
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu legenda Solidarności Jan Rulewski i ja Tomasz Roman Bracka opozycjonista antykomunistyczny w PRL w Stoczni Gdańskiej
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu legenda Solidarności I sygnatariusz porozumień sierpniowych w 1980r Bogdan Borusewicz i ja Tomasz Roman Bracka opozycjonista antykomunistyczny w PRL w Stoczni Gdańskiej, gdzie wszystko się zaczęło 45 lat temu.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Na zdjęciu minister Lech Parel Szef Urzędu Do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych i ja Opozycjonista antykomunistyczny w PRL Tomasz Roman Bracka w Stoczni Gdańskiej.
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL
Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności
Odznaczony Orderem Odrodzenia Polski

Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych
Wspaniały koncert w Stoczni Gdańskiej w 45 rocznicę podpisania porozumień sierpniowych i powstania naszej Solidarności z moim udziałem.
Ten koncert w Stoczni Gdańskiej zadedykowałem publicznie wobec ludzi, ministrów i sygnatariuszy porozumień sierpniowych 1980r. mojej Mamie Ś.p. Renacie Bracka założycielce i członkini Komisji Zakładowej N.S Z.Z. Solidarność już 45 lat temu !
Tomasz Roman Bracka
Opozycjonista antykomunistyczny w PRL

Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Photo - Tomasz Roman Bracka

Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Photo - Tomasz Roman Bracka

Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Bad Boys Blue
Photo - Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują 6o lat !
Czerwone Gitary na scenie w Siemianowicach Śląskich świętują wraz ze mną i Prezydentem Siemianowic Śląskich 6o lat na polskich estradach - Photo Tomasz Roman Bracka

Odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem z Prezydentem Katowice Krupą i zespołem Dżem
Odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem z Prezydentem Katowice Krupą i zespołem Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice.
To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół, który zapamiętam do koca życia.
Na zdjęciu Prezydent Katowice Krupa i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach
Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice. To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół.
Na zdjęciu wokalista zespołu Dżem Sebastian Riedel i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces w Katowicach.
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach
Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice. To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół.
Na zdjęciu gitarzysta zespołu Dżem Jurek Styczyński i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces w Katowicach.
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach
Dzisiejsze odsłonięcie gwiazdy zespołu Dżem przed Kato Blues Faces w Katowicach w dniu 160 urodzin miasta Katowice. To był wspaniały dzień pełen wspomnień i przyjaciół.
Na zdjęciu gitarzysta zespołu Dżem Jurek Styczyński i ja Tomasz Roman Bracka w Kato Blues Faces w Katowicach.
Tomasz Roman Bracka
35 lat razem na polskich estradach

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025. Na zdjęciu DJ BoBo i ja w miłym sylwestrowym nastroju. Powiem Państwu, że DJ BoBo coraz lepiej mówi po Polsku czego osobiście doświadczyłem podczas naszej rozmowy.Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach – Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
ozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Beata Strzelczyk

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Zaglądamy za kulisy Sylwestra z TVP2 na Stadionie Śląskim. Zobaczcie zdjęcia gwiazd na oficjalnej ściance. Fajne foty również ze mną i DJ BoBo w Dzienniku Zachodnim polecam.
Tomasz Roman Bracka
35 lat na polskich estradach

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Pozdrawiamy w Nowym 2025 Roku ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z Sylwestra Marzeń – Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach. Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025 Na scenie w Chorzowie Bryan Adams, po koncercie doszło do naszego miłego spotkania. Bryan to jedna z nielicznych już legend Światowej Muzyki. Do zobaczenia Bryan na koncertach w Polsce.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Szczęśliwego Nowego Roku 2025. Na zdjęciu DJ BoBo i ja w miłym sylwestrowym nastroju. Powiem Państwu, że DJ BoBo coraz lepiej mówi po Polsku czego osobiście doświadczyłem podczas naszej rozmowy.Tomasz Roman Bracka 35 lat na polskich estradach – Photo Tomasz Roman Bracka

Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie
Wspaniały Sylwester na Stadionie Śląskim w Chorzowie pod patronatem medialnym gazety więcborskiej 🥳 🎉 🎊 💕 Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Na zdjęciu Jary, Beatka i ja skromny 30 letni jubilat Photo – Gazeta Więcborka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo - Tomasz Roman Bracka & Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo - Tomasz Roman Bracka & Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach i moje spotkanie z Beatką z Jarym po latach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty.Photo - Tomasz Roman Bracka & Strzelczyk Beata

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Moje spotkanie z Jarym z Oddziału Zamkniętego po udanym koncercie Oddziału Zamkniętego w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady jak rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty w roku 35-lecia mojej działalności artystycznej na polskich estradach. Było cudownie, wspaniały koncert do zobaczenia na koncertach w Polsce również w Więcborku za rok – Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach
Wspaniały koncert Jarego z Oddziałem Zamkniętym w Fabryce Porcelany w Katowicach. To już trzy dekady temu rozpocząłem moją współpracę artystyczną na polskich estradach z zespołem Oddział Zamknięty. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności
Koncert zespołu Dżem z Sebastianem Riedlem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności 7 wrzesień 2024r. Photo Tomasz Roman Bracka Strzelczyk Beata

Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności
Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności – Photo Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności
Koncert zespołu Dżem z Sebastianem Riedlem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności 7 września 2024r. Photo Tomasz Roman Bracka

Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności
Koncert Majki Jeżowskiej w Katowicach na 44 leciu Solidarności – Photo Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności
Koncert zespołu Dżem z Sebastianem Riedlem w Katowicach w 44 rocznicę Solidarności.
Photo Tomasz Roman Bracka Strzelczyk Beata

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich, a obok mnie i Beatki Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Moje miłe spotkanie z Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Moje i Beatki miłe spotkanie z Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Z An Dreo e Karina po wspaniałym koncercie w Parku Tradycji w Siemianowicach Sląskich. Było cudownie Francesco ❤✌
Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich, a obok mnie Prezydent Siemianowic Śląskich Rafał Piech 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Król italo disco Francesco Napoli wystąpił na scenie w Siemianowicach Śląskich
Na scenie w Siemianowicach Śląskich Francesco Napoli na zakończenie Dni Siemianowic Śląskich 💚💛💙 Było bosko, włosko, radośnie i tanecznie 💃🕺 Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Wojciech Gąsowski w naszym towarzystwie.
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na zdjęciu sprzed 33 lat na balkonie bydgoskiej filharmonii z lewej strony zdjęcia to właśnie ja Tomasz Roman Bracka i Ryszard Riedel po koncercie zespołu Dżem w filharmonii pomorskiej w Bydgoszczy 20 kwietnia 1991 r. mojej produkcji artystycznej – pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Poniżej pisemne gratulacje na Monitorze Polskim od Pawła Kukiza i całego zespołu Dżem z którym rozpocząłem współpracę jako producent artystyczny ich koncertów w Polsce już 30 lat temu po odznaczeniu mnie w 2017 r. przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na wniosek Kapituły Orderu Odrodzenia Polski Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności społecznej i publicznej w Polsce – pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Na zdjęciu Sebastian Riedel, Beatka i ja. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Viki Gabor i moja osoba na scenie w Będzinie jest moc !
Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Gazeta Więcborska

