierdzając 79 zgłoszonych propozycji w tym zapowiadaną przeze mnie warta 500 000 000 złotych nowa linia kolejowa relacji Bydgoszcz - Koronowo - Sośno - Pęperzyn - Więcbork - Sępólno Kr - Kamień K. - Chojnice, która spełnia kryteria i cele Programu i jest zakwalifikowana do II etapu naboru,co potwierdza załączona mapa.
Cała nowa linia kolejowa zostanie zelektryfikowana i uzyska prędkość na nowych torach 160 kilometrów na godzinę co podniesie komfort i szybkość przejazdu z Bydgoszczy przez Więcbork do Chojnic i dalej przez Tczew do Gdańska i Gdyni. Przy wszystkich przystankach na całej trasie powstaną nowe stacje i perony z dworcami.
Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk dotrzymał danego mi słowa w tej sprawie 31 sierpnia 2020 r. podczas obchodów 40 lecia naszej Solidarności w Gdańsku po kolacji z Prezydentem Dudą i Premierem Morawieckim na plebanii Kościoła Świętej Brygidy. Wygraliśmy i jest to prezent dla nas wszystkich na przypadający jutro Dzień Kolejarza w Polsce ! Wygraliśmy po 20 latach bojów moich i pasjonatów kolejnictwa o powrót kolei pasażerskiej w Więcborku i na Krajnie co właśnie na naszych oczach staje się faktem. Na zdjęciu stacja węzłowa PKP Więcbork 25 lat temu.
Tomasz Roman Bracka

Nowa linia kolejowa relacji Bydgoszcz - Koronowo - Więcbork - Chojnice !
Wygraliśmy dziś PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły ocenę formalną wniosków zgłoszonych do Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej + do 2028 roku. zatwierdzając 79 zgłoszonych propozycji w tym zapowiadaną przeze mnie warta 500 000 000 złotych nowa linia kolejowa relacji Bydgoszcz - Koronowo - Sośno - Pęperzyn - Więcbork - Sępólno Kr - Kamień K. - Chojnice, która spełnia kryteria i cele Programu i jest zakwalifikowana do II etapu naboru,co potwierdza załączona mapa.
Cała nowa linia kolejowa zostanie zelektryfikowana i uzyska prędkość na nowych torach 160 kilometrów na godzinę co podniesie komfort i szybkość przejazdu z Bydgoszczy przez Więcbork do Chojnic i dalej przez Tczew do Gdańska i Gdyni. Przy wszystkich przystankach na całej trasie powstaną nowe stacje i perony z dworcami.
Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk dotrzymał danego mi słowa w tej sprawie 31 sierpnia 2020 r. podczas obchodów 40 lecia naszej Solidarności w Gdańsku po kolacji z Prezydentem Dudą i Premierem Morawieckim na plebanii Kościoła Świętej Brygidy. Wygraliśmy i jest to prezent dla nas wszystkich na przypadający jutro Dzień Kolejarza w Polsce ! Wygraliśmy po 20 latach bojów moich i pasjonatów kolejnictwa o powrót kolei pasażerskiej w Więcborku i na Krajnie co właśnie na naszych oczach staje się faktem.
Tomasz Roman Bracka

Nowa linia kolejowa relacji Bydgoszcz - Koronowo - Więcbork - Chojnice !
Wygraliśmy dziś PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły ocenę formalną wniosków zgłoszonych do Programu Uzupełniania Lokalnej i Regionalnej Infrastruktury Kolejowej Kolej + do 2028 roku. zatwierdzając 79 zgłoszonych propozycji w tym zapowiadaną przeze mnie warta 500 000 000 złotych nowa linia kolejowa relacji Bydgoszcz - Koronowo - Sośno - Pęperzyn - Więcbork - Sępólno Kr - Kamień K. - Chojnice, która spełnia kryteria i cele Programu i jest zakwalifikowana do II etapu naboru,co potwierdza załączona mapa.
Cała nowa linia kolejowa zostanie zelektryfikowana i uzyska prędkość na nowych torach 160 kilometrów na godzinę co podniesie komfort i szybkość przejazdu z Bydgoszczy przez Więcbork do Chojnic i dalej przez Tczew do Gdańska i Gdyni. Przy wszystkich przystankach na całej trasie powstaną nowe stacje i perony z dworcami.
Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk dotrzymał danego mi słowa w tej sprawie 31 sierpnia 2020 r. podczas obchodów 40 lecia naszej Solidarności w Gdańsku po kolacji z Prezydentem Dudą i Premierem Morawieckim na plebanii Kościoła Świętej Brygidy. Wygraliśmy i jest to prezent dla nas wszystkich na przypadający jutro Dzień Kolejarza w Polsce ! Wygraliśmy po 20 latach bojów moich i pasjonatów kolejnictwa o powrót kolei pasażerskiej w Więcborku i na Krajnie co właśnie na naszych oczach staje się faktem.
Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części drogi Więcbork - Suchorączek
Dobiega końca przebudowa części drogi powiatowej od ul. Wojska Polskiego w Więcborku do Suchorączka objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr z 2015 r. wydanym na mój wniosek na rzecz jej przebudowy.
Pierwsza warstwa asfaltu została przed chwilą wylana, kolejna ostatnia warstwa asfaltu pojawi się po niedzieli, a zakończenie inwestycji w moje urodziny 2 grudnia.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części drogi Więcbork - Suchorączek
Dobiega końca przebudowa części drogi powiatowej od ul. Wojska Polskiego w Więcborku do Suchorączka objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr z 2015 r. wydanym na mój wniosek na rzecz jej przebudowy.
Pierwsza warstwa asfaltu została przed chwilą wylana, kolejna ostatnia warstwa asfaltu pojawi się po niedzieli, a zakończenie inwestycji w moje urodziny 2 grudnia.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części drogi Więcbork - Suchorączek
Dobiega końca przebudowa części drogi powiatowej od ul. Wojska Polskiego w Więcborku do Suchorączka objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr z 2015 r. wydanym na mój wniosek na rzecz jej przebudowy.
Pierwsza warstwa asfaltu została przed chwilą wylana, kolejna ostatnia warstwa asfaltu pojawi się po niedzieli, a zakończenie inwestycji w moje urodziny 2 grudnia.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części drogi Więcbork - Suchorączek
Dobiega końca przebudowa części drogi powiatowej od ul. Wojska Polskiego w Więcborku do Suchorączka objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr z 2015 r. wydanym na mój wniosek na rzecz jej przebudowy.
Pierwsza warstwa asfaltu została przed chwilą wylana, kolejna ostatnia warstwa asfaltu pojawi się po niedzieli, a zakończenie inwestycji w moje urodziny 2 grudnia.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca przebudowa części drogi Więcbork - Suchorączek
Dobiega końca przebudowa części drogi powiatowej od ul. Wojska Polskiego w Więcborku do Suchorączka objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr z 2015 r. wydanym na mój wniosek na rzecz jej przebudowy.
Pierwsza warstwa asfaltu została przed chwilą wylana, kolejna ostatnia warstwa asfaltu pojawi się po niedzieli, a zakończenie inwestycji w moje urodziny 2 grudnia.
foto Tomasz Roman Bracka

W sobotę 31 października 2020 r. msza św za śp mamę Reanatę Bracka i rodzinę
W sobotę 31 października 2020 r. zostanie odprawiona Msza Święta w więcborskim Kościele Katolickim za duszę mojej Mamy+ Renaty Bracka, pradziadka Jana Bracka, matkę chrzestną Reginę Bracka, dziadka Henryka Bracka babcię Marta Bracka, wujków Konrada Bracka, Joachim Bracka, prababcie Albertinę Bracka i Franciszkę Bracka, ciocie Urszulę Bracka i Ewę Bracka, wujka Norberta Bracka, ciocię Mirosławę Riedel, ciocię Anastazje Mróz w 35 rocz. śmierci, bp Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka spoczywającego na Wawelu w Krakowie w 460 rocznicę śmierci. Na zdjęciu miejsce spoczynku mojej Mamy śp Renaty Bracka na cmentarzu komunalnym w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Więcborska Promenada
Więcborska Promenada jeziora więcborskiego w barwach jesieni 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Więcborska Promenada
Więcborska Promenada jeziora więcborskiego w barwach jesieni 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Więcborska Promenada
Więcborska Promenada jeziora więcborskiego w barwach jesieni 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Dewastacja zabytkowego 200 letniego kościoła Ewangelickiego w Więcborku
Dewastacja zabytkowego 200 letniego kościoła Ewangelickiego w Więcborku przy ul. Rybackiej i Promenadzie jeziora więcborskiego przerabiany przez Urząd Miejski w Więcborku na dom aktywności seniora.
foto Tomasz Roman Bracka

Dewastacja zabytkowego 200 letniego kościoła Ewangelickiego w Więcborku
Dewastacja zabytkowego 200 letniego kościoła Ewangelickiego w Więcborku przy ul. Rybackiej i Promenadzie jeziora więcborskiego przerabiany przez Urząd Miejski w Więcborku na dom aktywności seniora.
foto Tomasz Roman Bracka

Renowacja Kościoła Katolickiego w Więcborku
Dobiegł końca pierwszy etap prac malarskich z renowacją fresków w kościele katolickim w Więcborku. Prace były wykonywane pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy. Kolejny etap w przyszłym 2021 roku.
foto Tomasz Roman Bracka

Renowacja Kościoła Katolickiego w Więcborku
Dobiegł końca pierwszy etap prac malarskich z renowacją fresków w kościele katolickim w Więcborku. Prace były wykonywane pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy. Kolejny etap w przyszłym 2021 roku.
foto Tomasz Roman Bracka

Renowacja Kościoła Katolickiego w Więcborku
Dobiegł końca pierwszy etap prac malarskich z renowacją fresków w kościele katolickim w Więcborku. Prace były wykonywane pod nadzorem Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy. Kolejny etap w przyszłym 2021 roku.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy. Październik 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy. Październik 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy. Październik 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy. Październik 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy. Październik 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej ulicy Słonecznej w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr na rzecz jej przebudowy wywołanym na mój wniosek w 2015/16 r. Koniec inwestycji nastąpi za kilka dni po wylaniu nawierzchni asfaltowej na tej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
40 lat Solidarności w bastionie Solidarności Bazylice Świętej Brygidy w Gdańsku Kapelana Solidarności ks Henryka Jankowskiego. Na zdjęciu w radosnych nastrojach Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosław Sellin i ja po uroczystościach rocznicowych w Gdańsku zakończonych uroczystą kolacją z Prezydentem i Premierem na plebanii bazyliki Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w kościele Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam foto Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w kościele Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam foto Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w kościele Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam foto Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w kościele Św Brygidy w Gdańsku 31. 08. 2020 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

40 lat naszej Solidarności Gdańsk 2020 r.
Prezydent Duda, Premier Morawiecki Marszałek Witek i ministrowie i oczywiście ja na jubileuszu 40 lat Solidarności w kościele Św Brygidy w Gdańsku
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Mija miesiąc od przedwczesnej śmierci mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka
Dziś mija miesiąc po śmierci Mamy stanął na cmentarzu komunalnym w Więcborku pomnik mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka i mojej matki Chrzestnej śp Reginy Bracka i w ten sposób zamknąłem obrzęd pogrzebowy mojej ukochanej Mamusi śp Renaty Bracka.
syn Tomasz Roman Bracka

Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona
Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona przy wsparciu finansowym Premiera Morawieckiego i po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek w 2015 r. foto Tomasz Roman Bracka wrzesień 2020 r.

Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona
Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona przy wsparciu finansowym Premiera Morawieckiego i po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek w 2015 r. foto Tomasz Roman Bracka wrzesień 2020 r.

Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona
Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona przy wsparciu finansowym Premiera Morawieckiego i po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek w 2015 r. foto Tomasz Roman Bracka wrzesień 2020 r.

Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona
Przebudowa ul Runowskiej w Wituni k/ Więcborka zakończona przy wsparciu finansowym Premiera Morawieckiego i po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek w 2015 r. foto Tomasz Roman Bracka wrzesień 2020 r.

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Premier Polski Mateusz Morawiecki w Więcborku !
Premier Polski Mateusz Morawiecki z ministrami odwiedził Więcborku na 100 lecie odzyskania przez Więcbork niepodległości 06. 07. 2020 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4 po licznych i wieloletnich nakazach pokontrolnych WNNB Bydgoszcz wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
Teraz czas na przebudowę widocznej zdewastowanej 130 letniej stacji PKP Więcbork i wznowienie stałych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 w Więcborku w ramach programu Rządowego Kolej +
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4 po licznych i wieloletnich nakazach pokontrolnych WNNB Bydgoszcz wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
Teraz czas na przebudowę widocznej zdewastowanej 130 letniej stacji PKP Więcbork i wznowienie stałych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 w Więcborku w ramach programu Rządowego Kolej +
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4 po licznych i wieloletnich nakazach pokontrolnych WNNB Bydgoszcz wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
Teraz czas na przebudowę widocznej zdewastowanej 130 letniej stacji PKP Więcbork i wznowienie stałych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 w Więcborku w ramach programu Rządowego Kolej +
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w 3/4 po licznych i wieloletnich nakazach pokontrolnych WNNB Bydgoszcz wydanych na mój wniosek na rzecz przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
Teraz czas na przebudowę widocznej zdewastowanej 130 letniej stacji PKP Więcbork i wznowienie stałych połączeń pasażerskich PKP na LK nr 281 w Więcborku w ramach programu Rządowego Kolej +
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku przebudowana przy wsparciu Rządu RP po licznych nakazach pokontrolnych PINB i ZDP w Sępólnie Kr wywołanych na mój wniosek na przestrzeni minionych 10 lat.
foto Tomasz Roman Bracka

Święty Jan Paweł II Honorowy Obywatel Więcborka
W 100 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II ujawniam dokument sprzed 18 lat, gdy Ojciec Święty Jan Paweł II przyjął z moich rąk Tomasza Bracka Honorowe Obywatelstwo Więcborka w Watykanie 23 marca 2020 r..
Poniżej dokument przyjęcia Honorowego Obywatelstwa Więcborka z udzielonym dla mnie moich współpracowników i mieszkańców Więcborka błogosławieństwem przez Ojca Świętego Jana Pawła II – Tomasz Bracka

Święty Jan Paweł II Honorowy Obywatel Więcborka
W 100 rocznicę urodzin Świętego Jana Pawła II ujawniam dokument sprzed 18 lat, gdy Ojciec Święty Jan Paweł II przyjął z moich rąk Tomasza Bracka Honorowe Obywatelstwo Więcborka w Watykanie 23 marca 2020 r..
Poniżej dokument przyjęcia Honorowego Obywatelstwa Więcborka z udzielonym dla mnie moich współpracowników i mieszkańców Więcborka błogosławieństwem przez Ojca Świętego Jana Pawła II – Tomasz Bracka

Drogi i ulice w MIG Więcbork do remontu na mój wniosek
Ponad 100 ulic skontrolowanych i remontowanych po skutecznych nakazach pokontrolnych PINB i WINB wszystkich ulic i dróg w mieście i gminie Więcbork Tomasz Roman Bracka Drogi i ulice w MIG Więcbork do remontu - Tomasz Roman Bracka

Moje spotkanie z Świętym Janem Pawłem II w Krakowie
Moje spotkanie z Świętym Janem Pawłem II na krakowskich Błoniach 18. 08. 2002 r. po przyjęciu z moich rąk 23 marca 2002 r. honorowego obywatelstwa Więcborka. Na zdjęciu, które ujawniam po raz pierwszy na 100 lecie urodzin Świętego Jana Pawła II i 40 lecie Solidarności z flagą mojej solidarności, którą współtworzyłem również po stanie wojennym w PRL jako jej działacz antykomunistyczny to właśnie ja Tomasz Roman Bracka.
Ponad 2,5 miliona wiernych zgromadzonych 18 sierpnia na krakowskich Błoniach podczas spotkania z Ojcem Świętym w którym uczestniczyłem na osobiste zaproszenie Ojca Świętego Jana Pawła II i Kardynała Macharskiego to rekord Europy. Jeszcze nigdy na spotkanie z Janem Pawłem II na naszym kontynencie nie przyszło jednorazowo aż tyle osób !
Obok mnie pierwszym rzędzie na to spotkanie i mszę świętą z Świętym Janem Pawłem II przybyła też ze sztandarem Pani Marianna Popiełuszko mama kapelana Solidarności bł. ks Jerzego Popiełuszko w asyście duchowieństwa z kurii krakowskiej.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Sądy w Polsce zostaną otwarte po mojej interwencji
Po mojej skutecznej interwencji w Rządzie RP i Ministerstwie Sprawiedliwości RP, Sądy w Polsce zostaną otwarte. Poniżej Stanowisko Ministerstwa Sprawiedliwości RP z dnia 11 maja 2020 r. nr pisma DNA - III. 054.16.2020 w tej sprawie skierowane na moje ręce wnioskodawcy.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Sądy w Polsce zostaną otwarte po mojej interwencji
Po mojej skutecznej interwencji w Rządzie RP i Ministerstwie Sprawiedliwości RP, Sądy w Polsce zostaną otwarte. Poniżej Stanowisko Ministerstwa Sprawiedliwości RP z dnia 11 maja 2020 r. nr pisma DNA - III. 054.16.2020 w tej sprawie skierowane na moje ręce wnioskodawcy.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w UM w Toruniu została wybudowana na koszt Urzędu Marszałkowskiego. Wartość inwestycji milion złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w UM w Toruniu została wybudowana na koszt Urzędu Marszałkowskiego. Wartość inwestycji milion złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w UM w Toruniu została wybudowana na koszt Urzędu Marszałkowskiego. Wartość inwestycji milion złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w UM w Toruniu została wybudowana na koszt Urzędu Marszałkowskiego. Wartość inwestycji milion złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana
Ulica Wojska Polskiego w Więcborku wyremontowana i przebudowana po 10 letniej walce z mojej strony o jej przebudowę w PINB i WINB i ZDP gdzie wydano na mój wniosek liczne nakazy przebudowy tej zdewastowanej ulicy.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Nowa siedziba Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w/s budowy obwodnicy Więcborka
Na zdjęciu konsultacje społeczne w/s wywalczonej przeze mnie obwodnicy Więcborka przemawiam i dziękuję wszystkim mieszkańcom Więcborka, którzy wsparli moje dzieło na przestrzeni dziesięcioleci w tej sprawie.
Tomasz Roman Bracka
foto Ewa Szydeł publikacja za zgodą E-Krajna
Więcbork 12.02.2020 r.

