zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
ďťż
Gazeta Więcborska

Aktualności

Aktualności serwisu SmodCMS. W menu rozwijanym (jeśli jest) znajdziesz lata, z których publikujemy zarchiwizowane wiadomości.

Wersja do druku
Pokaż aktualności z roku:

Święty Janie Pawle II módl się za nami

17.05.2020

To były dla mnie i dla Polski najpiękniejsze lata, wówczas świat był inny bardziej sprawiedliwy i radosny, a godność człowieka niebyła sponiewierana jak dziś, bo był wśród nas Jan Paweł II ojciec naszej wolności i moralności, którą zatraciliśmy dla kilu srebrników, dobrego etatu i nic nieznaczącej okazjonalnej namiętności opartej na zdradzie

 

Dlatego dziś upadamy i toniemy na całym świecie, gdyż po śmierci Jana Pawła II, wybiło jak szambo obślizgłe lewactwo z masoneryjno - sowiecką agenturą, która Polsce i ludzkości oraz kościołowi dobrze nie życzy i dziś go niszczą zabijając przy okazji ludzkość poprzez mamonę, aborcje, eutanazje, szczepionki śmierci i G5 ! Obudź się Polsko i Świecie jest jeszcze czas to zło odrzucić i zacząć żyć normalnie w zgodzie w wzajemnym poszanowaniu.

 

Przypominam, że to właśnie 18 lat temu 23 marca 2002 roku Święty Jan Paweł II przyjął z moich rąk honorowe obywatelstwo Więcborka, gdzie w więcborskim zamku Zebrzydowskich w latach 1558 - do 23 maja1560 roku mieściła się siedziba biskupa krakowskiego kapelana Królowej Bony Andrzeja Zebrzydowskiego z Więcborka, który do dziś od 460 lat spoczywa na krakowskim Wawelu w kaplicy przy zakrystii.

 

Więcbork i Kraków to dwie stolice kościoła królewskiego i krakowskiego oraz dwóch biskupów krakowskich Karol Wojtyła i Andrzej Zebrzydowski co ujawniam w 100 lecie urodzin świętego Karola Wojtyły najwybitniejszego z wszystkich Polaków na przestrzeni wszystkich tysiącleci naszej ojczyzny. Święty Janie Pawle II módl się za nami.

 

test