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Aleksandra Szwed
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Aleksandra Szwed na koncercie w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Z Aleksandrą Szwed przed koncertem w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Andrzej Piaseczny z zespołem na zakończenie lata.
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Jest i gwiazda dzisiejszego wieczoru Andrzej Piaseczny z zespołem w moim towarzystwie ma koncercie w Będzinie
Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Na scenie w Będzinie Aleksandra Szwed
Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Beata Strzelczyk

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Viki Gabor na scenie w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Viki Gabor i moja skromna osoba na koncercie w Będzinie jest moc !
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Witam z Sebastianem Riedlem, zespołu Dżem w naszym roku jubileuszowym 45 lecia Dżemu i 33 lat mojej współpracy artystycznej z zespołem Dżem z Będzina - Photo Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lat mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach. Photo – Beata Strzelczyk

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie na zakończenie lata 1 września 2024r. z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lata mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach ❤️✌️
Tego samego dnia wystąpił na zakończenie lata w Będzinie z wspaniałym koncertem Wojciech Gąsowski. Dzień wcześniej na tej samej scenie w Będzinie na zakończenie lata zaśpiewali z zespołem Aleksandra Szwed, Viki Gabor i rewelacyjny jak zawsze Andrzej Piaseczny.
W załączeniu fotorelacja z tej imprezy przygotowanej przez Prezydenta Będzina pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Koncertowe zakończenie lata w Będzinie
Wspaniały koncert zespołu Dżem w Będzinie na zakończenie lata 1 września 2024r. z moim i Beatki udziałem w roku jubileuszu 45 lat zespołu Dżem i w roku jubileuszu 33 lata mojej współpracy z Dżemem i Ryszardem Riedlem na polskich estradach ❤️✌️
Tego samego dnia wystąpił na zakończenie lata w Będzinie z wspaniałym koncertem Wojciech Gąsowski. Dzień wcześniej na tej samej scenie w Będzinie na zakończenie lata zaśpiewali z zespołem Aleksandra Szwed, Viki Gabor i rewelacyjny jak zawsze Andrzej Piaseczny.
W załączeniu fotorelacja z tej imprezy przygotowanej przez Prezydenta Będzina pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent
Wspaniały koncert Króla Disco Polo Zenka z zespołem Akcent w amfiteatrze w Siemianowicach Sląskich. Artysta zaprezentował największe hity, były też premiery nowych utworów. Impreza odbyła się przy moim patronacie medialnym.
W trakcie rozmowy z Zenkiem po koncercie wspomniałem udany koncert Zenka z zespołem Akcent dla tysięcy fanów na stadionie w Więcborku zapraszając zarazem Zenka z zespołem Akcent do ponownego odwiedzenia Więcborka.
Tomasz Roman Bracka

Spotkanie z Maciejem Maleńczukiem po koncercie na Tarasach w Sopocie
Spotkanie z Maciejem Maleńczukiem po koncercie na Tarasach w Sopocie - sierpień 2024r.
Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r.
Tegoroczny Top of the Top Sopot Festival 2024r. rozpocznie "Gorączka sopockiej nocy" z moim udziałem - Tomasz Roman Bracka

Witam świąteczne i majowo z Katowic
Witam świąteczne i majowo z Katowic w trakcie udzielenia przeze mnie przed chwilą wywiadu dla TV o bilansie zysków i strat po 20 latach członkostwa Polski w Unii Europejskiej.
Tomasz Roman Bracka
Photo Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba Tomasz Bracka. Marek Omelan

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Mamy też tą książkę to już jest biały kruk.
Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba Tomasz Bracka. Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos. Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich 8 maj 2024r, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski. Na zdjęciu lider SBB Józef Skrzek i moja skromna osoba. Photo – Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach 9 maj 2024r. Na zdjęciach przy urodzinowym torcie SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Photo – Marek Omelan

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Photo Beata Strzelczyk

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski.
Photo 8 maj 2024r. – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Promocja książki 50 lat SBB w Parku Tradycji w Michałkowicach. Na zdjęciach SBB w pełnym składzie mistrz perkusji Jerzy Piotrowski, Józef Skrzek, Apostolis Anthimos i moja skromna osoba. Z Jerzym Piotrowskim zacząłem współpracę artystyczną na polskich estradach już 33 lata temu przy produkcji płyty Detox zespołu Dżem z Ryszardem Riedlem, którą promowaliśmy na polskich estradach pod moim kierownictwem Tomasza Romana Bracka 9 maj 2024r.– Photo Marek Omelan
Natomiast koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło odbył się 8 maj 2024r. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Antymos Apostolis, Jerzy Piotrowski- Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 9 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 9 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Koncert jubileuszowy 50 lecia legendarnego zespołu SBB z promocją książki o SBB
Koncert jubileuszowy 50 lecia zespołu SBB w Siemianowicach Śląskich, gdzie wszystko się zaczęło. Zespół wystąpił w składzie Józef Skrzek, Apostolis Anthimos, Jerzy Piotrowski 8 maj 2024r.
Photo – Tomasz Roman Bracka

PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA
Mądrzej i skuteczniej dla Miasta i Gminy Więcbork ! To już 35 lat mojej działalności publicznej, samorządowej i społecznej III RP począwszy od WRN Bydgoszcz w 1989r. jako opozycjonista i przedstawiciel nielegalnej jeszcze Solidarności !
PRZEDSTAWIAM MÓJ PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA !
Moje priorytety i cele jako przyszłego Burmistrza Więcborka to: uruchomienie przewozów pasażerskich PKP w MiG Więcbork na obu liniach kolejowych nr 281 Gniezno – Więcbork – Chojnice i na LK nr 240 z ułożeniem ponownie torów od Sośna przez Pęperzyn, Więcbork, Zakrzewek, Dorotowo, Złotów. Budowa ścieżki rowerowej z przebudową DW nr 181 od Sypniewa do Więcborka. Przebudowa drogi powiatowej od Zabartowa przez Pęperzyn, Śmiłowo do Więcborka.
Gazyfikacja ziemna Miasta i Gminy Więcbork. Budowa obwodnicy Więcborka z przyległą strefą ekonomiczną. Poprawa jakości dróg i ulic w MiG Więcbork z budową nowych ulic z chodnikami i dróg tam gdzie ich do dziś niema lub są w złym stanie technicznym. Budowa chodnika przy ul. Gdańskiej od hotelu Pod Koroną do przejazdu PKP oraz od bloków na Plebance do masarni Pana Ciepłucha przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Odbudowa plaży wiejskiej przy jeziorze Runowskim w Runowie Krajeńskim z budową chodnika we wsi Runowo Krajeńskie przy DW 242 od sklepu do Szkoły Podstawowej.
Rekonstrukcja Grodu Więcborskiego z VII w. przy plaży miejskiej w Więcborku. Zagospodarowanie Lupinku w Więcborku na rzecz kompleksu sportowo – wypoczynkowego z odtworzeniem stawu na mokradłach Lupinku, wokół którego powstaną alejki spacerowe z ławeczkami i latarniami z wejściem i wyjściem od ulicy Kościuszki, Ogrodowej i Targowej w Więcborku !
Przywrócenie 50 metrowego przepływu jezior więcborskich przy plaży miejskiej z budową motu z wydzieloną kładką dla pieszych i rowerzystów. Likwidacja tamy jeziora Więcborskiego Młyńskiego. Budowa ronda przy zbiegu ulic Pocztowej i Mickiewicza w Więcborku. Budowa ścieżki rowerowej wokół jeziora Więcborskiego Młyńskiego oraz od Więcborka do Gabi Meble przy DW 241 i od Więcborka do Runowa Krajeńskiego przy DW nr 242.
Reaktywacją sekcji żeglarskiej i wioślarskiej w Więcborku oraz odbudowa kręgielni w Lasku Miejskim w Więcborku. Budowa basenu i sztucznego lodowiska przy LE i Szpitalu w Więcborku. Budowa chodnika przy ul. Złotowskiej w Wituni do ul Gajowej. Zagospodarowanie 54 ha gruntów miejskich od Plebanki do Osiedla Piastowskiego na rzecz przemysłu i budownictwa.
Zakup maszyny do kładzenia asfaltu i produkcji kostki brukowej z krawężnikami oraz powołanie Miejskiego Zarządu Drogowego podległego burmistrzowi w celu taniego budowania dróg i ulic w MiG Więcbork. Przebudowa skrzyżowania przy DW nr 241 i 189 w Więcborku u zbiegu ulic Hallera, Wyzwolenia i Złotowskiej. Przebudowa DW nr 241 od granicy Gminy Więcbork do Grochowca. Przebudowa DW 242 od Runowa Krajeńskiego do Klementynowa. Przebudowa DW nr 189 od Dorotowa przez Sypniewo, Witunie do Więcborka. Przywrócę elektrownie wodną przy wodospadzie w Runowie Młyn.
Upamiętnienie więcborskich zamków oraz rezydencji Prezydenta II RP Ignacego Mościckiego na przedmieściach Więcborka w Runowie Młyn i Runowie Krajeńskim. Utworzenie Muzeum Ziemi Więcborskiej. Włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich w MiG Więcbork i zastąpienie drogiego oświetlenia sodowego tanim oświetleniem ledowym. Budowa nowych latarni ulicznych na ulicach w MiG Więcbork, gdzie do dziś ich niema. Powołam filę uczelni wyższej w Więcborku !
Utworzenie w Więcborku filii Ośrodka Przygotowań Olimpijskich. Przywrócenie Powiatu Więcborsko – Sępoleńskiego zgodnie z pogwałconymi uchwałami Sejmu z 1998r. i STR 181-13/2001 powołujących Powiat Więcborsko – Sępoleński. Reaktywacja Sądu w Więcborku. Odbudowa fontanny na Promenadzie w starym miejscu, Budowa ścieżki rowerowo – spacerowej od Promenady wokół jeziora więcborskiego do mostu przy plaży miejskiej w Więcborku.
Przywrócenie Komisariatu Policji i Policji Wodnej w Więcborku z reaktywacja sekcji pływającej WOPR w Więcborku. Powołanie Zawodowej Straży Pożarnej w Więcborku. Reaktywacja cotygodniowych imprez artystycznych z dancingami do rana na Promenadzie, plaży miejskiej i na muszli koncertowej w Lasku Miejskim w Więcborku. Więcbork będzie tętnił życiem artystycznym codziennie w sezonie letnim ! Przywrócę prawidłowy herbu Więcborka z 1087r. zgodnie z zaleceniami Ministra Cyfryzacji RP i wydam solidną Monografie Więcborka począwszy od Grodu Więcborskiego z VII wieku do dnia dzisiejszego.
Poprawa jakości życia wszystkich mieszkańców likwidacja wykluczenia komunikacyjnego PKP i PKS w mieście i gminie Więcbork. Włączenie Więcborka do Aglomeracji Bydgoskiej. Reaktywacja więcborskiej orkiestry dętej pod batutą Karola Koziela. Utworzenie etatu ogrodnika miejskiego, który zadba o zieleń i czystość w MiG Więcbork. Niezwłocznie przywrócę schody od ul Targowej do Dworcowej na Lupinku w okolicach Dworca PKP Więcbork. Wytyczę wszystkie ulice widmo na Osiedlu Piastowskim i wybuduję ulicę z chodnikami na wszystkich drogach gruntowych w MiG Więcbork !
Starczy dziadostwa i gry pozorów czas na cywilizację i gazyfikację ziemną Więcborka, a po tym całej Gminy Więcbork ! Ten ambitny program zrealizuję w trakcie mojej czteroletniej kadencji Burmistrza Więcborka. Proszę o poparcie mnie Tomasza Romana Bracka w wyborach na Urząd Burmistrza Więcborka 7 kwietnia 2024r. !
Tomasz Roman Bracka
Kandydat na Burmistrza Więcborka AD 2024

PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA
PRZEDSTAWIAM PROGRAM WYBORCZY TOMASZA ROMANA BRACKA KANDYDATA NA BURMISTRZA WIĘCBORKA !
Mądrzej i skuteczniej dla Miasta i Gminy Więcbork ! To już 35 lat mojej działalności publicznej, samorządowej i społecznej III RP począwszy od WRN Bydgoszcz w 1989r. jako opozycjonista i przedstawiciel nielegalnej jeszcze Solidarności !

Trwa budowa skateparku przy plaży miejskiej w Więcborku
Trwa budowa skateparku na moich terenach rodzinnych przy plaży miejskiej w Więcborku wartość inwestycji 1,5 mln zł. przy wsparciu 1 mln zł. przez Rząd PiS. Termin realizacji czerwiec 2024r.
Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku. Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku. Photo – Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił 30 lipca 2023r. na stadionie miejskim w Więcborku.
Photo – Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Przed koncertem Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów wystąpił w Więcborku
Zapraszamy z Więcborka z jednym z najlepszych gitarzystów w Polsce Jackiem Królikiem z Zespołu Mistrzów na dzisiejszy koncert Krzysztofa Cugowskiego i Zespołu Mistrzów o godz 21 na stadionie miejskim w Więcborku – Photo Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok . Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️ - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie
Sylwestrowa Moc Przebojów Polsatu na Polach Marsowych w Chorzowie, gdzie witałem z Beatką nowy 2023 rok .
Na zdjęciu Michael Patrick Kelly z zespołem 🥂⭐️🍾nasza zagraniczna gwiazda wieczoru, którą przywitałem z Beatką na stadionie w Chorzowie ⭐️
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach
Wspaniały koncert Betlejem w Spodku w Katowicach odbył się 29 grudnia 2022 r. pod patronatem medialnym mojej gazety więcborskiej. Na zdjęciu fotorelacja z tego koncertu oraz z mojego spotkania z Markiem Piekarczykiem z którym rozpocząłem współpracę artystyczną wraz z zespołem TSA na polskich estradach.
foto - Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca
Więcborski kabareton z udziałem Ferdynanda Kiepskiego i Marcina Dańca na stadionie miejskim w Więcborku. Imprezę rozkręca zespół Nowator.Więcbork 27 sierpień 2022 r. - foto Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku
Zakończył się koncert uczestników Mistrzowskiego Kursu Wokalnego w Więcborku z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta. Do zobaczenia za rok ! Więcbork sierpień 2022 r.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Święto Wojska Polskiego w Więcborku 15. 08. 2022 r.
Pozdrawiam z Więcborka z zaproszeniem wicepremiera i Ministra MON Mariusza Błaszczaka na Święto Wojska Polskiego które trwa dziś w Więcborku 15 sierpnia 2022r. od godz 14 do 18 z udziałem Wojska Polskiego z reprezentacyjną orkiestrą dętą WP i wystawą sprzętu militarnego WP, a dla kinomanów zapraszamy od godz. 16 film w przystani PZW na ul. Potulickich o Powstaniu Warszawskim.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Wspominaliśmy też z Markiem Piekarczykiem tydzień temu po koncercie w Więcborku moją Mamę śp Renatę Bracka, która prawie dwa lata temu 7 sierpnia 2020 r. dotarła przed czasem do Pana Boga za sprawą niezdrowej służby zdrowia.
Po koncercie odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu. Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy: Ada Kwaśniewicz – skrzypce Aldona Trybulec – altówka Karolina Drwięga – altówka Jacek Bielecki – wiolonczela Jadeusz Apryjas – gitara Jacek Borowiecki – cajon Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku
Dobiegł końca wspaniały koncert Marka Piekarczyka w kinoteatrze MGOK w Więcborku, po którym odznaczyłem Marka Piekarczyka medalem jubileuszowym X Biegu Tropem Wilczym AD 2022 za 71 letni bieg ku prawdzie i wolności również na polskich estradach na których zaczęliśmy naszą współpracę z TSA już 31 lat temu.
Markowi Piekarczykowi towarzyszyli znakomici muzycy:
Ada Kwaśniewicz – skrzypce
Aldona Trybulec – altówka
Karolina Drwięga – altówka
Jacek Bielecki – wiolonczela
Jadeusz Apryjas – gitara
Jacek Borowiecki – cajon
Tomasz Roman Bracka 11 lipiec 2022 r.