Obwodnica Więcborka – prezentacja prac projektowych
UWAGA !!!! Konsultacje społeczne w sprawie budowy wywalczonej przeze mnie w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu i ZDW Bydgoszcz obwodnicy Więcborka już 12 lutego 2020 r.
Obwodnica Więcborka – prezentacja prac projektowych
Wybór wariantu budowy wartej 100 000 000 złotych obwodnicy Więcborka w ciągu drogi wojewódzkiej nr 241 i 189 będzie przedmiotem konsultacji społecznych ZDW Bydgoszcz z mieszkańcami Więcborka i Wituni, które zaplanowano na 12 lutego 2020r.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy podjął na mój wniosek z 2017 r. przy akceptacji kolejnego mojego wniosku w tej sprawie przez Urząd Marszałkowski w Toruniu z 2017 r. budowie obwodnicy Więcborka, którą finansuje w całości zgodnie z moim wnioskiem z 2017 roku w ramach objeść trzech dróg wojewódzkich nr 241,242 i 189 przebiegających przez miasto Więcbork ! Do tej inwestycji zgodnie z moim wnioskiem zaakceptowanym przez UM Toruń i ZDW Bydgoszcz miasto i gmina Więcbork nie dopłaca grosza !
Trasa obwodnicy wyznaczona została po zachodniej części Więcborka od wywalczonego przeze mnie ronda przy cmentarzu komunalnym w Więcborku po polach Wituni i wyjdzie za torami na drodze wojewódzkiej nr 241 przy ul. Gdańskiej w Więcborku !
W poznańskiej pracowni projektowej powstały trzy warianty i przebiegu obwodnicy Więcborka ! Dla wariantu wskazanego na konsultacjach społecznych j będzie wydana decyzja środowiskowa.
Wszystkich zainteresowanych budową obwodnicy Więcborka zapraszamy na konsultacje społeczne w tej sprawie:
12 lutego 2020 roku (środa) o godzina: 1800
Centrum Aktywności Seniora (budynek obok Urzędu)
ul. Mickiewicza 22B 89 – 410 Więcbork
Wywalczona przeze mnie w 2017 r. UM Toruń i ZDW Bydgoszcz budowa obwodnicy Więcborka przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach w mieście Więcbork i spowoduje ich odciążenia oraz zwiększy atrakcyjności Więcborka i Wituni, gdyż na polach Wituni przy obwodnicy powstaną oczekiwane zakłady pracy dla Więcborka i regionu więcborskiego.
Tomasz Roman Bracka

Obwodnica Więcborka – prezentacja prac projektowych
UWAGA !!!! Konsultacje społeczne w sprawie budowy wywalczonej przeze mnie w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu i ZDW Bydgoszcz obwodnicy Więcborka już 12 lutego 2020 r.
Obwodnica Więcborka – prezentacja prac projektowych
Wybór wariantu budowy wartej 100 000 000 złotych obwodnicy Więcborka w ciągu drogi wojewódzkiej nr 241 i 189 będzie przedmiotem konsultacji społecznych ZDW Bydgoszcz z mieszkańcami Więcborka i Wituni, które zaplanowano na 12 lutego 2020r.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy podjął na mój wniosek z 2017 r. przy akceptacji kolejnego mojego wniosku w tej sprawie przez Urząd Marszałkowski w Toruniu z 2017 r. budowie obwodnicy Więcborka, którą finansuje w całości zgodnie z moim wnioskiem z 2017 roku w ramach objeść trzech dróg wojewódzkich nr 241,242 i 189 przebiegających przez miasto Więcbork ! Do tej inwestycji zgodnie z moim wnioskiem zaakceptowanym przez UM Toruń i ZDW Bydgoszcz miasto i gmina Więcbork nie dopłaca grosza !
Trasa obwodnicy wyznaczona została po zachodniej części Więcborka od wywalczonego przeze mnie ronda przy cmentarzu komunalnym w Więcborku po polach Wituni i wyjdzie za torami na drodze wojewódzkiej nr 241 przy ul. Gdańskiej w Więcborku !
W poznańskiej pracowni projektowej powstały trzy warianty i przebiegu obwodnicy Więcborka ! Dla wariantu wskazanego na konsultacjach społecznych j będzie wydana decyzja środowiskowa.
Wszystkich zainteresowanych budową obwodnicy Więcborka zapraszamy na konsultacje społeczne w tej sprawie:
12 lutego 2020 roku (środa) o godzina: 1800
Centrum Aktywności Seniora (budynek obok Urzędu)
ul. Mickiewicza 22B 89 – 410 Więcbork
Wywalczona przeze mnie w 2017 r. UM Toruń i ZDW Bydgoszcz budowa obwodnicy Więcborka przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach w mieście Więcbork i spowoduje ich odciążenia oraz zwiększy atrakcyjności Więcborka i Wituni, gdyż na polach Wituni przy obwodnicy powstaną oczekiwane zakłady pracy dla Więcborka i regionu więcborskiego.
Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna Więcborka w 2020 r.
Dobiegły końca prace projektowe związane z wywalczoną przeze mnie gazyfikacją w Rządzie Premier Beaty Szydło, i PSG ziemną miasta Więcborka.
Wszystkie i zgody pozwolenia są już prawomocne zatem na w kwietniu możemy się spodziewać przetargu na gazyfikacje ziemną całego miasta Więcbork i rozpoczęcia gazyfikacji ziemnej miasta na przełomie wiosny i lata 2020 r. .
W ramach gazyfikacji ziemnej Więcborka pojawią się w 2020 r. nowe chodniki i nowy asfalt z nowym oświetleniem ulicznym na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku. Wartość wywalczonej przeze mnie w Rządzie Prawa i Sprawiedliwości inwestycji to niespełna 100 000 000 złotych !
Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna Więcborka w 2020 r.
Dobiegły końca prace projektowe związane z wywalczoną przeze mnie gazyfikacją w Rządzie Premier Beaty Szydło, i PSG ziemną miasta Więcborka.
Wszystkie i zgody pozwolenia są już prawomocne zatem na w kwietniu możemy się spodziewać przetargu na gazyfikacje ziemną całego miasta Więcbork i rozpoczęcia gazyfikacji ziemnej miasta na przełomie wiosny i lata 2020 r. .
W ramach gazyfikacji ziemnej Więcborka pojawią się w 2020 r. nowe chodniki i nowy asfalt z nowym oświetleniem ulicznym na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku. Wartość wywalczonej przeze mnie w Rządzie Prawa i Sprawiedliwości inwestycji to niespełna 100 000 000 złotych !
Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna Więcborka w 2020 r.
Dobiegły końca prace projektowe związane z wywalczoną przeze mnie gazyfikacją w Rządzie Premier Beaty Szydło, i PSG ziemną miasta Więcborka.
Wszystkie i zgody pozwolenia są już prawomocne zatem na w kwietniu możemy się spodziewać przetargu na gazyfikacje ziemną całego miasta Więcbork i rozpoczęcia gazyfikacji ziemnej miasta na przełomie wiosny i lata 2020 r. .
W ramach gazyfikacji ziemnej Więcborka pojawią się w 2020 r. nowe chodniki i nowy asfalt z nowym oświetleniem ulicznym na ulicach Wyzwolenia i Hallera w Więcborku. Wartość wywalczonej przeze mnie w Rządzie Prawa i Sprawiedliwości inwestycji to niespełna 100 000 000 złotych !
Tomasz Roman Bracka

Ulica Nowodworska w Wituni do przebudowy po mojej interwencji
Po ponad 10 letniej walce z mojej strony i licznych nakazach pokontrolnych PINB i Zarządu Dróg Powiatowych wywołanych na mój wniosek ulica Nowodworska w Wituni z częścią ulicy Starodworcowej w Więcborku zostaną przebudowane. Na obu ulicach za kilka milionów złotych pojawią się nowe chodniki z nowym asfaltem i oświetleniem ulicznym. W załączeniu dokumentacja techniczna przebudowy obu ulic.
Tomasz Roman Bracka

Ulica Nowodworska w Wituni do przebudowy po mojej interwencji
Po ponad 10 letniej walce z mojej strony i licznych nakazach pokontrolnych PINB i Zarządu Dróg Powiatowych wywołanych na mój wniosek ulica Nowodworska w Wituni z częścią ulicy Starodworcowej w Więcborku zostaną przebudowane. Na obu ulicach za kilka milionów złotych pojawią się nowe chodniki z nowym asfaltem i oświetleniem ulicznym. W załączeniu dokumentacja techniczna przebudowy obu ulic.
Tomasz Roman Bracka

Ulica Nowodworska w Wituni do przebudowy po mojej interwencji
Po ponad 10 letniej walce z mojej strony i licznych nakazach pokontrolnych PINB i Zarządu Dróg Powiatowych wywołanych na mój wniosek ulica Nowodworska w Wituni z częścią ulicy Starodworcowej w Więcborku zostaną przebudowane. Na obu ulicach za kilka milionów złotych pojawią się nowe chodniki z nowym asfaltem i oświetleniem ulicznym. W załączeniu dokumentacja techniczna przebudowy obu ulic.
Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Moja dzisiejsza fotorelacja z przebudowywanej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku wywołana po 10 letniej walce z mojej strony Tomasza Romana Bracka o przebudowę tej ulicy śmierci.
Przebudowę ulicy Wojska Polskiego wsparł finansowo Rząd Prawa i Sprawiedliwości w kwocie niespełna 2 miliony złotych oraz nakaz pokontrolny przebudowy tej ulicy PINB Sępólno Kr wywołany na mój wniosek w 2016 r.
foto Tomasz Roman Bracka 20. 02. 2020 r.

Cudowny obraz Matki Boskiej Królowej Więcborskiej wyremontowany
Cudowny obraz Matki Boskiej Królowej Więcborskiej z ołtarzem w więcborskim kościele katolickim został odrestaurowany i zamontowany. Również o wsparcie finansowe tej inwestycji przez Urząd Marszałkowski w Toruniu zabiegałem od wielu lat, o czym mowa we wcześniejszych artykułach w gazecie więcborskiej. Natomiast już w październiku pojawią się odrestaurowane stalle drewniane przy ołtarzu głównym więcborskiego kościoła.
Gratuluję więcborskiemu proboszczowi i parafianom oraz marszałkowi województwa kujawsko – pomorskiego za doprowadzenie renowacji cudownego ołtarza Matki Boskiej Królowej Więcborskiej do szczęśliwego finału w przeddzień odpustu parafialnego w Więcborku.
Teraz czas na renowacje ambony i odmalowanie więcborskiej świątyni oraz dokończenie posadzki granitowej wokół kościoła. Czas też na solidną monografie więcborskiego kościoła i tworzących go biskupów Zebrzydowskiego i Spletta, kapłanów, arystokratów, darczyńców i parafian na przestrzeni minionego tysiąclecia.
foto - Tomasz Roman Bracka

Cudowny obraz Matki Boskiej Królowej Więcborskiej wyremontowany
Cudowny obraz Matki Boskiej Królowej Więcborskiej z ołtarzem w więcborskim kościele katolickim został odrestaurowany i zamontowany. Również o wsparcie finansowe tej inwestycji przez Urząd Marszałkowski w Toruniu zabiegałem od wielu lat, o czym mowa we wcześniejszych artykułach w gazecie więcborskiej. Natomiast już w październiku pojawią się odrestaurowane stalle drewniane przy ołtarzu głównym więcborskiego kościoła.
Gratuluję więcborskiemu proboszczowi i parafianom oraz marszałkowi województwa kujawsko – pomorskiego za doprowadzenie renowacji cudownego ołtarza Matki Boskiej Królowej Więcborskiej do szczęśliwego finału w przeddzień odpustu parafialnego w Więcborku.
Teraz czas na renowacje ambony i odmalowanie więcborskiej świątyni oraz dokończenie posadzki granitowej wokół kościoła. Czas też na solidną monografie więcborskiego kościoła i tworzących go biskupów Zebrzydowskiego i Spletta, kapłanów, arystokratów, darczyńców i parafian na przestrzeni minionego tysiąclecia.
foto - Tomasz Roman Bracka

Konsultacje społeczne w/s budowy obwodnicy Więcborka
Na zdjęciu konsultacje społeczne w/s wywalczonej przeze mnie obwodnicy Więcborka przemawiam i dziękuję wszystkim mieszkańcom Więcborka, którzy wsparli moje dzieło na przestrzeni dziesięcioleci w tej sprawie.
Tomasz Roman Bracka
foto Ewa Szydeł publikacja za zgodą E-Krajna
Więcbork 12.02.2020 r.

