zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
PL EN
RSS
nasza-klasa
ďťż
Gazeta Więcborska

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości !

25.02.2019

Zakończyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości !

 

Brawo Prezes Jarosław Kaczyński po dzisiejszej salwie armatniej na konwencja Prawa i Sprawiedliwości opozycja dostała padaczkę z rozpaczy i szykuję się do stypy politycznej !!!

 

Prezes #PiS J. #Kaczyński: „Najważniejsza jest przyszłość Polski i przyszłość Polaków.” „Równość to przede wszystkim równość wobec prawa, szans, prawo do godnego życia wszystkich Polaków”

 

Prezes Jarosław Kaczyński na #KonwencjaPiS:

 

#500Plus od pierwszego dziecka od lipca 2019 r.


do 26. roku życia bez PIT


obniżenie kosztów pracy


„trzynastka” 1100 zł dla emerytów w maju 2019 r.


 przywrócenie połączeń PKS pomiędzy małymi ośrodkami

 

#NowaArenaProgramowa. #PolskaSercemEuropy

 

Już dziś zgłaszam Rządowi RP w ramach programu przywrócenia połączeń autobusowych PKS między gminami i powiatami w Polsce, przywrócenie połączeń autobusowych PKS na trasie drogi wojewódzkiej nr 242 relacji Więcbork – Runowo Kr. – Borzyszkowo – Łobżenica oraz na trasie drogi wojewódzkiej nr 189 relacji Więcbork – Witunia – Zakrzewek – Lubcza Sypniewo – Dorotowo – Kujań – Złotów. To samo dotyczy odcinka PKS na trasie drogi wojewódzkiej nr 241 relacji Więcbork – Sępólno Kr – Tuchola oraz Więcbork – Suchorączek – Jastrzębiec – Sośno i Więcbork – Śmiłowo – Pęperzyn  – Zabartowo – Mrocza !

 

Tomasz Roman Bracka

 

Prezydent Polski dr. Andrzej Duda i Tomasz Roman Bracka - Człuchów 8 styczeń 2019 r. Prezydent Andrzej Duda do mnie dziś ,,To ja Panu dziękuję za to wszystko co Pan zrobił dla Polski i Polaków, Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski czeka na Pana panie Tomaszu' foto Prezydent RP Andrzej Duda

Prezydent Polski dr. Andrzej Duda i Tomasz Roman Bracka – Człuchów 8 styczeń 2019 r. Prezydent Andrzej Duda do mnie, gdy publicznie podziękowałem  Panu Prezydentowi za order ,,To ja Panu dziękuję za to wszystko co Pan zrobił i robi dla Polski i Polaków, Krzyż Wielki Orderu Odrodzenia Polski czeka na Pana panie Tomaszu” Panie Prezydencie dla Polski i Polaków będę pracował do końca mojego życia – Tomasz Roman Bracka
foto Prezydent RP Andrzej Duda


 

Wersja do druku
« inne aktualności
test