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski
Koncert zespołu Dżem Stadion Śląski 11. 11. 2021 r. z moja Beateczką w roku 30 lecia mojej współpracy artystycznej w Polsce z zespołem Dżem.
Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dob
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dob
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dob
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dob
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Koncert finałowy na więcborskiej Promenadzie mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dob
W sobotę 31 lipca 2021 r. odbył koncert finałowy mistrzowskiego kursu wokalnego z udziałem Andrzeja Dobbera i Andrzeja Lamperta oraz uczestników na więcborskiej Promenadzie. Kurs Mistrzowski w Więcborku z Andrzejem Dobberem i Andrzejem Lampertem został dofinansowany przez Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz burmistrza Więcborka w kwocie 70 800 złotych. Poniżej fotoreportaż z tej imprezy.
foto - Tomasz Roman Bracka

Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka w Jarocinie w 1987 r.
Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka na Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie w 1987 r.
Dawaliśmy ludziom powiew wolności w tych smętnych czasach nieboszczki komuny PRL w Jarocinie, który był ówczesną wyspą wolności. Czesław Niemen tak jak ja był wielkim sympatykiem Solidarności i obrońcą zdeptanych praw człowieka w PRL i III RP !
pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka w Jarocinie w 1987 r.
Czesław Niemen i ja Tomasz Roman Bracka na Festiwalu Muzyki Rockowej w Jarocinie w 1987 r.
Dawaliśmy ludziom powiew wolności w tych smętnych czasach nieboszczki komuny PRL w Jarocinie, który był ówczesną wyspą wolności. Czesław Niemen tak jak ja był wielkim sympatykiem Solidarności i obrońcą zdeptanych praw człowieka w PRL i III RP !
pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Wspomnienie koncertu z Czesławem Niemenem w Tucholi w 1992 r.
Wspomnienie koncertu z Czesławem Niemenem w Tucholi w 1992 r. o którym już wcześniej pisałem.
Na zdjęciu promowana na tym koncercie przez Niemena płyta Terra Deflorata z dedykacja Czesława Niemena dla mnie Tomasz Roman Bracka.
Po koncercie udzieliłem z Czesławem Niemenem wywiadu, co zarejestrowała obecna na sali kamera.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia pracy artystycznej Andrzeja Sikorowskiego z zespołem Pod Budą w Więcborku i dedykacja całego zespołu dla mnie i mojej Beateczki. pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia pracy artystycznej Andrzeja Sikorowskiego z zespołem Pod Budą w Więcborku i dedykacja całego zespołu dla mnie i mojej Beateczki. pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Mój karnet z Festiwalu w Jarocinie z 1991 r.
Mój karnet z Festiwalu w Jarocinie z 1991 r.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
Moja wizyta dzisiejsza w Zakrzewie przy grobie obrońcy polskości Ks Dr. Bolesławie Domańskim i w Domu Polskim w Zakrzewie.
foto - Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo w Domu Polskim.
foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021
XXIX Blues Express Festiwal Zakrzewo 2021 - foto Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca. foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Andrzej Sikorski i zespół Pod Budą już w Więcborku, a za chwilę o 20 koncert na Rynku w Więcborku zapraszamy.
Tomasz Roman Bracka i Andrzej Sikorowski

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Z Andrzejem Sikorowskim na więcborskiej promenadzie po dzisiejszym udanym jubileuszowym koncercie zespołu Pod Budą w Więcborku. Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Andrzej Sikorski i zespół Pod Budą już w Więcborku, a za chwilę o 20 koncert na Rynku w Więcborku zapraszamy.
Tomasz Roman Bracka i Andrzej Sikorowski
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą
Udany koncert jubileuszowy 44 lecia zespołu Pod Budą na Promenadzie jeziora więcborskiego w Więcborku dobiegł końca.
foto - Tomasz Roman Bracka

Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka
Pogrzeb mojej ukochanej Mamusi Renaty Bracka zmarłej 7 sierpnia 2020 r. w więcborskim szpitalu. Więcbork 11. 08. 2020 r. syn Tomasz Roman Bracka

Udany koncert Andrzeja Piasecznego w Więcborku
Udany koncert Andrzeja Piasecznego z zespołem na plaży miejskiej, który kilkakrotnie bisował w Więcborku.
Andrzej Piaseczny zaśpiewał swoje największe przeboje wprowadzając tysiące fanów w rozkoszny stan ekstazy muzycznej. Powróciły wspomnienia i cudowne lata 90 minionego stulecia.
foto Tomasz Roman Bracka AD 2018

Udany koncert Andrzeja Piasecznego w Więcborku
Udany koncert Andrzeja Piasecznego z zespołem na plaży miejskiej, który kilkakrotnie bisował w Więcborku.
Andrzej Piaseczny zaśpiewał swoje największe przeboje wprowadzając tysiące fanów w rozkoszny stan ekstazy muzycznej. Powróciły wspomnienia i cudowne lata 90 minionego stulecia.
foto Tomasz Roman Bracka AD 2018

Udany koncert Andrzeja Piasecznego w Więcborku
Udany koncert Andrzeja Piasecznego z zespołem na plaży miejskiej, który kilkakrotnie bisował w Więcborku.
Andrzej Piaseczny zaśpiewał swoje największe przeboje wprowadzając tysiące fanów w rozkoszny stan ekstazy muzycznej. Powróciły wspomnienia i cudowne lata 90 minionego stulecia.
foto Tomasz Roman Bracka AD 2018

Koncert zespołu Perfect w Sępólnie Kr.
Wspaniały koncert zespołu Perfect, odbył się wczoraj w Sępólnie Kr. Była moc i muza jakiej Sępólno jeszcze nie widziało. 🙂
foto Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Perfect w Sępólnie Kr.
Wspaniały koncert zespołu Perfect, odbył się wczoraj w Sępólnie Kr. Była moc i muza jakiej Sępólno jeszcze nie widziało. 🙂
foto Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Perfect w Sępólnie Kr.
Wspaniały koncert zespołu Perfect, odbył się wczoraj w Sępólnie Kr. Była moc i muza jakiej Sępólno jeszcze nie widziało. 🙂
foto Tomasz Roman Bracka