Konsultacje społeczne w/s budowy obwodnicy Więcborka
Konsultacje społeczne w sprawie budowy obwodnicy Więcborka 12. 02. 2020 r. z moim wystąpieniem i podziękowaniem dla wszystkich, którzy wsparli mnie w tym dziele na przestrzeni minionych 15 lat mojej walki o obwodnice Więcborka, która staje się faktem na naszych oczach.
foto i tekst Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowej siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który sfinansował ta inwestycje w całości w kwocie miliona złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowej siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który sfinansował ta inwestycje w całości w kwocie miliona złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowej siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który sfinansował ta inwestycje w całości w kwocie miliona złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Dobiega końca budowa nowej siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który sfinansował ta inwestycje w całości w kwocie miliona złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe chodniki i asfalt z kanalizacją ściekową w Runowie Kr.
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu. Również po mojej skutecznej interwencji autobusy PKS wróciły po 20 latach do Runowa i wiosek miasta i gminy Więcbork.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe chodniki i asfalt z kanalizacją ściekową w Runowie Kr.
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe chodniki i asfalt z kanalizacją ściekową w Runowie Kr.
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe chodniki i asfalt z kanalizacją ściekową w Runowie Kr.
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe chodniki i asfalt z kanalizacją ściekową w Runowie Kr.
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowe chodniki i asfalt z kanalizacją ściekową w Runowie Kr.
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu.
foto Tomasz Roman Bracka

Kolejny etap remontu kościoła w Runowie Kr zakończony
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu.
foto Tomasz Roman Bracka

Kolejny etap remontu kościoła w Runowie Kr zakończony
Runowo kr gmina Więcbork po wywalczonych przeze mnie w ZDW Bydgoszcz remontach drogowych na DW 242, gdzie obok nowych chodników i kanalizacji ściekowej pojawiła się nowa nawierzchnia asfaltowa po 50 latach. Przebudowana została stacja wody pitnej w Runowe Kr. Również w tym roku wyremontowana został wieża kościoła katolickiego w Runowie Kr.o co zabiegałem w UM w Toruniu oraz powstał we wsi pierwszy market Dino.
Wartość w/w inwestycji w Runowie Kr to ponad 10 mln złotych ciąg dalszy wywalczonych przeze mnie inwestycji drogowych w ZDW Bydgoszcz i WINB Bydgoszcz w nakazach pokontrolnych w prezydenckiej wsi Runowo Kr. gmina Więcbork nastąpi w przyszłym roku mowa o dalszej przebudowie DW 242 w stronę Łobżenicy i budowie chodników po drugiej stronie DW 242 w Runowie Kr. Dokumenty z ZDW Bydgoszcz potwierdzające moją interwencję i mój sukces w tej sprawie w załączeniu.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty
Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty. Jest to już trzeci nowo otwarty sklep Dino w gminie Więcbork, Poprzednie sklepy Dino otwarto w Wituni i Sypniewie.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty
Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty. Jest to już trzeci nowo otwarty sklep Dino w gminie Więcbork, Poprzednie sklepy Dino otwarto w Wituni i Sypniewie.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty
Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty. Jest to już trzeci nowo otwarty sklep Dino w gminie Więcbork, Poprzednie sklepy Dino otwarto w Wituni i Sypniewie.
foto Tomasz Roman Bracka

Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty
Nowy sklep Dino w Runowie Kr gmina Więcbork już otwarty. Jest to już trzeci nowo otwarty sklep Dino w gminie Więcbork, Poprzednie sklepy Dino otwarto w Wituni i Sypniewie.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej drogi kategorii gminnej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wywołanym na mój wniosek i przy moim udziale.
W ramach inwestycji wykonane zostanie brakujące oświetlenie ulicy z odwodnieniem drogi oraz ułożona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa z chodnikami do granicy miasta w stronę Suchorączka. Wartość inwestycji to ponad 2 miliony złotych wsparta taką kwotą przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca czerwca 2020 roku.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej drogi kategorii gminnej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wywołanym na mój wniosek i przy moim udziale.
W ramach inwestycji wykonane zostanie brakujące oświetlenie ulicy z odwodnieniem drogi oraz ułożona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa z chodnikami do granicy miasta w stronę Suchorączka. Wartość inwestycji to ponad 2 miliony złotych wsparta taką kwotą przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca czerwca 2020 roku.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa przebudowa ulicy Wojska Polskiego w Więcborku
Trwa przebudowa zdewastowanej drogi kategorii gminnej ulicy Wojska Polskiego w Więcborku objęta nakazem pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wywołanym na mój wniosek i przy moim udziale.
W ramach inwestycji wykonane zostanie brakujące oświetlenie ulicy z odwodnieniem drogi oraz ułożona zostanie nowa nawierzchnia asfaltowa z chodnikami do granicy miasta w stronę Suchorączka. Wartość inwestycji to ponad 2 miliony złotych wsparta taką kwotą przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości. Inwestycja zostanie zrealizowana do końca czerwca 2020 roku.
foto Tomasz Roman Bracka

100 rocznica odzyskania niepodległosci przez Więcbork
Dobiegły końca dzisiejsze uroczystości miejskie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez prezydenckie miasto Więcbork co nastąpiło 23 stycznia 1920 r.
Pomimo zaproszeń burmistrza Więcborka Kuszewskiego na zakłamane uroczystości nie przybył Premier RP Mateusz Morawiecki Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz Prezydent Polski Andrzej Duda, którego postkomunistyczne władze powiatu i Więcborka okradły z jego kompleksu rezydencji Prezydenta i Rządu RP mieszczących się na przedmieściach Więcborka !
Nie wspomniano, też o ojcach wolności Więcborka sprzed 100 lat w tym o pierwszym burmistrzu Więcborka w II RP Janie Kabacie, czy o moim pradziadku Janie Bracka członku Zarządu Miasta Więcbork, który 100 lat temu udostępnił własny dom władzom odrodzonej Polski na Urząd Miejski i Radę Miejską w Więcborku na więcborskim Rynku co świadczy o prostactwu lichych władz miasta Więcbork, których wszyscy zignorowali włącznie z więcborskim Prawem i Sprawiedliwością, które zbojkotowało te pseudo uroczystości ! Ale ja tam byłem i o nich wspominałem poniżej koniec dzisiejszych uroczystości z moim przemówieniem https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482798584839/
Nawet nie zadbano o porządną orkiestrę dętą na 100 lecie zamawiając na dzisiejszych uroczystościach fałszującą hymn państwowy Polski orkiestrę dętą z Łobżenicy za duże pieniądze o czym poinformował nas były dyrektor MGOK Więcbork i były kapelmistrz więcborskiej orkiestry dętej Pan Karol Koziel, który przypomniał, że nowy kapelmistrz już dostał tysiące złotych z naszych podatków na składającą się z niewielu osób więcborską orkiestrę widmo ! Przypominam, że w zeszłym roku zniszczono 100 letnią więcborską orkiestrę dętą, która powinna wrócić do OSP Więcbork z kapelmistrzem Kozielem ! Poniżej link z występem fałszującej hymn Polski Łobżenickiej orkiestry dętej na dzisiejszych uroczystościach https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482141728418/
Przypominam, że to swoją postawą i walecznością w powstaniu wielkopolskim mieszkańcy Więcborka doprowadzają do włączenia Więcborka w granicę II Rzeczypospolitej, na mocy Traktatu Wersalskiego z 23 czerwca 1919 r. Wyzwolenia Więcborka dokonał 28. 01. 1920 r. Gen. Józef Haller i Armia Pomorze, tego dnia na więcborskim rynku odbyła się defilada wojskowa i oficjalne przekazanie władzy w mieście z rąk władz niemieckich w ręce władz Polskich. Również tego samego dnia Jan Bracka udostępnił własne domy odrodzonym po latach zaborów władzą polskim na siedzibę Urzędu Miejskiego i Poczty Polskiej.
Na podstawie ustawy z dnia 21 czerwca 1921r. wybrano demokratyczne władze Więcborka czyli burmistrza jego zastępce i członków magistratu wraz z radą miejską. Burmistrzem komisarycznym został powołany Pan Jan Kabat i E. Piotrowski, a następnie po nim objął ten urząd L. Chmielnicki. Skład Rady Miejskiej pierwszej kadencji w odrodzonej Rzeczpospolitej był następujący: 1) Jan Bracka – kupiec, 2) Ignacy Pankanin – kupiec, 3) Marian Przybylski – aptekarz, 4) Antoni Barganowski – urzędnik sądowy Sądu w Więcborku, 5) Alojzy Zuchowski – kancelista sądowy w Więcborku, 6) Wilhelm Hackbarth – kupiec, 7) Jan Kabat – ogrodnik, 8) Bernard Zakrzewski – rektor szkoły powszechnej w Więcborku, 9) Franciszek Krebs – doktor medycyny więcborskiego szpitala, 10) Franciszek Młodzik – kupiec, 11) Juliusz Richter – zegarmistrz, 12) Augustyn Gondek – urzędnik kolejowy na stacji w Więcborku, 13) Franciszek Kucharski – kupiec, 14) Franciszek Korthals – robotnik kolejowy, 15) Lucjan Klimaszewski – handlarz bydłem, 16) Antoni Berndt – właściciel ziemski, 17) Aleksander Masiak – bednarz, 18) Paweł Różniak – robotnik kolejowy. Członkami magistratu czyli Zarządu Miejskiego zostali wybrani: Jan Bracka, Jan Kabat, Antoni Barganowski, Wilhelm Hackbarth. W sierpniu 1922 r. Rada Miejska wybrała stałego Burmistrza Więcborka którym został Pan Piotr Lindecki. Wybrany na 12 lat pełnił tą funkcję od 01 września 1922 r. do 31 sierpnia 1934 r.
Skład Rady Miejskiej w następnych latach był następujący od 1933 r. stanowiło ją 12 radnych. Przynależność polityczną podaję według protokołu z posiedzenia Rady Miejskiej w Więcborku z dnia 02 stycznia 1934 r. 1) Franciszek Młodzik – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem) 2) Edward Arndt – kierownik Zakładu Diakonis w Więcborku, 3) Roman Nowicki – dentysta (Stronnictwo Narodowe) 4) Józef Stasiewski – cieśla (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 5) Aleksy Fojut – przemysłowiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 6) Franciszek Krebs – lekarz, 7) Alojzy Sankowski – naczelnik poczty w Więcborku (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 8) Franciszek Cieślik – rolnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 9) Oskar Gumpert – weterynarz, 10) Aleksander Masiak – bednarz (Narodowa Partia Robotnicza), 11) Onufry Ziarnkowski – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 12) Józef Lubiński – chałupnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem). Członkami magistratu czyli Zarządu Miasta Więcbork zostali wybrani: Franciszek Kucharski – wiceburmistrz, Jan Bracka – kupiec, Marian Przybylski – aptekarz, Albin Umiński – restaurator, wszyscy należący do Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Rządem.
W latach trzydziestych minionego stulecia powstała na przedmieściach Więcborka Rezydencja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Profesora Ignacego Mościckiego. W Więcborku dochodzi do licznych wizyt Prezydenta Ignacego Mościckiego, oraz przedstawicieli ówczesnego Rządu RP z Marszałkami Polski Józefem Piłsudskim i Edwardem Rydzem Śmigłym i generalicją II RP. W Więcborku odbywały Prezydenckie Polowania Reprezentacyjne. W tym czasie działały w Więcborku Urząd Celny, Szpital Powiatowy, Sąd i Więzienie, Komenda Policji Państwowej, Straż Pożarna, Urząd Skarbowy, Dworzec i Stacja Węzłowa PKP oraz siedziba Loży Masońskiej, która mieściła się w pałacu w Sypniewie.
Obok rezydencji prezydenckiej na przedmieściach w zamku i pałacu w Runowie Kr i Młyn koło Więcborka działał pałac myśliwski Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w Stebionku gmina Więcbork przy granicy Polsko – Niemieckiej. Warto wspomnieć, że już od 1900 r. miasto posiadało własny gaz miejski, oraz prąd elektryczny co dawało przeogromne możliwości rozwoju na ówczesne czasy. Z ówczesnych organizacji Polskich trzeba wspomnieć Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Towarzystwo Rodzin Katolickich, Towarzystwo Powstańców i Wojaków, Związek Hallerczyków, Związek Oficerów Rezerwy Ziemi Zachodnich, Towarzystwo Polek, Towarzystwo Szkół Ludowych.
W mieście działały liczne polskie partie polityczne takie jak: Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem, PSL Piast, Chrześcijańska Demokracja, Chrześcijańsko-Narodowe Stronnictwo Pracy, Narodowa Partia Robotnicza i inne. W tym czasie w Więcborku działały różne związki wyznaniowe i tak w mieście działał Zakon Ewangelickich Sióstr Diakonistek utworzony w 1898r. liczący 350 osób z oddziałami w Lwowie, Warszawie i Gnieźnie, był to największy zakon ewangelicki w Polsce. W mieście działał Zakon Katolickich Sióstr Franciszkanek, Zakon Misjonarzy Ewangelickich w Wituni, wówczas Witunia była terytorialnie częścią miasta Więcbork .
W Więcborku od zarania działał Kościół Katolicki obecny kościół jest już czwartym zbudowanym w tym samym miejscu w latach 1772 r. -1778 r. przez Grzymalitów hrabiów Potulickich z Więcborka. W 1405 r. Proboszczem Parafii Więcborskiej był Aleksy (Dominus Alexisus). Jego jako ówczesnego plebana wymienił Sędziwój Pęperzyński w akcie dotacyjnym z 1405 r. dla parafii Więcborskiej. Więcbork przez długie lata był siedzibą dekanatu katolickiego, natomiast 08. 07. 1793 r. Oficjał kamieński Ksawery Józef de Trzebiatowski przenosi siedzibę Konsystorza do Więcborka, czyli Kolegiatę Rzymskokatolicką.
W mieście działała też Synagoga Żydowska wybudowana w 1811 r., oraz dwa Zbory Ewangelickie główny Zbór z 1786 r. wybudowano z inicjatywy i dotacji Króla Pruskiego, był to przepiękny zbór z wierzą zegarową, obiekt zniszczyli miejscowi komuniści na przełomie lat 70-tych i 80-tych minionego stulecia przerabiając go na dom kultury. Tej barbarzyńskiej dewastacji i świętokradztwu towarzyszyły liczne protesty mieszkańców i kościoła katolickiego oraz ewangelickiego. Obiekt był perłą zabytkową najwyższej klasy muzealnej. Kolejny Zbór Ewangelicki na ul. Rybackiej powstał nieco później i zachował się do dnia dzisiejszego, a w tym roku ma być przerobiony na kolejny dom środowiskowy co irytuje wielu mieszkańców ! W Więcborskich Klasztorach przerobionych przez komunistów działały kaplice klasztorne, gdzie również odprawiano nabożeństwa.
Na cmentarzu parafialnym w Więcborku w miejscu prastarego miasta Więcbork działała kaplica wybudowana przez Potulickich z Więcborka w której również odprawiano nabożeństwa, wcześniej w tym miejscu istniał Kościół Rzymskokatolicki pod wezwaniem Świętej Katarzyny, Anny i Magdaleny, nieopodal kolejny drewniany zamek miejski ! Pomimo wielorodności wyznaniowej wszyscy mieszkańcy żyli w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu.
Ogromną manifestacją Polskości i patriotyzmu w Więcborku stał się pogrzeb zmarłego 9 maja 1938 r. śp. Jana Bracka 13. 05. 1938 r. współtwórcy II Rzeczypospolitej, legendarnego pierwszego prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku. W pogrzebie uczestniczyły tysiące osób w tym najwyższe władzę Rzeczypospolitej Polskiej. Za trumną Jana Bracka obok Rodziny zmarłego szli Prezydent RP Ignacy Mościcki, Marszałek Polski Edward Rydz Śmigły, przedstawiciele Wojska Polskiego z kompanią reprezentacyjną, Kurkowe Bractwa Strzeleckie z całej Polski, wraz z licznymi delegacjami władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich Więcborka. Trumna z ciałem Jana Bracka była wystawiona kilka dni w więcborskim Kościele Rzymskokatolickim, z tego kościoła żegnali Jana Bracka przedstawiciele duchowieństwa. Kondukt pogrzebowy prowadził więcborski dziekan i kapelan KBS Więcbork Jan Wilmowski. Jak podaje gazeta sępoleńska z maja 1938 roku takiego uroczystego i wielkiego pogrzebu z udziałem wszystkich władz świeckich i duchownych Więcbork jeszcze nie widział !!!
W tym czasie miasto Więcbork liczyło 4200 osób. W mieście i Gminie Zbiorowej Więcbork było najwięcej Polaków w całym powiecie sępoleńskim, w tym gronie była cała moja rodzina o nazwisku Bracka !!
Poniżej moje dzisiejsze jubileuszowe przemówienie Tomasza Romana Bracka do rodaków oraz mieszkańców prezydenckiego miasta Więcbork na 100 lat odzyskania przez Więcbork niepodległości z miejsca spoczynku Współtwórcy II RP Jana Bracka https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212477197724821/
foto Tomasz Roman Bracka

