zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
ďťż
Gazeta Więcborska

Obrońca Polski i Polaków Stefan Hambura nie żyje !

02.05.2020

Śp Stefan Hambura nigdy nikomu nie odmawiał pomocy, dziś pozostała pustka i echo w głowie naszych rozmów telefonicznych o Polonii, Polsce, Smoleńsku i Polskim bezprawiu sądowym rodem z PRL, które nadal trwa !

 

Dziękuję Panie Mecenasie Stefan Hambura za wsparcie prawne i mądrość jaką mi przekazałeś podczas naszych rozmów ! Spoczywaj w pokoju wielki i dobry człowieku. Polska i Polacy są z Ciebie dumni śp Stefan Hambura, za to wszystko co dla Polski uczyniłeś w swoim 59 letnim życiu, a uczyniłeś na niwie prawnej, polonijnej i dla rodzin smoleńskich bardzo wiele, więcej niż niejeden premier i prezydent !

 

To Ty Wielki Mecenasie Stefan Hambura walczyłeś w osamotnieniu o reparacje wojenne od Niemiec dla Polski i Polonie w Niemcze i Polski majątek Polonijny w RFN i rodziny smoleńskie pozostawione same sobie przez sprzedajnych politykogangsterów z III RP ! Odszedłeś do Pana Boga dziś w Dzień Polonii i Polaków za granicą, co też jest bardzo wymowne i dopełnia twoją sumienną pracę dla Polonii i Polski.

 

W podziękowaniu za Twoją mądrość i dobro jakimi mnie obdarowałeś nieodpłatnie otaczam Cie moją modlitwą i Tobie dedykuję mistrzu moje wygrane 600 spraw przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasbourgu w moim Wyroku z 7 lipca 2015 roku z wywalczoną przeze mnie tym Wyrokiem zmianą w Sejmie RP prawa w Polsce o przewlekłości postępowań sądowych w Polsce oraz moją ostatnią spektakularną wygraną z 20 letnim bezprawiem sądowym w Polsce przed Sądem Najwyższym RP 28 lutego 2020 roku. Spoczywaj w pokoju R.I.P.

 

Tomasz Roman Bracka

Wersja do druku
« inne aktualności
test