Koncert zespołu Perfect w Sępólnie Kr.
Koncert zespołu Perfect, w Sępólnie Kr. Właśnie dobiegły końca próby zespołu Perfect zapraszamy na koncert zespołu Perfect, który rozpocznie się o godzinie 21 na zdjęciu Tomasz Roman Bracka & Jacek Krzaklewski Perfect. Będzie moc i muza jakiej Sępólno jeszcze nie widziało. 🙂
foto Perfect Piotr SzkudelskiAD 2018

Koncert zespołu Perfect w Sępólnie Kr.
Koncert zespołu Perfect, w Sępólnie Kr. Właśnie dobiegły końca próby zespołu Perfect zapraszamy na koncert zespołu Perfect, który rozpocznie się o godzinie 21 na zdjęciu Tomasz Roman Bracka & Dariusz Kozakiewicz. Perfect
foto Perfect AD 2018

Koncert zespołu Perfect w Sępólnie Kr.
Koncert zespołu Perfect, w Sępólnie Kr. Właśnie dobiegły końca próby zespołu Perfect zapraszamy na koncert zespołu Perfect, który rozpocznie się o godzinie 21 na zdjęciu Tomasz Roman Bracka & Piotr Szkudelski Perfect Będzie moc i muza jakiej Sępólno jeszcze nie widziało.
foto Perfect Jacek Krzaklewski D 2018

Koncert zespołu Perfect w Sępólnie Kr.
Koncert zespołu Perfect, w Sępólnie Kr. Właśnie dobiegły końca próby zespołu Perfect zapraszamy na koncert zespołu Perfect, który rozpocznie się o godzinie 21 na zdjęciu Tomasz Roman Bracka & Piotr Szkudelski Perfect Będzie moc i muza jakiej Sępólno jeszcze nie widziało.
foto Perfect Jacek Krzaklewski D 2018

Tysiące fanów bawiło się 11 sierpnia na koncercie zespołu Dżem w Rytlu
Ponad 10 000 fanów bawiło się 11 sierpnia 2019 r. na koncercie zespołu Dżem w Rytlu w rocznicę zeszłorocznej nawałnicy.
Wczorajszy koncert odbył odbył się pod moim patronatem medialnym i gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Tysiące fanów bawiło się 11 sierpnia na koncercie zespołu Dżem w Rytlu
Ponad 10 000 fanów bawiło się 11 sierpnia 2019 r. na koncercie zespołu Dżem w Rytlu w rocznicę zeszłorocznej nawałnicy.
Wczorajszy koncert odbył odbył się pod moim patronatem medialnym i gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Tysiące fanów bawiło się 11 sierpnia na koncercie zespołu Dżem w Rytlu
Ponad 10 000 fanów bawiło się 11 sierpnia 2019 r. na koncercie zespołu Dżem w Rytlu w rocznicę zeszłorocznej nawałnicy.
Wczorajszy koncert odbył odbył się pod moim patronatem medialnym i gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Tysiące fanów bawiło się 11 sierpnia na koncercie zespołu Dżem w Rytlu
Ponad 10 000 fanów bawiło się 11 sierpnia 2019 r. na koncercie zespołu Dżem w Rytlu w rocznicę zeszłorocznej nawałnicy.
Wczorajszy koncert odbył odbył się pod moim patronatem medialnym i gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Tysiące fanów bawiło się 11 sierpnia na koncercie zespołu Dżem w Rytlu
Ponad 10 000 fanów bawiło się 11 sierpnia 2019 r. na koncercie zespołu Dżem w Rytlu w rocznicę zeszłorocznej nawałnicy.
Wczorajszy koncert odbył odbył się pod moim patronatem medialnym i gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Tysiące fanów bawiło się 11 sierpnia na koncercie zespołu Dżem w Rytlu
Ponad 10 000 fanów bawiło się 11 sierpnia 2019 r. na koncercie zespołu Dżem w Rytlu w rocznicę zeszłorocznej nawałnicy.
Wczorajszy koncert odbył odbył się pod moim patronatem medialnym i gazety więcborskiej.
Tomasz Roman Bracka

Tomasz Roman Bracka z zespołem Agat po koncercie w lasku miejskim w Więcborku w 1994
Na zdjęciu pierwszy z prawej w żółtej koszulce z wyciągniętą ręką to właśnie ja Tomasz Roman Bracka z zespołem Agat po koncercie w lasku miejskim w Więcborku w 1994 r. mojej produkcji artystycznej.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Wspomnienie koncertu z Czesławem Niemenem w Tucholi w 1992 r.
Wspomnienie koncertu z Czesławem Niemenem w Tucholi w 1992 r. o którym już wcześniej pisałem.
Na zdjęciu promowana na tym koncercie przez Niemena płyta Terra Deflorata z dedykacja Czesława Niemena dla mnie Tomasz Roman Bracka.
Po koncercie udzieliłem z Czesławem Niemenem wywiadu, co zarejestrowała obecna na sali kamera. Ten nasz wywiad i fragment koncertu już niebawem zostanie opublikowany.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku
Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem odbył się 17. 08. 2017 r. na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego. Licznie zgromadzeni melomani i fani Mietka Szcześniaka mieli dziś prawdziwą ucztę muzyczną.
Również Mietek Szcześniak z zespołem byli bardzo zadowoleni czego dopełnieniem było wspólne sto lat artystów i więcborskiej publiczności na tysiąc głosów pod koniec koncertu.
Na zdjęciach koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego.
foto - gazeta więcborska

Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku
Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem odbył się 17. 08. 2017 r. na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego. Licznie zgromadzeni melomani i fani Mietka Szcześniaka mieli dziś prawdziwą ucztę muzyczną.
Również Mietek Szcześniak z zespołem byli bardzo zadowoleni czego dopełnieniem było wspólne sto lat artystów i więcborskiej publiczności na tysiąc głosów pod koniec koncertu.
Na zdjęciach koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego.
foto - gazeta więcborska

Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku
Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem odbył się 17. 08. 2017 r. na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego. Licznie zgromadzeni melomani i fani Mietka Szcześniaka mieli dziś prawdziwą ucztę muzyczną.
Również Mietek Szcześniak z zespołem byli bardzo zadowoleni czego dopełnieniem było wspólne sto lat artystów i więcborskiej publiczności na tysiąc głosów pod koniec koncertu.
Na zdjęciach koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego.
foto - gazeta więcborska

Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku
Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem odbył się 17. 08. 2017 r. na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego. Licznie zgromadzeni melomani i fani Mietka Szcześniaka mieli dziś prawdziwą ucztę muzyczną.
Również Mietek Szcześniak z zespołem byli bardzo zadowoleni czego dopełnieniem było wspólne sto lat artystów i więcborskiej publiczności na tysiąc głosów pod koniec koncertu.
Na zdjęciach koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego.
foto - gazeta więcborska

Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku
Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem odbył się 17. 08. 2017 r. na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego. Licznie zgromadzeni melomani i fani Mietka Szcześniaka mieli dziś prawdziwą ucztę muzyczną.
Również Mietek Szcześniak z zespołem byli bardzo zadowoleni czego dopełnieniem było wspólne sto lat artystów i więcborskiej publiczności na tysiąc głosów pod koniec koncertu.
Na zdjęciach koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego.
foto - gazeta więcborska

Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku
Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem odbył się 17. 08. 2017 r. na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego. Licznie zgromadzeni melomani i fani Mietka Szcześniaka mieli dziś prawdziwą ucztę muzyczną.
Również Mietek Szcześniak z zespołem byli bardzo zadowoleni czego dopełnieniem było wspólne sto lat artystów i więcborskiej publiczności na tysiąc głosów pod koniec koncertu.
Na zdjęciach koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego.
foto - gazeta więcborska

Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku
Wspaniały koncert Mietka Szcześniaka z zespołem odbył się 17. 08. 2017 r. na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego. Licznie zgromadzeni melomani i fani Mietka Szcześniaka mieli dziś prawdziwą ucztę muzyczną.
Również Mietek Szcześniak z zespołem byli bardzo zadowoleni czego dopełnieniem było wspólne sto lat artystów i więcborskiej publiczności na tysiąc głosów pod koniec koncertu.
Na zdjęciach koncert Mietka Szcześniaka z zespołem na więcborskim Rynku przy promenadzie jeziora więcborskiego.
foto - gazeta więcborska

Pisemne gratulacje i sto lat od całego zespołu Dżem dla Tomasza Bracka
Poniżej pisemne gratulacje i sto lat od całego zespołu Dżem i od Pawła Kukiza po odznaczeniu mnie przez Prezydenta RP Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
foto Tomasz Bracka

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
foto -- Tomasz Bracka

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
Na zdjęciu perkusista zespołu Dżem Zbigniew Szczerbiński i Tomasz Bracka – foto gazeta więcborska

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
foto - Tomasz Bracka

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
Na zdjęciu gitarzysta zespołu Dżem Adam Otręba i Tomasz Bracka – foto gazeta więcborska

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
foto - Tomasz Bracka

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
Na zdjęciu basista zespołu Dżem Beno Otręba i Tomasz Bracka – foto gazeta więcborska

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
– foto Tomasz Bracka

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
Na zdjęciu Tomasz Bracka przed koncertem zespołu Dżem – foto gazeta więcborska

Tysiące fanów na koncercie zespołu Dżem w Tucholi 23 lipca 2017 r.
Dziesiątki tysięcy fanów przybyło na wspaniały koncert zespołu Dżem który odbył się pod moim patronatem medialnym 23 lipca 2017 r. w Tucholi.
Powróciły wspomnienia i zapadły decyzje o dalszej współpracy artystycznej jak za dawnych dobrych lat.
Na zdjęciu lider zespołu Dżem Maciek Balcar i Tomasz Bracka – foto Leszek Martinek manager zespołu Dżem dla gazety więcborskiej

Tomasz Bracka i Ryszard Riedel po koncercie zespołu Dżem
Na zdjęciu Tomasz Bracka i Ryszard Riedel po koncercie zespołu Dżem w filharmonii pomorskiej w Bydgoszczy kwiecień 1991r. Dzień wcześniej zorganizowałem koncert DŻEMU w Pile i były to pierwsze koncerty w Polsce promujące płytę DETOX. pozdrawiam Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza na więcborskim Rynku.
koncert Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z zespołem Opium na więcborskim Rynku. foto Tomasz Bracka

Jeden z kilkudziesięciu moich festynów i zabaw plenerowych w Więcborku
Jeden z kilkudziesięciu festynów i zabaw plenerowych w lasku miejskim w Więcborku jaki zorganizowałem nieodpłatnie dla mieszkańców Więcborka i turystów w latach 90 - tych minionego stulecia.
Tomasz Roman Bracka

Jeden z kilkudziesięciu moich festynów i zabaw plenerowych w Więcborku
Jeden z kilkudziesięciu festynów i zabaw plenerowych w lasku miejskim w Więcborku jaki zorganizowałem nieodpłatnie dla mieszkańców Więcborka i turystów w latach 90 - tych minionego stulecia.
Tomasz Roman Bracka

Jeden z kilkudziesięciu festynów i zabaw plenerowych w lasku miejskim w Więcborku
Jeden z kilkudziesięciu festynów i zabaw plenerowych w lasku miejskim w Więcborku jaki zorganizowałem nieodpłatnie dla mieszkańców Więcborka i turystów w latach 90 - tych minionego stulecia.
Tomasz Roman Bracka

Tomasz Roman Bracka lata 90 – te minionego stulecia.
Tomasz Roman Bracka lata 90 – te minionego stulecia.
pozdrawiam Tomasz Roman Bracka

Prowadziłem też fac club Dżemu jako producent Artystyczny Dżemu
Prowadziłem też fac club Dżemu jako producent Artystyczny Dżemu w latach 90 - tych minionego stulecia.
Poniżej kartka od legendarnego zespołu Dżem z do mnie i więcborskiego fan clubu z 1992 r. z podpisami całego zespołu w tym Ryszarda Riedla i Pawła Bergera .
Tomasz Roman Bracka

Na zdjęciu Tomasz Roman Bracka 26 lat temu z pilotem po przylocie do Więcborka
Na zdjęciu Tomasz Roman Bracka 26 lat temu z pilotem po przylocie na stadion miejski do Więcborka. Przy okazji setki mieszkańców Więcborka i turyści mogli sobie polatać śmigłowcem nad Więcborkiem !
Moi oponenci w tym czasie latali na drzwiach od stodoły, a tyle mają do powiedzenia o mnie dziś !
- pozdrawiam - Tomasz Roman Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Tomasz Bracka w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto gazeta więcborska

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto gazeta więcborska

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto gazeta więcborska

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto gazeta więcborska

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto gaza więcborska

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
Na zdjęciu Tomasz Bracka i Paweł Kukiz po koncercie- foto Gazeta Więcborska

Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku
Udany koncert Pawła Kukiza w Ciechocinku 04. 06. 2017 r.
Na zdjęciu Tomasz Bracka i Paweł Kukiz po koncercie- foto Gazeta Więcborska

Na zdjęciu Tomasz Bracka po koncercie w klubie studenckim Beanus 70 w Bydgoszczy w 1990 r.
Na zdjęciu Tomasz Bracka po koncercie w klubie studenckim Beanus 70 w Bydgoszczy w 1990 r.
Przypominam, że już wtedy byłem radnym wojewódzkim w Bydgoszczy z ramienia opozycji antykomunistycznej i maiłem własną Agencje Artystyczną Presto.
Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr. Koncert poprzedził występ Roberto Zucaro.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Maryli Rodowicz w Sępólnie Kr pod moim patronatem medialnym
Królowa Polskiej estrady Maryla Rodowicz zagrała wczoraj 13. 08. 2016 r. pod moim patronatem koncert dla tysięcy fanów w Sępólnie Kr.
- Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Gazeta Więcborska

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku
Koncert Grzegorza Turnaua z zespołem na więcborskim Rynku 29. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24.07.2016r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
Koncert Andrzeja Dobbera w Więcborku 24. 07. 2016 r.
- foto Tomasz Bracka

Grzegorz Turnau w Więcborku
Znany i lubiany Grzegorz Turnau wystąpi z zespołem na Rynku w Więcborku 29 lipca 2016 r. o godz. 21 !!!
Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Tomasz Bracka

Koncert Andrzeja Dobber w Więcborku
Koncert światowej sławy maestro Andrzeja Dobber rodem z Więcborka odbędzie się na więcborskim Rynku 24 lipca 2016r . o godz. 20 !!!
Artyście towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna. Wstęp na koncert jest bezpłatny.
Tomasz Bracka

Udany koncert Mariusza Kalagi w Więcborku
Udany wczorajszy koncert Mariusza Kalagi z zespołem w ramach rozpoczętych Dni Więcborka.
Artysta wielokrotnie bisował dla setek fanów i pozostawił po sobie bardzo miłe wspomnienie.
tekst i foto Tomasz Bracka 16. 06. 2016 r.