100 rocznica odzyskania niepodległosci przez Więcbork
Dobiegły końca dzisiejsze uroczystości miejskie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez prezydenckie miasto Więcbork co nastąpiło 23 stycznia 1920 r.
Pomimo zaproszeń burmistrza Więcborka Kuszewskiego na zakłamane uroczystości nie przybył Premier RP Mateusz Morawiecki Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz Prezydent Polski Andrzej Duda, którego postkomunistyczne władze powiatu i Więcborka okradły z jego kompleksu rezydencji Prezydenta i Rządu RP mieszczących się na przedmieściach Więcborka !
Nie wspomniano, też o ojcach wolności Więcborka sprzed 100 lat w tym o pierwszym burmistrzu Więcborka w II RP Janie Kabacie, czy o moim pradziadku Janie Bracka członku Zarządu Miasta Więcbork, który 100 lat temu udostępnił własny dom władzom odrodzonej Polski na Urząd Miejski i Radę Miejską w Więcborku na więcborskim Rynku co świadczy o prostactwu lichych władz miasta Więcbork, których wszyscy zignorowali włącznie z więcborskim Prawem i Sprawiedliwością, które zbojkotowało te pseudo uroczystości ! Ale ja tam byłem i o nich wspominałem poniżej koniec dzisiejszych uroczystości z moim przemówieniem https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482798584839/
Nawet nie zadbano o porządną orkiestrę dętą na 100 lecie zamawiając na dzisiejszych uroczystościach fałszującą hymn państwowy Polski orkiestrę dętą z Łobżenicy za duże pieniądze o czym poinformował nas były dyrektor MGOK Więcbork i były kapelmistrz więcborskiej orkiestry dętej Pan Karol Koziel, który przypomniał, że nowy kapelmistrz już dostał tysiące złotych z naszych podatków na składającą się z niewielu osób więcborską orkiestrę widmo ! Przypominam, że w zeszłym roku zniszczono 100 letnią więcborską orkiestrę dętą, która powinna wrócić do OSP Więcbork z kapelmistrzem Kozielem ! Poniżej link z występem fałszującej hymn Polski Łobżenickiej orkiestry dętej na dzisiejszych uroczystościach https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482141728418/
Przypominam, że to swoją postawą i walecznością w powstaniu wielkopolskim mieszkańcy Więcborka doprowadzają do włączenia Więcborka w granicę II Rzeczypospolitej, na mocy Traktatu Wersalskiego z 23 czerwca 1919 r. Wyzwolenia Więcborka dokonał 28. 01. 1920 r. Gen. Józef Haller i Armia Pomorze, tego dnia na więcborskim rynku odbyła się defilada wojskowa i oficjalne przekazanie władzy w mieście z rąk władz niemieckich w ręce władz Polskich. Również tego samego dnia Jan Bracka udostępnił własne domy odrodzonym po latach zaborów władzą polskim na siedzibę Urzędu Miejskiego i Poczty Polskiej.
Na podstawie ustawy z dnia 21 czerwca 1921r. wybrano demokratyczne władze Więcborka czyli burmistrza jego zastępce i członków magistratu wraz z radą miejską. Burmistrzem komisarycznym został powołany Pan Jan Kabat i E. Piotrowski, a następnie po nim objął ten urząd L. Chmielnicki. Skład Rady Miejskiej pierwszej kadencji w odrodzonej Rzeczpospolitej był następujący: 1) Jan Bracka – kupiec, 2) Ignacy Pankanin – kupiec, 3) Marian Przybylski – aptekarz, 4) Antoni Barganowski – urzędnik sądowy Sądu w Więcborku, 5) Alojzy Zuchowski – kancelista sądowy w Więcborku, 6) Wilhelm Hackbarth – kupiec, 7) Jan Kabat – ogrodnik, 8) Bernard Zakrzewski – rektor szkoły powszechnej w Więcborku, 9) Franciszek Krebs – doktor medycyny więcborskiego szpitala, 10) Franciszek Młodzik – kupiec, 11) Juliusz Richter – zegarmistrz, 12) Augustyn Gondek – urzędnik kolejowy na stacji w Więcborku, 13) Franciszek Kucharski – kupiec, 14) Franciszek Korthals – robotnik kolejowy, 15) Lucjan Klimaszewski – handlarz bydłem, 16) Antoni Berndt – właściciel ziemski, 17) Aleksander Masiak – bednarz, 18) Paweł Różniak – robotnik kolejowy. Członkami magistratu czyli Zarządu Miejskiego zostali wybrani: Jan Bracka, Jan Kabat, Antoni Barganowski, Wilhelm Hackbarth. W sierpniu 1922 r. Rada Miejska wybrała stałego Burmistrza Więcborka którym został Pan Piotr Lindecki. Wybrany na 12 lat pełnił tą funkcję od 01 września 1922 r. do 31 sierpnia 1934 r.
Skład Rady Miejskiej w następnych latach był następujący od 1933 r. stanowiło ją 12 radnych. Przynależność polityczną podaję według protokołu z posiedzenia Rady Miejskiej w Więcborku z dnia 02 stycznia 1934 r. 1) Franciszek Młodzik – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem) 2) Edward Arndt – kierownik Zakładu Diakonis w Więcborku, 3) Roman Nowicki – dentysta (Stronnictwo Narodowe) 4) Józef Stasiewski – cieśla (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 5) Aleksy Fojut – przemysłowiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 6) Franciszek Krebs – lekarz, 7) Alojzy Sankowski – naczelnik poczty w Więcborku (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 8) Franciszek Cieślik – rolnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 9) Oskar Gumpert – weterynarz, 10) Aleksander Masiak – bednarz (Narodowa Partia Robotnicza), 11) Onufry Ziarnkowski – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 12) Józef Lubiński – chałupnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem). Członkami magistratu czyli Zarządu Miasta Więcbork zostali wybrani: Franciszek Kucharski – wiceburmistrz, Jan Bracka – kupiec, Marian Przybylski – aptekarz, Albin Umiński – restaurator, wszyscy należący do Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Rządem.
W latach trzydziestych minionego stulecia powstała na przedmieściach Więcborka Rezydencja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Profesora Ignacego Mościckiego. W Więcborku dochodzi do licznych wizyt Prezydenta Ignacego Mościckiego, oraz przedstawicieli ówczesnego Rządu RP z Marszałkami Polski Józefem Piłsudskim i Edwardem Rydzem Śmigłym i generalicją II RP. W Więcborku odbywały Prezydenckie Polowania Reprezentacyjne. W tym czasie działały w Więcborku Urząd Celny, Szpital Powiatowy, Sąd i Więzienie, Komenda Policji Państwowej, Straż Pożarna, Urząd Skarbowy, Dworzec i Stacja Węzłowa PKP oraz siedziba Loży Masońskiej, która mieściła się w pałacu w Sypniewie.
Obok rezydencji prezydenckiej na przedmieściach w zamku i pałacu w Runowie Kr i Młyn koło Więcborka działał pałac myśliwski Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w Stebionku gmina Więcbork przy granicy Polsko – Niemieckiej. Warto wspomnieć, że już od 1900 r. miasto posiadało własny gaz miejski, oraz prąd elektryczny co dawało przeogromne możliwości rozwoju na ówczesne czasy. Z ówczesnych organizacji Polskich trzeba wspomnieć Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Towarzystwo Rodzin Katolickich, Towarzystwo Powstańców i Wojaków, Związek Hallerczyków, Związek Oficerów Rezerwy Ziemi Zachodnich, Towarzystwo Polek, Towarzystwo Szkół Ludowych.
W mieście działały liczne polskie partie polityczne takie jak: Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem, PSL Piast, Chrześcijańska Demokracja, Chrześcijańsko-Narodowe Stronnictwo Pracy, Narodowa Partia Robotnicza i inne. W tym czasie w Więcborku działały różne związki wyznaniowe i tak w mieście działał Zakon Ewangelickich Sióstr Diakonistek utworzony w 1898r. liczący 350 osób z oddziałami w Lwowie, Warszawie i Gnieźnie, był to największy zakon ewangelicki w Polsce. W mieście działał Zakon Katolickich Sióstr Franciszkanek, Zakon Misjonarzy Ewangelickich w Wituni, wówczas Witunia była terytorialnie częścią miasta Więcbork .
W Więcborku od zarania działał Kościół Katolicki obecny kościół jest już czwartym zbudowanym w tym samym miejscu w latach 1772 r. -1778 r. przez Grzymalitów hrabiów Potulickich z Więcborka. W 1405 r. Proboszczem Parafii Więcborskiej był Aleksy (Dominus Alexisus). Jego jako ówczesnego plebana wymienił Sędziwój Pęperzyński w akcie dotacyjnym z 1405 r. dla parafii Więcborskiej. Więcbork przez długie lata był siedzibą dekanatu katolickiego, natomiast 08. 07. 1793 r. Oficjał kamieński Ksawery Józef de Trzebiatowski przenosi siedzibę Konsystorza do Więcborka, czyli Kolegiatę Rzymskokatolicką.
W mieście działała też Synagoga Żydowska wybudowana w 1811 r., oraz dwa Zbory Ewangelickie główny Zbór z 1786 r. wybudowano z inicjatywy i dotacji Króla Pruskiego, był to przepiękny zbór z wierzą zegarową, obiekt zniszczyli miejscowi komuniści na przełomie lat 70-tych i 80-tych minionego stulecia przerabiając go na dom kultury. Tej barbarzyńskiej dewastacji i świętokradztwu towarzyszyły liczne protesty mieszkańców i kościoła katolickiego oraz ewangelickiego. Obiekt był perłą zabytkową najwyższej klasy muzealnej. Kolejny Zbór Ewangelicki na ul. Rybackiej powstał nieco później i zachował się do dnia dzisiejszego, a w tym roku ma być przerobiony na kolejny dom środowiskowy co irytuje wielu mieszkańców ! W Więcborskich Klasztorach przerobionych przez komunistów działały kaplice klasztorne, gdzie również odprawiano nabożeństwa.
Na cmentarzu parafialnym w Więcborku w miejscu prastarego miasta Więcbork działała kaplica wybudowana przez Potulickich z Więcborka w której również odprawiano nabożeństwa, wcześniej w tym miejscu istniał Kościół Rzymskokatolicki pod wezwaniem Świętej Katarzyny, Anny i Magdaleny, nieopodal kolejny drewniany zamek miejski ! Pomimo wielorodności wyznaniowej wszyscy mieszkańcy żyli w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu.
Ogromną manifestacją Polskości i patriotyzmu w Więcborku stał się pogrzeb zmarłego 9 maja 1938 r. śp. Jana Bracka 13. 05. 1938 r. współtwórcy II Rzeczypospolitej, legendarnego pierwszego prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku. W pogrzebie uczestniczyły tysiące osób w tym najwyższe władzę Rzeczypospolitej Polskiej. Za trumną Jana Bracka obok Rodziny zmarłego szli Prezydent RP Ignacy Mościcki, Marszałek Polski Edward Rydz Śmigły, przedstawiciele Wojska Polskiego z kompanią reprezentacyjną, Kurkowe Bractwa Strzeleckie z całej Polski, wraz z licznymi delegacjami władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich Więcborka. Trumna z ciałem Jana Bracka była wystawiona kilka dni w więcborskim Kościele Rzymskokatolickim, z tego kościoła żegnali Jana Bracka przedstawiciele duchowieństwa. Kondukt pogrzebowy prowadził więcborski dziekan i kapelan KBS Więcbork Jan Wilmowski. Jak podaje gazeta sępoleńska z maja 1938 roku takiego uroczystego i wielkiego pogrzebu z udziałem wszystkich władz świeckich i duchownych Więcbork jeszcze nie widział !!!
W tym czasie miasto Więcbork liczyło 4200 osób. W mieście i Gminie Zbiorowej Więcbork było najwięcej Polaków w całym powiecie sępoleńskim, w tym gronie była cała moja rodzina o nazwisku Bracka !!
Poniżej moje dzisiejsze jubileuszowe przemówienie Tomasza Romana Bracka do rodaków oraz mieszkańców prezydenckiego miasta Więcbork na 100 lat odzyskania przez Więcbork niepodległości z miejsca spoczynku Współtwórcy II RP Jana Bracka https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212477197724821/
foto Tomasz Roman Bracka

