zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
ďťż
Gazeta Więcborska

Jestem legalnym Prezesem 291 - letniego KBS Więcbork

28.05.2023

Zgodnie z moją dzisiejszą zapowiedzią medialną ujawniam dwa oświadczenia Panów Mariana Marach i Mariana Kielicha złożone przed notariuszem w Bydgoszczy, którzy wraz ze mną prawidłowo reaktywowali 11. 11. 2002 r. 90 letnie Stowarzyszenie Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku wybierając mnie z 15 braćmi KBS Więcbork jednogłośnie jego prezesem.
 

Były starosta sępoleński i były burmistrz Więcborka podważali prawidłowość reaktywacji KBS Więcbork twierdząc kłamliwie do Sądu i Prokuratury, że do ważności odbytej reaktywacji i zebrania walnego z wyborem władz 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zabrakło dwóch osób czyli Pana Kielicha i Marach i w ten sposób na podstawie fałszywych oskarżeń mojej osoby zlikwidowano w sądzie rejestrowym KBS Więcbork.
 

Wobec powyższej decyzji Sądu rejestrowego KRS Bydgoszcz po tym fakcie wszelkie czynności prawne działającego nadal KBS Więcbork, wybory, powołania członków i inne czynności KBS Więcbork podjęte po tym terminie są nieważne. Wobec ujawnionych faktów i dowodów w sprawie ja Tomasz Roman Bracka dalej jestem prezesem Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku zgodnie z prawidłowym i zgodnym z prawem wyborem mnie na tą funkcję po prawidłowej reaktywacji bractwa.
 

Reasumując mój wybór na prezesa Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku był legalny wraz z legalną reaktywacją powołanego 90 lat temu 03. 12. 1933 r. przez mojego pradziadka prezesa KBS Więcbork Jana Bracka, reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli KBS Więcbork, co czyni zadość ówczesnej ustawie i prawie o stowarzyszeniach w Polsce, a pełny skład 15 osobowy je reaktywujące i mój wybór jednogłośny na prezesa 90 letniego Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku potwierdzili notarialnie uczestnicy tego aktu prawnego Pan Marian Kielich i Pan Marian Marach, co załączam w dokumentach notarialnych.
 

Wobec powyższego wystąpiłem o usuniecie naruszenia prawa do Prokuratury Krajowej, KRS i do Sądu Najwyższego RP w celu konwalidacji i uchylenia bezprawnych wyroków i zakazów dla legalnie reaktywowanego przeze mnie i pozostałych 14 obywateli w łącznej liczbie 15 osób 11. 11. 2002 r. Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku. Prawda zwyciężyła po wielu latach pomówień mojej osoby przez medialnych łajdaków i oszustów samorządowych , których teraz wyleczę w sądach RP.
 

Ten nieskuteczny obrzydliwy atak na moją osobę lokalnych łajdaków i oszustów miał spowodować sprzedanie za bezcen brackiego lasku w Więcborku za 100 000 złotych choć wart jest 15 000 000 złotych, co im jako prezes KBS Więcbork uniemożliwiłem z ministrem Mojzesowiczem członkiem KBS Więcbork przywracając w 2006 roku 12 hektarów lasku brackiego w Więcborku z obiektami brackimi ze Skarbu Państwa powiatu sępoleńskiego do Gminy Więcbork !
 


Proszę też nielegalny Zarząd KBS Więcbork do zaprzestania podejmowania jakichkolwiek czynności w imieniu Stowarzyszenia Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Więcborku. Dokumenty w dziele galeria KBS Więcbork mojej strony.Z poważaniem Prezes KBS Więcbork

Tomasz Roman Bracka

 

Wersja do druku
« inne aktualności
test