Udany koncert Mariusza Kalagi w Więcborku
Udany wczorajszy koncert Mariusza Kalagi z zespołem w ramach rozpoczętych Dni Więcborka.
Artysta wielokrotnie bisował dla setek fanów i pozostawił po sobie bardzo miłe wspomnienie.
- foto Tomasz Bracka 16. 06. 2016 r.

Udany koncert Mariusza Kalagi w Więcborku
Udany wczorajszy koncert Mariusza Kalagi z zespołem w ramach rozpoczętych Dni Więcborka.
Artysta wielokrotnie bisował dla setek fanów i pozostawił po sobie bardzo miłe wspomnienie.
- foto Tomasz Bracka 16. 06. 2016 r.

Koncert Holeckiego w Więcborku
Mama Renata Bracka z Holeckim po koncercie w Więcborku 2015 r.
- foto Tomasz Bracka

Sylwia Grzeszczak i Tomasz Bracka po koncercie w Sępólnie Kr.
Sylwia Grzeszczak i Tomasz Bracka po koncercie w Sępólnie Kr. pod moim patronatem gazety więcborskiej 08 sierpień 2015 r.
- foto gazeta więcborska
Tomasz Bracka

Koncert zespołu Mesajah w Więcborku.
Koncert zespołu Mesajah w Więcborku na zdjęciu Tomasz Bracka i Mesajach po koncercie.

Koncert Damiana Holeckiego w Więcborku.
Koncert Damiana Holeckiego w Więcborku na zdjęciu moja mama Renata Bracka z Damianem Holeckim.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Sylwii Grzeszczak w Sępólnie Kr 08. 08. 2015 r. foto Tomasz Bracka
Koncert Sylwii Grzeszczak w Sępólnie Kr 08. 08. 2015 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Sylwii Grzeszczak w Sępólnie Kr 08. 08. 2015 r. foto Tomasz Bracka
Koncert Sylwii Grzeszczak w Sępólnie Kr 08. 08. 2015 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Sylwii Grzeszczak w Sępólnie Kr 08. 08. 2015 r. foto Tomasz Bracka
Koncert Sylwii Grzeszczak w Sępólnie Kr 08. 08. 2015 r.
- foto Tomasz Bracka

Udany koncert Sylwii Grzeszczak
Udany koncert Sylwii Grzeszczak w Sępólnie Kr 08. 08. 2015 r. pod moimi patronatem i gazety więcborskiej.
Tomasz Bracka

Tysiące fanów na kocercie zespolu Pectus w Więcborku
Koncert zespołu Pectus w Więcborku plaża miejska 27. 07. 2014 r.
- foto Tomasz Bracka

35 lat zespołu Dżem
Koncert jubileuszowy 35 zespołu Dżem - Złotów 6/7 lipca 2014 r.
- foto Tomasz Bracka

35 lat zespołu Dżem
Koncert jubileuszowy 35 lat zespołu Dżem - Złotów 6/7 lipiec 2014 r.
- foto Tomasz Bracka

35 lat zespołu Dżem
Koncert jubileuszowy 35 lat zespołu Dżem - Złotów 6/7 lipiec 2014 r.
- foto Tomasz Bracka

35 lat zespołu Dżem
Koncert jubileuszowy 35 lat zespołu Dżem - Złotów 6/7 lipiec 2014 r.
- foto Tomasz Bracka

35 lat zespołu Dżem
35 lat zespołu Dżem - Złotów 6/7 lipiec 2014 r. Patronem medialnym koncertu była gazeta więcborska.
- foto Tomasz Bracka

35 lat zespołu Dżem
Koncert jubileuszowy 35 lat zespołu Dżem - Złotów 6/7 lipiec 2014r. Patronem medialnym koncertu była gazeta więcborska.
- foto Tomasz Bracka

Koncert zespołu BIG CYC w Wiecborku
Koncert zespołu BIG CYC w Więcborku zorganizowany przez moją agencje 1996 r. Koncert zgromadził ponad tysiąc fanów z czego kilka setek zmieściło się w sali w lasku miejskim w Więcborku co widać na zdjęciu.
Podczas tego koncertu BIG - CYC zagrał premierę utworu Makumba, która stała się przebojem roku.
pozdrawiam
Tomasz Bracka

Koncert w więcborskim amfiteatrze 1993 r.
Jeden z setek koncertów i festynów w więcborskim amfiteatrze w lasku miejskim zorganizowany przez moją agencje 1993 r. Wszystkie imprezy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców i turystów i gromadziły tysiące osób.
Żadna z tych imprez nie była dotowana przez miasto, oraz inne instytucje państwowe. Wszystkie imprezy organizowałem z własnych środków finansowych, czego nie można powiedzieć o dzisiejszych pseudo organizatorach i pseudo producentach artystycznych, którzy jeszcze mają czelność podważać moje zasługi dla polskiej muzyki i więcborskiej kultury.
pozdrawiam
Tomasz Bracka

Tomasz Bracka i Ryszard Riedel koncert zespołu Dzem w Bydgoszczy 1991 r.
Tomasz Bracka i Ryszard Riedel po koncercie zespołu Dżem w filharmonii pomorskiej, gdzie na placu przy filharmonii zgromadziło się ponad tysiąc fanów do których przemawialiśmy z Ryszardem z balkonu co widać na zdjęciu.
Dzień wcześniej zorganizowałem koncert DŻEMU w Pile i był to pierwszy koncert w Polsce promujący płytę DETOX zespołu Dżem.
pozdrawiam
Tomasz Bracka

Koncert zespołu Boys w Wiecborku 2009 r.
Koncert zespołu Boys w Więcborku 2009 r.
- foto Tomasz Bracka

Tomasz Bracka przed koncertem zespołu Leszcze w Więcborku
Tomasz Bracka przed koncertem zespołu Leszcze w Więcborku 2009 r.

Tomasz Bracka koncert zespołu Kombii Władysławowo 2009r.
Tomasz Bracka koncert zespołu Kombii Władysławowo 2009 r.

Tomasz Bracka i Sami Władysławowo 2010r.
Tomasz Bracka i Sami Władysławowo 2010 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Jazzowy w Więcborku
Koncert Jazzowy zespołu Eugeniusza Posadzy w klubie Hangar w Więcborku 04. 12. 2010 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Grażyny Łobaszewskiej w więcborskim kinoteatrze
Koncert Grażyny Łobaszewskiej w więcborskim kinoteatrze listopad 2010 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Joachima Perlika i zespołu Żuki w bydgoskiej Galerii
Koncert Joachima Perlika i zespołu Żuki w bydgoskiej Galerii.
- foto Tomasz Bracka

Tomasz Bracka i Joachim Perlik po koncercie pamięci Czesława Niemena w Więcborku sierpień 2010 r.
Tomasz Bracka i Joachim Perlik po koncercie pamięci Czesława Niemena w Więcborku sierpień 2010 r.

Koncert pamięci Czesława Niemena zorganizowany w Więcborku w sierpniu 2010 r. Na scenie Joachim Per
Koncert pamięci Czesława Niemena zorganizowany w Więcborku w sierpniu 2010 r. Na scenie Joachim Perlik

Koncert Pamięci Czesława Niemena w więcborskim amfiteatrze sierpień 2010r.
Koncert Pamięci Czesława Niemena w więcborskim amfiteatrze sierpień 2010 r.

