zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
ďťż
Gazeta Więcborska

Lampy ledowe dla MiG Więcbork od Premiera Morawieckiego !

27.06.2024

2500 opraw i żarówek na latarniach miejskich i Enei w MiG Więcbork do wymiany w 2024r, na nowe latarnie ledowe w mieści i gminie Więcbork.
Inwestycja jest wsparta kwotą 2 000 000 złotych przez były Rząd PiS Premiera Mateusza Morawieckiego w ramach Polskiego Ładu. Wczoraj została podjęta inwestycja w rozpoczętych negocjacjach cenowych Gminy Więcbork z firmą Enea Oświetlenie, a to oznacza jej realizację w tym roku.
Wcześniej rozstrzygnięty został podobny przetarg na wymianę w 2024r. setek latarni miejskich z sodowych na ledowe i włączenie wszystkich wyłączonych latarni miejskich w MiG Więcbork.
 
 
W załączeniu link do rozstrzygniętego przetargu https://mst-wiecbork.rbip.mojregion.info/.../zamowienie...
 
 
Inwestycja na ponad 2500 latach w MiG Więcbork zostanie zrealizowana w 2024 roku i w końcu zrobi się jaśniej w mieście i gminie Więcbork. O tą inwestycję walczyłem ponad 10 lat i w końcu się doczekałem ! Szkoda, że od stycznia do dziś trzeba było na to czekać, bo pieniądze na ten cel były od zeszłego roku !
 
 
Również lada moment zostanie ogłoszony ostatni przetarg drogowy na przebudowę i budowę nowych ulic z chodnikami w Więcborku przy ulicach Rybackiej, Potulickich, Zamkowej i Biskupa Andrzeja Zebrzydowskiego oraz kolejnej drogi gminnej w Nowym Dworze Gmina Więcbork. Ta inwestycja jest wsparta przez Rząd PiS Premiera Morawieckiego w 95% w ramach Polskiego Ładu !
 
 
Czas w końcu zamontować lampy ledowe w Więcborku przez firmę Vectra Grup. Przecież od kwietnia po rozstrzygnięciu przetargu w tej sprawie minęły już trzy miesiące, a wykonawcy dalej nie widać w Więcborku. Chyba po to był ten przetarg by jak najszybciej włączyć wyłączone latarnie i rozjaśnić ciemne miasto Więcbork !
 
 
Zapomniałem , że już po wyborach, a przecież te ledy miały już od trzech miesięcy świecić na wszystkich, również tych wyłączonych latarniach na Rynku przy ośrodkach wczasowych na plaży miejskiej i na osiedlu Piastowskim dając ogromne oszczędności z w zużyciu prądu dla miasta !Jenak jest już po wyborach samorządowych to może to wymienią i włącza te latarnie w grudniu popołudniu.
 
 
W tym roku z Polskiego Ładu Rządu PiS zostanie przebudowanych 18 ulic i dróg w MiG Więcbork w ramach Polskiego Ładu do tego dochodzi obwodnica Więcborka i sygnalizacja świetlna czyli mamy złotą 20 inwestycji drogowych ! Teraz przebijcie to ,,cudotwórcy'' wszelkiej maści !
 
 
Wersja do druku
« inne aktualności
test