100 rocznica odzyskania niepodległosci przez Więcbork
Dobiegły końca dzisiejsze uroczystości miejskie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez prezydenckie miasto Więcbork co nastąpiło 23 stycznia 1920 r.
Pomimo zaproszeń burmistrza Więcborka Kuszewskiego na zakłamane uroczystości nie przybył Premier RP Mateusz Morawiecki Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz Prezydent Polski Andrzej Duda, którego postkomunistyczne władze powiatu i Więcborka okradły z jego kompleksu rezydencji Prezydenta i Rządu RP mieszczących się na przedmieściach Więcborka !
Nie wspomniano, też o ojcach wolności Więcborka sprzed 100 lat w tym o pierwszym burmistrzu Więcborka w II RP Janie Kabacie, czy o moim pradziadku Janie Bracka członku Zarządu Miasta Więcbork, który 100 lat temu udostępnił własny dom władzom odrodzonej Polski na Urząd Miejski i Radę Miejską w Więcborku na więcborskim Rynku co świadczy o prostactwu lichych władz miasta Więcbork, których wszyscy zignorowali włącznie z więcborskim Prawem i Sprawiedliwością, które zbojkotowało te pseudo uroczystości ! Ale ja tam byłem i o nich wspominałem poniżej koniec dzisiejszych uroczystości z moim przemówieniem https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482798584839/
Nawet nie zadbano o porządną orkiestrę dętą na 100 lecie zamawiając na dzisiejszych uroczystościach fałszującą hymn państwowy Polski orkiestrę dętą z Łobżenicy za duże pieniądze o czym poinformował nas były dyrektor MGOK Więcbork i były kapelmistrz więcborskiej orkiestry dętej Pan Karol Koziel, który przypomniał, że nowy kapelmistrz już dostał tysiące złotych z naszych podatków na składającą się z niewielu osób więcborską orkiestrę widmo ! Przypominam, że w zeszłym roku zniszczono 100 letnią więcborską orkiestrę dętą, która powinna wrócić do OSP Więcbork z kapelmistrzem Kozielem ! Poniżej link z występem fałszującej hymn Polski Łobżenickiej orkiestry dętej na dzisiejszych uroczystościach https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482141728418/
Przypominam, że to swoją postawą i walecznością w powstaniu wielkopolskim mieszkańcy Więcborka doprowadzają do włączenia Więcborka w granicę II Rzeczypospolitej, na mocy Traktatu Wersalskiego z 23 czerwca 1919 r. Wyzwolenia Więcborka dokonał 28. 01. 1920 r. Gen. Józef Haller i Armia Pomorze, tego dnia na więcborskim rynku odbyła się defilada wojskowa i oficjalne przekazanie władzy w mieście z rąk władz niemieckich w ręce władz Polskich. Również tego samego dnia Jan Bracka udostępnił własne domy odrodzonym po latach zaborów władzą polskim na siedzibę Urzędu Miejskiego i Poczty Polskiej.
Na podstawie ustawy z dnia 21 czerwca 1921r. wybrano demokratyczne władze Więcborka czyli burmistrza jego zastępce i członków magistratu wraz z radą miejską. Burmistrzem komisarycznym został powołany Pan Jan Kabat i E. Piotrowski, a następnie po nim objął ten urząd L. Chmielnicki. Skład Rady Miejskiej pierwszej kadencji w odrodzonej Rzeczpospolitej był następujący: 1) Jan Bracka – kupiec, 2) Ignacy Pankanin – kupiec, 3) Marian Przybylski – aptekarz, 4) Antoni Barganowski – urzędnik sądowy Sądu w Więcborku, 5) Alojzy Zuchowski – kancelista sądowy w Więcborku, 6) Wilhelm Hackbarth – kupiec, 7) Jan Kabat – ogrodnik, 8) Bernard Zakrzewski – rektor szkoły powszechnej w Więcborku, 9) Franciszek Krebs – doktor medycyny więcborskiego szpitala, 10) Franciszek Młodzik – kupiec, 11) Juliusz Richter – zegarmistrz, 12) Augustyn Gondek – urzędnik kolejowy na stacji w Więcborku, 13) Franciszek Kucharski – kupiec, 14) Franciszek Korthals – robotnik kolejowy, 15) Lucjan Klimaszewski – handlarz bydłem, 16) Antoni Berndt – właściciel ziemski, 17) Aleksander Masiak – bednarz, 18) Paweł Różniak – robotnik kolejowy. Członkami magistratu czyli Zarządu Miejskiego zostali wybrani: Jan Bracka, Jan Kabat, Antoni Barganowski, Wilhelm Hackbarth. W sierpniu 1922 r. Rada Miejska wybrała stałego Burmistrza Więcborka którym został Pan Piotr Lindecki. Wybrany na 12 lat pełnił tą funkcję od 01 września 1922 r. do 31 sierpnia 1934 r.
Skład Rady Miejskiej w następnych latach był następujący od 1933 r. stanowiło ją 12 radnych. Przynależność polityczną podaję według protokołu z posiedzenia Rady Miejskiej w Więcborku z dnia 02 stycznia 1934 r. 1) Franciszek Młodzik – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem) 2) Edward Arndt – kierownik Zakładu Diakonis w Więcborku, 3) Roman Nowicki – dentysta (Stronnictwo Narodowe) 4) Józef Stasiewski – cieśla (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 5) Aleksy Fojut – przemysłowiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 6) Franciszek Krebs – lekarz, 7) Alojzy Sankowski – naczelnik poczty w Więcborku (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 8) Franciszek Cieślik – rolnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 9) Oskar Gumpert – weterynarz, 10) Aleksander Masiak – bednarz (Narodowa Partia Robotnicza), 11) Onufry Ziarnkowski – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 12) Józef Lubiński – chałupnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem). Członkami magistratu czyli Zarządu Miasta Więcbork zostali wybrani: Franciszek Kucharski – wiceburmistrz, Jan Bracka – kupiec, Marian Przybylski – aptekarz, Albin Umiński – restaurator, wszyscy należący do Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Rządem.
W latach trzydziestych minionego stulecia powstała na przedmieściach Więcborka Rezydencja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Profesora Ignacego Mościckiego. W Więcborku dochodzi do licznych wizyt Prezydenta Ignacego Mościckiego, oraz przedstawicieli ówczesnego Rządu RP z Marszałkami Polski Józefem Piłsudskim i Edwardem Rydzem Śmigłym i generalicją II RP. W Więcborku odbywały Prezydenckie Polowania Reprezentacyjne. W tym czasie działały w Więcborku Urząd Celny, Szpital Powiatowy, Sąd i Więzienie, Komenda Policji Państwowej, Straż Pożarna, Urząd Skarbowy, Dworzec i Stacja Węzłowa PKP oraz siedziba Loży Masońskiej, która mieściła się w pałacu w Sypniewie.
Obok rezydencji prezydenckiej na przedmieściach w zamku i pałacu w Runowie Kr i Młyn koło Więcborka działał pałac myśliwski Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w Stebionku gmina Więcbork przy granicy Polsko – Niemieckiej. Warto wspomnieć, że już od 1900 r. miasto posiadało własny gaz miejski, oraz prąd elektryczny co dawało przeogromne możliwości rozwoju na ówczesne czasy. Z ówczesnych organizacji Polskich trzeba wspomnieć Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Towarzystwo Rodzin Katolickich, Towarzystwo Powstańców i Wojaków, Związek Hallerczyków, Związek Oficerów Rezerwy Ziemi Zachodnich, Towarzystwo Polek, Towarzystwo Szkół Ludowych.
W mieście działały liczne polskie partie polityczne takie jak: Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem, PSL Piast, Chrześcijańska Demokracja, Chrześcijańsko-Narodowe Stronnictwo Pracy, Narodowa Partia Robotnicza i inne. W tym czasie w Więcborku działały różne związki wyznaniowe i tak w mieście działał Zakon Ewangelickich Sióstr Diakonistek utworzony w 1898r. liczący 350 osób z oddziałami w Lwowie, Warszawie i Gnieźnie, był to największy zakon ewangelicki w Polsce. W mieście działał Zakon Katolickich Sióstr Franciszkanek, Zakon Misjonarzy Ewangelickich w Wituni, wówczas Witunia była terytorialnie częścią miasta Więcbork .
W Więcborku od zarania działał Kościół Katolicki obecny kościół jest już czwartym zbudowanym w tym samym miejscu w latach 1772 r. -1778 r. przez Grzymalitów hrabiów Potulickich z Więcborka. W 1405 r. Proboszczem Parafii Więcborskiej był Aleksy (Dominus Alexisus). Jego jako ówczesnego plebana wymienił Sędziwój Pęperzyński w akcie dotacyjnym z 1405 r. dla parafii Więcborskiej. Więcbork przez długie lata był siedzibą dekanatu katolickiego, natomiast 08. 07. 1793 r. Oficjał kamieński Ksawery Józef de Trzebiatowski przenosi siedzibę Konsystorza do Więcborka, czyli Kolegiatę Rzymskokatolicką.
W mieście działała też Synagoga Żydowska wybudowana w 1811 r., oraz dwa Zbory Ewangelickie główny Zbór z 1786 r. wybudowano z inicjatywy i dotacji Króla Pruskiego, był to przepiękny zbór z wierzą zegarową, obiekt zniszczyli miejscowi komuniści na przełomie lat 70-tych i 80-tych minionego stulecia przerabiając go na dom kultury. Tej barbarzyńskiej dewastacji i świętokradztwu towarzyszyły liczne protesty mieszkańców i kościoła katolickiego oraz ewangelickiego. Obiekt był perłą zabytkową najwyższej klasy muzealnej. Kolejny Zbór Ewangelicki na ul. Rybackiej powstał nieco później i zachował się do dnia dzisiejszego, a w tym roku ma być przerobiony na kolejny dom środowiskowy co irytuje wielu mieszkańców ! W Więcborskich Klasztorach przerobionych przez komunistów działały kaplice klasztorne, gdzie również odprawiano nabożeństwa.
Na cmentarzu parafialnym w Więcborku w miejscu prastarego miasta Więcbork działała kaplica wybudowana przez Potulickich z Więcborka w której również odprawiano nabożeństwa, wcześniej w tym miejscu istniał Kościół Rzymskokatolicki pod wezwaniem Świętej Katarzyny, Anny i Magdaleny, nieopodal kolejny drewniany zamek miejski ! Pomimo wielorodności wyznaniowej wszyscy mieszkańcy żyli w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu.
Ogromną manifestacją Polskości i patriotyzmu w Więcborku stał się pogrzeb zmarłego 9 maja 1938 r. śp. Jana Bracka 13. 05. 1938 r. współtwórcy II Rzeczypospolitej, legendarnego pierwszego prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku. W pogrzebie uczestniczyły tysiące osób w tym najwyższe władzę Rzeczypospolitej Polskiej. Za trumną Jana Bracka obok Rodziny zmarłego szli Prezydent RP Ignacy Mościcki, Marszałek Polski Edward Rydz Śmigły, przedstawiciele Wojska Polskiego z kompanią reprezentacyjną, Kurkowe Bractwa Strzeleckie z całej Polski, wraz z licznymi delegacjami władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich Więcborka. Trumna z ciałem Jana Bracka była wystawiona kilka dni w więcborskim Kościele Rzymskokatolickim, z tego kościoła żegnali Jana Bracka przedstawiciele duchowieństwa. Kondukt pogrzebowy prowadził więcborski dziekan i kapelan KBS Więcbork Jan Wilmowski. Jak podaje gazeta sępoleńska z maja 1938 roku takiego uroczystego i wielkiego pogrzebu z udziałem wszystkich władz świeckich i duchownych Więcbork jeszcze nie widział !!!
W tym czasie miasto Więcbork liczyło 4200 osób. W mieście i Gminie Zbiorowej Więcbork było najwięcej Polaków w całym powiecie sępoleńskim, w tym gronie była cała moja rodzina o nazwisku Bracka !!
Poniżej moje dzisiejsze jubileuszowe przemówienie Tomasza Romana Bracka do rodaków oraz mieszkańców prezydenckiego miasta Więcbork na 100 lat odzyskania przez Więcbork niepodległości z miejsca spoczynku Współtwórcy II RP Jana Bracka https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212477197724821/
foto Tomasz Roman Bracka

100 rocznica odzyskania niepodległosci przez Więcbork
Dobiegły końca dzisiejsze uroczystości miejskie 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez prezydenckie miasto Więcbork co nastąpiło 23 stycznia 1920 r.
Pomimo zaproszeń burmistrza Więcborka Kuszewskiego na zakłamane uroczystości nie przybył Premier RP Mateusz Morawiecki Marszałek Senatu Tomasz Grodzki, Marszałek Sejmu Elżbieta Witek oraz Prezydent Polski Andrzej Duda, którego postkomunistyczne władze powiatu i Więcborka okradły z jego kompleksu rezydencji Prezydenta i Rządu RP mieszczących się na przedmieściach Więcborka !
Nie wspomniano, też o ojcach wolności Więcborka sprzed 100 lat w tym o pierwszym burmistrzu Więcborka w II RP Janie Kabacie, czy o moim pradziadku Janie Bracka członku Zarządu Miasta Więcbork, który 100 lat temu udostępnił własny dom władzom odrodzonej Polski na Urząd Miejski i Radę Miejską w Więcborku na więcborskim Rynku co świadczy o prostactwu lichych władz miasta Więcbork, których wszyscy zignorowali włącznie z więcborskim Prawem i Sprawiedliwością, które zbojkotowało te pseudo uroczystości ! Ale ja tam byłem i o nich wspominałem poniżej koniec dzisiejszych uroczystości z moim przemówieniem https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482798584839/
Nawet nie zadbano o porządną orkiestrę dętą na 100 lecie zamawiając na dzisiejszych uroczystościach fałszującą hymn państwowy Polski orkiestrę dętą z Łobżenicy za duże pieniądze o czym poinformował nas były dyrektor MGOK Więcbork i były kapelmistrz więcborskiej orkiestry dętej Pan Karol Koziel, który przypomniał, że nowy kapelmistrz już dostał tysiące złotych z naszych podatków na składającą się z niewielu osób więcborską orkiestrę widmo ! Przypominam, że w zeszłym roku zniszczono 100 letnią więcborską orkiestrę dętą, która powinna wrócić do OSP Więcbork z kapelmistrzem Kozielem ! Poniżej link z występem fałszującej hymn Polski Łobżenickiej orkiestry dętej na dzisiejszych uroczystościach https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212482141728418/
Przypominam, że to swoją postawą i walecznością w powstaniu wielkopolskim mieszkańcy Więcborka doprowadzają do włączenia Więcborka w granicę II Rzeczypospolitej, na mocy Traktatu Wersalskiego z 23 czerwca 1919 r. Wyzwolenia Więcborka dokonał 28. 01. 1920 r. Gen. Józef Haller i Armia Pomorze, tego dnia na więcborskim rynku odbyła się defilada wojskowa i oficjalne przekazanie władzy w mieście z rąk władz niemieckich w ręce władz Polskich. Również tego samego dnia Jan Bracka udostępnił własne domy odrodzonym po latach zaborów władzą polskim na siedzibę Urzędu Miejskiego i Poczty Polskiej.
Na podstawie ustawy z dnia 21 czerwca 1921r. wybrano demokratyczne władze Więcborka czyli burmistrza jego zastępce i członków magistratu wraz z radą miejską. Burmistrzem komisarycznym został powołany Pan Jan Kabat i E. Piotrowski, a następnie po nim objął ten urząd L. Chmielnicki. Skład Rady Miejskiej pierwszej kadencji w odrodzonej Rzeczpospolitej był następujący: 1) Jan Bracka – kupiec, 2) Ignacy Pankanin – kupiec, 3) Marian Przybylski – aptekarz, 4) Antoni Barganowski – urzędnik sądowy Sądu w Więcborku, 5) Alojzy Zuchowski – kancelista sądowy w Więcborku, 6) Wilhelm Hackbarth – kupiec, 7) Jan Kabat – ogrodnik, 8) Bernard Zakrzewski – rektor szkoły powszechnej w Więcborku, 9) Franciszek Krebs – doktor medycyny więcborskiego szpitala, 10) Franciszek Młodzik – kupiec, 11) Juliusz Richter – zegarmistrz, 12) Augustyn Gondek – urzędnik kolejowy na stacji w Więcborku, 13) Franciszek Kucharski – kupiec, 14) Franciszek Korthals – robotnik kolejowy, 15) Lucjan Klimaszewski – handlarz bydłem, 16) Antoni Berndt – właściciel ziemski, 17) Aleksander Masiak – bednarz, 18) Paweł Różniak – robotnik kolejowy. Członkami magistratu czyli Zarządu Miejskiego zostali wybrani: Jan Bracka, Jan Kabat, Antoni Barganowski, Wilhelm Hackbarth. W sierpniu 1922 r. Rada Miejska wybrała stałego Burmistrza Więcborka którym został Pan Piotr Lindecki. Wybrany na 12 lat pełnił tą funkcję od 01 września 1922 r. do 31 sierpnia 1934 r.
Skład Rady Miejskiej w następnych latach był następujący od 1933 r. stanowiło ją 12 radnych. Przynależność polityczną podaję według protokołu z posiedzenia Rady Miejskiej w Więcborku z dnia 02 stycznia 1934 r. 1) Franciszek Młodzik – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem) 2) Edward Arndt – kierownik Zakładu Diakonis w Więcborku, 3) Roman Nowicki – dentysta (Stronnictwo Narodowe) 4) Józef Stasiewski – cieśla (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 5) Aleksy Fojut – przemysłowiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 6) Franciszek Krebs – lekarz, 7) Alojzy Sankowski – naczelnik poczty w Więcborku (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 8) Franciszek Cieślik – rolnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 9) Oskar Gumpert – weterynarz, 10) Aleksander Masiak – bednarz (Narodowa Partia Robotnicza), 11) Onufry Ziarnkowski – kupiec (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem), 12) Józef Lubiński – chałupnik (Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem). Członkami magistratu czyli Zarządu Miasta Więcbork zostali wybrani: Franciszek Kucharski – wiceburmistrz, Jan Bracka – kupiec, Marian Przybylski – aptekarz, Albin Umiński – restaurator, wszyscy należący do Bezpartyjnego Bloku Współpracy z Rządem.
W latach trzydziestych minionego stulecia powstała na przedmieściach Więcborka Rezydencja Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Profesora Ignacego Mościckiego. W Więcborku dochodzi do licznych wizyt Prezydenta Ignacego Mościckiego, oraz przedstawicieli ówczesnego Rządu RP z Marszałkami Polski Józefem Piłsudskim i Edwardem Rydzem Śmigłym i generalicją II RP. W Więcborku odbywały Prezydenckie Polowania Reprezentacyjne. W tym czasie działały w Więcborku Urząd Celny, Szpital Powiatowy, Sąd i Więzienie, Komenda Policji Państwowej, Straż Pożarna, Urząd Skarbowy, Dworzec i Stacja Węzłowa PKP oraz siedziba Loży Masońskiej, która mieściła się w pałacu w Sypniewie.
Obok rezydencji prezydenckiej na przedmieściach w zamku i pałacu w Runowie Kr i Młyn koło Więcborka działał pałac myśliwski Prezydenta RP Ignacego Mościckiego w Stebionku gmina Więcbork przy granicy Polsko – Niemieckiej. Warto wspomnieć, że już od 1900 r. miasto posiadało własny gaz miejski, oraz prąd elektryczny co dawało przeogromne możliwości rozwoju na ówczesne czasy. Z ówczesnych organizacji Polskich trzeba wspomnieć Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku, Towarzystwo Gimnastyczne Sokół, Towarzystwo Rodzin Katolickich, Towarzystwo Powstańców i Wojaków, Związek Hallerczyków, Związek Oficerów Rezerwy Ziemi Zachodnich, Towarzystwo Polek, Towarzystwo Szkół Ludowych.
W mieście działały liczne polskie partie polityczne takie jak: Bezpartyjny Blok Współpracy z Rządem, PSL Piast, Chrześcijańska Demokracja, Chrześcijańsko-Narodowe Stronnictwo Pracy, Narodowa Partia Robotnicza i inne. W tym czasie w Więcborku działały różne związki wyznaniowe i tak w mieście działał Zakon Ewangelickich Sióstr Diakonistek utworzony w 1898r. liczący 350 osób z oddziałami w Lwowie, Warszawie i Gnieźnie, był to największy zakon ewangelicki w Polsce. W mieście działał Zakon Katolickich Sióstr Franciszkanek, Zakon Misjonarzy Ewangelickich w Wituni, wówczas Witunia była terytorialnie częścią miasta Więcbork .
W Więcborku od zarania działał Kościół Katolicki obecny kościół jest już czwartym zbudowanym w tym samym miejscu w latach 1772 r. -1778 r. przez Grzymalitów hrabiów Potulickich z Więcborka. W 1405 r. Proboszczem Parafii Więcborskiej był Aleksy (Dominus Alexisus). Jego jako ówczesnego plebana wymienił Sędziwój Pęperzyński w akcie dotacyjnym z 1405 r. dla parafii Więcborskiej. Więcbork przez długie lata był siedzibą dekanatu katolickiego, natomiast 08. 07. 1793 r. Oficjał kamieński Ksawery Józef de Trzebiatowski przenosi siedzibę Konsystorza do Więcborka, czyli Kolegiatę Rzymskokatolicką.
W mieście działała też Synagoga Żydowska wybudowana w 1811 r., oraz dwa Zbory Ewangelickie główny Zbór z 1786 r. wybudowano z inicjatywy i dotacji Króla Pruskiego, był to przepiękny zbór z wierzą zegarową, obiekt zniszczyli miejscowi komuniści na przełomie lat 70-tych i 80-tych minionego stulecia przerabiając go na dom kultury. Tej barbarzyńskiej dewastacji i świętokradztwu towarzyszyły liczne protesty mieszkańców i kościoła katolickiego oraz ewangelickiego. Obiekt był perłą zabytkową najwyższej klasy muzealnej. Kolejny Zbór Ewangelicki na ul. Rybackiej powstał nieco później i zachował się do dnia dzisiejszego, a w tym roku ma być przerobiony na kolejny dom środowiskowy co irytuje wielu mieszkańców ! W Więcborskich Klasztorach przerobionych przez komunistów działały kaplice klasztorne, gdzie również odprawiano nabożeństwa.
Na cmentarzu parafialnym w Więcborku w miejscu prastarego miasta Więcbork działała kaplica wybudowana przez Potulickich z Więcborka w której również odprawiano nabożeństwa, wcześniej w tym miejscu istniał Kościół Rzymskokatolicki pod wezwaniem Świętej Katarzyny, Anny i Magdaleny, nieopodal kolejny drewniany zamek miejski ! Pomimo wielorodności wyznaniowej wszyscy mieszkańcy żyli w zgodzie i wzajemnym poszanowaniu.
Ogromną manifestacją Polskości i patriotyzmu w Więcborku stał się pogrzeb zmarłego 9 maja 1938 r. śp. Jana Bracka 13. 05. 1938 r. współtwórcy II Rzeczypospolitej, legendarnego pierwszego prezesa Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Więcborku. W pogrzebie uczestniczyły tysiące osób w tym najwyższe władzę Rzeczypospolitej Polskiej. Za trumną Jana Bracka obok Rodziny zmarłego szli Prezydent RP Ignacy Mościcki, Marszałek Polski Edward Rydz Śmigły, przedstawiciele Wojska Polskiego z kompanią reprezentacyjną, Kurkowe Bractwa Strzeleckie z całej Polski, wraz z licznymi delegacjami władz wojewódzkich, powiatowych i miejskich Więcborka. Trumna z ciałem Jana Bracka była wystawiona kilka dni w więcborskim Kościele Rzymskokatolickim, z tego kościoła żegnali Jana Bracka przedstawiciele duchowieństwa. Kondukt pogrzebowy prowadził więcborski dziekan i kapelan KBS Więcbork Jan Wilmowski. Jak podaje gazeta sępoleńska z maja 1938 roku takiego uroczystego i wielkiego pogrzebu z udziałem wszystkich władz świeckich i duchownych Więcbork jeszcze nie widział !!!
W tym czasie miasto Więcbork liczyło 4200 osób. W mieście i Gminie Zbiorowej Więcbork było najwięcej Polaków w całym powiecie sępoleńskim, w tym gronie była cała moja rodzina o nazwisku Bracka !!
Poniżej moje dzisiejsze jubileuszowe przemówienie Tomasza Romana Bracka do rodaków oraz mieszkańców prezydenckiego miasta Więcbork na 100 lat odzyskania przez Więcbork niepodległości z miejsca spoczynku Współtwórcy II RP Jana Bracka https://www.facebook.com/Tomasz.Bracka/videos/10212477197724821/
foto Tomasz Roman Bracka

Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane
Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane i wyremontowane po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek. W tym 2020 roku dalsza przebudowa ulicy Słonecznej w Więcborku
foto Tomasz Roman Bracka

Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane
Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane i wyremontowane po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek. W tym 2020 roku dalsza przebudowa ulicy Słonecznej w Więcborku
foto Tomasz Roman Bracka

Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane
Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane i wyremontowane po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek. W tym 2020 roku dalsza przebudowa ulicy Słonecznej w Więcborku
foto Tomasz Roman Bracka

Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane
Ulice Orła i Słoneczna w Więcborku przebudowane i wyremontowane po nakazie pokontrolnym PINB w Sępólnie Kr. wydanym na mój wniosek. W tym 2020 roku dalsza przebudowa ulicy Słonecznej w Więcborku
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku
Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku wywołana na mój wniosek i po nakazie pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w.Sępólnie Kr z 2015 roku. Teraz czas na remont ulicy Rybackiej objętej tym samym nakazem pokontrolnym PINB z 2015 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku
Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku wywołana na mój wniosek i po nakazie pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w.Sępólnie Kr z 2015 roku. Teraz czas na remont ulicy Rybackiej objętej tym samym nakazem pokontrolnym PINB z 2015 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku
Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku wywołana na mój wniosek i po nakazie pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w.Sępólnie Kr z 2015 roku. Teraz czas na remont ulicy Rybackiej objętej tym samym nakazem pokontrolnym PINB z 2015 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku
Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku wywołana na mój wniosek i po nakazie pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w.Sępólnie Kr z 2015 roku. Teraz czas na remont ulicy Rybackiej objętej tym samym nakazem pokontrolnym PINB z 2015 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku
Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku wywołana na mój wniosek i po nakazie pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w.Sępólnie Kr z 2015 roku. Teraz czas na remont ulicy Rybackiej objętej tym samym nakazem pokontrolnym PINB z 2015 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku
Dobiegła końca przebudowa ulicy Strzeleckiej w Więcborku wywołana na mój wniosek i po nakazie pokontrolnym Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w.Sępólnie Kr z 2015 roku. Teraz czas na remont ulicy Rybackiej objętej tym samym nakazem pokontrolnym PINB z 2015 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr. W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych ! foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr. W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych ! foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr. W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych ! foto Tomasz Roman Bracka

Elewacja Dworca PKP Więcbork do remontu i odmalowania w 2020 r.
Elewacja Dworca PKP Więcbork do remontu i odmalowania w 2020 r. po wydanym trzy lata temu nakazie pokontrolnym Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy wydanym na mój wniosek dla PKP SA w Warszawie i Bydgoszczy.
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr.
W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych !
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr.
W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych !
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr.
W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych !
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr.
W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych !
foto Tomasz Roman Bracka

Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie
Ulica Dworcowa w Więcborku przebudowana w pierwszym etapie po wywołanych na mój wniosek nakazach pokontrolnych WINB Bydgoszcz i PINB w Sępólnie Kr.
W ramach w/w inwestycji pojawiło się wywalczone przeze mnie przejście dla pieszych, u zbiegu ulic Dworcowej i Al; 600 lecia, które należy niezwłocznie oświetlić oświetleniem ulicznym z ciemną ulicą Dworcową i pozostałymi ulicami w Więcborku, gdzie nadal brak ponad 100 latarni ulicznych !
foto Tomasz Roman Bracka

30 lat temu demontowałem komunizm w PRL w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy
Uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 29 listopada 1989 r. nr IX/60/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela antykomunistycznego Regionalnego Komitetu Organizacyjnego NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz kolejną Uchwałą WRN Bydgoszcz z z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego z ujawnieniem mojej osoby Tomasz Bracka członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co w dokumentach załączam powyżej – Tomasz Roman Bracka

30 lat temu demontowałem komunizm w PRL w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy
Uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 29 listopada 1989 r. nr IX/60/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela antykomunistycznego Regionalnego Komitetu Organizacyjnego NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz kolejną Uchwałą WRN Bydgoszcz z z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego z ujawnieniem mojej osoby Tomasz Bracka członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co w dokumentach załączam powyżej – Tomasz Roman Bracka

30 lat temu demontowałem komunizm w PRL w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy
Uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 29 listopada 1989 r. nr IX/60/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela antykomunistycznego Regionalnego Komitetu Organizacyjnego NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz kolejną Uchwałą WRN Bydgoszcz z z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego z ujawnieniem mojej osoby Tomasz Bracka członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co w dokumentach załączam powyżej – Tomasz Roman Bracka

30 lat temu demontowałem komunizm w PRL w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy
Uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 29 listopada 1989 r. nr IX/60/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela antykomunistycznego Regionalnego Komitetu Organizacyjnego NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz kolejną Uchwałą WRN Bydgoszcz z z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego z ujawnieniem mojej osoby Tomasz Bracka członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co w dokumentach załączam powyżej – Tomasz Roman Bracka

30 lat temu demontowałem komunizm w PRL w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy
Uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 29 listopada 1989 r. nr IX/60/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela antykomunistycznego Regionalnego Komitetu Organizacyjnego NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz kolejną Uchwałą WRN Bydgoszcz z z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego z ujawnieniem mojej osoby Tomasz Bracka członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co w dokumentach załączam powyżej – Tomasz Roman Bracka

30 lat temu demontowałem komunizm w PRL w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy
Uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 29 listopada 1989 r. nr IX/60/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela antykomunistycznego Regionalnego Komitetu Organizacyjnego NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz kolejną Uchwałą WRN Bydgoszcz z z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego z ujawnieniem mojej osoby Tomasz Bracka członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co w dokumentach załączam powyżej – Tomasz Roman Bracka

30 lat temu demontowałem komunizm w PRL w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy
Uchwałą Wojewódzkiej Rady Narodowej w Bydgoszczy z dnia 29 listopada 1989 r. nr IX/60/89 w której włączono mnie Tomasza Bracka do składu komisji WRN Bydgoszcz jako przedstawiciela antykomunistycznego Regionalnego Komitetu Organizacyjnego NSZZ Solidarność w Bydgoszczy z wskazaniem mnie przez antykomunistyczne stowarzyszenie Polityczne Prawda i Sprawiedliwość w Bydgoszczy.
Powołano mnie Tomasza Bracka na członka Komisji Kultury WRN Bydgoszcz kolejną Uchwałą WRN Bydgoszcz z z dnia 21 grudnia 1989 r. nr X/63/89 przegłosowaną w WRN Bydgoszcz i podpisana przez Przewodniczącego WRN Bydgoszcz Pana Leonarda Maciejewskiego z ujawnieniem mojej osoby Tomasz Bracka członka komisji Kultury WRN Bydgoszcz z wszystkimi prawami radnych WRN z prawem głosu włącznie co w dokumentach załączam powyżej – Tomasz Roman Bracka

Przetarg na budowę wywalczonej przeze mnie Obwodnicy Więcborka
Przetarg na budowę wywalczonej przeze mnie Obwodnicy Więcborka został dziś rozstrzygnięty pozytywnie wygrała go firma ARCHIDROG Witold Orczyński z Poznania przedkładając najkorzystniejszą ofertę w kwicie 171 585 zł. rozstrzygniętego przed chwilą przetargu w ZDW Bydgoszcz.
Najdroższą ofertę przedłożyła firma LPW z Katowic w kwocie 997 628,40 złotych. Wynik przetargu z ofertami zamieszczam poniżej ! Pierwszy etap budowy Obwodnicy Więcborka ruszy jeszcze w tym roku i potrwa 20 miesięcy.
Następnie nastąpi opracowanie dokumentacji technicznej przez ZDW Bydgoszcz i ogłoszenie przetargu na budowę obwodnicy Więcborka na gruncie co nastąpi w 2023 r. zgodnie z terminem wykorzystania wywalczonych przeze mnie 26 000 000 zł. na ten cel w UM w Toruniu.
Przypominam, że po skutecznej interwencji z mojej strony wywalczyłem w 2017 r. 26 000 000 złotych z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na budowę obwodnicy Więcborka, co potwierdzam poniżej w załączonym dokumencie.
Obwodnica Więcborka o której wszyscy marzyliśmy 75 lat dziś stała się faktem ! Przypominam, że o Obwodnicę Więcborka walczyłem w osamotnieniu 20 lat i się w końcu doczekałem ! Poniżej link przetargowy ZDW Bydgoszcz w sprawie budowy Obwodnicy Więcborka !!!
Obwodnica Więcborka rozpocznie się od wywalczonego przeze mnie ronda przy cmentarzu na ul. Wyzwolenia, a następnie po polach Wituni i wyjdzie za torami przy ul. Gdańskiej w Więcborku przy DW 241 w stronę Sępólna Kr.
poniżej link do zakończonego dziś pozytywnie przetargu na budowę wywalczonej przeze mnie obwodnicy Więcborka, która powstanie na gruncie za trzy lata !
https://platformazakupowa.pl/transakcja/260156
Natomiast nadwyżkę finansową po przetargu w ZDW Bydgoszcz w kwocie ponad 328 000 złotych należy niezwłocznie przeznaczyć na nowy asfalt na zdewastowanych ulicach Hallera i Wyzwolenia w Więcborku będących drogą wojewódzką nr 241 !
Kwota nadwyżki po przetargu powinna też starczyć na opracowanie dokumentacji technicznej na rzecz trzeciego ronda w Więcborku przy ul. Mickiewicza i Pocztowej DW 241 zgodnie z 6 letnim audytem BRD dla tej blokowanej w ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu inwestycji !
Tomasz Roman Bracka

Przetarg na budowę wywalczonej przeze mnie Obwodnicy Więcborka
Przetarg na budowę wywalczonej przeze mnie Obwodnicy Więcborka został dziś rozstrzygnięty pozytywnie wygrała go firma ARCHIDROG Witold Orczyński z Poznania przedkładając najkorzystniejszą ofertę w kwicie 171 585 zł. rozstrzygniętego przed chwilą przetargu w ZDW Bydgoszcz.
Najdroższą ofertę przedłożyła firma LPW z Katowic w kwocie 997 628,40 złotych. Wynik przetargu z ofertami zamieszczam poniżej ! Pierwszy etap budowy Obwodnicy Więcborka ruszy jeszcze w tym roku i potrwa 20 miesięcy.
Następnie nastąpi opracowanie dokumentacji technicznej przez ZDW Bydgoszcz i ogłoszenie przetargu na budowę obwodnicy Więcborka na gruncie co nastąpi w 2023 r. zgodnie z terminem wykorzystania wywalczonych przeze mnie 26 000 000 zł. na ten cel w UM w Toruniu.
Przypominam, że po skutecznej interwencji z mojej strony wywalczyłem w 2017 r. 26 000 000 złotych z Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu na budowę obwodnicy Więcborka, co potwierdzam poniżej w załączonym dokumencie.
Obwodnica Więcborka o której wszyscy marzyliśmy 75 lat dziś stała się faktem ! Przypominam, że o Obwodnicę Więcborka walczyłem w osamotnieniu 20 lat i się w końcu doczekałem ! Poniżej link przetargowy ZDW Bydgoszcz w sprawie budowy Obwodnicy Więcborka !!!
Obwodnica Więcborka rozpocznie się od wywalczonego przeze mnie ronda przy cmentarzu na ul. Wyzwolenia, a następnie po polach Wituni i wyjdzie za torami przy ul. Gdańskiej w Więcborku przy DW 241 w stronę Sępólna Kr.
poniżej link do zakończonego dziś pozytywnie przetargu na budowę wywalczonej przeze mnie obwodnicy Więcborka, która powstanie na gruncie za trzy lata !
https://platformazakupowa.pl/transakcja/260156
Natomiast nadwyżkę finansową po przetargu w ZDW Bydgoszcz w kwocie ponad 328 000 złotych należy niezwłocznie przeznaczyć na nowy asfalt na zdewastowanych ulicach Hallera i Wyzwolenia w Więcborku będących drogą wojewódzką nr 241 !
Kwota nadwyżki po przetargu powinna też starczyć na opracowanie dokumentacji technicznej na rzecz trzeciego ronda w Więcborku przy ul. Mickiewicza i Pocztowej DW 241 zgodnie z 6 letnim audytem BRD dla tej blokowanej w ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu inwestycji !
Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji jako działacz opozycyjny w FMW, Solidarności WiP i SW, ale także w organach władzy w PRL, gdyż byłem już 30 lat temu jedynym z poza Bydgoszczy przedstawicielem opozycji antykomunistycznej w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 r, co świadczyło o mojej bardzo wysokiej pozycji w wojewódzkiej opozycji antykomunistycznej w PRL. To było najwyższe stanowisko dla ówczesnej opozycji antykomunistycznej w PRL.
To właśnie ja demontowałem w WRN Bydgoszcz z Stefanem Pastuszewskim system komunistyczny PRL w Bydgoszczy i województwie bydgoskim w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 roku likwidując wówczas Komitet Wojewódzki PZPR, komunistyczne ulice w Bydgoszczy, nazwy szpitali powołując szpitale Jurasza, Biziela czy ulice Gdańską, Foha, rondo Jagiellonów ! W tym czasie powołałem też Telewizję Bydgoszcz i jej pierwszego dyrektora Konstantego Dąbrowicza. Przyczyniłem się w uchwale KK WRN Bydgoszcz do dokończenia budowy Opery Nova w Bydgoszczy i wielu innych rzeczy i inwestycji.
Przypominam, że na całe województwo bydgoskie było czterech przedstawicieli opozycji antykomunistycznej w WRN w tym gronie byłem i ja Tomasz Roman Bracka, co poświadczają załączone dokumenty i zdjęcia. Niestety rządzący Bydgoszczą egzekutywa PO z jej prezydentem nie potrafi tego uszanować, co świadczy o miernocie intelektualnej i politycznej tego towarzystwa wątpliwej jakości w roku 30 lecia III RP ! Żeby było jasne niczego od nich nie oczekuję lecz podkreślam ich miernotę i amnezje polityczną !
– Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji jako działacz opozycyjny w FMW, Solidarności WiP i SW, ale także w organach władzy w PRL, gdyż byłem już 30 lat temu jedynym z poza Bydgoszczy przedstawicielem opozycji antykomunistycznej w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 r, co świadczyło o mojej bardzo wysokiej pozycji w wojewódzkiej opozycji antykomunistycznej w PRL. To było najwyższe stanowisko dla ówczesnej opozycji antykomunistycznej w PRL.
To właśnie ja demontowałem w WRN Bydgoszcz z Stefanem Pastuszewskim system komunistyczny PRL w Bydgoszczy i województwie bydgoskim w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 roku likwidując wówczas Komitet Wojewódzki PZPR, komunistyczne ulice w Bydgoszczy, nazwy szpitali powołując szpitale Jurasza, Biziela czy ulice Gdańską, Foha, rondo Jagiellonów ! W tym czasie powołałem też Telewizję Bydgoszcz i jej pierwszego dyrektora Konstantego Dąbrowicza. Przyczyniłem się w uchwale KK WRN Bydgoszcz do dokończenia budowy Opery Nova w Bydgoszczy i wielu innych rzeczy i inwestycji.
Przypominam, że na całe województwo bydgoskie było czterech przedstawicieli opozycji antykomunistycznej w WRN w tym gronie byłem i ja Tomasz Roman Bracka, co poświadczają załączone dokumenty i zdjęcia. Niestety rządzący Bydgoszczą egzekutywa PO z jej prezydentem nie potrafi tego uszanować, co świadczy o miernocie intelektualnej i politycznej tego towarzystwa wątpliwej jakości w roku 30 lecia III RP ! Żeby było jasne niczego od nich nie oczekuję lecz podkreślam ich miernotę i amnezje polityczną !
– Tomasz Roman Bracka

Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji
Walczyłem o wolność Polski w PRL nie tylko na ulicach i w konspiracji jako działacz opozycyjny w FMW, Solidarności WiP i SW, ale także w organach władzy w PRL, gdyż byłem już 30 lat temu jedynym z poza Bydgoszczy przedstawicielem opozycji antykomunistycznej w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 r, co świadczyło o mojej bardzo wysokiej pozycji w wojewódzkiej opozycji antykomunistycznej w PRL. To było najwyższe stanowisko dla ówczesnej opozycji antykomunistycznej w PRL.
To właśnie ja demontowałem w WRN Bydgoszcz z Stefanem Pastuszewskim system komunistyczny PRL w Bydgoszczy i województwie bydgoskim w Wojewódzkiej Radzie Narodowej w Bydgoszczy w 1989 roku likwidując wówczas Komitet Wojewódzki PZPR, komunistyczne ulice w Bydgoszczy, nazwy szpitali powołując szpitale Jurasza, Biziela czy ulice Gdańską, Foha, rondo Jagiellonów ! W tym czasie powołałem też Telewizję Bydgoszcz i jej pierwszego dyrektora Konstantego Dąbrowicza. Przyczyniłem się w uchwale KK WRN Bydgoszcz do dokończenia budowy Opery Nova w Bydgoszczy i wielu innych rzeczy i inwestycji.
Przypominam, że na całe województwo bydgoskie było czterech przedstawicieli opozycji antykomunistycznej w WRN w tym gronie byłem i ja Tomasz Roman Bracka, co poświadczają załączone dokumenty i zdjęcia. Niestety rządzący Bydgoszczą egzekutywa PO z jej prezydentem nie potrafi tego uszanować, co świadczy o miernocie intelektualnej i politycznej tego towarzystwa wątpliwej jakości w roku 30 lecia III RP ! Żeby było jasne niczego od nich nie oczekuję lecz podkreślam ich miernotę i amnezje polityczną !
– Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna Więcborka w 2020 r.
Powyżej Decyzja Burmistrza Więcborka z dnia 25. 07. 2019 r. nr SB.6733.16.19 ustalającą lokalizację inwestycji celu publicznego o znaczeniu gminnym dla przedsięwzięcia polegającego na budowie gazociągów ś/ć w miejscowości Więcbork jest już prawomocna jako komplementarna cześć wykonanej przez PSG dokumentacji technicznej dla tej inwestycji w Więcborku, którą wywalczyłem w Rządzie RP i PSG – Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna Więcborka w 2020 r.
Wywalczona przeze mnie gazyfikacja ziemna Więcborka na 82 ulicach Więcborka staje się faktem, dokumentacja techniczna dla tej inwestycja została już wykonana przez PSG i jej realizacja na gruncie nastąpi w 2020 r.! Tomasz Roman Bracka

Nowe skrzyżowanie przy ul. Hallera, Złotowskiej i Wyzwolenia w 2020 r.
Przedstawiam projekt nowego skrzyżowania przy DW 241 i 189 przy ulicach Złotowskiej, Hallera i Wyzwolenia w Więcborku, które wywalczyłem w ZDW Bydgoszcz i UM w Toruniu – Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie obwodnica Więcborka zostanie skierowana do przetargu
Wywalczona przeze mnie obwodnica Więcborka zostanie skierowana do przetargu w ZDW Bydgoszcz na przełomie sierpnia i września 2019 r. Potwierdza to w piśmie do mnie Dyrektor Departamentu Infrastruktury i Transportu Pan Mirosław Graczyk dnia 23 sierpnia 2019 r. nr pisma IT.1510.32.2019.SC. Dotrzymałem słowa i budowa obwodnicy Więcborka staje się faktem po 75 latach marzeń o tej inwestycji drogowej w Więcborku – Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie obwodnica Więcborka zostanie skierowana do przetargu
Wywalczona przeze mnie obwodnica Więcborka zostanie skierowana do przetargu w ZDW Bydgoszcz na przełomie sierpnia i września 2019 r. Potwierdza to w piśmie do mnie Dyrektor Departamentu Infrastruktury i Transportu Pan Mirosław Graczyk dnia 23 sierpnia 2019 r. nr pisma IT.1510.32.2019.SC. Dotrzymałem słowa i budowa obwodnicy Więcborka staje się faktem po 75 latach marzeń o tej inwestycji drogowej w Więcborku – Tomasz Roman Bracka

Wywalczona przeze mnie obwodnica Więcborka zostanie skierowana do przetargu
Wywalczona przeze mnie obwodnica Więcborka zostanie skierowana do przetargu w ZDW Bydgoszcz na przełomie sierpnia i września 2019 r. Potwierdza to w piśmie do mnie Dyrektor Departamentu Infrastruktury i Transportu Pan Mirosław Graczyk dnia 23 sierpnia 2019 r. nr pisma IT.1510.32.2019.SC. Dotrzymałem słowa i budowa obwodnicy Więcborka staje się faktem po 75 latach marzeń o tej inwestycji drogowej w Więcborku – Tomasz Roman Bracka

Wywalczyłem rewitalizacje LK nr 281 w Więcborku
Po mojej interwencji w Rządzie RP i PKP PLK SA Linia Kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i przebudowana na całym odcinku Gniezno – Janowiec Wielkopolski – Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Chojnice. Tomasz Roman Bracka

Wywalczyłem rewitalizacje LK nr 281 w Więcborku
Po mojej interwencji w Rządzie RP i PKP PLK SA Linia Kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i przebudowana na całym odcinku Gniezno – Janowiec Wielkopolski – Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Chojnice. Tomasz Roman Bracka

Wywalczyłem rewitalizacje LK nr 281 w Więcborku
Po mojej interwencji w Rządzie RP i PKP PLK SA Linia Kolejowa nr 281 zostanie zrewitalizowana i przebudowana na całym odcinku Gniezno – Janowiec Wielkopolski – Kcynia – Nakło n/Not – Mrocza – Więcbork – Sępólno Kr. – Kamień Kr. – Chojnice. Tomasz Roman Bracka

Trwa remont budynków stacyjnych PKP w Więcborku
Trwa wywalczony przeze mnie remont budynków stacyjnych PKP w Więcborku na linii kolejowej nr 281 i 240.W ramach dotychczasowych inwestycji PKP SA Warszawa wykonano remont nastawni WB i WB1 wymieniony został dach z kominami i rynnami na budynku Dworca PKP Więcbork, a obecnie remontowana jest wieża ciśnień PKP prezentowana na zdjęciu lipiec 2019 r. – foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który zgodnie z moją wolą w całości ponosi jej koszt.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który zgodnie z moją wolą w całości ponosi jej koszt.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który zgodnie z moją wolą w całości ponosi jej koszt.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który zgodnie z moją wolą w całości ponosi jej koszt.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który zgodnie z moją wolą w całości ponosi jej koszt.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku o którą skutecznie zabiegałem w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, który zgodnie z moją wolą w całości ponosi jej koszt.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku. foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku. foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku. foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku. foto Tomasz Roman Bracka

Dziś święto Wolności i Solidarności, której byłem działaczem w PRL ! !
Dziś 39 rocznica podpisania porozumień sierpniowych w 1980 roku i powstania NSZZ Solidarność, które podpisano 31 sierpnia w stoczni gdańskiej. Dzisiejsza rocznica jest naszym świętem państwowym w Polsce nazywanym Dniem Wolności i Solidarności.
Na zdjęciu demonstracja Solidarności w obronie wolności i praw człowieka na ulicach Więcborka w latach 80 -tych w czasach komunistycznych PRL, zorganizowana przez Solidarność i FMW Więcbork której wówczas przewodniczyłem w Więcborku w PRL. Na zdjęciu z flagą Solidarności to właśnie ja Tomasz Roman Bracka i pozostali opozycjoniści antykomunistyczni z Więcborka i okolic.
Przypominam, że komisję zakładową NSZZ Solidarność oświaty w więcborskim przedszkolu tworzyli od 1980 roku moja mama Renata Bracka, Pan Mieczysław Ziomek i Pani Wanda Kowalska ! Mama nie przerwała swojej działalności pomimo zakazu komunistycznego po stanie wojennym i delegalizacji Solidarności i nie raz uczestniczyła ze mną we mszach za ojczyznę i demonstracjach w Gdańsku po mszach za Ojczyznę w kościele Świętej Brygidy w Gdańsku.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka
Kawaler Krzyża Oficerskiego
Orderu Odrodzenia Polski
Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną i lunetą na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną i lunetą na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim
Molo na z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Podświetlana fontanna na jeziorze więcborskim
Na zdjęciu podświetlana fontanna na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Podświetlana fontanna na jeziorze więcborskim
Na zdjęciu podświetlana fontanna na jeziorze więcborskim przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca budowa więcborskiego molo
Dobiega końca budowa więcborskiego molo i podświetlanej fontanny na jeziorze więcborskim, którą dziś oddano do użytku. O ta inwestycje zabiegałem od wielu lat, kiedy na mocy mojego porozumienia programowego z burmistrzem Toczko przebudowywałem więcborski Rynek, chciałem tej inwestycji wówczas obecny burmistrz był temu przeciwny z radnymi!Dziś gdy cena inwestycji wzrosła kilkukrotnie nagle zmienił zdanie i był za taka jest prawda !
Inwestycja warta jest dwa miliony złotych.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa kanalizacji ściekowej na ul Wyzwolenia i 28 Stycznia w Więcborku
Trwa budowa kanalizacji ściekowej na ul Wyzwolenia i 28 Stycznia w Więcborku oraz w pobliskim Runowie, gdzie obok kanalizacji wsi modernizowana jest stacją wodociągów, Wartość obu inwestycji to 7 000 000 złotych. O obie inwestycje zabiegałem od wielu lat w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa kanalizacji ściekowej na ul Wyzwolenia i 28 Stycznia w Więcborku
Trwa budowa kanalizacji ściekowej na ul Wyzwolenia i 28 Stycznia w Więcborku oraz w pobliskim Runowie, gdzie obok kanalizacji wsi modernizowana jest stacją wodociągów, Wartość obu inwestycji to 7 000 000 złotych. O obie inwestycje zabiegałem od wielu lat w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa kanalizacji ściekowej na ul Wyzwolenia i 28 Stycznia w Więcborku
Trwa budowa kanalizacji ściekowej na ul Wyzwolenia i 28 Stycznia w Więcborku oraz w pobliskim Runowie, gdzie obok kanalizacji wsi modernizowana jest stacją wodociągów, Wartość obu inwestycji to 7 000 000 złotych. foto Tomasz Roman Bracka