Koncert pamięci Czesława Niemena w wykonaniu Joachima Perlika w więcborskim amfiteatrze
Koncert pamięci Czesława Niemena w wykonaniu Joachima Perlika w więcborskim amfiteatrze. W trakcie koncertu wspominałem o mojej znajomości z Czesławem, i jak to byłe władze Więcborka nie pozwoliły zorganizować mi koncert Czesława Niemena w Więcborku.
Po latach duch Niemena i tak wrócił do Wiècborka szkoda tylko że stało się to dopiero po śmierci wybitnego artysty.
Tomasz Bracka

Koncert w więcborskim amfiteatrze
Koncert w więcborskim amfiteatrze lipiec 2010 r.
- foto Tomasz Bracka

Tomasz Bracka i Joachim Perlik po koncercie pamięci Czesława Niemena
Tomasz Bracka i Joachim Perlik po koncercie pamięci Czesława Niemena w Więcborku.
- foto Gazeta Więcborska

Tomasz Bracka przed koncertem zespołu Sami w porcie w Władysławowie
Tomasz Bracka przed koncertem zespołu Sami w porcie w Władysławowie.

Koncert Zespołu Trzy Gitary w Więcborku
Koncert Zespołu Trzy Gitary w Więcborku sierpień 2010 r.
- foto Tomasz Bracka

I Wojewódzki Festiwal Piosenki Folklorystycznej i Biesiadnej Osób Niepełnosprawnych w Więcborku
I Wojewódzki Festiwal Piosenki Folklorystycznej i Biesiadnej Osób Niepełnosprawnych w Więcborku sierpień 2010 r.
- foto Tomasz Bracka

Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Więcborku
Tydzień Kultury Chrześcijańskiej w Więcborku - październik 2010 r.
- foto Tomasz Bracka

Zabawa królewska w lasku miejskim w Więcborku po intronizacji króla KBS Więcbork Jana Tomasza I (To
Zabawa królewska w lasku miejskim w Więcborku po intronizacji króla KBS Więcbork Jana Tomasza I (Tomasza Bracka) 25/26. 06. 2011 r.

Koncert Eugeniusza Posadzego z zespołem w lasku miejskim w Więcborku
Koncert Eugeniusza Posadzego ( z programu jaka to melodia) z zespołem w lasku miejskim w Więcborku lipiec 2011 r.
foto Tomasz Bracka

Koncert zespołu THE POSTMAN na stadionie w Więcborku
Koncert zespołu THE POSTMAN na stadionie w Więcborku 06. 08. 2011 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert zespołu THE POSTMAN na stadionie w Więcborku
Koncert zespołu THE POSTMAN na stadionie w Więcborku 06. 08. 2011 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej z zespołem
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej z zespołem w Sępólnie Kr. 14. 08. 2011 r.
- foto Tomasz Bracka

Wojewódzki festiwal osób niepełnosprawnych intelektualnie w Więcborku
Wojewódzki festiwal osób niepełnosprawnych intelektualnie w Więcborku.

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej legendarnej wokalistki Lombardu
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej legendarnej wokalistki Lombardu w Sępólnie Kr. 14 sierpień 2011 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert kultowego zespołu Róże Europy w Jeleniu gmina Więcbork
Koncert kultowego zespołu Róże Europy w Jeleniu gmina Więcbork 01. 06. 2012 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert kultowego zespołu Róże Europy w Jeleniu gmina Więcbork
Koncert kultowego zespołu Róże Europy w Jeleniu gmina Więcbork.
- foto Tomasz Bracka

Koncert kultowego zespołu Róże Europy w Jeleniu gmina Więcbork
Koncert kultowego zespołu Róże Europy w Jeleniu gmina Więcbork 02. 06. 2012 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert zespołu Enej w Więcborku
Koncert zespołu Enej w Więcborku sierpień 2012 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert zespołu Enej w Więcborku sierpień 2012 r.
Koncert zespołu Enej w Więcborku sierpień 2012 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Haliny Fąckowiak w Więcborku sierpień 2012 r.
Koncert Haliny Frąckowiak w Więcborku sierpień 2012 r.

Tomasz Bracka - Krzysztof Dauksiewicz - Beata Osytek
Tomasz Bracka - Krzysztof Dauksiewicz - Beata Osytek

Koncert zespołu Nocna Zmiana Bluesa w Bydgoszczy 1991 r.
Koncert zespołu Nocna Zmiana Bluesa w bydgoskim Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy, zorganizowany przez moją agencje w 1991 r.
pozdrawiam
Tomasz Bracka

Tomasz Bracka na festiwalu muzyki rockowej Jarocin 1988 r.
W tym roku obchodzę jubileusz 25 lat działalności artystycznej. Na zdjęciu Tomasz Bracka na festiwalu muzyki rockowej Jarocin 1988 r.
- foto Longin Kuich

Grzegorz Halama na koncercie w Więcborku
Grzegorz Halama na koncercie w Więcborku sierpień 2013 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Szulerów w Więcborku
Koncert zespołu Szulerzy w Więcborku sierpień 2013 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert O.S.T.R i Hades w Więcborku
Koncert O.S.T.R i Hades w Więcborku sierpień 2013 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Wałów Jagiellońskich i Rudiego Schubetha w Więcborku
Koncert Wałów Jagiellońskich i Rudiego Schubetha w Więcborku sierpień 2013 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Wałów Jagiellońskich i Rudiego Schubetha w Więcborku
Koncert Wałów Jagiellońskich i Rudiego Schubetha w Więcborku sierpień 2013 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert zespołu Akcent w Więcborku sierpień 2010 r.
Koncert zespołu Akcent w Więcborku sierpień 2010 r.
foto - Tomasz Bracka

Tomasz Bracka w Jarocinie 1988 r.
Tomasz Bracka na Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie z zakazanym przez komunistów z PRL napisem na koszuli ' Uwolnić więzionych za przekonania' w ramach akcji WiP - Jarocin 1988 r.
W tym roku obchodzę jubileusz 25 - lat działalności artystycznej w Polsce.
Tomasz Bracka

Tomasz Bracka z Magdą Hity Na Czasie Bydgoszcz 2009r.
Tomasz Bracka z Magdą przed koncertem Hity Na Czasie w Bydgoszczy 2009 r.

Tomasz Bracka i Martyna Jakubowicz przed koncertem w Bydgoszczy 1991 r.
Na zdjęciu Tomasz Bracka i Martyna Jakubowicz przed koncertem w trakcie wywiadu dla TVP w Bydgoszczy.
Koncert został zorganizowany w kinoteatrze POW przez moją agencje artystyczną w 1991 r. z okazji 36 urodzin Martyny Jakubowicz.
pozdrawiam
Tomasz Bracka

Koncert Wałów Jagiellońskich i Rudiego Schubetha w Więcborku
Koncert Wałów Jagiellońskich i Rudiego Schubetha w Więcborku sierpień 2013 r.
- foto Tomasz Bracka

Rudi Schuberth w Więcborku
Rudi Schuberth na koncercie w Więcborku 18. 08. 2013 r.
- foto Tomasz Bracka

Koncert Wałów Jagiellońskich i Rudiego Schubetha w Więcborku
Rudi Schuberth na koncercie w Więcborku 18. 08. 2013 r.
- foto Tomasz Bracka







































