Trwa remont zabytkowego ponad 400 letniego kościoła katolickiego w Runowie Kr
Trwa remont zabytkowego ponad 400 letniego kościoła katolickiego w Runowie Kr gm. Więcbork o który zabiegałem skutecznie w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu.
Z tej samej puli UM w Toruniu remontowany jest kolejny kościół katolicki w Sypniewie gm. Więcbork oraz cudowny obraz z ołtarzem Matki Boskiej Królowej Więcborskiej w kościele katolickim w Więcborku.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby KPK w Więcborku
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku. Inwestycja warta milion złotych jest w całości finansowana z środkami Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu o co zabiegałem skutecznie w UM w Toruniu. Projekt zostanie zrealizowany do końca 2019 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku. Inwestycja warta milion złotych
Trwa budowa siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku. Inwestycja warta milion złotych jest w całości finansowana z środkami Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu o co zabiegałem skutecznie w UM w Toruniu. Projekt zostanie zrealizowany do końca 2019 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa kanalizacji ściekowej i stacji wodociągów wiejskich we wsi Runowo Kr
Trwa budowa kanalizacji ściekowej i stacji wodociągów wiejskich we wsi Runowo Kr gmina Więcbork o którą również zabiegałem skutecznie w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Na DW 242 we wsi Runowo Kr ruch odbywa się wahadłowo którym kieruje sygnalizacja świetlna. Jedźmy ostrożnie. Wartość inwestycji ponad 5 000 000 zł. O ta inwestycje zabiegałem od lat w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa kanalizacji ściekowej i stacji wodociągów wiejskich we wsi Runowo Kr
Trwa budowa kanalizacji ściekowej i stacji wodociągów wiejskich we wsi Runowo Kr gmina Więcbork o którą również zabiegałem skutecznie w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Na DW 242 we wsi Runowo Kr ruch odbywa się wahadłowo którym kieruje sygnalizacja świetlna. Jedźmy ostrożnie. Wartość inwestycji ponad 5 000 000 zł.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa kanalizacji ściekowej i stacji wodociągów wiejskich we wsi Runowo Kr
Trwa budowa kanalizacji ściekowej i stacji wodociągów wiejskich we wsi Runowo Kr gmina Więcbork o którą również zabiegałem skutecznie w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Na DW 242 we wsi Runowo Kr ruch odbywa się wahadłowo którym kieruje sygnalizacja świetlna. Jedźmy ostrożnie. Wartość inwestycji ponad 5 000 000 zł.
foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Dobiegła końca wielomiesięczna budowa więcborskiego molo z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim. Molo wieczorem jest podświetlane i zwieńcza je luneta widokowa.
W ramach inwestycji pojawiły się liczne ławeczki wokół i na molo z koszami oraz nowa nawierzchnią granitowo – polbrukowa, przy wejściu na molo. Inwestycja warta niespełna dwa miliony złotych zdecydowanie poprawiła wizerunek Więcborka - foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Dobiegła końca wielomiesięczna budowa więcborskiego molo z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim. Molo wieczorem jest podświetlane i zwieńcza je luneta widokowa.
W ramach inwestycji pojawiły się liczne ławeczki wokół i na molo z koszami oraz nowa nawierzchnią granitowo – polbrukowa, przy wejściu na molo. Inwestycja warta niespełna dwa miliony złotych zdecydowanie poprawiła wizerunek Więcborka - foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Dobiegła końca wielomiesięczna budowa więcborskiego molo z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim. Molo wieczorem jest podświetlane i zwieńcza je luneta widokowa.
W ramach inwestycji pojawiły się liczne ławeczki wokół i na molo z koszami oraz nowa nawierzchnią granitowo – polbrukowa, przy wejściu na molo. Inwestycja warta niespełna dwa miliony złotych zdecydowanie poprawiła wizerunek Więcborka - foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Dobiegła końca wielomiesięczna budowa więcborskiego molo z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim. Molo wieczorem jest podświetlane i zwieńcza je luneta widokowa.
W ramach inwestycji pojawiły się liczne ławeczki wokół i na molo z koszami oraz nowa nawierzchnią granitowo – polbrukowa, przy wejściu na molo. Inwestycja warta niespełna dwa miliony złotych zdecydowanie poprawiła wizerunek Więcborka - foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Dobiegła końca wielomiesięczna budowa więcborskiego molo z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim. Molo wieczorem jest podświetlane i zwieńcza je luneta widokowa.
W ramach inwestycji pojawiły się liczne ławeczki wokół i na molo z koszami oraz nowa nawierzchnią granitowo – polbrukowa, przy wejściu na molo. Inwestycja warta niespełna dwa miliony złotych zdecydowanie poprawiła wizerunek Więcborka - foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Dobiegła końca wielomiesięczna budowa więcborskiego molo z podświetlaną fontanną na jeziorze więcborskim. Molo wieczorem jest podświetlane i zwieńcza je luneta widokowa.
W ramach inwestycji pojawiły się liczne ławeczki wokół i na molo z koszami oraz nowa nawierzchnią granitowo – polbrukowa, przy wejściu na molo. Inwestycja warta niespełna dwa miliony złotych zdecydowanie poprawiła wizerunek Więcborka - foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr
Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr z budową poboczy z obu stron drogi. Inwestycja jest w całości finansowana przez UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz i groszem nie obciąża kasy gminy Więcbork. Na tasie odbywa się ruch wahadłowy i używana jest sygnalizacja świetlna. Proszę zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży ! foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr
Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr z budową poboczy z obu stron drogi. Inwestycja jest w całości finansowana przez UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz i groszem nie obciąża kasy gminy Więcbork. Na tasie odbywa się ruch wahadłowy i używana jest sygnalizacja świetlna. Proszę zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży ! foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr
Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr z budową poboczy z obu stron drogi. Inwestycja jest w całości finansowana przez UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz i groszem nie obciąża kasy gminy Więcbork. Na tasie odbywa się ruch wahadłowy i używana jest sygnalizacja świetlna. Proszę zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży ! foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr
Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr z budową poboczy z obu stron drogi. Inwestycja jest w całości finansowana przez UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz i groszem nie obciąża kasy gminy Więcbork. Na tasie odbywa się ruch wahadłowy i używana jest sygnalizacja świetlna. Proszę zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży ! foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr
Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr z budową poboczy z obu stron drogi. Inwestycja jest w całości finansowana przez UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz i groszem nie obciąża kasy gminy Więcbork. Na tasie odbywa się ruch wahadłowy i używana jest sygnalizacja świetlna. Proszę zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży ! foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr
Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr z budową poboczy z obu stron drogi. Inwestycja jest w całości finansowana przez UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz i groszem nie obciąża kasy gminy Więcbork. Na tasie odbywa się ruch wahadłowy i używana jest sygnalizacja świetlna. Proszę zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży ! foto Tomasz Roman Bracka

Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr
Trwa wywalczona przeze mnie przebudowa DW 242 na trasie Więcbork - Runowo Kr z budową poboczy z obu stron drogi. Inwestycja jest w całości finansowana przez UM w Toruniu i ZDW Bydgoszcz i groszem nie obciąża kasy gminy Więcbork. Na tasie odbywa się ruch wahadłowy i używana jest sygnalizacja świetlna. Proszę zachować szczególną ostrożność w trakcie podróży ! foto Tomasz Roman Bracka

Nowe molo w Więcborku przy promenadzie
Nowe molo w Więcborku przy promenadzie.
foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Trwa budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku Inwestycja zostanie zrealizowana do połowy sierpnia 2019 r. foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Trwa budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku Inwestycja zostanie zrealizowana do połowy sierpnia 2019 r. foto Tomasz Roman Bracka

Budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku
Trwa budowa molo z fontanną wodną przy Promenadzie w Więcborku Inwestycja zostanie zrealizowana do połowy sierpnia 2019 r. foto Tomasz Roman Bracka

Redaktor Naczelny Gazety Więcborskiej Tomasz Bracka
Wyciąg z rejestru dzienników i czasopism Sądu Okręgowego w Bydgoszczy z 18 czerwca 2019 r. potwierdzający od 24. 01. 2012 r. byt prawny Portalu Gazeta Więcborka nr rejestru 721 redaktor naczelny Tomasz Bracka siedziba wydawcy Więcbork ul. Gen. J. Hallera 13/1 częstotliwość tygodnik. Zatem już osiem lat działam legalnie i zgodnie z prawem na polskim rynku medialnym jako redaktor naczelny gazety więcborskiej. Za komuny kolportowałem opozycyjne nielegalne wydawnictwa Solidarności, FMW i inne przeciw reżimowi PRL, a od 30 lat robię to legalnie w ramach mojej firmy, która ma w tym roku dokładnie 30 lat – pozdrawiam Tomasz Bracka

Prezydent Polski dr Andrzej Duda 🇵🇱 i Tomasz Roman Bracka 🇵🇱
Prezydent Polski dr Andrzej Duda 🇵🇱 i Tomasz Roman Bracka 🇵🇱 - Człuchów 8 styczeń 2019 r.
foto Prezydent RP Andrzej Duda

To już 30 lat III Rzeczypospolitej Polskiej !
To już 30 lat III Rzeczypospolitej Polskiej !
Marzyliśmy o tej wolności i o nią walczyliśmy z milionami Polaków i się doczekaliśmy ! Choć jeszcze wszystko nie gra do końca jak być powinno, to jest to już od 30 lat nasza wolna Polska !
Tomasz Roman Bracka

Promenada w Więcborku
Promenada w Więcborku, inwestycja powstałą na wskutek porozumienia programowego Tomasza Romana Bracka i burmistrza Więcborka Pawła Toczko. - foto Tomasz Roman Bracka

Promenada w Więcborku
Promenada w Więcborku, inwestycja powstałą na wskutek porozumienia programowego Tomasza Romana Bracka i burmistrza Więcborka Pawła Toczko. - foto Tomasz Roman Bracka

Powstają nowe Bloki mieszkalne w Więcborku.
Powstają nowe Bloki mieszkalne w Więcborku. foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa molo przy Promenadzie w Więcborku
Trwa budowa molo przy Promenadzie w Więcborku.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa molo i siedziby KPK w Więcborku
Trwa budowa molo i siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku, której jestem inicjatorem.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa molo i siedziby KPK w Więcborku
Trwa budowa molo i siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku, której jestem inicjatorem.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa molo i siedziby KPK w Więcborku
Trwa budowa molo i siedziby Krajeńskiego Parku Krajobrazowego w Więcborku, której jestem inicjatorem.
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa molo przy Promenadzie w Więcborku
Trwa budowa molo przy Promenadzie w Więcborku z podświetlanymi fontannami wodnymi, inwestycja warta 2 miliony złotych zostanie oddana do użytku do końca lipca 2019 r. foto Tomasz Roman Bracka

Trwa budowa molo przy Promenadzie w Więcborku
Trwa budowa molo przy Promenadzie w Więcborku z podświetlanymi fontannami wodnymi, inwestycja warta 2 miliony złotych zostanie oddana do użytku do końca lipca 2019 r.
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt. Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie ! foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt. Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie ! foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt. Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie ! foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt. Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie ! foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt. Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie ! foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt. Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie ! foto Tomasz Roman Bracka

Remont mostu z wodospadem w Runowie Runowie Młyn
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt.
Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie !
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt.
Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie !
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt.
Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie !
foto Tomasz Roman Bracka

Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku
Dobiega końca remont części ulicy Dworcowej w Więcborku drogi kategorii gminnej o co zabiegałem skutecznie od wielu lat w WINB Bydgoszcz. Inwestorem tych prac jest ZDW Bydgoszcz, który w całości pokrył ich koszt.
Przypominam, że w kasie miejskiej na przebudowę ulicy Dworcowej w Więcborku zabezpieczono niespełna pół miliona złotych już w styczniu 2019 r. Zatem czas najwyższy panie burmistrzu Więcborka ogłosić przetarg na tą inwestycje i skończyć z unikami i pozoranctwem w tej sprawie !
foto Tomasz Roman Bracka

Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek
Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek z udziałem Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy i PKP Nieruchomości.
W trakcie kontroli wykryliśmy ogrom nieprawidłowości na budynkach i na torach z których zniknie busz, drzewa i zakrzaczenia. Natomiast perony na całej LK 281 w województwie kujawsko - pomorskim zostaną wyremontowane i przywrócone do użytku publicznego pasażerów !
Również zgodnie z nakazami pokontrolnymi nastąpi odmalowanie elewacji Dworca PKP Więcbork, nastawni WB i WB1 z wieżą ciśnień gdzie uzupełnione zostaną tynki i dachówki, a obiekt zostanie odmalowany. Ujawniliśmy nielegalne wydzierżawienie placów bocznicy kolejowej stacji PKP Więcbork na działalność gospodarczą i bezprawne jej ogrodzenie.
Kolejny etap kontroli obejmuję wpisanie do rejestru zabytków starej remizy strażackiej przy ul Strzeleckiej 5 w Więcborku co dziś się stanie oraz kontrola zabytkowych kamienic w mieście Więcborku, które uzyskają nakaz renowacji i odmalowania.
Ostatni etap to remont zabytków kościoła katolickiego w Więcborku i odtworzenie nagrobku księcia Aleksandra Hilarego Potulickiego w więcborskim kościele, który przykryto bezprawnie kaflami podłogowymi.
foto Tomasz Roman Bracka 25.04.2019 r.

Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek
Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek z udziałem Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy i PKP Nieruchomości.
W trakcie kontroli wykryliśmy ogrom nieprawidłowości na budynkach i na torach z których zniknie busz, drzewa i zakrzaczenia. Natomiast perony na całej LK 281 w województwie kujawsko - pomorskim zostaną wyremontowane i przywrócone do użytku publicznego pasażerów !
Również zgodnie z nakazami pokontrolnymi nastąpi odmalowanie elewacji Dworca PKP Więcbork, nastawni WB i WB1 z wieżą ciśnień gdzie uzupełnione zostaną tynki i dachówki, a obiekt zostanie odmalowany. Ujawniliśmy nielegalne wydzierżawienie placów bocznicy kolejowej stacji PKP Więcbork na działalność gospodarczą i bezprawne jej ogrodzenie.
Kolejny etap kontroli obejmuję wpisanie do rejestru zabytków starej remizy strażackiej przy ul Strzeleckiej 5 w Więcborku co dziś się stanie oraz kontrola zabytkowych kamienic w mieście Więcborku, które uzyskają nakaz renowacji i odmalowania.
Ostatni etap to remont zabytków kościoła katolickiego w Więcborku i odtworzenie nagrobku księcia Aleksandra Hilarego Potulickiego w więcborskim kościele, który przykryto bezprawnie kaflami podłogowymi.
foto Tomasz Roman Bracka 25.04.2019 r.

Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek
Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek z udziałem Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy i PKP Nieruchomości.
W trakcie kontroli wykryliśmy ogrom nieprawidłowości na budynkach i na torach z których zniknie busz, drzewa i zakrzaczenia. Natomiast perony na całej LK 281 w województwie kujawsko - pomorskim zostaną wyremontowane i przywrócone do użytku publicznego pasażerów !
Również zgodnie z nakazami pokontrolnymi nastąpi odmalowanie elewacji Dworca PKP Więcbork, nastawni WB i WB1 z wieżą ciśnień gdzie uzupełnione zostaną tynki i dachówki, a obiekt zostanie odmalowany. Ujawniliśmy nielegalne wydzierżawienie placów bocznicy kolejowej stacji PKP Więcbork na działalność gospodarczą i bezprawne jej ogrodzenie.
Kolejny etap kontroli obejmuję wpisanie do rejestru zabytków starej remizy strażackiej przy ul Strzeleckiej 5 w Więcborku co dziś się stanie oraz kontrola zabytkowych kamienic w mieście Więcborku, które uzyskają nakaz renowacji i odmalowania.
Ostatni etap to remont zabytków kościoła katolickiego w Więcborku i odtworzenie nagrobku księcia Aleksandra Hilarego Potulickiego w więcborskim kościele, który przykryto bezprawnie kaflami podłogowymi.
foto Tomasz Roman Bracka 25.04.2019 r.

Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek
Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek z udziałem Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy i PKP Nieruchomości.
W trakcie kontroli wykryliśmy ogrom nieprawidłowości na budynkach i na torach z których zniknie busz, drzewa i zakrzaczenia. Natomiast perony na całej LK 281 w województwie kujawsko - pomorskim zostaną wyremontowane i przywrócone do użytku publicznego pasażerów !
Również zgodnie z nakazami pokontrolnymi nastąpi odmalowanie elewacji Dworca PKP Więcbork, nastawni WB i WB1 z wieżą ciśnień gdzie uzupełnione zostaną tynki i dachówki, a obiekt zostanie odmalowany. Ujawniliśmy nielegalne wydzierżawienie placów bocznicy kolejowej stacji PKP Więcbork na działalność gospodarczą i bezprawne jej ogrodzenie.
Kolejny etap kontroli obejmuję wpisanie do rejestru zabytków starej remizy strażackiej przy ul Strzeleckiej 5 w Więcborku co dziś się stanie oraz kontrola zabytkowych kamienic w mieście Więcborku, które uzyskają nakaz renowacji i odmalowania.
Ostatni etap to remont zabytków kościoła katolickiego w Więcborku i odtworzenie nagrobku księcia Aleksandra Hilarego Potulickiego w więcborskim kościele, który przykryto bezprawnie kaflami podłogowymi.
foto Tomasz Roman Bracka 25.04.2019 r.

Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek
Trwa kontrola stacji i dworca PKP Więcbork LK nr 281 wywołana na mój wniosek z udziałem Wojewódzkiego Konserwatora Ochrony Zabytków w Toruniu Delegatura w Bydgoszczy i PKP Nieruchomości.
W trakcie kontroli wykryliśmy ogrom nieprawidłowości na budynkach i na torach z których zniknie busz, drzewa i zakrzaczenia. Natomiast perony na całej LK 281 w województwie kujawsko - pomorskim zostaną wyremontowane i przywrócone do użytku publicznego pasażerów !
Również zgodnie z nakazami pokontrolnymi nastąpi odmalowanie elewacji Dworca PKP Więcbork, nastawni WB i WB1 z wieżą ciśnień gdzie uzupełnione zostaną tynki i dachówki, a obiekt zostanie odmalowany. Ujawniliśmy nielegalne wydzierżawienie placów bocznicy kolejowej stacji PKP Więcbork na działalność gospodarczą i bezprawne jej ogrodzenie.
Kolejny etap kontroli obejmuję wpisanie do rejestru zabytków starej remizy strażackiej przy ul Strzeleckiej 5 w Więcborku co dziś się stanie oraz kontrola zabytkowych kamienic w mieście Więcborku, które uzyskają nakaz renowacji i odmalowania.
Ostatni etap to remont zabytków kościoła katolickiego w Więcborku i odtworzenie nagrobku księcia Aleksandra Hilarego Potulickiego w więcborskim kościele, który przykryto bezprawnie kaflami podłogowymi.
foto Tomasz Roman Bracka 25.04.2019 r.

Promenada w Więcborku
Promenada w Więcborku inwestycja powstałą na mocy mojego porozumienia programowego z byłym burmistrzem Więcborka Pawłem Toczko - kwiecień 2019 r. foto Tomasz Roman Bracka

Promenada w Więcborku
Promenada w Więcborku inwestycja powstałą na mocy mojego porozumienia programowego z byłym burmistrzem Więcborka Pawłem Toczko - kwiecień 2019 r. foto Tomasz Roman Bracka
























































































































